Курси Англійської Мови Онлайн Від Школи British Skylines

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПРойдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Записатися На Курси Англійської Мови Онлайн Та Офлайн

 

Програма Індивідуального Навчання В Нашій Школі

Перед початком навчання ви проходите усне та письмове тестування на визначення рівня. За його результатами ми підбираємо для вас індивідуального викладача та програму курсу.  Наприклад, курс загальної англійської та комбіновані заняття з English for work і  т.д. 

На онлайн уроках завжди поєднується курс загальної англійської з темами відповідного напряму: англійська для медиків, бухгалтерів, юристів, підготовка до IELTS, TOEFL, англійська для IT фахівців, англійська для пілотів,  та інші, уточнюйте. 

Онлайн-Курси Англійської: Розклад Індивідуальних Занять

Ефективна кількість занять не менше 2 уроків на тиждень. Менеджер підбирає зручний графік занять, враховуючи вашу зайнятість і можливість відвідування онлайн-уроків англійської. За потреби під час навчання можна  коригувати розклад. 

Матеріали Для Навчання

Заняття проводяться через  Zoom або Google Meet. Онлайн версія підручників надається безкоштовно. Комбіновано використовуємо інтерактивну платформу. Працюємо за авторською методикою British Skylines.

Інформація про курс

Кожен день
Start курса

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 9.00 – 21.00

7 500₴

0,5 рівня

10 занять

12 500₴

1 рівень

20 занять

21 500₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Курси Англійської Онлайн: Парне Навчання / Міні Групи

В школі працює методіка парного навчання– 1 вчитель* 2 учня

Парне навчання. Вартість для вас за 20 індивідуальних уроків × 60 хвилин = 12 500 грн. Ваш напарник сплачує 50 % це 6 250 грн. і ви займаєтесь разом!

В школі працюють міні групи онлайн– 1 вчитель* 3-6 учнів.

Міні групи онлайн. Вартість для вас за 20 індивідуальних уроків × 60 хвилин = 12 500 грн. Ваш другий, третій, четвертий, п’ятий  напарник сплачує 50 % це по 6 250 грн. і ви займаєтесь разом! 

Заняття в міні групах  дозволяють у найкоротший термін розвинути навичку speaking, а також можливість вивчати англійську разом з колегами, друзями, членами сім’ї. 

Заняття проходять у Zoom або Google Meet. Групи зазвичай підключені до Google Classroom для домашнього завдання, поточних та фінальних тестів перед отриманням сертіфікатів CEFR.

Вимоги до студентів: однаковий рівень англійської на момент початку занять. 

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Як Працюють Онлайн-Курси Англійської Мови?

Онлайн-курси англійської мови цікавлять багатьох людей, адже в сучасному світі англійська мова є міжнародною, і в багатьох сферах діяльності без її знання просто неможливо обійтися. На жаль, далеко не всі люди мають час і можливість відвідувати курс англійської. Але вихід є – онлайн курс з English від школи BritishSkylines. Онлайн навчання сьогодні актуальне як ніколи.

Онлайн курс підходить усім людям, незалежно від їхнього поточного рівня володіння мовою, цілей вивчення англійської мови, віку та інших чинників. Учні перебувають у комфортній домашній обстановці, і їм не потрібно витрачати гроші та час на проїзд. Для вивчення англійської онлайн знадобиться тільки пристрій із виходом в інтернет (персональний комп’ютер, ноутбук, планшет або смартфон). Викладачі грамотно і зрозуміло підносять весь матеріал, а у студентів, які проходять онлайн курс англійської, є доступ до всієї інтернет-бібліотеки школи BritishSkylines. Заняття з English online проводяться 3 місяці з урахуванням свят (тривалість 1 рівня). На тиждень проводиться по 2 уроки, тривалість кожного заняття – 1 година.

Студентам пропонуються як граматика, так і розмовні заняття, а також інтерактивні домашні завдання, які допомагають закріпити отримані знання. У школі англійської мови BritishSkylines працюють справжні професіонали, які з увагою ставляться до кожного студента. Окрім звичайних занять, окремо проводяться розмовні клуби, де студенти можуть практикувати розмовну англійську з іншими студентами. Це чудова можливість підвищити рівень володіння мовою у неформальній обстановці.

Таким чином, онлайн-курси від школи BritishSkylines ідеально підходять для тих, хто бажає ефективно та зручно вивчати англійську мову в комфортних умовах.

Курси Вивчення Англійської Мови: Визначіть Свій Рівень Англійської

BritishSkylines – це школа англійської мови, в якій заняття викладаються також і в онлайн режимі. Ми допомагаємо різним учням підвищити рівень володіння англійською і отримати всі необхідні уміння володіння цією іноземною мовою. Завдяки тому, що займатися можна онлайн, учні економлять свій час і гроші на проїзд, а займатися можуть люди не тільки з Києва, а й з інших населених пунктів.

Наші курси англійської мови включають в себе граматику, розмовну практику та інтерактивні домашні завдання, що допомагає забезпечити всебічне вивчення мови. Ми надаємо можливість пройти тест на визначення рівня володіння англійською мовою, щоб кожен студент міг розпочати навчання з відповідного рівня.

BritishSkylines є однією з провідних шкіл англійської мови в Україні. Ми пропонуємо широкий вибір курсів англійської мови, які включають як онлайн уроки, так і очні заняття. Навчання в нашій школі допоможе вам досягти високих результатів у вивченні англійської мови.

Переваги Вивчення Англійської Мови В Школі BritishSkylines

До основних переваг програм курсів в нашій школі можна віднести:

 • Можна вибрати програму навчання, завдяки чому можна підібрати оптимальні онлайн курси англійської мови для вирішення поставлених завдань – подорожі, розмовна англійська, складання ЗНО тощо;
 • Програма навчання онлайн курсів постійно коригується з урахуванням успішності учнів;
 • Є безкоштовний пробний онлайн урок, на якому студенти здають тест, що дає змогу визначити їхній поточний рівень англійської мови;
 • Унікальні та сучасні програми навчання, без непотрібних правил і зворотів, тільки корисні знання та необхідні навички;
 • Хороші та досвідчені викладачі, які не просто знають, як навчати студентів, а можуть знайти підхід до кожного учня;
 • Вивчення англійської мови онлайн відбувається в легкій формі, тому інформація швидко засвоюється, а після занять у студентів голова залишається свіжою;
 • Заняття також проводяться носіями мови;
 • По закінченню курсів кожен студент отримує сертифікат. Якщо почитати відгуки в інтернеті, то можна переконатися, що школа BritishSkylines працює вже багато років, а наші викладачі високо цінуються учнями. Наші курси англійської отримують тільки позитивні відгуки, і за роки своєї роботи ми допомогли тисячам учнів різного віку досягти поставлених цілей.

Платний Пробний Урок Для Підлітків Та Дорослих

Щоб курси англійської мови дійсно принесли користь, а навчання було максимально ефективним, викладачі повинні розуміти поточний рівень знань учня. Для цього проводиться тест на визначення рівня англійської, який і дозволяє їх оцінити. Також усі студенти можуть пройти платний пробний урок, який допоможе їм зрозуміти, чи підходить їм дистанційне навчання.

Онлайн в школі BritishSkylines студенти можуть проходити уроки англійської, що забезпечує зручність і доступність навчання. Наші онлайн-курси з англійської мови підходять як підліткам, так і дорослим, допомагаючи їм досягти своїх цілей у вивченні англійської. Незалежно від вашої мети вивчення англійської, будь то покращення знань англійської для роботи, подорожей або особистого розвитку, наші курси допоможуть вам досягти бажаних результатів.

Які Програми Курсів Розмовної Англійської Та Граматики Пропонує Наша Школа?

 • Курси англійської мови інтенсив – інтенсивна програма навчання, що дозволяє за максимально короткий проміжок часу досягти поставлених цілей;
 • Англійська індивідуально – заняття проводяться один на один з викладачем;
 • Англійська для дорослих – курси складаються з декількох основних тем (для туризму / подорожей, для спілкування, для роботи);
 • Англійська для школярів – курси призначені для учнів шкіл;
 • Підготовка до ЗНО – заняття проводяться з метою успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання;
 • Підготовка до IELTS і TOEFL – програма навчання спрямована на підготовку до міжнародних іспитів з метою вступу до іноземний ВНЗ;
 • Англійська для початківців – програма заточена під людей з низьким рівнем володіння англійською;
 • Розмовна англійська – основний упор в навчанні робиться на відпрацюванні розмовних навичок;
 • Корпоративна англійська – заняття проводяться для співробітників однієї компанії;
 • Англійська з носiєм – заняття проводяться носієм англійської мови;
 • Профільна англійська – для IT-фахівців, пілотів, офіціантів, юристів, бухгалтерів і т.д.

Плюси Вивчення Англійської Мови В Режимі Онлайн

Вивчення англійської мови онлайн має свої незаперечні переваги:

 • У студентів є можливість займатися в будь-який зручний час – викладач складає ваш індивідуальний розклад;
 • Це зручно для тих людей, які живуть за межами Києва, але водночас хочуть пройти онлайн курс англійської в одній із найкращих мовних шкіл України;
 • Для відвідування онлайн курсів достатньо просто увімкнути комп’ютер або інший пристрій і налаштувати програму;
 • За необхідності онлайн навчання завжди можна перенести на інший час, але про це заздалегідь потрібно повідомити викладача;
 • Займатися можна з будь-якого міста, при цьому не потрібно витрачати час і гроші на проїзд;
 • Навчання відбувається в комфортній домашній обстановці, тому учень може повністю зосередитися на навчальному процесі.
 • Займатися, використовуючи сучасну програму, яку пропонують онлайн курси англійської мови можна з будь-якої точки світу. Так студенту не доведеться надовго відволікатися від своїх поточних справ. До того ж можна поєднувати навчання на курсах з основною сферою діяльності.
 • Графік занять вибудовує сам студент. Він може включати урок, перебуваючи при цьому в кафе, у перерві на роботі, або вдома.

Якщо підсумки навчального року не радують і оцінки в табелі змушують нервувати, то літо – найкращий час підтягнути хвости! Команда British Skylines з 12-річним досвідом викладання створила окремий освітній центр Best Repetitor – “швидку допомогу” для табелів з двійками і наближаення зовнішнього незалежного оцінювання. У центрі вас чекає репетитор з математики, репетитор з української, репетитор з англійської та підготовка до ЗНО з фізики.

Best Repetitor об’єднує викладачів, які вміють лікувати запущені “хвороби” і знають де вчасно провести профілактику. Якщо не упустити момент ще відкритих дверей можливостей, то можна встигнути вскочити в останній вагон до відмінників. Спеціальна програма з математики для двієчників в Best Repetitor допоможе батькам за літо підтягти свого школяра!

Вчити Англійську Онлайн: 3 Місяці На Користь Майбутнього

Час поїздок, таборів і пригод можуть стати хорошим фоном для ложки корисної каші, яку діти часто не люблять, але не можуть бути без неї здоровими – знань! Літні канікули можна розбавити корисним внеском не тільки в настрій і відпочинок дитини, але і його майбутнє. Крім того, що наставники Best Repetitor підтягують бал учня, його ще й вчать вчитися, а це навик не менш корисний, ніж документ про закінчену середню, згодні?

Майже 100 днів вільного часу від школи впливають на формування і розвиток особистості з такою ж силою, як і під час навчального року. Сором, комплекс неповноцінності або байдужість до свого низького балу – все це залишає психологічний слід у житті дитини. Тому батькам, по можливості, потрібно підхопити ці проблеми – показати людині, що він насправді все знає і вміє або залишити це усвідомлення на більш дорослий період. Це місія дорослого друга поруч!

Відпочинок Від Школи: Як Підвищити Володіння Англійською Мовою?

Заняття влітку відрізняються від роботи під час навчального року – коли за вікном сонце і в планах на день немає інших шкільних справ, урок легше зробити без “шкільного” нальоту, а значить зайти з іншого боку до теми. Інший вчитель, час, формат і підхід до заняття відвернуть учня від свого минулого ставлення до математики. Репетитор на літо в Києві допоможе м’яко згладити провали в знаннях і допомогти вступити в новий навчальний рік без відрази до предмету.

Необхідні заняття влітку і тим, хто вступає в останній навчальний рік перед ЗНО та ДПА – немає нічого кращого планової і ретельної підготовки до тестів, яка починається з роботи над помилками закінчився року.

Щоб підвищити володіння англійською мовою влітку, варто розглянути курси вивчення англійської мови онлайн. Викладання англійської в онлайн форматі дозволяє учням зберігати гнучкість у розкладі та займатися з будь-якого місця. Онлайн школи англійської пропонують різні формати навчання, включаючи індивідуальні уроки з викладачем, що дозволяє максимально адаптувати програму під потреби кожного студента.

Онлайн курс англійської мови дає можливість студентам навчатися у зручний для них час і у комфортних умовах. Викладачі англійської мови, які працюють в онлайн школах, допоможуть вам досягти високого рівня володіння мовою. Ті, хто вже пройшли курс, відзначають значне покращення своїх знань та впевненості в спілкуванні англійською.

Таким чином, заняття влітку можуть стати відмінною можливістю для підвищення рівня володіння англійською мовою, особливо з використанням сучасних онлайн методик і досвідчених викладачів.

Навчання Англійської Мови Київ: Чи Не Закреслити Плани На Літо?

Змінювати плани на канікули через поганий табель було б жорстоко. Адже відпочинок від роботи, навіть якщо вона не принесла бажаних результатів, обов’язково потрібен. І від математики важливо провітритися! Тільки тоді уроки з репетитором влітку можуть бути ефективними – викладачам потрібні палаючі очі, які ковтнули свободи від шкільних стін, дошки, щоденника і домашки!

Тому заняття в Best Repetitor влітку індивідуальні і функціонують з урахуванням відпусток, поїздок і подорожей учнів та їх батьків. Пропущені уроки не згорають, а чекатимуть хлопців відпочили, засмаглими і з новими силами до математичних викликів!

Навчання іноземної мови влітку також може бути надзвичайно ефективним, особливо у форматі онлайн. У нашій онлайн школі ви можете продовжувати вивчення мови незалежно від того, де ви знаходитесь. Це дозволяє зберігати гнучкість у розкладі та не переривати навчальний процес через відпустки або поїздки.

Учні отримують доступ до особистого кабінету, де зберігається вся інформація про їх прогрес та матеріали для самостійного вивчення. Курси з англійської мови в нашій школі також включають підготовку до отримання сертифікатів, що підтверджують знання англійської.

Наші викладачі допоможуть вам досягти ваших цілей у вивченні англійської, будь то покращення граматики, розвиток навичок аудіювання або підготовка до міжнародних іспитів. Незалежно від вашої мети вивчення англійської, наші індивідуальні заняття та гнучкий підхід зроблять навчання цікавим та результативним.

Читайте також