Курси англійської для бухгалтерів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Англійська для фінансистів

Заняття для бухгалтерів проходять у відділеннях школи на Позняках та у Центрі, а також є формат онлайн навчання. Навчання здійснюється в індивідуальному режимі та можуть проходити у ранковий, денний чи вечірній час.

Організація і програма індивідуальних занять

Тестування і програма.  Для початку навчання за напрямом “Англійська для фінансистів” треба пройти тест на визначення вашого рівня володіння загальною англійською. Це дозволить методистам школи підібрати для вас програму та виявити прогалини.

Розклад.   Методисти British Skylines рекомендують проходити не менше 2 уроків на тиждень. Виняток – відпустка або відрядження (на цей час ваша оплата за курси зберігається).

Інформація про курс

Кожен день
Start курса

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 9.00 – 21.00

7 900₴

0,5 рівня

10 занять

14 000₴

1 рівень

20 занять

25 000₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчанняНавчання може проходити не тільки індивідуально, але й у парі разом з вашим колегою, другом, родичем. Це дає можливість зекономити, а також опрацювати курс ще ефективніше. Важливо,щоб ви і напарник по навчанню були максимально близькими по рівню навчання.

Скидка 50%. Один рівень складається з 20 персональних уроків по 60 хвилин з викладачем. Ви сплачуєте 14 000 грн, а ваш напарник- фінансист сплачує 7 000 грн, і ви навчаєтесь разом!

Розмовна практика у парі. Курс повністю адаптований під ваші потреби та буде містити актуальну для вас інформацію, при цьому в парі легше покращити розмовну англійську. З напарником з навчання вам вдасться дуже швидко розвинути розмовні уміння: практикувати діалоги, проводити презентації, виступати з доповідями з фінансової тематики.

Як проходять заняття

Говоріння.

Покращення умінь спілкуватися англійською. Вивчення стійких виразів і фраз фінансової термінології та загальної англійської. Підготовка до проходження співбесіди в іноземній компанії, допомога у вільному спілкуванні із керівниками і колегами з іноземних компаній.

Граматика і письмо

Уроки присвячені граматиці, на яких ви вчитеся правильно будувати висловлювання іноземною мовою. Складання фінансової та бухгалтерської документації, фінансових звітів, ведення ділового і особистого листування.

Сприймання на слух

Використання аудіо- та відеозаписів по темі фінансів з подальшою обробкою і обговоренням. Прослуховування аудіозаписів і перегляд відео іноземних фахівців вашої галузі для покращення уміння сприймати англійську мову.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Курси англійської мови для бухгалтерів і фінансистів

Вивчення англійської для бухгалтерів і аудиторів проходить в школі British Skylines – в офісі на Позняках чи в центрі Києва. Також доступним є формат онлайн навчання за допомогою зручної для вас платформи. Для кожного учня розробляється програма навчання, яка відповідає рівню володіння англійською, бажаними термінами навчання і цілям (підготовка до співбесіди в закордонну компанію, спілкування з партнерами або клієнтами з іншої країни та інше).

Як проходить навчання англійської для дорослих початківців?

Курси англійської мови для бухгалтерів і фінансистів проходять в індивідуальному форматі. Для початку навчання вам необхідно пройти тестування на визначення рівня мови, який дозволить не тільки зрозуміти на якому етапі навчання ви знаходитеся, але й дасть грунт для підбору викладача для вас та укладення індивідуальної програми.

Заняття проходять за наступною схемою:

1. Говоріння. Ви вчите стійкі вирази з фінансової термінології, а також практикуєтеся підтримувати бесіди на потрібні теми. Також проводиться підготовка для співбесіди на посаду в іноземній компанії або для спілкування з англомовними клієнтами / колегами / керівниками / партнерами.

2. Граматика і письмо. Викладач вчить вас правильно складати ділові листи, фінансову та бухгалтерську документацію. Також викладач працює над вашими уміннями будувати висловлювання та використовувати граматичні конструкції.

3. Аудіювання. Прослуховування аудіозаписів і перегляд відео на фінансову тематику з подальшим обговоренням і опрацюванням почутого. Ви разом з викладачем розбираєте відео- і аудіозаписи лекцій іноземних фахівців з вашої галузі.

Англійська мова для співробітників банку

Співробітники великих банків повинні вміти вільно спілкуватися з іноземними клієнтами. Допоможуть в цьому курси англійської мови для працівників банку. З курсами від школи British Skylines ви швидко заповните наявні прогалини в знаннях, підвищите рівень знань загальної англійської та вузькопрофільної англійської. Окрім цього для працівників банку важливим є уміння вести ділове листування з партнерами.

Англійська для бухгалтерів – курси онлайн

Якщо ви не можете, не хочете або у вас немає вільного часу відвідувати курси саме у школі, ви маєте можливість пройти навчання англійської для бухгалтерів дистанційно. Заняття проводяться онлайн досвідченими викладачами, такі заняття відрізняються тільки формою навчання. У віддаленого навчання є свої переваги:

1. Економите час на проїзд.

2. Уроки проходять із зручної для вас локації, що дозволяє розслабитися та не відчувати дискомфорту на занятті.

3. Менеджер British Skylines складає зручний для вас графік навчання. Рекомендується проводити мінімум 2 заняття на тиждень, проте винятком можуть стати важливі відрядження. У такому випадку оплата за курс зберігається. А при стиснутих термінах є можливість збільшити кількість уроків на тиждень.

4. Навчання онлайн коштує стільки ж, скільки і при звичайних відвідинах школи (14 000 гривень за 1 рівень).

Курси англійської для бухгалтерів у Києві на Позняках і в Центрі

Якщо ви хочете вивчити англійську мову для фінансистів і бухгалтерів, то записуйтеся на навчання в школу British Skylines, у якій працюють досвідчені і цілеспрямовані викладачі, а для кожного учня складається власна програма курсу, розроблена під ваші потреби, цілі та поточні результати. Відділення школи знаходяться в Києві в пішої доступності від станцій метро Позняки і Хрещатик. А для тих, хто хоче пройти курс online, передбачено навчання на зручній вам платформі.

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  Карта сайта

  Наши курсы: Курсы английского языка в Киеве Подготовка к ЗНО по английскому Курсы английского для бухгалтеров Интенсивный английский в Киеве…
 • 14 Липня, 2023

  Все что нужно знать о глаголе to be

  Глагол  to be  все что нужно знать -  British Skylines Глагол to be один из наиболее распространённых слов в английском…
 • 14 Липня, 2023

  Как учить английский по сериалам?

  Как учить английский по сериалам? Многие люди предпочитают изучать английский язык по сериалам. Такой подход очень популярен по сравнению с…