Англійська Для Бухгалтерів: Курси Англійської Для Бухгалтерів Та Аудиторів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Особливості Ділової Англійської Мови Для Фінансистів: Курси Онлайн Та Офлайн

 

Заняття для бухгалтерів проходять у відділеннях школи на Позняках, є також формат онлайн навчання. Навчання здійснюється в індивідуальному режимі та можуть проходити у ранковий, денний чи вечірній час.

Знання англійської мови у сфері бізнесу є надзвичайно важливим для фінансових спеціалістів. Вивчення англійської мови дозволяє вивчати англійську лексику, необхідну для успішного ведення бізнесу. Курси англійської мови для фінансистів охоплюють всі аспекти, включаючи міжнародній бізнес та фінансові терміни. Такий підхід забезпечує повне занурення в англійську мову та допомагає бухгалтерам ефективно працювати в міжнародній сфері бізнесу.

Організація І Програма Індивідуальних Занять Для Аудиторів

Тестування і програма.  Для початку навчання за напрямом “Англійська для фінансистів” треба пройти тест на визначення вашого рівня володіння загальною англійською. Це дозволить методистам школи виявити прогалини  у розмовній та діловій мові, та підібрати правильного викладача.

В курс входить: 

Вивчення реальних робочих діалогів, звітів, листування.

Поповнення лексичного запасу профільною термінологією.

Практика розмовної мови та фокусування на правильній вимові.

Опрацювання тематичних текстів та аудіо/відео матеріалів про бухгалтерську справу або фінанси та ін.

Розклад. Методисти British Skylines рекомендують проходити не менше 2 уроків на тиждень. Виняток – відпустка або відрядження (на цей час ваша оплата за курси зберігається).

Інформація про курс

Кожен день
Start курса

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 9.00 – 21.00

7 500₴

0,5 рівня

10 занять

12 500₴

1 рівень

20 занять

21 500₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Професійна Методика Парного Навчання Для Бухгалтерів Та Аудиторів

У школі працює методика парного навчання. Навчання може проходити не тільки індивідуально, але й у парі разом з вашим колегою, другом, родичем. Це дає можливість зекономити, а також опрацювати курс ще ефективніше. Важливо, щоб ви і напарник по навчанню були максимально близькими по рівню навчання.

Скидка 50%. Один рівень складається з 20 персональних уроків по 60 хвилин з викладачем. Ви сплачуєте 12 500 грн, а ваш напарник- фінансист сплачує 6 250 грн, і ви навчаєтесь разом!

Розмовна практика у парі. Курс повністю адаптований під ваші потреби та буде містити актуальну для вас інформацію, при цьому в парі легше покращити розмовну англійську. З напарником з навчання вам вдасться дуже швидко розвинути розмовні уміння: практикувати діалоги, проводити презентації, виступати з доповідями з фінансової тематики.

ЯProfessional English For Accounting: Як Проходять Заняття?

 • Говоріння – Покращення умінь спілкуватися англійською. Вивчення стійких виразів і фраз фінансової термінології та загальної англійської. Підготовка до проходження співбесіди в іноземній компанії, допомога у вільному спілкуванні із керівниками і колегами з іноземних компаній.
 • Граматика і письмо – Уроки присвячені граматиці, на яких ви вчитеся правильно будувати висловлювання іноземною мовою. Складання фінансової та бухгалтерської документації, фінансових звітів, ведення ділового і особистого листування.
 • Сприймання на слух – Використання аудіо та відеозаписів по темі фінансів з подальшою обробкою і обговоренням. Прослуховування аудіозаписів і перегляд відео іноземних фахівців вашої галузі для покращення уміння сприймати англійську мову.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Курси Англійської Мови Для Бухгалтерів І Фінансистів

Вивчення англійської для бухгалтерів і аудиторів проходить в школі British Skylines – в офісі на Позняках. Також доступним є формат онлайн навчання. Для кожного учня розробляється програма навчання, яка відповідає його рівню володіння англійською, бажаними термінами результату навчання і цілям.

Курси англійської мови включають вивчення бухгалтерської та фінансової лексики, а також стандартних документів, які використовуються в міжнародній сфері фінансової діяльності. Студентам надається можливість оволодіти англійською мовою на високому рівні, що включає як письмові, так і усні стандарти комунікації. Особлива увага приділяється міжнародним стандартам бухгалтерського обліку, що дозволяє бухгалтерам успішно працювати на міжнародних ринках.

Як Проходить Навчання Англійської Для Дорослих Початківців?

Курси англійської мови для бухгалтерів і фінансистів проходять в індивідуальному форматі. Для початку навчання вам необхідно пройти тестування на визначення рівня мови, який дозволить не тільки зрозуміти на якому етапі навчання ви знаходитеся, але й дасть грунт для підбору викладача для вас та укладення індивідуальної програми.

Заняття проходять за наступною схемою:

 • Говоріння. Ви вчите стійкі вирази з фінансової термінології, а також практикуєтеся підтримувати бесіди на потрібні теми. Також проводиться підготовка для співбесіди на посаду в іноземній компанії або для спілкування з англомовними клієнтами / колегами / керівниками / партнерами.
 • Граматика і письмо. Викладач вчить вас правильно складати ділові листи, фінансову та бухгалтерську документацію. Також викладач працює над вашими уміннями будувати висловлювання та використовувати граматичні конструкції.
 • Аудіювання. Прослуховування аудіозаписів і перегляд відео на фінансову тематику з подальшим обговоренням і опрацюванням почутого. Ви разом з викладачем розбираєте відео- і аудіозаписи лекцій іноземних фахівців з вашої галузі.

Курс Англійської Мови Для Співробітників Банку

Співробітники великих банків повинні вміти вільно спілкуватися з іноземними клієнтами. Допоможуть в цьому курси англійської мови для працівників банку. З курсами від школи British Skylines ви швидко заповните наявні прогалини в знаннях, підвищите рівень знань загальної англійської та вузькопрофільної англійської. Окрім цього для працівників банку важливим є уміння вести ділове листування з партнерами.

Англійська мова для банківських працівників охоплює всі необхідні аспекти, включаючи вивчення міжнародних стандартів і фінансової англійської мови. Курси допомагають вивчати англійську для бухгалтерів і аудиторів, що дає можливість володіти англійською мовою на високому рівні. Особлива увага приділяється усного і письмового ділового спілкування, а також знанню бухгалтерських і фінансових термінів. Важливо також враховувати, що англійська для бухгалтерів і аудиторів вимагає володіння вузькопрофільною лексикою, що допомагає в міжнародних ділових відносинах. Навчальні програми розробляються так, щоб кожен міг вивчати англійську для бухгалтерів відповідно до своїх потреб і цілей.

Англійська Для Бухгалтерів – Переваги Курсу Онлайн

Якщо ви не можете, не хочете або у вас немає вільного часу відвідувати курси саме у школі, ви маєте можливість пройти навчання англійської для бухгалтерів дистанційно. Заняття проводяться онлайн досвідченими викладачами, такі заняття відрізняються тільки формою навчання. У віддаленого навчання є свої переваги:

 • Економите час на проїзд.
 • Уроки проходять із зручної для вас локації, що дозволяє розслабитися та не відчувати дискомфорту на занятті.
 • Менеджер British Skylines складає зручний для вас графік навчання. Рекомендується проводити мінімум 2 заняття на тиждень, проте винятком можуть стати важливі відрядження. У такому випадку оплата за курс зберігається. А при стиснутих термінах є можливість збільшити кількість уроків на тиждень.
 • Навчання онлайн коштує стільки ж, скільки і при звичайних відвідинах школи (14 000 гривень за 1 рівень).

Навчання онлайн допомагає вам розвивати навички спілкуватися зі своїми колегами і клієнтами, а також розширення словникового запасу та розвитку навичок читання. Ви зможете досягти бажаних результатів у вивченні мови, реалізувати свій потенціал та складання стандартних документів. Додатково, курси дозволяють отримати сертифікат міжнародного зразка що визнається у всьому світі, що підтверджує ваші знання.

Курси Англійської Для Бухгалтерів У Києві На Позняках

Якщо ви хочете вивчити англійську мову для фінансистів і бухгалтерів, то записуйтеся на навчання в школу British Skylines, у якій працюють досвідчені і цілеспрямовані викладачі, а для кожного учня складається власна програма курсу, розроблена під ваші потреби, цілі та поточні результати. Відділення школи знаходяться в Києві в пішої доступності від станцій метро Позняки. А для тих, хто хоче пройти курс online, передбачено дистанційне навчання.

Школа British Skylines пропонує спеціалізовані курси англійської для бухгалтера, що охоплюють всі аспекти ведення бухгалтерського обліку. Такі курси пропонують міжнародні стандарти бухгалтерських процесів і вивчення мови, що необхідне для успішного ведення фінансової діяльності. Особлива увага приділяється вивченню англійської відрізняється лексикою, специфічною для бухгалтерів, і міжнародні бухгалтерські терміни. Таким чином, спеціалізовані курси англійської допоможуть вам оволодіти всіма необхідними знаннями для ведення бухгалтерського обліку на міжнародному рівні.

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  Карта сайта

  Наши курсы: Курсы английского языка в Киеве Подготовка к ЗНО по английскому Курсы английского для бухгалтеров Интенсивный английский в Киеве…
 • 14 Липня, 2023

  Зачем нужен TOEFL?

  Зачем нужен TOEFL? Чтобы поехать учиться в хороший заграничный университет или колледж, недостаточно иметь какие-то знания и заплатить деньги за…
 • 14 Липня, 2023

  Какой английский учить, американский или британский?

  Какой английский учить, американский или британский? Какой английский изучать – британский или американский – этот вопрос интересует многих студентов по…
 • 14 Липня, 2023

  Различия между TOEFL и IELTS

  Какая разница между TOEFL и IELTS? TOEFL и IELTS – это наиболее популярные международные экзамены, определяющие уровень владения английским у…
 • 14 Липня, 2023

  Зачем нужны курсы английского языка?

  Зачем нужны курсы английского? В настоящее время английский становится языком первой необходимости. Он нужен для получения высокооплачиваемой работы, трудоустройства в…
 • 14 Липня, 2023

  Как научиться переводить английский текст?

  Как научиться переводить английский текст? Перевод с английского или на английский – это задача не такая простая, как многие думают.…