Курси англійської для медиків

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Англійська для медичного персоналу

Заняття для медиків і фармацевтів проходять у відділеннях школи і онлайн. Заняття проходять в ранковий, денний і вечірній час. Курси англійської для медиків в школі British Skylines – створені спеціально під ваші цілі і терміни.

Організація індивідуальних занять для медиків і фармацевтів

Підбір викладача.Після проходження тесту та консультації з методистом, ми підбираємо викладача, з огляду на ваш рівень володіння англійською і ваш напрямок у медицині. Методисти British Skylines розробляють програму навчання повністю під вас. Наприклад, загальна англійська + курс англійської для хірургів, стоматологів, офтальмологів, неврологів, медсестер і т. д. 

Розклад занять.Розклад складається з урахуванням ваших потреб та викладача. Ефективна частота занять-мінімум 2 рази на тиждень. Заняття і гроші зберігаються, якщо ви їдете в подорож або відрядження. Ви можете змінювати свою інтенсивність навчання і коригувати її залежно від змін в робочому графіку, відпустці і т.д.

Інформація про курс

Кожен день
Start курса

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 9.00 – 21.00

7 500₴

0,5 рівня

10 занять

12 500₴

1 рівень

20 занять

21 500₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтесь і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом із близькою людиною ви почуватиметеся впевнено та комфортно на заняттях. Важливо,щоб ви і напарник по навчанню були максимально близькими по рівню навчання.

Вартість для одного за 20 уроків × 60 хвилин = 12 500 грн. Другий учень сплачує 6 250 за навчання, та ви займаєтесь разом!

Переваги двох учнів і одного викладача полягають у тому, що подолання мовного бар’єру проходить швидше, а також ви можете готуватися відповідно до вашої цілі: для проходження job interview, для виступів з доповідями на міжнародних конференціях і семінарах, для участі в міжнародних медичних програмах і т. д.

Як проходять наші заняття

Говоріння.

Обговорення тем, пов’язаних з вашою сферою діяльності, виступи з доповідями перед аудиторією, рольові сценарії. Введення в розмову англійську спеціалізованої термінології.

Читання.

Читання та опрацювання наукових статей з профільних електронних журналів і газет по своїй галузі.

Грамматика и письмо

Уроки граматики для правильної постановки слів і часів в реченнях. Робота з документацією.

Сприймання на слух

Прослуховування і перегляд аудіо- і відео лекцій іноземних фахівців.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Англійська для медиків в Києві

Англійська мова для лікарів викладається в школі British Skylines вузькопрофільними кваліфікованими викладачами. Доступні дві локації у місті Києві та навчання онлайн. Навчання проходить індивідуально, так як програма адаптується під потреби учнів: проходження співбесіди на посаду, участь в міжнародних медичних програмах, виступ на конференції перед іноземними колегами та інше.

Як проходять курси для дорослих початківців

Англійська для початківців лікарів або для вже досвідчених медиків викладається за схожою схемою. У першу чергу всі студенти проходять спеціально розроблений тест, що дозволяє визначити рівень знання англійської. На підставі цього тесту підбирається найбільш відповідний викладач і розробляється оптимальна індивідуальна програма навчання. Це може бути «загальна англійська» плюс «профільний англійська» (для медсестер, хірургів, педіатрів і т.д.).

Англійська для медиків на курсах включає в себе:

1Говоріння. Ви обговорюєте з викладачем теми, які безпосередньо пов’язані з вашою сферою діяльності. Така робота розвиває уміння спілкування та дозволяє застосовувати вивчені терміни при розмові.

2. Читання. Робота з профільними журналами та статтями.

3. Граматика і письмо. Включає в себе роботу з документацією, а також навчання правильно складати речення та використовувати часи.

4. Аудіювання. На заняттях з аудіювання ви слухаєте і переглядаєте виступи іноземних фахівців і вчитеся розуміти живу розмовну англійську.

Індивідуальне або парне навчання

Англійська для студентів медиків проходить в індивідуальному порядку або за методикою парного навчання. На індивідуальних заняттях викладач приділяє час виключно вам, використовуючи програму навчання, заточену конкретно під вас.

Особливість парного навчання полягає в тому, що курси викладаються не тільки вам, але і вашому напарникові. Це може бути ваш друг, родич, колега, одногрупник або просто знайомий. Важливо лише те, щоб у вас була однакова спеціалізація і приблизно однаковий рівень володіння англійською. Парне навчання має свої незаперечні плюси:

1. Ви завжди відчуваєте підтримку близької людини, що служить для вас комфортним емоційним фоном.

2. Дух суперництва і успіхи партнера мотивують ще старанніше вчитися і досягати нових висот.

3. Швидке подолання мовного бар’єру, у тому числі і завдяки тому, що ви з напарником можете практикувати спілкування англійською мовою у вільний від занять час.

4З напарником заняття проходять інтерактивно.

Англійська для лікарів онлайн

Якщо у вас немає часу, можливості або бажання відвідувати курси, можна навчатися англійської для медиків онлайн. Це зручно, адже не потрібно витрачати час на проїзд, а уроки проходять в комфортній домашній обстановці. Така можливість для тих, хто не завжди має стабільний графік роботи. При цьому ефективність вивчення англійської для лікарів онлайн в школі British Skylines така ж, як і при відвідуванні курсів наживо.

Англійська мова для медиків з носієм

Для поліпшення навичок спілкування та заповнення прогалин в знаннях частина занять на курсах проходить з носієм мови. За рахунок того, що у вас немає можливості говорити з викладачем рідною мовою, ви вчитеся будувати всі речення англійською. Заняття з носієм дозволяють за максимально короткі терміни подолати мовний бар’єр і значно підвищити рівень своїх знань.

Англійська для лікарів у Києві на Позняках або онлайн

Заняття в школі British Skylines проводяться в Києві недалеко від станції метро Позняки. У школі ви матимете змогу попрацювати з досвідченими та цікавими викладачами.

Якщо ви шукаєте хороші і недорогі курси англійської для лікарів в Києві, то звертайтеся в нашу школу. Ми розробимо для вас індивідуальну програму навчання, що дозволить вам у максимально короткі терміни підвищити свій рівень та вивчити спеціалізовану англійську під ваші потреби.

Читайте також