Курси Англійської Мови Для Моряків - Англійська Школа British Skylines

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Вивчення Англійської Мови Для Моряків

Програми. Готуємо до тестів Marlins і CES, а також по загальній програмі для моряків. Підготовка до job interview. Під час підготовки до іспитів ми приділяємо увагу знанню англійської мови, зокрема, вивчаємо морську термінологію, словниковий запас і граматику. Наші заняття онлайн мають зручний графік, щоб максимально відповідати вашим потребам.

 

Курси Для Моряків З Англійської: Організація Індивідуальних Занять

 • Тестування. Стартове тестування на знання англійської в одній з наших шкіл дозволяє адаптувати програму під вашу спеціалізацію та цілі.
 • Розклад уроків. У British Skylines рекомендують не менше 2 уроків на тиждень. На період, коли ви в рейсі або відпустці, заняття призупиняються, а оплата зберігається. Також є можливість підвищувати інтенсивність за необхідності.
 • План занять. План занять розробляється індивідуально відповідно до ваших цілей, потреб та вихідного рівня: ваш профіль роботи, завдання (наприклад, успішно здати тест СЕS – або пройти співбесіду в крюїнгову компанію) і термін, за який потрібно досягти мети.
 

Інформація про курс

Кожен день
Start курса

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 9.00 – 21.00

7 500₴

0,5 рівня

10 занять

12 500₴

1 рівень

20 занять

21 500₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Англійська Мова Для Моряків: Методика Парного Навчання

У British Skylines є можливість навчання за парною методикою. 

Методика парного навчання. Навчаючись у форматі “1 викладач – 2 учнів”, ви проходите навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Важливо,щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою. Ви сплачуєте 12 500 за 20 занять, ваш напарник сплачує 6 250 грн. і ви навчаєтесь разом! Така форма навчання дозволяє пришвидшити результати завдяки можливості вивчати англійську інтерактивно та додатковій мотивації.

Переваги парного навчання. Крім швидкого подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Уроки розроблені спеціально для тих, хто планує працювати на судні. Також можна обирати парне навчання тим, хто планує здавати тести Marlins i CES.

Як Проходять Групові Або Індивідуальні Заняття?

 1. Говоріння – Напрацювання умінь розмовної англійської. Практика вузькоспеціалізованої морської термінології. Відпрацювання моделей реальних ситуацій, пов’язаних з морською справою (комунікація з іноземними колегами, спілкування з морськими службами, реєстрація судна в порту і т. п.). Завдяки цим заняттям кожен моряк зможе покращити знання англійської мови, зокрема розмовні навички, що необхідні для спілкування з іноземцями.
 2. Читання – Робота з автентичними тематичними текстами, відпрацювання умінь розуміння писемного мовлення. Практика з використанням спеціалізованої документації та літератури. Це дозволить членам екіпажу покращити свої знання та мовні навички, що допоможуть їм у своїй роботі та в міжнародному середовищі. Також це сприятиме тому, щоб вони могли ефективно розмовляти англійською.
 3. Грамматика Та Письмо – Граматично-сфокусовані заняття для відпрацювання умінь будувати речення іноземною мовою. Знання морських скорочень англійською мовою. Ці заняття допоможуть морякам покращити мовний рівень, необхідний для роботи на борту судна. Також ми вивчаємо крюїнгових терміни та лексику, які є важливими для професійного спілкування.
 4. Сприймання На Слух – Прослуховування аудіозаписів і перегляд відео іноземних фахівців з подальшим обговоренням та розбором. На цих заняттях моряку надаються інструкції та матеріали для покращення рівня знань. Це допомагає краще розуміти акценти і вимову фахівців з різних країн, а також вивчати інструкції для суден.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Англійська Для Моряків У Києві З Початкового Рівня

Навчання англійської для моряків у Києві проходить у школі British Skylines. У вас є можливість вчитися на Позняках чи в Центрі столиці, або проходити навчання онлайн. Програма навчання адаптується повністю під ваші цілі, потреби та вихідні дані.

Заняття англійської для моряків включають у себе вивчення всіх аспектів: граматика, аудіювання, говоріння, лексика. Особливістю вивчення цієї профільної англійської є велика кількість слів і фраз, що використовуються в судноплавстві. Але англійська для моряківтакож включає в себе вивчення лексики та граматики. Хоча основний акцент у вивченні все одно робиться на розмовну мову і поповнення словникового запасу. 

У BritishSkylines студенти можуть пройти комплексну підготовку до співбесіди для моряків англійською. Знання англійської на належному рівні – це обов’язкова умова для працевлаштування в хороші міжнародні судноплавні компанії, в яких співробітникам пропонуються високі зарплати. У процесі підготовки розбираються типові завдання, які зазвичай зустрічаються на подібних співбесідах, а також загалом підвищується рівень володіння англійською мовою. Після закінчення курсу видається сертифікат, що підтверджує отримані знання та навички.

Курси Англійської Для Моряків: Для Дорослих Початківців

Для опрацювання саме ваші цілі (здача CES test, співбесіда, просування по кар’єрній драбині та інше) перед початком навчання ви проходите спеціальне тестування на визначення рівня володіння англійською та обговорюєте з методистами ваші задачі та очікувані результати. У школі навчаються як вже діючі моряки, так і ті, хто тільки хоче влаштуватися працювати на іноземне судно. Інтенсивність навчання залежить у першу чергу від наявних термінів досягнення тієї чи іншої мети.

Як проходять курси:

 1. Говоріння. За допомогою діалогів і рольових сценок ви вчитеся вільно спілкуватися англійською. Також ви навчаєтеся вузькоспеціалізованої морської термінології. Розвиток умінь спілкування англійською мовою здійснюється на основі розігрування типових ситуацій: комунікація з морськими службами, реєстрація в порту, спілкування з колегами.
 2. Читання. Робота з технічною документацією. Удосконалюється ваша техніка читання, ви вчитеся вільно розуміти письмову мову.
 3. Граматика і письмо. Ви вчитеся правильно будувати речення та використовувати граматичні конструкції. Також вчите скорочення слів, які часто використовуються в морській сфері.
 4. Аудіювання. Ви опрацьовуєте аудіозаписи і переглядаєте відео з іноземними фахівцями з морської сфери. Після ви обговорюєте всі моменти з викладачем, що дозволить не лише одночасно покращувати розмовну англійську, але й в рази удосконалити сприймання на слух.

Індивідуальне Навчання Або В Парі

У школі British Skylines ви займаєтеся індивідуально, або в парі. У першому випадку ви займаєтеся один на один з викладачем. А навчання в парі ви можете проходити зі своїм колегою, одногрупником, товаришем або родичем. Необхідною умовою є приблизно однаковий рівень володіння мовою. Вивчення технічної англійської для моряків у парі має кілька плюсів:

1. Ви завжди відчуваєте підтримку близької людини, що служить для вас комфортним емоційним фоном.

2. Завдяки духу суперництва ви старанніше вчитеся,бо навчання в парі – це додаткова мотивація для вас і для колеги.

3. Легше опрацьовувати діалоги і різні ситуації англійською.

4. Для напарника навчання обійдеться на 50 відсотків дешевше.

Курси Розмовної Англійської Онлайн З Носіями Мови

Морська англійська для судноводіїв можна вивчати в режимі онлайн. Це особливо актуально в нинішній час, коли через велику завантаженість не в усіх людей є можливість регулярно відвідувати заняття. Переваги занять онлайн очевидні:

 • Не потрібно витрачати час і гроші на проїзд;
 • Можливість займатися в комфортних для себе умовах;
 • Пройти курс англійської для моряків механіків і просто для моряків можна з будь-якого міста, це особливо актуально для тих, хто живе в невеликих населених пунктах, але хоче займатися з найкращими столичними викладачами.

Курси Успішної Розмовної Англійської Онлайн З Практикою

Проходити навчання можна не тільки у відділеннях школи, а й через будь яку зручну для вас платформу. На курсах англійської для моряків онлайн заняття за якістю такі ж, що і при offline навчанні. Єдина відмінність – вам не потрібно нікуди їхати, а заняття можете проходити з власного будинку чи комфортного для вас місця. Це зручно в тих випадках, коли у вас немає часу, бажання або навіть можливості відвідувати звичайні курси. Крім того, при навчанні по скайпу ви маєте можливість регулювати навчальний розклад, узгодивши з викладачем.

Як при offline, так і при online навчанні фахівці British Skylines рекомендують мінімум 2 уроки на тиждень. Однак якщо ви перебуваєте в рейсі і не можете займатися, то курси припиняються зі збереженням оплати.

Ділова Англійська Для Моряків У Києві На Позняках І Онлайн

Школа British Skylines – це прекрасна можливість за короткий період часу підвищити свій рівень знання англійської і при цьому підвищити шанси на ринку праці. Відділення школи знаходяться в Києві в 5 хвилинах від станції метро Позняки і онлайн. 

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  Карты памяти для новичков

  Карты Памяти, Mind Map или Карты Ума – нетрадиционная техника визуализации мышления, которая отображает связи между понятиями. В центре Карты…
 • 14 Липня, 2023

  Как Учить Английский По Песням Легко И Эффективно?

  Как Учить Английский По Песням? Существует множество способов и методик изучения английского языка. При этом многие люди зачастую выбирают интересные…
 • 14 Липня, 2023

  Зачем нужны курсы английского языка?

  Зачем нужны курсы английского? В настоящее время английский становится языком первой необходимости. Он нужен для получения высокооплачиваемой работы, трудоустройства в…
 • 14 Липня, 2023

  Как избавиться от акцента?

  Как избавиться от акцента в английском? Чтобы свободно общаться на английском языке, недостаточно выучить правила, изучить грамматику и орфографию, накопить…
 • 14 Липня, 2023

  Советы по изучению английского которые работают

  Интернет переполнен самыми разными советами, которые как бы должны вам помочь выучить иностранный язык. Но их настолько много, что можно…
 • 14 Липня, 2023

  Как учить английский дистанционно?

  Изучение английского языка дистанционно В последнее время все большей популярностью пользуются методики дистанционного изучения английского языка. Но при этом активно…