Курси англійської для моряків

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Англійська для моряків

Програми. Готуємо до тестів Marlins і CES, а також по загальній програмі для моряків. Підготовка до job interview.

Організація індивідуальних занять

Тестування. Стартове тестування на знання англійської в одній з наших шкіл дозволяє адаптувати програму під вашу спеціалізацію та цілі.

Розклад уроків. У British Skylines рекомендують не менше 2 уроків на тиждень. На період, коли ви в рейсі або відпустці, заняття призупиняються, а оплата зберігається. Також є можливість підвищувати інтенсивність за необхідності.

План занять. План занять розробляється індивідуально відповідно до ваших цілей, потреб та вихідного рівня: ваш профіль роботи, завдання (наприклад, успішно здати тест СЕS – або пройти співбесіду в крюїнгову компанію) і термін, за який потрібно досягти мети.

Інформація про курс

Кожен день
Start курса

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 9.00 – 21.00

7 500₴

0,5 рівня

10 занять

12 500₴

1 рівень

20 занять

21 500₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Методика парного навчання

У British Skylines є можливість навчання за парною методикою. 

Методика парного навчання. Навчаючись у форматі “1 викладач – 2 учнів”, ви проходите навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Важливо,щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою. Ви сплачуєте 12 500 за 20 занять, ваш напарник сплачує 6 250 грн. і ви навчаєтесь разом! Така форма навчання дозволяє пришвидшити результати завдяки можливості вивчати англійську інтерактивно та додатковій мотивації.

Переваги парного навчання.Крім швидкого подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Уроки розроблені спеціально для тих, хто планує працювати на судні. Також можна обирати парне навчання тим, хто планує здавати тести Marlins i CES.

Як проходять заняття

Говоріння.

Напрацювання умінь розмовної англійської. Практика вузькоспеціалізованої морської термінології. Відпрацювання моделей реальних ситуацій, пов’язаних з морською справою (комунікація з іноземними колегами, спілкування з морськими службами, реєстрація в закордонному порту і т. д.).

Читання.

Робота з автентичними тематичними текстами, відпрацювання умінь розуміння писемного мовлення. Практика з використанням спеціалізованої документації та літератури.

Грамматика и письмо

Граматично-сфокусовані заняття для відпрацювання умінь будувати речення іноземною мовою. Знання морських скорочень англійською мовою.

Сприймання на слух

Прослуховування аудіозаписів і перегляд відео іноземних фахівціів з подальшим обговоренням та розбором.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Англійська для моряків у Києві

Навчання англійської для моряків у Києві проходить у школі British Skylines. У вас є можливість вчитися на Позняках чи в Центрі столиці, або проходити навчання онлайн. Програма навчання адаптується повністю під ваші цілі, потреби та вихідні дані.

Заняття англійської для моряків включають у себе вивчення всіх аспектів: граматика, аудіювання, говоріння, лексика. Особливістю вивчення цієї профільної англійської є велика кількість слів і фраз, що використовуються в судноплавстві. Але англійська для моряківтакож включає в себе вивчення лексики та граматики. Хоча основний акцент у вивченні все одно робиться на розмовну мову і поповнення словникового запасу. 

У BritishSkylines студенти можуть пройти комплексну підготовку до співбесіди для моряків англійською. Знання англійської на належному рівні – це обов’язкова умова для працевлаштування в хороші міжнародні судноплавні компанії, в яких співробітникам пропонуються високі зарплати. У процесі підготовки розбираються типові завдання, які зазвичай зустрічаються на подібних співбесідах, а також загалом підвищується рівень володіння англійською мовою.

Курси англійської для моряків для дорослих початківців

Для опрацювання саме ваші цілі (здача CES test, співбесіда, просування по кар’єрній драбині та інше) перед початком навчання ви проходите спеціальне тестування на визначення рівня володіння англійською та обговорюєте з методистами ваші задачі та очікувані результати. У школі навчаються як вже діючі моряки, так і ті, хто тільки хоче влаштуватися працювати на іноземне судно. Інтенсивність навчання залежить у першу чергу від наявних термінів досягнення тієї чи іншої мети.

Як проходять курси:

1Говоріння. За допомогою діалогів і рольових сценок ви вчитеся вільно спілкуватися англійською. Також ви навчаєтеся вузькоспеціалізованої морської термінології. Розвиток умінь спілкування англійською мовою здійснюється на основі розігрування типових ситуацій: комунікація з морськими службами, реєстрація в порту, спілкування з колегами.

2. Читання. Робота з технічною документацією. Удосконалюється ваша техніка читання, ви вчитеся вільно розуміти письмову мову.

3. Граматика і письмо. Ви вчитеся правильно будувати речення та використовувати граматичні конструкції. Також вчите скорочення слів, які часто використовуються в морській сфері.

4. Аудіювання. Ви опрацьовуєте аудіозаписи і переглядаєте відео з іноземними фахівцями з морської сфери. Після ви обговорюєте всі моменти з викладачем, що дозволить не лише одночасно покращувати розмовну англійську, але й в рази удосконалити сприймання на слух.

Індивідуальне навчання або в парі

У школі British Skylines ви займаєтеся індивідуально, або в парі. У першому випадку ви займаєтеся один на один з викладачем. А навчання в парі ви можете проходити зі своїм колегою, одногрупником, товаришем або родичем. Необхідною умовою є приблизно однаковий рівень володіння мовою. Вивчення технічної англійської для моряків у парі має кілька плюсів:

1. Ви завжди відчуваєте підтримку близької людини, що служить для вас комфортним емоційним фоном.

2. Завдяки духу суперництва ви старанніше вчитеся,бо навчання в парі – це додаткова мотивація для вас і для колеги.

3. Легше опрацьовувати діалоги і різні ситуації англійською.

4. Для напарника навчання обійдеться на 50 відсотків дешевше.

Курси розмовної англійської онлайн 

Морська англійська для судноводіїв можна вивчати в режимі онлайн. Це особливо актуально в нинішній час, коли через велику завантаженість не в усіх людей є можливість регулярно відвідувати заняття. Переваги занять онлайн очевидні:

 • Не потрібно витрачати час і гроші на проїзд;
 • Можливість займатися в комфортних для себе умовах;
 • Пройти курс англійської для моряків механіків і просто для моряків можна з будь-якого міста, це особливо актуально для тих, хто живе в невеликих населених пунктах, але хоче займатися з найкращими столичними викладачами.

Курси розмовної англійської онлайн

Проходити навчання можна не тільки у відділеннях школи, а й через будь яку зручну для вас платформу. На курсах англійської для моряків онлайн заняття за якістю такі ж, що і при offline навчанні. Єдина відмінність – вам не потрібно нікуди їхати, а заняття можете проходити з власного будинку чи комфортного для вас місця. Це зручно в тих випадках, коли у вас немає часу, бажання або навіть можливості відвідувати звичайні курси. Крім того, при навчанні по скайпу ви маєте можливість регулювати навчальний розклад, узгодивши з викладачем.

Як при offline, так і при online навчанні фахівці British Skylines рекомендують мінімум 2 уроки на тиждень. Однак якщо ви перебуваєте в рейсі і не можете займатися, то курси припиняються зі збереженням оплати.

Ділова англійська для моряків у Києві на Позняках і онлайн

Школа British Skylines – це прекрасна можливість за короткий період часу підвищити свій рівень знання англійської і при цьому підвищити шанси на ринку праці. Відділення школи знаходяться в Києві в 5 хвилинах від станції метро Позняки і онлайн. 

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  Какие страны принимают TOEFL?

  Какие страны принимают TOEFL? TOEFL представляет собой популярный международный тест, определяющий уровень знания английского у не носителей языка. Написание этого…
 • 14 Липня, 2023

  Учебные программы школы

  Программа курсов английского языка (офлайн) Курсы английского языка в школе BritishSkylines позволяют существенно повысить уровень владения английским языком. В нашей…
 • 14 Липня, 2023

  Советы преподавания английского по Skype

  Как преподавать английский по скайпу? Советы Уроки английского по скайпу – это удобно, результативно и очень современно. В условиях постоянной…
 • 14 Липня, 2023

  Онлайн курсы школы

  Программа обучения. Первый этап — тестирование для определения вашего уровня английского. По его результатам мы подбираем для вас подходящего преподавателя…
 • 14 Липня, 2023

  Как полюбить английский язык

  Как полюбить английский Когда всерьез занимаешься каким-то делом и хочешь добиться в нем успехов, важно полюбить это дело. Так же…
 • 14 Липня, 2023

  Зачем нужен экзамен IELTS?

  Зачем нужен IELTS? IELTS – это один из наиболее популярных международных экзаменов для определения уровня владения английским у не носителей…
 • 14 Липня, 2023

  Как преодолеть языковой барьер?

  Как преодолеть языковой барьер? Многие люди испытывают страх и неуверенность, когда нужно говорить на неродном языке. Языковой барьер – это…
 • 14 Липня, 2023

  Советы преподавания английского по Skype

  Как преподавать английский по скайпу? Советы Уроки английского по скайпу – это удобно, результативно и очень современно. В условиях постоянной…
 • 14 Липня, 2023

  Как достигнуть Advanced?

  Как достигнуть уровня Advanced Advanced – это продвинутый уровень владения английским языком. Считается, что этого уровня вполне достаточно, чтобы свободно…