Курси англійської для офіціантів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Англійська для офіціантів/барменів

Уроки для працівників ресторанного бізнесу проходять індивідуально в школах англійської на Хрещатику і Позняках або онлайн. Заняття проводяться у будь-який час доби у будні дні та суботу. Усе навчання будується на ваших термінах та цілях.

Організація індивідуальних занять

Тест і програма курсу.Під час граматичного тестування і усної частини ви чітко формулюєте викладачеві свою мету (наприклад, влаштуватися в ресторан за кордоном або підтягти англійську для роботи в закладі в центрі Києва),це слугує вихідними критеріями для підбору викладача та побудови індивідуального курсу.

Розклад. Час та тривалість занять обговорюється з викладачем (не менше 2 занять на тиждень). На час відпустки або неможливості відвідувати курси сплачена сума за курс зберігається.

Інформація про курс

Кожен день
Start курса

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 9.00 – 21.00

7 900₴

0,5 рівня

10 занять

14 000₴

1 рівень

20 занять

25 000₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання  це уроки для двох працівників однієї сфери. Переваги вивчення англійської для офіціантів і барменів в парі: збільшення розмовної практики за допомогою обігрування типових ситуацій. Важливо,щоб ви і напарник по навчанню були максимально близькими по рівню навчання.

Методика парного навчання. Вартість для вас за 20 індивідуальних уроків × 60 хвилин = 14 000 грн. Ваш напарник сплачує 7 000 грн. і ви займаєтесь разом. 

Розмовна практика у парі. Програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Парне навчання сприяє подоланню мовного бар’єру завдяки постійному діалогу та обігруванню типових ситуацій.

Як проходять заняття

Розмовна англійська

Вивчення термінології ресторанної справи (етикет, найпоширеніші фрази для обслуговування гостей). Рольові постановки – спілкування з відвідувачами, прийом замовлень, опис страв і напоїв, вирішення конфліктних ситуацій, розрахунок гостей. Робота над правильною вимовою та подолання бар’єру говорити.

Граматика і письмо

Складання списків гостей, резервування столиків. Робота з описами та складом страв.

Сприймання на слух

Прослуховування аудіозаписів і перегляд відео – типових ситуацій в ресторанному секторі. Важливий акцент – навчання сприйняття на слух різних акцентів.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Курси англійської для офіціантів і барменів

Офіціанти, які бажають вивчити або підтягти англійську, можуть пройти курси англійської для офіціантів у школі British Skylines, офіси якої знаходяться на Позняках та в Центрі. Уся програма повністю адаптується під ваші терміни та потреби.

Курси англійської для офіціантів для початківців дорослих

Для того, щоб визначити ваш рівень знання англійської, перед початком ви проходите тестування. На підставі ваших знань, наявних термінів навчання і цілей (для роботи офіціантом за кордоном, підвищення рівня англійської для працевлаштування в більш солідний заклад і т.д.) програма “Англійська для працівників ресторанного бізнесу” адаптується та видозмінюється спеціально під вас.

Навчання англійській для офіціантів включає в себе

1. Розмовна англійська. Вивчення професійної термінології – слова та фрази для можливості комунікувати з гостями та колегами. Опрацювання типових ситуацій. Робота над вимовою. Подолання мовного бар’єру.

2. Граматика і письмо – резервування столиків, складання списку гостей та інше.

3Аудіювання. Ви переглядаєте відео і слухаєте аудіозаписи, працюєте над умінням сприймати різні акценти на слух.

Індивідуальне і парне навчання

У школі British Skylines можна пройти індивідуальний або парний курс навчання.Методика парного навчання – це уроки разом з вашим другом, колегою та людиною з такою ж метою та, головне, таким же рівнем англійської. До плюсів парної методики можна віднести те, що з’являється більше можливостей на опрацювання діалогів, а дух суперництва дає вам додаткову мотивацію. Також при парному навчанні ваш напарник отримує знижку в 50%.

Англійська мова з носієм

Частина занять проводиться носієм мови. Вивчення англійської для офіціантів і барменів з носієм має чимало плюсів:

1. Ви чуєте, як вимовляються ті чи інші слова.

2. Розмовна англійська з носієм допомагає випрацювати правильну вимову що дуже важливо при спілкуванні з іноземними гостями.

3. Ви не можете перейти на рідну мову, щоб і це змушує думати англійською.

4. Заняття з носієм допомагають максимально швидко подолати мовний бар’єр.

Можливість пройти курси онлайн

Якщо у вас немає часу або можливості відвідувати курси фізично, у нашій школі викладається англійська для офіціантів онлайн. Заняття онлайн дають можливість постійно навчатися, навіть перебуваючи в іншому місті або іншій країні. Віддалене навчання має багато переваг:

1. Ви перебуваєте в комфортній для себе обстановці, і вас ніщо не відволікає від процесу навчання та створює комфортний фон для навчання;

2. Не потрібно витрачати час та гроші на проїзд;

3. Менеджери підбирають максимально зручний для вас графік занять, а ви маєте можливість його змінювати (головне, заздалегідь попереджати викладача про перенесення уроку).

Курси англійської для роботи офіціантом у Києві на Позняках і в Центрі

Школа British Skylines знаходиться в Києві, за 5 хвилин від станції метро Позняки і в самому центрі міста за 1 хвилину від станції метро Хрещатик. Також у нас передбачена можливість навчання офіціантів англійської online. У школі працюють досвідчені викладачі, які знайдуть підхід до будь-якого студента. Заняття з нашими викладачами не тільки ефективні з точки зору вивчення англійської, але ще і дуже цікаві.

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  С 2021 года английский язык стал одним из обязательных предметов ЗНО

  В 2021 году выпускники впервые сдали английский язык в качестве обязательного предмета по ЗНО. Это подтверждает и без того известный…
 • 14 Липня, 2023

  Сленг в английском языке

  Сленг в английском языке Произношение, лексика, грамматика – все это безусловно важно в изучении языка, но недостаточно. Ведь бывает, что…
 • 14 Липня, 2023

  Зачем нужен TOEFL?

  Зачем нужен TOEFL? Чтобы поехать учиться в хороший заграничный университет или колледж, недостаточно иметь какие-то знания и заплатить деньги за…
 • 14 Липня, 2023

  C чего начать изучение английского языка?

  Почему важно составить план обучения? Изучение английского языка – увлекательное и важное приключение, которое открывает двери к новым возможностям и…
 • 14 Липня, 2023

  Как учить английский по фильмам?

  Как учить английский по фильмам? Учеба должна быть интересной, чтобы у вас было желание заниматься дальше. Именно по этой причине…
 • 14 Липня, 2023

  Советы по выбору курсов

  Как выбрать курсы английского в Киеве Изучение английского языка – это актуальный вопрос для многих украинцев. Существует множество применений навыков…
 • 14 Липня, 2023

  Идеальный запас лексики

  Начинаете учить английский? Тогда наверняка у вас уже возник вопрос, а сколько же нужно знать слов, чтобы свободно разговаривать на…
 • 14 Липня, 2023

  8 советов, как быть более успешным в изучении английского?

  При изучении английского языка, особенно длительном, довольно легко сдаться. Вы не всегда знаете, как правильно произнести какое-то предложение, не помните…
 • 14 Липня, 2023

  Онлайн курсы школы

  Программа обучения. Первый этап — тестирование для определения вашего уровня английского. По его результатам мы подбираем для вас подходящего преподавателя…