Курси англійської для офіціантів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Англійська для офіціантів/барменів

Уроки для працівників ресторанного бізнесу проходять індивідуально в школах англійської на Хрещатику і Позняках або онлайн. Заняття проводяться у будь-який час доби у будні дні та суботу. Усе навчання будується на ваших термінах та цілях.

Організація індивідуальних занять

Тест і програма курсу.Під час граматичного тестування і усної частини ви чітко формулюєте викладачеві свою мету (наприклад, влаштуватися в ресторан за кордоном або підтягти англійську для роботи в закладі в центрі Києва),це слугує вихідними критеріями для підбору викладача та побудови індивідуального курсу.

Розклад. Час та тривалість занять обговорюється з викладачем (не менше 2 занять на тиждень). На час відпустки або неможливості відвідувати курси сплачена сума за курс зберігається.

Інформація про курс

Кожен день
Start курса

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 9.00 – 21.00

7 900₴

0,5 рівня

10 занять

14 000₴

1 рівень

20 занять

25 000₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання  це уроки для двох працівників однієї сфери. Переваги вивчення англійської для офіціантів і барменів в парі: збільшення розмовної практики за допомогою обігрування типових ситуацій. Важливо,щоб ви і напарник по навчанню були максимально близькими по рівню навчання.

Методика парного навчання. Вартість для вас за 20 індивідуальних уроків × 60 хвилин = 14 000 грн. Ваш напарник сплачує 7 000 грн. і ви займаєтесь разом. 

Розмовна практика у парі. Програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Парне навчання сприяє подоланню мовного бар’єру завдяки постійному діалогу та обігруванню типових ситуацій.

Як проходять заняття

Розмовна англійська

Вивчення термінології ресторанної справи (етикет, найпоширеніші фрази для обслуговування гостей). Рольові постановки – спілкування з відвідувачами, прийом замовлень, опис страв і напоїв, вирішення конфліктних ситуацій, розрахунок гостей. Робота над правильною вимовою та подолання бар’єру говорити.

Граматика і письмо

Складання списків гостей, резервування столиків. Робота з описами та складом страв.

Сприймання на слух

Прослуховування аудіозаписів і перегляд відео – типових ситуацій в ресторанному секторі. Важливий акцент – навчання сприйняття на слух різних акцентів.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Курси англійської для офіціантів і барменів

Офіціанти, які бажають вивчити або підтягти англійську, можуть пройти курси англійської для офіціантів у школі British Skylines, офіси якої знаходяться на Позняках та в Центрі. Уся програма повністю адаптується під ваші терміни та потреби.

Курси англійської для офіціантів для початківців дорослих

Для того, щоб визначити ваш рівень знання англійської, перед початком ви проходите тестування. На підставі ваших знань, наявних термінів навчання і цілей (для роботи офіціантом за кордоном, підвищення рівня англійської для працевлаштування в більш солідний заклад і т.д.) програма “Англійська для працівників ресторанного бізнесу” адаптується та видозмінюється спеціально під вас.

Навчання англійській для офіціантів включає в себе

1. Розмовна англійська. Вивчення професійної термінології – слова та фрази для можливості комунікувати з гостями та колегами. Опрацювання типових ситуацій. Робота над вимовою. Подолання мовного бар’єру.

2. Граматика і письмо – резервування столиків, складання списку гостей та інше.

3Аудіювання. Ви переглядаєте відео і слухаєте аудіозаписи, працюєте над умінням сприймати різні акценти на слух.

Індивідуальне і парне навчання

У школі British Skylines можна пройти індивідуальний або парний курс навчання.Методика парного навчання – це уроки разом з вашим другом, колегою та людиною з такою ж метою та, головне, таким же рівнем англійської. До плюсів парної методики можна віднести те, що з’являється більше можливостей на опрацювання діалогів, а дух суперництва дає вам додаткову мотивацію. Також при парному навчанні ваш напарник отримує знижку в 50%.

Англійська мова з носієм

Частина занять проводиться носієм мови. Вивчення англійської для офіціантів і барменів з носієм має чимало плюсів:

1. Ви чуєте, як вимовляються ті чи інші слова.

2. Розмовна англійська з носієм допомагає випрацювати правильну вимову що дуже важливо при спілкуванні з іноземними гостями.

3. Ви не можете перейти на рідну мову, щоб і це змушує думати англійською.

4. Заняття з носієм допомагають максимально швидко подолати мовний бар’єр.

Можливість пройти курси онлайн

Якщо у вас немає часу або можливості відвідувати курси фізично, у нашій школі викладається англійська для офіціантів онлайн. Заняття онлайн дають можливість постійно навчатися, навіть перебуваючи в іншому місті або іншій країні. Віддалене навчання має багато переваг:

1. Ви перебуваєте в комфортній для себе обстановці, і вас ніщо не відволікає від процесу навчання та створює комфортний фон для навчання;

2. Не потрібно витрачати час та гроші на проїзд;

3. Менеджери підбирають максимально зручний для вас графік занять, а ви маєте можливість його змінювати (головне, заздалегідь попереджати викладача про перенесення уроку).

Курси англійської для роботи офіціантом у Києві на Позняках і в Центрі

Школа British Skylines знаходиться в Києві, за 5 хвилин від станції метро Позняки і в самому центрі міста за 1 хвилину від станції метро Хрещатик. Також у нас передбачена можливість навчання офіціантів англійської online. У школі працюють досвідчені викладачі, які знайдуть підхід до будь-якого студента. Заняття з нашими викладачами не тільки ефективні з точки зору вивчення англійської, але ще і дуже цікаві.

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  C чего начать изучение английского языка?

  Почему важно составить план обучения? Изучение английского языка – увлекательное и важное приключение, которое открывает двери к новым возможностям и…
 • 14 Липня, 2023

  Английский для начинающих: путь с нуля

  Грамматика – то, что вызывает страх и трепет у всех, кто начинает учить иностранный язык. Или не начинает, потому что…
 • 14 Липня, 2023

  Что такое интенсивный английский?

  Что такое интенсивный английский? Интенсивный английский – это простой, эффективный и быстрый способ улучшить навыки английского, вне зависимости от текущего…
 • 14 Липня, 2023

  Как подготовиться к TOEFL?

  Как подготовиться к TOEFL? TOEFL – это международный тест, проверяющий ваш уровень владения английским языком. Предъявление результатов данного экзамена является…
 • 14 Липня, 2023

  7 основных причин, чтобы начать учить английский уже сегодня

  Зачем изучать английский язык? 7 основных причин, чтобы начать учить английский уже сегодня Изучение английского языка набирает в Украине все…
 • 14 Липня, 2023

  Английский по Cкайпу в Одессе

  Английский по скайпу в Одессе Есть много людей, которые мечтают учить английский с высококвалифицированными, грамотными и сертифицированными столичными преподавателями, но…
 • 14 Липня, 2023

  Как подготовиться к TOEFL?

  Как подготовиться к TOEFL? TOEFL – это международный тест, проверяющий ваш уровень владения английским языком. Предъявление результатов данного экзамена является…
 • 14 Липня, 2023

  Советы по выбору курсов

  Как выбрать курсы английского в Киеве Изучение английского языка – это актуальный вопрос для многих украинцев. Существует множество применений навыков…
 • 14 Липня, 2023

  Все что нужно знать о глаголе to be

  Глагол  to be  все что нужно знать -  British Skylines Глагол to be один из наиболее распространённых слов в английском…