Курси англійської для пілотів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПРойдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Англійська для пілотів

Організація індивідуальних занять

Програма навчання. Методисти British Skylines формують для вас програму навчання, адаптуючи її під ваші потреби. Зазвичай це теоретична підготовка для отримання свідоцтва для приватного пілота PPL (A), відповідно до вимог, викладених у додатках IKAO або це ретельна теоретична підготовка для отримання свідоцтва професійного пілота СPL (A) . Заняття проходять таким чином:  наприклад, загальна англійська + курс мовної взаємодії між пілотом і диспетчером і т. д. Після тестування, ми підбираємо викладача, з огляду на ваш рівень володіння англійською. Курс є максимально ефективним, якщо ваш вихідний рівень володіння B1- C1.

Розклад уроків. Ми разом плануємо розклад. Заняття і гроші зберігаються, якщо ви летите в рейс або відпустку. Ефективна частота занять-мінімум 2 рази на тиждень. Є можливість коригувати розклад та інтенсивність занять за потреби.

Інформація про курс

Кожен день
Start курса

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 9.00 – 21.00

7 500₴

0,5 рівня

10 занять

12 500₴

1 рівень

20 занять

21 500₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання для студентів-пілотів. Записуйтесь і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом із близькою людиною ви почуватиметеся впевнено та комфортно на заняттях.

Важливо,щоб ви і напарник по навчанню були максимально близькими по рівню навчання.

Методика парного навчання. Вартість для одного учня за 20 індивідуальних уроків × 60 хвилин = 12 500 грн. Другий учень сплачує 6 250 грн. за навчання, та заняття проходите разом! Переваги двох учнів і одного викладача очевидні: подолання мовного бар’єру, розмовна практика, обігрування типових ситуацій, додаткова мотивація та підтримка.

Ситуативні завдання. На заняттях відпрацьовуються ситуативні завдання зі спеціальних технічних дисциплін, наприклад: «Льотна експлуатація», «Повітряна навігація», «Аеродинаміка», «Повітряні перевезення» та ін.

Як проходять заняття

Говоріння.

Удосконалення розмовної англійської. Вільне володіння авіаційною термінологією. Обговорення топіків, пов’язаних з авіаційною діяльністю.

Сприймання на слух

Робота над відео та аудіо матеріалами для покращення умінь аудіювання. Рольові сценарії між диспетчером і пілотом.

Граматика

Уроки граматики для правильної постановки слів і граматичних часів у реченнях для розмовної англійської.

Читання.

Робота з статтями з профільних онлайн ресурсів авіаційної галузі з подальшим обговоренням та детальним розбором.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Курси англійської мови для пілотів у Києві

Якщо необхідно вивчити англійську для пілотів у Києві, то звертайтеся в школу British Skylines, відділення якої є на Позняках і в Центрі. Ви попрацюєте з фахівцями з навчання англійської пілотів, а заняття проводяться з урахуванням вашого рівня володіння мовою і наявних термінів навчання.

Авіаційна англійська для дорослих початківців

Перед початком навчання ви проходите обов’язкове усне та граматичне тестування, яке дозволяє визначити ваш рівень володіння англійської. З урахувнням результатів тесту та співбесіди, ваших цілей і наявних термінів навчання, ми підбираємо вам відповідного викладача. Також методисти British Skylines розробляють індивідуальну програму навчання, яка заточена конкретно під вас. Маючи рівень англійської B1- C1, ви можете досягнути максимально високого результату. Однак ми працюємо зі студентами з будь-яким рівнем володіння мовою.

Програма навчання включає в себе «загальний курс англійської» плюс «англійська для пілотів».

Вивчення авіаційної англійської для пілотів і авіадиспетчерів включає в себе:

1. Говоріння. Покращення умінь розмовної англійської. На курсах розігруються сценки, що імітують реальні ситуації, з якими ви стикаєтеся на роботі (спілкування з диспетчером, звернення до пасажирів та інше). Також ви працюєте з авіаційною термінологією.

2. Аудіювання. Завдяки прослуховуванню аудіозаписів і перегляду відеозаписів, пов’язаних з авіаційною тематикою, ви вчитеся сприймати на слух інформацію.

3. Граматика. Викладачі вчать вас, як правильно складати речення та використовувати потрібні у спілкуванні граматичні конструкції.

4. Читання. Опрацювання корисних фрагментів зі статей та журналів на авіаційну тематику.

Розмовний авіаційна англійська мова – курси онлайн

Якщо ви не маєте можливості вчитися offline, передбачена можливість навчання online. Курси авіаційної англійської для пілотів онлайн проводяться на всіх зручних для вас платформах , а програма навчання нічим не відрізняється від фіксованої у приміщеннях школи. Дистанційні курси мають свої плюси:

1. Ви можете перебувати в будь-якій точці світу, просто маючи доступ до інтернет мережі.

2. Ви проходите навчання в комфортній для себе обстановці, що дає вам можливість повністю зосередитися на процесі отримання знань.

3. Економите час на проїзд.

4Менеджер складає максимально зручний для вас розклад занять. Ви навіть можете переносити призначений урок, заздалегідь попередивши про це свого викладача.

Індивідуальне і парне навчання авіаційної англійської для пілотів

Вивчати авіаційну технічну англійську на курсах можна за індивідуальною програмою або за методикою парного навчання. Індивідуальне навчання ефективне тим, що викладач приділяє всю увагу вам, а вся програма навчання заточена під ваші цілі, знання і швидкість засвоєння інформації.

Парне навчання – це навчання в парі з людиною з такими ж цілями, що і у вас. Одна важлива умова – у вас повинен бути приблизно однаковий рівень володіння мовою. У методики парного навчання є свої плюси:

1. Ви відчуваєте підтримку близької людини, що покращує навчальний процес.

2. На заняттях легше опрацьовувати сценки та типові діалоги.

3. Програма адаптована під потреби/цілі/терміни обох учнів.

4. Ви можете займатися зі своїм напарником у вільний час, що дозволить швидше подолати мовний бар’єр.

5. Суперництво – як додаткова мотивація у навчанні.

6. Ваш напарник отримує знижку 50% на курси.

Авіаційна англійська в Києві на Позняках та онлайн

Курси авіаційної англійської для авіадиспетчерів і пілотів проходять у школі British Skylines за такими адресами: Київ, вулиця Драгоманова 29, 3 поверх, офіс 302 (в п’яти хвилинах від станції метро Позняки) Тим, хто хоче пройти курси віддалено, є навчання onlinе. 

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  Как учить английский по Skype?

  Как учить английский по скайпу? Из-за сумасшедшего ритма жизни и большой загруженности многие люди испытывают нехватку времени на разные важные…
 • 14 Липня, 2023

  Уровни английского языка

  Какой у тебя уровень английского? Это вопрос могут задать на собеседовании или при поступлении в зарубежный университет. Идеально, если твои…
 • 14 Липня, 2023

  Как избавиться от акцента?

  Как избавиться от акцента в английском? Чтобы свободно общаться на английском языке, недостаточно выучить правила, изучить грамматику и орфографию, накопить…
 • 14 Липня, 2023

  Какие страны принимают IELTS?

  Какие страны принимают IELTS? IELTS – это один из самых востребованных тестов английского языка, который сдается не носителями языка для…
 • 14 Липня, 2023

  Как полюбить английский язык

  Как полюбить английский Когда всерьез занимаешься каким-то делом и хочешь добиться в нем успехов, важно полюбить это дело. Так же…
 • 14 Липня, 2023

  Карантин с пользой – учим английский язык

  Изучение английского в период карантина В режиме самоизоляции, который введен в Украине, есть не только минусы, как кажется на первый…
 • 14 Липня, 2023

  Английский с носителем

  Выбрать курс с носителем Индивидуально в школе British Skylines Занятия проходят индивидуально 1-2 человека 2 раза в неделю с носителем…
 • 14 Липня, 2023

  Топ-10 приложений и сервисов для изучения английского языка

  Решили прокачать иностранный язык? Индивидуальные занятия английским можно организовать даже дома — с помощью специальных приложений. Языковый центр British Skylines…
 • 14 Липня, 2023

  Что такое интенсивный английский?

  Что такое интенсивный английский? Интенсивный английский – это простой, эффективный и быстрый способ улучшить навыки английского, вне зависимости от текущего…