Курси англійської для персоналу готелю

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Англійська для працівників готелів

Заняття для співробітників готелів проводяться індивідуально в нашій школі або онлайн. Курси англійської для роботи у готелі в школі British Skylines кожного разу розробляються під ваші цілі та терміни.

Організація індивідуальних занять

Підбір викладача і програми.В школі на Позняках або онлайн методист ретельно перевіряє поточний рівень англійської та розробляє ефективний план навчання. Викладач готує програму для готельного бізнесу, виходячи з ваших термінів і цілей. Враховується ваш профіль роботи і знання мови. У центрі British Skylines проводяться курси англійської для адміністраторів готелів, хостес та інших працівників готелів.

Розклад занять. — індивідуальний. Оптимальна кількість занять в тиждень-2. Заняття проходять вранці вдень і ввечері з 8:00 до 21:00. Під час відряджень і відпустки внесена оплата за курс не згорає.

Інформація про курс

Кожен день
Start курса

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 9.00 – 21.00

7 900₴

0,5 рівня

10 занять

14 000₴

1 рівень

20 занять

25 000₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтесь і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом із близькою людиною ви почуватиметеся впевнено та комфортно на заняттях. Важливо щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

Методика парного навчанняВартість за індивідуальний курс англійської для адміністраторів готелів для вас – 15 000 грн. Ваш напарник сплачує 7 500 грн. і ви займаєтесь разом. У вартість входить 20 уроків × 60 хвилин. 

Переваги парного навчання. Ефективність навчання підвищується. З напарником ви опрацювуєте найпоширеніші ситуації, які трапляються в готелі. Ви ведете розроблені діалоги в парі “Гість – Адміністратор” і т.д.

Як проходять заняття

Говоріння.

Основний акцент – на опрацювання рольових сценаріїв: спілкування з гостями, опис та бронювання номерів, послуги готелю, організація сімейного та групового відпочинку, пояснення цінової політики готелю, вітання та заселення гостей, вирішення конфліктних ситуацій.

Читання.

Розуміння найпоширеніших абревіатур у готельному бізнесі англійською мовою. Вільне читання спеціалізованої літератури. Розширення словникового запасу, запам’ятовування слів і фраз по тематиці готельного бізнесу.

Грамматика и письмо

Ведення листування з гостями, постачальниками і діловими партнерами. Складання звітності, ведення документації у сфері готельного бізнесу.

Сприймання на слух

Використання аудіо- та відеозаписів за темою “Готель” з подальшим розбором і обговоренням кожної ситуації. Розвиток уміння розуміння різних акцентів англійської мови на слух.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Курси англійської для працівників готелю

Курси англійської для працівників готелю в школі British Skylines – це можливість за короткий період часу підвищити свій рівень володіння мовою. Для кожного працівника розробляється унікальна програма навчання, тому кожне заняття проводиться з урахуванням його знань, цілей і наявного терміну навчання. Курси доступні для всіх людей, що мають відношення до готельного бізнесу: хостес, портьє, покоївка, адміністратор та ін.

Як проходить навчання для дорослих початківців?

Розклад занять досить гнучкий, проте рекомендується мінімум 2 уроки по 60 хвилин в тиждень. Перед початком навчання англійської для працівників готелю кожен студент проходить обов’язкове тестування, що дозволяє визначити рівень його знань. Також ви розповідаєте викладачеві про бажані терміни і цілі навчання. Програма навчання розробляється з урахуванням цих даних. Такий підхід дозволяє істотно підвищити ефективність навчання.

Курс англійської для працівників готелю включає в себе наступні аспекти:

1. Говоріння. Ви вчитеся правильно вимовляти слова, які часто використовуються у готельній сфері. Також ви вчитеся говорити і висловлювати свої думки англійською. Навчання проходить на опрацюванні типових рольових сценаріїв: спілкування з гостями, рішення різних конфліктних ситуацій, резервування номерів та інше.

2. Читання. Завдяки читанню спеціалізованої літератури ви розширюєте свій словниковий запас.

3. Граматика і письмо. На заняттях викладач вчить вас складати ділові листи, вести переписку з гостями і партнерами і т.д.

4. Аудіювання. Спочатку ви слухаєте аудіозаписи і переглядаєте відео, які пов’язані з готельної тематикою. Після цього ви разом з викладачем розбираєте і обговорюєте почуте. Такі заняття допомагають краще розуміти, що говорять співрозмовники з різними акцентами.

Парні та індивідуальні заняття з англійської мови для працівників готелю

Курси англійської для працівників готелю можна проходити за індивідуальною програмою або за методикою парного навчання. Індивідуальна програма – це навчання один на один з викладачем. На таких уроках педагог може зосередитися виключно на вашому навчанні, і ви отримуєте всі 100 відсотків його часу.

Методика парного навчання означає, що ви проходите курс, адаптований під вас і вашого партнера. Партнером по навчанню може виступати ваша друга половинка, друг, родич, знайомий, колега або хто-небудь ще. Головне, щоб у вас був приблизно однаковий рівень володіння мовою. У парного навчання, безумовно, є свої плюси:

1. Легше опрацьовувати рольові сценарії і розбирати діалоги.

2. Зі своїм напарником ви можете додатково займатися поза заняттями, тим самим швидше закріплюючи вже пройдений матеріал.

3. Парні заняття – це свого роду суперництво, де кожен хоче проявити себе. Це дає вам мотивацію вчитися ще старанніше.

4. Навчання коштує дешевше, так як ваш партнер отримує 50-відсоткову знижку.

Англійська мова для працівників готелю – навчання онлайн

Пройти курс розмовної англійської для працівників готелю ви можете не тільки в офісі, але і повністю онлайн. Заняття проводяться на зручній платформі, а програма навчання нічим не відрізняється від тієї, що при звичайних відвідинах школи. Англійська для співробітників готелю online має свої переваги:

1. Заняття проводяться в комфортних для вас умовах;

2. Ви не витрачаєте час на проїзд;

3. Ви можете вчитися з будь-якої точки світу, де є інтернет;

4. Графік занять складають менеджери, при цьому ви маєте можливість його коригувати.

Курси англійської для персоналу готелю на Позняках і в Центрі Києва

Курси англійської для працівників готелів проводяться в Києві в школі British Skylines. У нашій школі працюють енергійні і кваліфіковані викладачі, які будь-який урок роблять цікавим і насиченим. Пройти навчання ви можете в двох київських відділеннях школи, які знаходяться біля станцій метро Позняки і Хрещатик. Для тих, у кого немає можливості або бажання відвідувати курси, є навчання по скайпу. Незалежно від обраного способу навчання, вартість курсів не змінюється: 9 000 гривень за 0,5 рівня (10 занять по 60 хвилин), 15 000 гривень за 1 рівень, і 27 000 гривень за 2 рівні.

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  Австралийский английский: интересные факты и особенности

  Сегодня на английском языке говорит более миллиарда человек в разных точках земного шара. Объясняется это очень просто: в свое время…
 • 14 Липня, 2023

  Как избавиться от акцента?

  Как избавиться от акцента в английском? Чтобы свободно общаться на английском языке, недостаточно выучить правила, изучить грамматику и орфографию, накопить…
 • 14 Липня, 2023

  Тесты по английскому языку

  Хотите учиться за границей или работать в международной компании? Пройдите нужный тест по английскому и получите диплом, признанный во всем…