Курси англійської для бортпровідників

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Англійська для стюардес

Заняття проходять індивідуально в нашій школі або онлайн. Індивідуальні заняття по буднях та в суботу, у зручний для вас час.

Організація індивідуальних занять

Тестування і програма. Перед початком навчання ви проходите тест для визначення рівня англійської, який буде основою для складання програми під вас. Викладач для бортпровідників створює персональну програму. Наприклад, вам потрібно скласти іспит на посаду стюардеси. Або ви вже працюєте стюардесою, але потрібно освіжити і підтягнути знання або здати іспит.

ГрафікРекомендована інтенсивність навчання-мінімум 2 рази на тиждень.Інтенсивність підвищується за потреби. Якщо ви у рейсі навчання призупиняється та оплата за курс під час вашої відсутності зберігається.

Інформація про курс

Кожен день
Start курса

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 9.00 – 21.00

7 900₴

0,5 рівня

10 занять

14 000₴

1 рівень

20 занять

25 000₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся та проходьте навчання зі своїм другом, колегою. Разом із колегою ви почуватиметеся впевнено та комфортно на заняттях для бортпровідників. Важливо,щоб ви і напарник по навчанню були максимально близькими по рівню навчання.

Знижка 50%. Вартість за 20 індивідуальних уроків × 60 хвилин = 14 000 грн. Другий учень сплачує 7 000 грн. і ви займаєтесь разом! Переваги двох учнів і викладача очевидні: крім блискавичного подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Для практики говоріння та сприймання на слух ми створюємо типові ситуації в парі.

Рольові ситуації. Опрацюємо рольові сценарії за темами: “Привітання пасажирів”, “Виліт і підготовка до нього”, “Обслуговування пасажирів під час перельоту”, “Рішення конфліктних ситуацій”, “Прибуття і прощання з пасажирами” і т. д.

Як проходять заняття

Програма включає підготовку до тесту для стюардес, основними розділами якого є “Мовлення” і “Аудіювання”.

Говоріння.

Покращення розмовної англійської шляхом поповнення словникового запасу та роботи над вимовою. Підготовка до job interview за запитом.

Сприймання на слух

Опрацювання автентичних аудіо. Сприйняття англійської на слух в різних акцентах. Прицільна підготовка до іспиту з аудіювання.

Читання.

Опрацювання завдання в тесті по переказу прочитаного тексту. Набуття навички “переказ тексту своїми словами”.

Грамматика и письмо

Уроки граматики для правильної постановки слів і граматичних часів у реченнях.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Курси англійської для бортпровідників у Києві

Пройти курси англійської для стюардес і працівників авіації можна в школі British Skylines, яка знаходиться на Позняках і в Центрі Києва. Програма курсу розробляється індивідуально з урахуванням усіх нюансів для кожного студента. Курси будуть корисні як для бортпровідників, які хочуть покращити свою англійську, так і для тих, хто готується здати іспит на посаду стюардеси.

Як проходить навчання англійської для початківців стюардес?

Для того, щоб пройти курс ви повинні пройти безкоштовне тестування на визначення рівня англійської та повноцінну консультацію з методистом школи. Під час консультації ви обговорюєте плани/терміни/цілі (здати іспит, підтягнути розмовну англійську, вивчити англійську для бортпровідників з нуля). Завдяки такому підходу домогтися видимих ​​результатів вдається за короткий проміжок часу.

Заняття з вивчення англійської для початківців бортпровідників або для тих, хто вже працює на борту діляться на такі блоки:

1. Говоріння. Викладач опрацьовує з вами типові діалоги (спілкування з колегами, побудова діалогу з пасажирами, вирішення конфліктних ситуацій та інше). Ваша загальна база слів поповнюється авіаційними термінами. Також викладач коригує вашу вимову.

2. Граматика і письмо. Ви вчитеся правильно складати речення та правильно застосовувати поширені граматичні конструкції.

3. Читання. Опрацьовується уміння читання та переказу тексту англійською своїми словами.

4. Сприймання на слух. Базовий англійська для бортпровідників так само включає в себе прослуховування аудіозаписів і перегляд відео на авіаційну тематику. Оскільки пасажири на борту можуть бути з будь-якої країни, ви вчитеся сприймати англійську мову на слух у різних акцентах.

Англійською мова для дорослих онлайн

Якщо у вас немає бажання або можливості відвідувати курси саме у школі, ми практикуємо курси оnline. Заняття проводяться на зручній платформі, і вони нічим не відрізняються від тих, що проходять у приміщеннях школи. Віддалене навчання авіаційної англійської для бортпровідників має чимало плюсів:

1Ви можете пройти курс з будь-якої точки світу.

2. Ви перебуваєте в комфортних для себе умовах, наприклад, вдома.

3. Адаптивний графік, який ви складаєте разом з викладачем.

4. Досвідчений і кваліфікований викладач враховує всі нюанси та особливості занять віддалено. Тому таке навчання англійської з нуля для бортпровідників нічим не поступається звичайним курсам у класі.

Індивідуальні та парні курси з авіаційної англійської мови для бортпровідників

Англійська для стюардес, або тих, хто хоче ними стати викладається за індивідуальною програмою або за методикою парного навчання. Ви самі можете вибрати, який із двох способів вивчення іноземної мови вам більше підходить.

 

Індивідуальне навчання. Ви проходите курс один на один з викладачем. Педагог весь час приділяє виключно вам, підлаштовуючись під ваші знання і швидкість засвоєння інформації. Плюсами такого способу навчання є:

1. Гнучкий графік, узгоджений з обох сторін – ви і ваш викладач формують розклад.

2. Всі 100% часу викладач приділяє вам.

3. Ви не відволікаєтеся на інших студентів і не чекаєте, коли ті, хто відстає наздоженуть вас.

4. Більше концентрації та прицільної роботи.

 

Парна методика. Вивчення професійної англійської для бортпровідників за методикою парного навчання – це уроки разом з близькою для вас людиною. Це може бути колега чи друг, вас повинні пов’язувати цілі та рівень англійської. Вивчення розмовної англійської для бортпровідників в парній методикою має такі плюси:

1. Заняття стають більш варіативними, так як з’являється більше можливостей опрацювати реальні сценарії і типові діалоги.

2. Програма адаптується під потреби і цілі обох навчаються.

3. З напарником завжди можна повторювати пройдений матеріал і опрацьовувати діалоги у вільний час. Завдяки цьому можна швидше подолати мовний бар’єр.

4. При вивченні технічної англійської для бортпровідників в парі завжди є місце дружньому суперництву. Тому успіхи напарника є хорошою мотивацією вчитися ще старанніше.

Курси англійської для бортпровідників в Києві на Позняках і в Центрі

Якщо ви хочете пройти курси англійської для стюардес в Києві, то зробити це можна в школі British Skylines, у якій працюють професійні та енергійні викладачі. Наші викладачі зроблять навчання дійсно цікавим, ефективним і різноманітним. Наша школа знаходиться в Києві за такими адресами: вулиця Драгоманова 29, 3 поверх, офіс 302 (в п’яти хвилинах від станції метро Позняки) / вулиця Ольгинська 2/4, 4 поверх, оф. 32 (в одній хвилині від станції метро Хрещатик).

Вивчення англійської для бортпровідників з репетитором можливо повністю в онлайн-режимі. Вартість навчання при цьому не змінюється, і вона становить 14 000 гривень за один рівень (20 занять по 60 хвилин). При навчанні більше 1 рівня ви отримуєте знижку.

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  Как учить английский по Skype?

  Как учить английский по скайпу? Из-за сумасшедшего ритма жизни и большой загруженности многие люди испытывают нехватку времени на разные важные…
 • 14 Липня, 2023

  Что такое интенсивный английский?

  Что такое интенсивный английский? Интенсивный английский – это простой, эффективный и быстрый способ улучшить навыки английского, вне зависимости от текущего…
 • 14 Липня, 2023

  Как учить английский по песням?

  Как учить английский по песням? Существует множество способов и методик изучения английского языка. При этом многие люди зачастую выбирают интересные…
 • 14 Липня, 2023

  Как учить английский по Skype?

  Как учить английский по скайпу? Из-за сумасшедшего ритма жизни и большой загруженности многие люди испытывают нехватку времени на разные важные…
 • 14 Липня, 2023

  Различия между TOEFL и IELTS

  Какая разница между TOEFL и IELTS? TOEFL и IELTS – это наиболее популярные международные экзамены, определяющие уровень владения английским у…
 • 14 Липня, 2023

  Зачем нужен экзамен IELTS?

  Зачем нужен IELTS? IELTS – это один из наиболее популярных международных экзаменов для определения уровня владения английским у не носителей…
 • 14 Липня, 2023

  Зачем нужен TOEFL?

  Зачем нужен TOEFL? Чтобы поехать учиться в хороший заграничный университет или колледж, недостаточно иметь какие-то знания и заплатить деньги за…
 • 14 Липня, 2023

  Какой результат IELTS считается хорошим?

  Зачем сдавать IELTS в 2022? В 2022 году английский язык по-прежнему остается самым популярным в мире. Перед людьми, которые владеют…
 • 14 Липня, 2023

  Программы для изучения английского онлайн

  Программы для изучения английского онлайн Изучение английского языка в онлайн-режиме набирает все большую популярность. Удаленное обучение имеет немало плюсов: Экономия…