Курси англійської для вчителів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Англійська для вчителів

Підвищення кваліфікації для викладачів у мовній школі British Skylines проходить індивідуально. Графік занять: з ПН по СБ. Доступні години з ранку і до вечора.

Організація індивідуальних занять

Тестування і програма. Під час тестування ви чітко формулюєте свою мету (наприклад, перейти з державної школи в приватну або влаштуватися викладачем за кордон), і методист складає програму навчання. Програма сфокусована на навчання розмовної сучасної англійської та опрацювання живих(сленгових) фраз.

Розклад. Рекомендована кількість занять 2 рази в тиждень. У відпустці або при неможливості відвідувати заняття сплачена сума за курс зберігається.

Інформація про курс

Кожен день
Start курса

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 9.00 – 21.00

7 900₴

0,5 рівня

10 занять

14 000₴

1 рівень

20 занять

25 000₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Методика парного навчання

Парне навчання.  Програма парного навчання розроблена для двох фахівців викладацької сфери. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою. Повна вартість для вас за 1 рівень індивідуальних уроків 14 000 грн. Ваш напарник сплачує 7 000 грн. і ви займаєтесь разом.

Переваги парного навчання.Крім швидкого подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Разом з викладачем та напарником ви опрацюєте усі аспекти роботи вчителя з аудиторією. Заняття розроблені спеціально для вчителів приватних шкіл і викладання англійської мови за кордоном.

Як проходять заняття

Розмовна практик

Курс побудований на навчанні викладання розмовної англійської студентам. Практика вільного спілкування з носіями мови. Після закінчення курсу розмовна англійська у викладача підвищується до рівня С1 – С2.

Методики навчання студентів

В основі вивчення англійської для вчителів використовуються інструменти сучасного викладання. Викладач пояснює усі тонкощі роботи з класом чи студентами, а також ви на практиці розбираєте інструменти навчання.

Підготовка до тесту для сертифікату

Всі вчителі, які викладають англійську за кордоном, повинні мати відповідний сертифікат. Ми допомагаємо успішно здати тестування і отримати престижну, високооплачувану роботу.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Курси англійської мови для вчителів у Києві

Курси підвищення кваліфікації для вчителів англійської можна пройти в школі British Skylines. Для кожного майбутнього вчителя розробляється унікальна методика навчання, що враховує його стаж роботи, рівень володіння мовою, цілі та бажані терміни проходження курсів.

Що в себе включають курси англійської для початківців і вже досвідчених вчителів?

Для початку проходження курсу, кожен студент проходить тестування та отримує детальну консультацію щодо навчання: програма повністю адаптується під студента:стаж роботи, цілі та терміни, усе це є вирішальним при розробці плану навчання. На курсах для вчителів ви отримуєте досвід роботи з сучасними матеріалами та вивчаєте нові підходи до викладання.

Заняття в нашій школі включають в себе:

1. Розмовна англійська. Курс побудований таким чином, щоб ви отримали всі необхідні знання і навички для викладання розмовної студентам. За час навчання рівень вашого володіння мовою підвищується до С1 – С2.

2. Сучасні методики навчання студентів. Ми розповідаємо про нові ефективні прийоми і способи навчання. Завдяки цьому ви зможете викладати на найвищому рівні, зможете грамотно піднести матеріал і зацікавити кожного студента.

3. Підготовка до іспитів. Для викладання за кордоном викладачі повинні мати відповідний сертифікат. З нашою допомогою ви успішно здасте тестування і отримаєте роботу своєї мрії.

Розмовна англійська мова для викладачів з носієм

Для покращення розмовної англійської у нашій школі є можливість працювати з носіями мови. Завдяки заняттям з носієм ви почуєте, як вимовляються, і як НЕ потрібно вимовляти ті чи інші слова. Розмовне спілкування стає чистішим та природнішим. Окрім того, ви відразу зрозумієте, де у вас прогалини та типові помилки, які зможете виправити.

Індивідуальна і парна методика навчання для дорослих

При проходженні курсу англійської для вчителів можна вибрати одну з доступних методик навчання: індивідуальне або парне навчання. Індивідуальне навчання означає, що всі уроки проходять один на один з викладачем. Викладач конкретно під вас розробляє програму навчання. Особливість парного навчання полягає в тому, що ви заняття відвідуєте разом зі своїм другом, знайомим, родичем, колегою тощо. Парне навчання в British Skylines є ефективним для розмовної практи та усіх інших аспектів, а також максимально готує до використання англійської для вчителів у викладацькому середовищі.

Методика парного навчання англійської вчителям розробляється для двох фахівців однієї сфери, і дуже важливо, щоб ви з партнером знаходилися приблизно на одному рівні. Якщо ви вибираєте парне навчання, то ваш напарник отримує знижку в 50 відсотків.

Курси англійської мови для вчителів онлайн

У нашій школі вивчати сучасну англійську для викладачів ЗВО можна не тільки в офісі, але і повністю в онлайн режимі. Це зручно для тих людей, у яких мало часу або немає можливості відвідувати школу. Навчання онлайн має кілька безперечних переваг:

1. Не витрачається час на проїзд;

2. Ви навчаєтеся в комфортній і затишній для себе обстановці, наприклад, вдома;

3. Менеджери підберуть зручний для вас графік занять, при цьому ви маєте можливість його коригувати (нами рекомендується мінімум 2 заняття по 60 хвилин в тиждень).

Курси для вчителів англійської в Києві на Позняках

У школі British Skylines курси англійської для вчителів можна пройти за такою адресо: вулиця Драгоманова 29, 3 поверх, офіс 302 (за п’ять хвилин від станції метро Позняки). Для тих, хто не може або не хоче відвідувати заняття в школі, є повноцінне навчання онлайн з будь-якої точки світу, де є інтернет.

Поради викладання англійської онлайн

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  Отличие британского и американского английского

  Отличие британского и американского английского Существуют ли различия между британским и американским вариантами английского языка? Этот вопрос интересует многих людей,…
 • 14 Липня, 2023

  Как научиться переводить английский текст?

  Как научиться переводить английский текст? Перевод с английского или на английский – это задача не такая простая, как многие думают.…
 • 14 Липня, 2023

  Советы по выбору курсов

  Как выбрать курсы английского в Киеве Изучение английского языка – это актуальный вопрос для многих украинцев. Существует множество применений навыков…
 • 14 Липня, 2023

  Какой английский учить, американский или британский?

  Какой английский учить, американский или британский? Какой английский изучать – британский или американский – этот вопрос интересует многих студентов по…
 • 14 Липня, 2023

  Какие страны принимают TOEFL?

  Какие страны принимают TOEFL? TOEFL представляет собой популярный международный тест, определяющий уровень знания английского у не носителей языка. Написание этого…
 • 14 Липня, 2023

  Как учить английский по песням?

  Как учить английский по песням? Существует множество способов и методик изучения английского языка. При этом многие люди зачастую выбирают интересные…