Курси англійської для дорослих

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки – 5 минут

Англійська мова для дорослих у групах

Групи. Ви можете навчатися у наших відділеннях школи або онлайн. Групи формуються від 3 до 6 осіб. Перед початком навчання проводимо письмове та усне тестування, а також повноцінну консультацію з методистом школи. До рівня Pre-intermediate ви працюєте з викладачем, який володіє вашою рідною мовою. Починаючи з рівня Pre-intermediate заняття ведуться в режимі team-teaching (викладач англійської мови та викладач носій мови по черзі).

Навчальні матеріали. Для занять ви безкоштовно отримуєте усі навчальні матеріали на онлайн ресурсах, також роздатковий матеріал.

Теми для опрацювання. Англійська для спілкування та комунікації (English for socializing). Англійська для професії (English for work). Англійська для подорожей (English for traveling).

Контроль. Займаючись на курсах англійської мови, ви точно знаєте, на якому рівні ви навчаєтеся і скільки часу вам необхідно, щоб перейти на наступний рівень. Також ви можете порівнювати свої результати з результатами студентів вашої групи. Проміжні тести допомагають зрозуміти та визначити прогрес кожного учня. Регулярний моніторинг пройдених тем дозволяє вчасно виявити аспекти, які необхідно опрацювати глибше.

Підтвердження рівня. Після проходження курсу, ви отримуєте сертифікат за результатом фінального тесту. Сертифікат підтверджує рівень володіння англійською по загальноєвропейській системі CEFR.

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня 4 місяці

К-сть занять: 40 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 3 уроки

Тривалість одного заняття: 80 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 17:00 / 18:30 / 19:00

7 900₴

0,5 рівня

20 занять

14 000₴

1 рівень

40 занять

25 000₴

2 рівні

80 занять

Залишити заявку

Аспекти на уроках

На заняттях Active Scenario / рольові постановки

Дискусія на актуальні для усіх учасників групи теми.

 

На заняттях Speaking Focus & New Vocabulary / розмовна практика

Робота над правильним використанням граматичних конструкцій в усному та писемному мовленні. Граматика в розмовній англійській.

 

На уроках Accuracy in Grammar / Граматика у розмовній

Перегляд фільмів і подкастів, з подальшим обговоренням і опрацюванням.

На заняттях Listening & Сomprehension / сприйняття на слух

Опрацювання діалогів і ситуацій на найцікавіші та найактуальніші теми. Опрацювання та обігрування сюжетів книг. Така систематична робота дозволяє здобути уміння для спілкування з іноземцями. 

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Курси англійської для дорослих в Києві

Якщо вас цікавить англійська з нуля для дорослих в Києві, то вона викладається індивідуально в школі British Skylines на Позняках. Наступним кроком є групові заняття, починаючи з рівня Elementary. Курс розрахований на вивчення не лише загальної, але і англійської, яка необхідна для різних цілей: подорожі, здача іспиту, проходження співбесіди на роботу, де потрібне знання іноземної мови. Більш поглиблене вивчення доступне вже в групах, починаючи з рівня Elementary. Навчання в нашій школі допомагає вивчити не тільки загальний курс, а й англійську, яка необхідна для різних цілей: подорожі, складання іспиту, проходження співбесіди на роботу, де потрібне знання іноземної мови.

Які переваги вивчення англійської з носієм індивідуально?

Навчання англійської для дорослих на курсах це можливість навчатися з носієм мови, починаючи з рівня Pre-Intermediate. Заняття з носієм вкрай ефективні й корисні з кількох причин:

1. Неможливо перейти на рідну мову;

2. Практика дозволяє показати, наскільки засвоєні набуті знання;

3. Регулярне спілкування англійською позитивно впливає на швидкість засвоєння нового словникового запасу;

4. Студент чує, як необхідно правильно говорити, а також викладач працює над вимовою студентів;

5. Через носія відбувається занурення в культуру тієї країни, чия мова вивчається;

6Якщо англійську викладає носій, то у студента з’являється уміння спілкування активною живою мовою, а рівень розмовної англійської при цьому помітно зростає.

Англійською мова для дорослих онлайн

Відвідувати курси англійської для початківців дорослих за індивідуальним графіком зручно кожному студенту а у випадку, неможливості відвідувати аудиторні заняття – працює онлайн навчання. Як і offline розроблена ефективна і унікальна програма навчання online. Заняття англійською для дорослих початківців проводяться шляхом інтенсивного спілкування з викладачем. Під час занять по скайпу студент проходить розмовну практику, граматику в спілкуванні, а також вчиться сприймати інформацію на слух. Завдяки цьому активно розвиваються уміння розмовної англійської. Такі тренінги допомагають в професійній сфері і в побутовому спілкуванні.

У школі British Skylines на такі курси англійської мови для дорослих ціна становить 14 000 гривень. Це невисока ціна, особливо з урахуванням того, що всі заняття проводяться за індивідуальною програмою і гнучким графіком.

Курси англійської для дорослих з будь-яким рівнем: початківець, для B1 рівня, для С1 рівня

У British Skylines розробляється індивідуальний курс занять для кожного учня: англійська для роботи і життя, складання іспитів, вузькоспеціалізовані курси. Навіть люди з просунутими знаннями мови отримують нові знання і вивчають вузькоспеціалізовану англійську для досягнення нових цілей у професійній сфері. При цьому, незалежно від рівня знань і програми навчання, на курси англійської для дорослих ціна не змінюється.

Курси англійської для дорослих на Позняках, в Центрі, онлайн

У школі British Skylines викладачі з підтвердженими знаннями на великій практиці, а навчання проходить у міні-групах з 5-8 учнів три рази в тиждень. У програму занять включені розмовні та граматичні тренінги. На курси англійської для дорослих ціна становить 14 000 за цілий рівень по британській шкалi. Один рівень триває 4 місяці і включає в себе 40 занять.

Корисна інформація для дорослих, які вивчають англійську мову:

Сколько длятся курсы?

Как быть успешным в изучении?

Изучаем английский на карантине

Бизнес английский для взрослых

Выбираем курсы

Популярные неологизмы

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  Английский по Cкайпу в Одессе

  Английский по скайпу в Одессе Есть много людей, которые мечтают учить английский с высококвалифицированными, грамотными и сертифицированными столичными преподавателями, но…
 • 14 Липня, 2023

  Как подготовиться к IELTS?

  Как подготовиться к IELTS? IELTS – это популярный международный экзамен, который определяет ваш уровень владения английским. Результаты этого теста необходимы…
 • 14 Липня, 2023

  Английский с носителем

  Выбрать курс с носителем Индивидуально в школе British Skylines Занятия проходят индивидуально 1-2 человека 2 раза в неделю с носителем…
 • 14 Липня, 2023

  Зачем нужны курсы английского языка?

  Зачем нужны курсы английского? В настоящее время английский становится языком первой необходимости. Он нужен для получения высокооплачиваемой работы, трудоустройства в…
 • 14 Липня, 2023

  Как учить английский по песням?

  Как учить английский по песням? Существует множество способов и методик изучения английского языка. При этом многие люди зачастую выбирают интересные…
 • 14 Липня, 2023

  Как составить резюме на английском тестировщику

  QA специалист или тестировщик – одна из наиболее затребованных и высокооплачиваемых профессий в IT сфере. Первый шаг к получению места тестировщика…