Онлайн Курси Англійської Мови Для Дорослих

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки – 5 хв. 

Курси Англійської Онлайн Для Дорослих: Індивідуально Та У Групах

Групи. Студенти навчаються фiзично у школі на Позняках або онлайн. Групи формуються від 3 до 6 осіб. Перед початком навчання проводимо письмове та усне тестування, а також повноцінну консультацію з методистом школи. До рівня Pre-intermediate ви працюєте з викладачем, який володіє вашою рідною мовою. Починаючи з рівня Pre-intermediate заняття ведуться в режимі team-teaching (викладач англійської мови та викладач носій мови по черзі).

Навчальні матеріали. Для занять ви безкоштовно отримуєте усі навчальні матеріали на онлайн ресурсах, також роздатковий матеріал.

Теми для опрацювання. Англійська для спілкування та комунікації (English for socializing). Англійська для професії (English for work). Англійська для подорожей (English for traveling).

Контроль. Займаючись на курсах англійської мови, ви точно знаєте, на якому рівні ви навчаєтеся і скільки часу вам необхідно, щоб перейти на наступний рівень. Також ви можете порівнювати свої результати з результатами студентів вашої групи. Проміжні тести допомагають зрозуміти та визначити прогрес кожного учня. Регулярний моніторинг пройдених тем дозволяє вчасно виявити аспекти, які необхідно опрацювати глибше.

Підтвердження рівня. Після проходження курсу, ви отримуєте сертифікат за результатом фінального тесту. Сертифікат підтверджує рівень володіння англійською по загальноєвропейській системі CEFR.

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня 4 місяці

К-сть занять: 40 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 3 уроки

Тривалість одного заняття: 80 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 17:00 / 18:30 / 19:00

7 500₴

0,5 рівня

20 занять

12 500₴

1 рівень

40 занять

21 500₴

2 рівні

80 занять

Залишити заявку

Курси Англійської Мови Для Дорослих: Аспекти На Уроках

На Заняттях Active Scenario / Рольові Постановки

На заняттях Active Scenario проводяться дискусії на актуальні для усіх учасників групи теми. Цей підхід ефективний для студентів з різним рівнем володіння мовою, оскільки вони можуть практикуватися в реалістичних ситуаціях. У школі використовуються методики, визнані в усьому світі, що забезпечують високий рівень навчання. Англійська для дорослих в Києві включає різноманітні інтерактивні методи, що дозволяють студентам краще засвоювати мовні навички. На наших заняттях ви зможете зануритися в мовне середовище та отримати цінний досвід, необхідний для вивчення мови в школі.

На Заняттях Speaking Focus & New Vocabulary / Розмовна Практика

На заняттях Speaking Focus & New Vocabulary опрацьовуються діалоги і ситуації на найцікавіші та найактуальніші теми. Опрацювання та обігрування сюжетів книг допомагає студентам розвивати знання мови. Така систематична робота дозволяє здобути уміння для спілкування з іноземцями. Викладачі, яким довіряють наші студенти, використовують перевірені методики у викладанні, щоб забезпечити високий рівень навчання. Ми навчаємо англійської, надаючи студентам необхідні навички для ефективної комунікації та впевненого використання англійської мови в різних ситуаціях.

На Уроках Accuracy In Grammar / Граматика У Розмовній Англійській

На уроках Accuracy In Grammar у розмовній англійській здійснюється робота над правильним використанням граматичних конструкцій в усному та писемному мовленні. Граматика в розмовній англійській допомагає студентам покращити свої навички під час спілкування. Ми пропонуємо можливість вивчати англійську онлайн, що дозволяє зручно поєднувати навчання з іншими справами. Після завершення курсу ви зможете отримати міжнародний сертифікат, що підтвердить ваш рівень знань. Наші програми підходять для студентів різного рівня, включаючи тих, хто вивчає мови з нуля.

На Заняттях Listening & Сomprehension / Сприйняття На Слух

На заняттях Listening & Comprehension відбувається перегляд фільмів і подкастів, з подальшим обговоренням і опрацюванням. Такий підхід допомагає нашим студентам покращити розуміння усного мовлення та вдосконалити навички спілкування. Заняття проводяться викладачами, серед яких є носії мови, що дозволяє студентам зануритися в автентичне мовне середовище. Окрім загальних тем, ми також включаємо матеріали з ділової англійської, що допомагає студентам підготуватися до професійного спілкування англійською мовою.

 

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Оберіть Курси Англійської Для Дорослих В Києві

Якщо вас цікавить англійська з нуля для дорослих в Києві, то вона викладається індивідуально в школі British Skylines на Позняках. Наступним кроком є групові заняття, починаючи з рівня Elementary. Курс розрахований на вивчення не лише загальної, але і англійської, яка необхідна для різних цілей: подорожі, здача іспиту, проходження співбесіди на роботу, де потрібне знання іноземної мови. Більш поглиблене вивчення доступне вже в групах, починаючи з рівня Elementary. Навчання в нашій школі допомагає вивчити не тільки загальний курс, а й англійську, яка необхідна для різних цілей: подорожі, складання іспиту, проходження співбесіди на роботу, де потрібне знання іноземної мови.

Які Переваги Вивчення Англійської З Носієм Індивідуально?

Навчання англійської для дорослих на курсах це можливість навчатися з носієм мови, починаючи з рівня Pre-Intermediate. Заняття з носієм вкрай ефективні й корисні з кількох причин:

  1. Неможливо перейти на рідну мову;
  2. Практика дозволяє показати, наскільки засвоєні набуті знання;
  3. Регулярне спілкування англійською позитивно впливає на швидкість засвоєння нового словникового запасу;
  4. Студент чує, як необхідно правильно говорити, а також викладач працює над вимовою студентів;
  5. Через носія відбувається занурення в культуру тієї країни, чия мова вивчається;
  6. Якщо англійську викладає носій, то у студента з’являється уміння спілкування активною живою мовою, а рівень розмовної англійської при цьому помітно зростає.

Англійська онлайн для дорослих пропонує всі переваги індивідуального навчання з носіями мови. Вивчення англійської мови з такими викладачами допомагає студентам опанувати англійську для дорослих та дітей на високому рівні. Наші інтерактивні курси включають ділову англійську, розмовний курс та курс англійської мови, що допомагає підготуватися до отримання міжнародного сертифіката.

Навчання англійської мови в школі з носіями мови забезпечує інтерактивні заняття, які сприяють швидкому засвоєнню знань. Викладачі у нас сертифіковані і мають великий досвід роботи з дорослими та дітьми. Занурення в англомовне середовище під час вивчення мови в школі допомагає студентам швидше опанувати розмовну англійську та підготуватися до міжнародних іспитів.

Англійська Для Дорослих Онлайн: Розмовна Англійська Та Граматика

Відвідувати курси англійської для початківців дорослих за індивідуальним графіком зручно кожному студенту а у випадку, неможливості відвідувати аудиторні заняття – працює онлайн навчання. Як і offline розроблена ефективна і унікальна програма навчання online. Заняття англійською для дорослих початківців проводяться шляхом інтенсивного спілкування з викладачем. Під час занять по скайпу студент проходить розмовну практику, граматику в спілкуванні, а також вчиться сприймати інформацію на слух. Завдяки цьому активно розвиваються уміння розмовної англійської. Такі тренінги допомагають в професійній сфері і в побутовому спілкуванні.

У школі British Skylines на такі курси англійської мови для дорослих ціна становить 12 500 гривень. Це невисока ціна, особливо з урахуванням того, що всі заняття проводяться за індивідуальною програмою і гнучким графіком.

Записатися На Курси Англійської Для Дорослих З Будь-Яким Рівнем: Початківець, Для B1 рівня, Для С1 Рівня

Записатися на курси англійської для дорослих з будь-яким рівнем: початківець, для B1 рівня, для C1 рівня. У British Skylines розробляється індивідуальний курс занять для кожного учня: англійська для роботи і життя, складання іспитів, вузькоспеціалізовані курси. Навіть люди з просунутими знаннями мови отримують нові знання і вивчають вузькоспеціалізовану англійську для досягнення нових цілей у професійній сфері.

При цьому, незалежно від рівня знань і програми навчання, на курси англійської для дорослих ціна не змінюється. Вивчення мови з викладачами, які є носіями мови, допомагає нашим студентам покращити свій рівень англійської мови. Наші курси охоплюють всі аспекти, від розширення словникового запасу до підготовки до ielts, і надають сертифікати. Ми пропонуємо гнучкий розклад, що дозволяє кожному учню підібрати формат навчання, який найкраще відповідає їхнім потребам. На наших курсах викладачі допомагають студентам у досягненні їхніх цілей та підвищенні рівня англійської мови.

Курси Для Дорослих В Школі Англійської British Skylines На Позняках

Курси для дорослих в школі англійської British Skylines на Позняках. У школі British Skylines викладачі з підтвердженими знаннями на великій практиці, а навчання проходить у міні-групах з 5-8 учнів три рази в тиждень. У програму занять включені розмовні та граматичні тренінги англійською мовою. На курси англійської для дорослих ціна становить 12 500 за цілий рівень по британській шкалі. Один рівень триває 4 місяці і включає в себе 40 занять.

 
Наші викладачі, включаючи носіїв мови, допомагають студентам покращити свій рівень англійської мови, розширити словниковий запас та підготуватися до сертифікованих іспитів. Онлайн курси англійської для дорослих також доступні для тих, хто не може відвідувати заняття особисто. Курси для дорослих у школі англійської British Skylines на Позняках пропонують навчання на рівні advanced та інші рівні мовної підготовки. На наших курсах викладачі допомагають студентам досягати нових висот у вивченні мови для дорослих в Києві.

Корисна Інформація Щодо Онлайн-Курсу Англійської Для Дорослих:

У нашій школі ми пропонуємо англійську онлайн для дорослих, що дозволяє вивчати англійську мову в зручному форматі. Наші викладачі мають великий досвід і допомагають студентам досягати високих результатів. Програма включає розмовні курси, які допомагають студентам покращити свої навички в англомовному середовищі. Навчання англійської мови в Києві також передбачає підготовку до отримання міжнародного сертифіката, що підтверджує рівень знань англійської мови. Наші студенти отримують підтримку викладача на кожному етапі навчання, що дозволяє їм впевнено рухатися вперед у вивченні англійської мови.

Сколько длятся курсы?

Скільки тривають курси?

Як бути успішним у вивченні?

Вивчаємо розмовну англійську  

Бізнес англійська для дорослих.

Популярні неологізми

Читайте також