Курси англійської мови для юристів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Правова англійська

Заняття для юристів, юрисконсультів і адвокатів – індивідуально в офісах школи і по Skype. Заняття доступні по буднях та в суботу.

Організація індивідуальних занять

Тестування. Рівень визначаємо перед початком навчання шляхом тестування. Методисти розробляють індивідуальну програму навчання. Наприклад, – загальний англійська + надання юридичних послуг іноземним громадянам або подання компанії за кордоном і т.д.

Програми. Доступні курси англійської для юристів, адвокатів, які практикують, фахівців підприємницького права, юрисконсультів, студентів юридичних факультетів, співробітників юридичних служб.

Розклад уроків. Мінімальна інтенсивність – від 2 уроків на тиждень. У період відпустки, відрядження або сесії (якщо немає можливості відвідувати курси) оплата зберігається.

Інформація про курс

Кожен день
Start курса

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 9.00 – 21.00

7 900₴

0,5 рівня

10 занять

14 000₴

1 рівень

20 занять

25 000₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Такий формат навчання дозволить вам проходити уроки з колегою, родичем, другом.

Знижка 50%. Формат парного навчання – “1 викладач – 2 учнів”. Ви проходите навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Навчання з близькою людиною завжди пришвидшує результат. Важливо, щоб ви і ваш напарник – юрист були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою. Обираючи трьох- місячний курс з 20 занять ви сплачуєте 14 000 грн, а ваш напарник-колега 7 000 грн. Ви навчаєтесь разом за програмою, адаптованою лише під ваші цілі і терміни.

Переваги парного навчання.Крім швидкого подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Таке навчання повністю покриває завдання курсу, а також пришвидшує процес оволодіння розмовною англійською.

Як проходять заняття

Говоріння.

Робота над умінням висловлюватися. Вивчення і застосування вузькоспеціалізованої юридичної термінології. Постійна робота над словниковим запасом. Рольові сценарії: переговори і ділові зустрічі, представлення компанії на міжнародній арені, консультація зарубіжних клієнтів, участь у конференціях за кордоном.

Читання.

Опрацювання профільних журналів, інтернет ресурсів.

Сприймання на слух

Робота з аудіо джерелами з великою кількістю вузькоспеціалізованих юридичних термінів.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Англійська для юристів у Києві

Щоб пройти job interview в іноземній або міжнародній компанії та стати юристом, юридична англійська є необхідністю. Курси англійської мови для юристів у Києві проводяться в школі British Skylines. Відділення школи є на Позняках і в Центрі, а також комбінувати online чи повністю у скайпі. Для кожного студента розробляється програма навчання, адаптована під рівень студента та його цілі (проходження співбесіди, надання юридичних послуг іноземним громадянам та інше).

Ділова юридична англійська для початківців: як проходить навчання?

Пройти навчання в школі можуть юрисконсульти, адвокати, юристи, студенти юридичних факультетів, співробітники юридичних служб та інші особи, які хочуть підвищити свій рівень знань з юридичної англійської. При вивченні англійської для юристів базовий курс являє собою «загальну англійську» плюс «профільну англійську» (для юрисконсультів, адвокатів, фахівців підприємницького права і т.д.).

Перед проходженням курсу ви отримуєте детальну консультацію від методиста, де обговорюєте цілі, терміни та слабкі місця.

Курси англійської для юристів у Києві включають в себе:

1. Говоріння. Ви вивчаєте і вчитеся застосовувати вузькоспеціалізовану правничу термінологію, а також розширюєте свій словниковий запас і покращуєте уміння розмовної англійської. Заняття побудовані на опрацюванні типових ситуацій: важливі переговори, діалоги з клієнтами, участь у конференціях та інше. Така практика точно стане в нагоді в реальному житті.

2. Читання. Напрацювання уміння роботи з документацією та профільними статтями.

3. Аудіювання. На заняттях з аудіювання ви працюєте з аудіо матеріалами і вчитеся сприймати на слух англійську розмовну мову з великою кількістю юридичних термінів.

Юридична англійська з нуля: індивідуальне або парне навчання?

Юридична англійська на курсах в Києві можна вивчати за індивідуальною програмою або за методикою парного навчання. Індивідуальна програма – 1 викладач+1 учень. Це добре тим, що педагог приділяє весь час навчання тільки вам, підлаштовуючись під ваші цілі і запити. Плюс до всього менеджер підбере вам зручний графік навчання.

Особливість парного навчання полягає в тому, що ви проходите навчання в парі з іншою людиною, що дозволяє швидше подолати мовний бар’єр. Напарником по навчанню може бути ваш друг, колега, одногрупник, родич або просто знайомий. Таке навчання проходить за умови, що ви і напарник маєте приблизно однаковий рівень англійської. У парного навчання є чимало плюсів, одним з яких є знижка на курси (ваш напарник оплачує тільки половину вартості навчання).

Розмовна юридична англійська в Києві з носієм

Вивчення юридичної англійської з репетитором, який є носієм мови, покращує вимову студента та розмовні уміння, у тому числі різних юридичних термінів. Оскільки з викладачем не вийде поговорити рідною мовою, вам доведеться вчитися правильно будувати речення виключно англійською. А також студенти працюють над психологічними моментами – розмова з носієм!

Курси англійської мови для юристів онлайн

Якщо у вас немає часу, можливості або бажання відвідувати offline курси в нашій школі, ви можете пройти курси юридичної англійської онлайн. Навчання проводиться на зручній для вас платформі, а програма навчання майже нічим не відрізняється від тієї, що дається при відвідинах школи. Вивчення англійської онлайн має свої переваги:

1. Ви економите час на дорогу.

2. Навчання проходить в комфортній для вас обстановці.

3. Гнучкий графік, який ви можете підлаштовувати під себе. Особливо це зручно тим людям, які багато працюють і мають мало вільного часу.

Юридична англійська – навчання в школі British Skylines на Позняках і в центрі

Якщо ви хочете вивчити юридичну англійську, то звертайтеся у школу British Skylines, у якій викладачі по спеціалізації. Відділення школи знаходяться в Києві в пішої доступності від станцій метро Позняки і Хрещатик. Якщо ж ви хочете навчатися онлайн, то спеціально для вас ми пропонуємо навчання онлайн у зручний для вас час.

Залежно від обраної форми навчання, вартість курсу встановлена за 0,5 рівня (1,5 місяця), за 1 рівень (3 місяці) і за 2 рівні (6 місяців).

Читайте також