Курси англійської мови для юристів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Юридична англійська
 

Заняття для юристів, юрисконсультів і адвокатів – індивідуально в офісах школи і по Skype. Заняття доступні по буднях та в суботу.

Тестування. Рівень визначаємо перед початком навчання шляхом тестування. Методисти розробляють індивідуальну програму навчання. Наприклад, – загальний англійська + надання юридичних послуг іноземним громадянам або подання компанії за кордоном і т.д.

Програми. Доступні курси англійської для юристів, адвокатів, які практикують, фахівців підприємницького права, юрисконсультів, студентів юридичних факультетів, співробітників юридичних служб.

Розклад уроків. Мінімальна інтенсивність – від 2 уроків на тиждень. У період відпустки, відрядження або сесії (якщо немає можливості відвідувати курси) оплата зберігається.

Інформація про курс

Кожен день
Start курса

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 9.00 – 21.00

7 500₴

0,5 рівня

10 занять

12 500₴

1 рівень

20 занять

21 500₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Такий формат навчання дозволить вам проходити уроки з колегою, родичем, другом.

Знижка 50%. Формат парного навчання – “1 викладач – 2 учнів”. Ви проходите навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Навчання з близькою людиною завжди пришвидшує результат. Важливо, щоб ви і ваш напарник – юрист були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою. Обираючи трьох- місячний курс з 20 занять ви сплачуєте 12 500 грн, а ваш напарник-колега 6 250 грн. Ви навчаєтесь разом за програмою, адаптованою лише під ваші цілі і терміни.

Переваги парного навчання.Крім швидкого подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Таке навчання повністю покриває завдання курсу, а також пришвидшує процес оволодіння розмовною англійською.

Як проходять заняття

Говоріння.

Робота над умінням висловлюватися. Вивчення і застосування вузькоспеціалізованої юридичної термінології. Постійна робота над словниковим запасом. Рольові сценарії: переговори і ділові зустрічі, представлення компанії на міжнародній арені, консультація зарубіжних клієнтів, участь у конференціях за кордоном.

Читання.

Опрацювання профільних журналів, інтернет ресурсів.

Сприймання на слух

Робота з аудіо джерелами з великою кількістю вузькоспеціалізованих юридичних термінів.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Англійська для юристів у Києві

Щоб пройти job interview в іноземній або міжнародній компанії та стати юристом, юридична англійська є необхідністю. Курси англійської мови для юристів у Києві проводяться в школі British Skylines. Відділення школи є на Позняках а також ми часто комбінуємо уроки в школі з уроками онлайн чи повністю проводимо онлайн, за вашим бажанням. Для кожного студента розробляється програма навчання, адаптована під рівень студента та його цілі (проходження співбесіди, надання юридичних послуг іноземним громадянам та інше).

Ділова юридична англійська для початківців: як проходить навчання?

Пройти навчання в школі можуть юрисконсульти, адвокати, юристи, студенти юридичних факультетів, співробітники юридичних служб та інші особи, які хочуть підвищити свій рівень знань з юридичної англійської. При вивченні англійської для юристів базовий курс являє собою «загальну англійську» плюс «профільну англійську» (для юрисконсультів, адвокатів, фахівців підприємницького права і т.д.).

Перед проходженням курсу ви отримуєте детальну консультацію від методиста, де обговорюєте цілі, терміни та слабкі місця.

Курси англійської для юристів у Києві включають в себе:

1. Говоріння. Ви вивчаєте і вчитеся застосовувати вузькоспеціалізовану правничу термінологію, а також розширюєте свій словниковий запас і покращуєте уміння розмовної англійської. Заняття побудовані на опрацюванні типових ситуацій: важливі переговори, діалоги з клієнтами, участь у конференціях та інше. Така практика точно стане в нагоді в реальному житті.

2. Читання. Напрацювання уміння роботи з документацією та профільними статтями.

3. Аудіювання. На заняттях з аудіювання ви працюєте з аудіо матеріалами і вчитеся сприймати на слух англійську розмовну мову з великою кількістю юридичних термінів.

Юридична англійська з нуля: індивідуальне або парне навчання?

Юридична англійська на курсах в Києві можна вивчати за індивідуальною програмою або за методикою парного навчання. Індивідуальна програма – 1 викладач+1 учень. Це добре тим, що педагог приділяє весь час навчання тільки вам, підлаштовуючись під ваші цілі і запити. Плюс до всього менеджер підбере вам зручний графік навчання.

Особливість парного навчання полягає в тому, що ви проходите навчання в парі з іншою людиною, що дозволяє швидше подолати мовний бар’єр. Напарником по навчанню може бути ваш друг, колега, одногрупник, родич або просто знайомий. Таке навчання проходить за умови, що ви і напарник маєте приблизно однаковий рівень англійської. У парного навчання є чимало плюсів, одним з яких є знижка на курси (ваш напарник оплачує тільки половину вартості навчання).

Розмовна юридична англійська в Києві з носієм

Вивчення юридичної англійської з репетитором, який є носієм мови, покращує вимову студента та розмовні уміння, у тому числі різних юридичних термінів. Оскільки з викладачем не вийде поговорити рідною мовою, вам доведеться вчитися правильно будувати речення виключно англійською. А також студенти працюють над психологічними моментами – розмова з носієм!

Курси англійської мови для юристів онлайн

Якщо у вас немає часу, можливості або бажання відвідувати offline курси в нашій школі, ви можете пройти курси юридичної англійської онлайн. Навчання проводиться на зручній для вас платформі, а програма навчання майже нічим не відрізняється від тієї, що дається при відвідинах школи. Вивчення англійської онлайн має свої переваги:

1. Ви економите час на дорогу.

2. Навчання проходить в комфортній для вас обстановці.

3. Гнучкий графік, який ви можете підлаштовувати під себе. Особливо це зручно тим людям, які багато працюють і мають мало вільного часу.

Юридична англійська – навчання в школі British Skylines

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  Как преодолеть языковой барьер?

  Как преодолеть языковой барьер? Многие люди испытывают страх и неуверенность, когда нужно говорить на неродном языке. Языковой барьер – это…
 • 14 Липня, 2023

  Какой результат IELTS считается хорошим?

  Зачем сдавать IELTS в 2022? В 2022 году английский язык по-прежнему остается самым популярным в мире. Перед людьми, которые владеют…
 • 14 Липня, 2023

  Английский по Cкайпу в Харькове

  Английский по скайпу в Харькове В современном мире английский язык является очень востребованным. Он открывает перед человеком широкие возможности в…