Англійська з носієм

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПРойдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Індивідуально в школі British Skylines або онлайн

Заняття проходять індивідуально 1-2 людини 2 рази на тиждень з носієм мови. Мінімальний курс занять із носієм складається з 10 занять по 60 хвилин і коштує 12 000 грн.

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом із близькою людиною ви почуватиметеся впевнено та комфортно на заняттях. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

Методика парного навчання. Вартість для вас за 10 індивідуальних уроків × 60 хвилин = 12 000 грн. Другий учень оплачує 6 000 грн, і ви займаєтеся разом! Переваги двох учнів і викладача очевидні: крім швидкого подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Говоріння та сприйняття на слух відпрацьовується в рольових постановках.

Детальніше

У групах для школярів і дорослих у школі British Skylines або онлайн

Заняття проходять у групах із 3-6 осіб 3 рази на тиждень. Починаючи з рівня Pre-intermediate заняття ведуться в режимі team-teaching (викладач англійської мови та викладач-носій мови по черзі).

Детальніше

У групах для школярів на виїзд у приватні школи Києва або онлайн

Заняття з носієм проводяться на території приватних шкіл або онлайн. Максимальна кількість школярів у кожній групі 8-10 осіб. Носії мови викладають розмовну практику (2-5 разів на тиждень) за узгодженим зі школою розкладом. Заняття доступні з 8:30 ранку при формуванні від 2 до 5 таких груп на день, які займаються по черзі.

Детальніше

У групах для дорослих на виїзд у компанії Києва або онлайн

Заняття для дорослих проводяться в групах від 3 до 10 осіб на території вашої компанії 2 рази на тиждень за узгодженим розкладом. Викладачі англійської мови, а також носії мови проводять заняття при формуванні від 2-3 таких груп, які займаються по черзі.

Детальніше

FAQ

Часті запитання (FAQ)

Як вивчити англійську з носієм мови?

Для швидкого та ефективного вивчення англійської з носієм у British Skylines вам необхідно мати вихідний рівень володіння A2- B1. На заняттях обігруються будь-які ситуації – побутові, бізнес, офісні, особисті. Ефективність таких занять з носіями в тому, що студенти одразу починають вільно розмовляти англійською і блискавично знімається мовний бар’єр.

Що таке англійська з носієм?

Носій мови – це людина, яка народилася і виросла в середовищі в в одній з англомовних країн і англійська мова для неї є рідною. Англійську з носієм мови в British Skylines студенти вивчають індивідуально та в групах

Що означає англійська з носієм?

Англійська з носієм у British Skylines означає повне занурення в мовне середовище. Носії прекрасно проводять індивідуальні заняття, працюють зі студентами в групах тільки англійською мовою. Вивчення англійської з носієм мови просто необхідне тим людям, яким доведеться спілкуватися з іноземцями.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Англійська з носієм мови в Києві

Вивчення англійської з носієм мови – це ефективний спосіб поліпшити свою розмовну англійську, виробити правильну вимову і в цілому підвищити свій рівень володіння мовою. Заняття англійською з носієм у Києві проводяться в школі British Skylines, яка знаходиться в центрі та на Позняках.

Особливості вивчення англійської з носієм-репетитором

За такого способу навчання основний акцент робиться на розмовну частину і вимову. На заняттях не зазубрюються непотрібні правила або застарілі вирази, а студенти отримують лише ту інформацію і знання, які допоможуть їм підвищити свій рівень володіння мовою.

Заняття з англійської мови з носієм мови можливі в різних
форматах:

1. індивідуальне або парне навчання. При індивідуальному навчанні студент отримує 100% часу викладача, що дає можливість якісно опрацювати з ним весь матеріал і розробити під нього оптимальну програму навчання. При парному навчанні студент займається не сам, а разом зі своїм другом,

2. Другою половинкою, родичем, колегою або просто знайомим. При цьому другий, хто навчається, отримує 50-ти відсоткову знижку на курси.

3. У міні-групах 3-6 осіб. Для студентів з рівнем володіння мовою В1+ і вище заняття по черзі ведуть викладач англійської та носій.

4. Групові заняття для школярів і дорослих з можливістю навчання на території приватних шкіл або компаній.

Плюси вивчення англійської з носієм мови

Є чимало причин, чому розмовну англійську краще вчити з носієм:

1. Виробляється правильна вимова і чистіший акцент.

2. Студенти не можуть перейти на рідну мову, щоб поставити запитання репетитору. Тому якщо вони хочуть поставити запитання викладачеві або щось сказати, то змушені робити це виключно англійською. Завдяки цьому вони швидше вчаться правильно складати речення.

3. Учні чують, як потрібно, і як НЕ потрібно вимовляти ті чи інші слова.

4) Спілкування з носієм – це чудова можливість на практиці перевірити свої навички та отримані за час навчання знання. Це зі свого боку дає змогу побачити свої слабкі сторони, щоб попрацювати над ними.

5) Це можливість зануритися в культуру іншої країни, краще познайомитися з її традиціями та менталітетом.

Інтенсив англійська з носієм

Інтенсивне вивчення англійської з носієм включає в себе 5 занять на тиждень. Таке навчання дає змогу за максимально короткий період часу подолати мовний бар’єр, покращити свою вимову, вивчити десятки нових англійських слів і просто покращити свої навички спілкування англійською. Такі заняття є ідеальним варіантом для тих, у кого незабаром має бути важлива співбесіда в іноземній компанії, хто збирається складати іспити з англійської або їхати в
англомовну країну.

Вивчення англійської з носієм на Позняках

Відділення школи British Skylines мають зручне розташування. Вони розташовані в пішій доступності від станцій метрів Позняки. Ціна на вивчення англійської з носієм в індивідуальному порядку становить 12 000 гривень за 10 занять. Займаючись двічі на тиждень за 1,5 місяця навчання ви проходите 0,5 рівня.

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  Все что нужно знать о глаголе to be

  Глагол  to be  все что нужно знать -  British Skylines Глагол to be один из наиболее распространённых слов в английском…
 • 14 Липня, 2023

  Как учить английский по сериалам?

  Как учить английский по сериалам? Многие люди предпочитают изучать английский язык по сериалам. Такой подход очень популярен по сравнению с…
 • 14 Липня, 2023

  Идеальный запас лексики

  Начинаете учить английский? Тогда наверняка у вас уже возник вопрос, а сколько же нужно знать слов, чтобы свободно разговаривать на…
 • 14 Липня, 2023

  Индивидуальные занятия с носителем языка

  Уверенное общение с иностранцами. Постановка британского, американского или австралийского акцента. Изучение сленга и подготовка к переезду за границу. Курсы английского…
 • 14 Липня, 2023

  Зачем нужен TOEFL?

  Зачем нужен TOEFL? Чтобы поехать учиться в хороший заграничный университет или колледж, недостаточно иметь какие-то знания и заплатить деньги за…
 • 14 Липня, 2023

  Почему английский язык становится таким важным

  Почему английский язык становится таким важным Сегодня намного больше украинцев свободно владеет английским языком, чем, например, 10-15 лет назад. Связано…