Курси англійської для початківців

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Курси англійської для початківців в групах

 

Формат навчання

Групи. Кожна група – від 3 до 6 студентів одного рівня. Заняття проходять в офісі або онлайн, 3 рази на тиждень.

Навчальні матеріали. Викладач надає усі матеріали на занятті безкоштовно, окрім того, усі студенти мають доступ до онлайн бібліотеки школи.

Контроль. Здійснюється Revisions / постійний моніторинг пройденого засвоєного матеріалу, щоб визначити прогрес студентів, а заодно виявити аспекти, які треба покращити.

Сертифікат. Після закінчення курсу видаємо сертифікат, який підтверджує пройдений рівень за європейською шкалою CEFR.

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня 4 місяці

К-сть занять: 40 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 3 уроки

Тривалість одного заняття: 80 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 17:00 / 18:30 / 19:00

7 900₴

0,5 рівня

20 занять

14 000₴

1 рівень

40 занять

25 000₴

2 рівні

80 занять

Залишити заявку

Індивідуальні заняття для початківців

Кому рекомендований курс. Індивідуальні заняття для дорослих і підлітків, які ніколи не вивчали англійську. Тим, хто вивчав англійську давно і хоче почати спочатку. А також для тих, хто планує вивчити мову грунтовно. 

Розклад уроків. Заняття здійснюються 2 рази на тиждень по 60 хвилин індивідуально. За 3 місяці ви проходите 1 рівень= 20 індивідуалних занять та здобуваєте необхідну базу. Вартість одного рівня індивідуально 14 000 грн. Після проходження індивідуального базового курсу, студент має можливість навчатися у групі Elementary. 

Матеріали. Роздаткові матеріали, підручники у електронному вигляді та доступ до онлайн-бібліотеки є безкоштовними.

Контроль. Для визначення прогресу в вашому навчанні учителі курсу проводять проміжні тести. Така робота допомагає виявити прогалини у знаннях та швидко їх закрити з допомогою викладача.

Теми курсу. English for speaking (Англійська розмовна). English for work and life (Основи бізнес і загальної англійської). English for traveling (Англійська для подорожей).

Сертифікат. Після складання фінального тесту ви отримуєте сертифікат. Сертифікат є підтвердженням рівня володіння англійською за градацією CEFR.

FAQ

Питання новачків про курси англійської

Скільки треба часу, щоб вивчити англійську мову з нуля?

Якщо ви починаєте навчання з початку, то терміни навчання становлять 24 місяці на групових заняттях або 12 місяців індивідуально. За цей період студенти здобувають рівень B1.

Якщо я вчив англійську багато років тому в школі – це значить, що я вже не початківець?

У більшості випадків це один з двох варіантів: рівень Beginner або Elementary. Якщо після навчання в школі ви не пам’ятаєте практично нічого – це Beginner. Якщо залишилися уміння будувати нескладні речення, у вашому словниковому запасі є три або п’ять сотень слів, ви знайомі з деякими граматичними темами, то вам, однозначно, потрібен Elementary English.

Якщо я абсолютно не знаю англійської, чи варто мені починати заняття у групі?

Щоб досягти рівня A1 (elementary), потрібно 3 місяці індивідуальних занять з 20 уроків. Після цього можна починати проходити групове навчання.

Як відстежити прогрес навчання в вашій школі?

Займаючись на курсах англійської мови, ви точно знаєте, на якому рівні ви навчаєтеся і скільки часу вам необхідно, щоб перейти на наступний рівень. Також ви можете порівнювати свої результати з результатами студентів вашої групи. Проміжні тести допомагають зрозуміти та визначити прогрес кожного учня. Регулярний моніторинг пройдених тем дозволяє вчасно виявити аспекти, які необхідно опрацювати глибше.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Вивчення англійської мови в Києві: Повний гід по курсах від British Skylines

В сучасному глобалізованому світі володіння англійською мовою відкриває безліч можливостей. Школа англійської мови British Skylines в Києві пропонує різноманітні курси для всіх вікових категорій, включаючи дорослих і школярів.

Курси англійської мови в Києві від British Skylines розроблені так, щоб відповідати потребам різних вікових груп. Вони ідеально підходять для старших школярів, підлітків, а також для дорослих, які або ніколи не вивчали англійську, або хочуть поновити свої знання. Це відмінна можливість для тих, хто прагне вивчити англійську для подорожей, роботи або особистого розвитку.

Курси англійської мови для дорослих і школярів Індивідуальний підхід до навчання

В школі англійської мови British Skylines велика увага приділяється індивідуальному підходу. Для підлітків заняття організовані у формі ігор, що сприяє швидкому засвоєнню матеріалу. Для дорослих доступні інтенсивні курси, які дозволяють в короткий термін отримати практичні навички.

Англійська мова з нуля в Києві: заняття в групі або індивідуальне навчання?

Групові та індивідуальні заняття: Що вибрати? Ви можете вибрати між груповими та індивідуальними заняттями. Групові курси англійської мови в Києві на лівому березі і в центрі міста мають свої переваги: Спільне навчання дозволяє моделювати реальні життєві ситуації. Робота в групі робить процес навчання більш розслабленим і ефективним. Групові заняття часто стають джерелом додаткової мотивації. Можливість обміну досвідом і навичками з іншими учасниками.

1Групове навчання дозволяє відтворювати реальні ситуації та обігрувати їх англійською мовою;

2. Робота в групі є можливістю вивчити іноземну мову у легкій формі;

3. Більшість уроків є варіативними та спрямованими на навчання різних

4. Заняття разом з іншими студентами часто служать додатковою мотивацією.

5. Групові уроки дозволяють ділитися навчальними навичками з іншими.

 

Що входить у програму курсів?

1. Курси англійської мови в Києві включають в себе розмовну практику, рольові ігри, граматичні вправи та аудіальну практику. Все це допомагає не тільки вивчити англійську мову, але і розвинути уміння її використовувати в реальному житті.

2. Рольові постановки – увесь навчальний матеріал закріплюється через практику з імітуванням реальних ситуацій.

3. Граматика в розмовній – студенти вчаться правильно будувати речення і використовувати часи.

4. Сприйняття на слух – на уроках ви працюєте з аудіо матеріалами, які дозволяють розвивати уміння сприймати іноземну мову.

Онлайн-курси: Варіант для зайнятих людей

Для тих, хто не може відвідувати заняття особисто, школа пропонує онлайн-курси англійської мови. Ці курси є не менш ефективними, завдяки досвідченому педагогічному складу.

Англійська з нуля швидко в Києві на Позняках, в центрі або онлайн

Навчання в школі British Skylines може проходити в офісах на Позняках і в Центрі. Вартість одного рівня 14 000 гривень за 20 індівідуальних занять і триває 3 місяці. Тут ви маєте можливість працювати з досвідченими викладачами та дійсно вивчити іноземну мову! курсы английского онлайн.

Корисна інформація для початківців вивчати англійську мову:

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  Как учить английский по фильмам?

  Как учить английский по фильмам? Учеба должна быть интересной, чтобы у вас было желание заниматься дальше. Именно по этой причине…
 • 14 Липня, 2023

  Английский по Cкайпу в Днепре

  Английский по скайпу в Днепре Киевская школа английского языка British Skylines считается одной из лучших в Украине. В ней работают…
 • 14 Липня, 2023

  Какие страны принимают IELTS?

  Какие страны принимают IELTS? IELTS – это один из самых востребованных тестов английского языка, который сдается не носителями языка для…
 • 14 Липня, 2023

  Как подготовиться к IELTS?

  Как подготовиться к IELTS? IELTS – это популярный международный экзамен, который определяет ваш уровень владения английским. Результаты этого теста необходимы…
 • 14 Липня, 2023

  Учебные программы школы

  Программа курсов английского языка (офлайн) Курсы английского языка в школе BritishSkylines позволяют существенно повысить уровень владения английским языком. В нашей…
 • 14 Липня, 2023

  Как учить английский по фильмам?

  Как учить английский по фильмам? Учеба должна быть интересной, чтобы у вас было желание заниматься дальше. Именно по этой причине…