Курси англійської мови для школярів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПРойдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Англійська мова для підлітків у групах

Графік і навчальний план на рік (80 занять).

Школярі відвідують заняття 3 рази на тиждень. Групи з 6-8 осіб. З рівня Pre-Intermediate основні заняття ведуть викладачі англійської мови, а заняття Speaking Focus проводять носії мови. З носіями мови обіграються різні ситуації – побутові, у поїздках, особисті. Така практика сфокусована на максимально швидке подолання мовного бар’єру. 

Особлива увага приділяється складним граматичним конструкціям і часам, які школярі успішно використовують на іспитах ДПА та ЗНО/НМТ/IELTS.

Впродовж навчального року  British Skylines надають online підтримку і повний супровід у навчанні вашої дитини. Це дає можливість вчитися ефективно та виконувати домашнє завдання.

Рівень CEFR у кінці року. Чіткий контроль знань і коректний контроль дисципліни є основною умовою набуття високого рівня в кінці навчального року. Після написання Final Test видається сертифікат, який підтверджує набутий рівень за загальноєвропейською градацією CEFR (Common European Framework of Reference for Languages).

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня 4 місяці

К-сть занять: 40 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 3 уроки

Тривалість одного заняття: 80 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 17:00 / 18:30 / 19:00

7 500₴

0,5 рівня

20 занять

12 500₴

1 рівень

40 занять

21 500₴

2 рівні

80 занять

Залишити заявку

Індивідуальні заняття для підлітків

Англійська на випередження. Школярі, які проходять індивідуальний курс, мають набагато вищий рівень від своїх однолітків, займаючись 1: 1 з викладачем. Результати такого навчання батьки відразу помічають при першій поїздці за кордон.

Методика парного навчання. В школі працюї методика парного навчання. Цей метод працює коли підлітки відстають від шкільної програми, або хочуть розпочати вивчати английську з елементарного рівня. Школярі зазвичай навчаються вдвох, якщо їх поточний рівень англійської однаковий. Цей факт ми з’ясовуємо граматичним та усним тестами. 

Вартість парного навчання.  Вартість для вас за 20 індивідуальних уроків × 60 хвилин = 12 500 грн. Ваш напарник сплачує 6 250 грн. і ви займаєтесь разом!  Навчальний розклад планується на основі побажань обох школярів і розкладу їх викладача. Графік занять дуже гнучкий, але повинен містити не менше 2 уроків на тиждень.

При успішному проходженні курсу і здачі фінального тесту в центрі British Skylines школяр отримує сертифікат – підтвердження рівня володіння англійською, який визначається по загальноєвропейській системі CEFR (Common European Framework of Reference for Languages).
(Common European Framework of Reference for Languages).

Основні програми

Англійська для школярів з низькою успішністю

Англійська на випередження

Загальна англійська для школярів 12—16 років

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Курси англійської для школярів в Києві

Курси англійської для школярів та абітурієнтів у школі British Skylines необхідні для підготовки до вступу у заклад вищої освіти, вибору професії та особистісного росту. Знання іноземної мови відкриває перед підлітком різні двері і в майбутньому допоможе отримати хорошу високооплачувану посаду.

Англійська для школярів в Києві: індивідуальне навчання і в групах

Учень матиме можливість вибрати формат навчання, після проходження тестування на визначення рівня.

До основних переваг індивідуальних занять можна віднести:

1Індивідуальна адаптована програма;

2. Фокус вчителя тільки на вас;

3. Завдання даються з урахуванням слабких і сильних сторін студента;

4. Постійний діалог з педагогом, завдяки чому інформація засвоюється швидше;

5. Можливість підлаштовувати графік занять під потреби.

Основними перевагами вивчення англійської в групах є:

1. Постійна дискусія разом з групою дозволить швидше заповнити прогалини в знаннях;

2. Студенти набувають вміння комунікувати, вести діалоги і постійно спілкуються між собою англійською;

3. У процесі навчання учень отримує не тільки знання, а й гарний настрій, а також може знайти нових друзів;

4Можна оцінити свої знання і успіхи в порівнянні з іншими студентами, що може стати додатковою мотивацією до навчання;

5. Англійська в ігровій формі для школярів значно спрощує процес навчання і засвоєння нової інформації.

Англійська мова з носієм

Курси англійської для школяра також включають спілкування з носієм мови. Завдяки цьому студент чує та відпрацьовує правильну вимову. Живе спілкування з носієм дозволяє оцінити свої успіхи. Ще одна особливість такого навчання – у процесі спілкування неможливо перейти на рідну мову, тому доводиться вчитися складати речення тільки англійською.

Вивчення англійської онлайн для початківців

Англійську можна вивчати не тільки в групах або на індивідуальних курсах, але і віддалено. Таке навчання відрізняється тільки формою навчання, але за якістю зберігає усі нюанси. Англійська з нуля для школярів онлайн викладається досвідченими педагогами, які навіть на відстані зможуть знайти підхід до школяра і викликати в нього непідробний інтерес до іноземної мови і самого процесу навчання.

Курси англійської для школярів в Києві на Позняках і в Центрі

Школа British Skylines розташована поблизу станції метро Позняки за адресою м.Київ, вул. Драгоманова 29, 3 поверх, оф. 302 (ТЦ «Центрум).

У нас англійську для школярів викладають досвідчені і висококваліфіковані педагоги, які знають всі нюанси роботи з підлітками. Вчителі намагаються зробити заняття максимально продуктивними та цікавими водночас.

Корисна інформація для школярів, які вивчають англійську:

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  Отличие британского и американского английского

  Отличие британского и американского английского Существуют ли различия между британским и американским вариантами английского языка? Этот вопрос интересует многих людей,…
 • 14 Липня, 2023

  Как подготовиться к IELTS?

  Как подготовиться к IELTS? IELTS – это популярный международный экзамен, который определяет ваш уровень владения английским. Результаты этого теста необходимы…
 • 14 Липня, 2023

  Какие страны принимают TOEFL?

  Какие страны принимают TOEFL? TOEFL представляет собой популярный международный тест, определяющий уровень знания английского у не носителей языка. Написание этого…