Англійська онлайн індивідуально

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Англійська онлайн індивідуально

Тестування і програма. Вибір викладача здійснюється після детального усного та письмового тестування, та чіткого виявлення вашого поточного рівня володіння мови. Методисти British Skylines беруть активну участь у формуванні вашої програми навчання онлайн. Програма найчастіше комбінована. Наприклад, загальна англійська + підготовка до job interview і т. д. 

На онлайн уроках завжди поєднується курс загальної англійської з темами відповідного напряму: англійська для медиків, бухгалтерів, юристів, підготовка до IELTS, TOEFL, англійська для IT фахівців, англійська для пілотів, та інші, уточнюйте у менеджерів. 

 

Розклад уроків. Розклад занять ми складаємо з вами разом. Мінімальна кількість уроків на тиждень – 2, при цьому ви можете збільшувати свою інтенсивність. При необхідності (поїздка, родинні справи) ви можете призупинити уроки на короткий термін та відновити після повернення.

Теми General курсу. Англійська для комунікації (English for socializing). Англійська для еміграції (English for emigrants’ life). Англійська для подорожей і туризму (English for traveling).

Матеріали. Заняття проводяться через Zoom або Google Meet. Онлайн версія підручників надається безкоштовно. Комбіновано використовуємо інтерактивну платформу. Працюємо за авторською методикою British Skylines.

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб

Час занять: 8:00 — 21:00

7 500₴

0,5 рівня

20 занять

12 500₴

1 рівень

40 занять

21 500₴

2 рівня

80 занять

Залишити заявку

Як проходять заняття

На заняттях Active Scenario / рольові постановки

Для максимального покращення розмовної англійської викладач підбирає актуальні для вас теми та ви разом обігруєте життєві ситуації у парах. Також ви обговорюєте фільми, серіали, телешоу. 

На заняттях Speaking Focus & New Vocabulary / розмовна практика

Ви обговорюєте з викладачем розмовні теми, які є близькими, цікавими та необхідними лише для вас.

На уроках Accuracy in Grammar / Граматика у розмовній

Основний акцент на використання граматики у живому спілкуванні, правильну побудову висловлювання та на корекцію типових помилок. 

На заняттях Listening & Сomprehension / сприйняття на слух

Слухання  та детальне опрацювання подкастів і перегляд фільмів та перевiрка сприйняття.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Англійська онлайн в Україні

Більшість студентів шукають онлайн курси на яких можна буде вивчити розмовну англійську, незазубрюючи нудні правила та застарілі конструкції. Для онлайн занять важливим є підхід до студента та опрацювання матеріалу, який є максимально актуальним та затребуваним саме для студента.

Як проходить навчання онлайн для початківців дорослих?

Перед навчання ви проходите усний та письмовий тест на визначення рівня, з огляду на який для вас підбирають оптимальну програму навчання. При цьому в основному використовується комбінований курс, який складається із загального курсу і вашого запиту. Зазвичай студенти обирають англійська для кар’єри, для подорожей і туризму, для вільного спілкування.

Ефективна частота занять англійською мовою онлайн становить мінімум 2 уроки на тиждень. Кількість уроків може змінюватися, залежно від зайнятості студента і рекомендацій методистів.

Англійська онлайн в Україні включає в себе:

1. Рольові постановки. Викладач задає тему діалогу або звичайну життєву ситуацію.У такий спосіб студент може максимально підготуватися до реальних розмов з носіями мови.

2. Розмовна практика. Для обговорення вибирають тільки актуальні для студента теми.

3. Граматика в розмовній. На заняттях з англійської мови по скайпу викладач максимально пропрацьовує граматичний аспект мови: правильне будування речень, вживання конструкцій, уникнення “механічного перекладу”.

4. Сприйняття на слух. Щоб покращити уміння спілкування англійською, потрібно навчитися добре розуміти співрозмовника. Для цього учні прослуховують подкасти та дивляться фільми, які обговорюють з викладачем.

На англійську онлайн в Києві ціна невисока, що робить такі курси доступними практично для всіх, хто хоче підтягнути свої уміння або вивчити іноземну мову з нуля.

Переваги вивчення англійської мови онлайн в Україні

Курси англійської мови онлайн мають перевагу:

1. Це можливість навчатися для тих, хто немає часу або можливості відвідувати аудиторні заняття.

2. Вільний графік, який можна налаштувати з урахуванням своєї зайнятості на роботі чи навчанні. Графік можна навіть заздалегідь міняти. При зміні графіка на заняття англійською по скайпу ціна не змінюється.

3. За своєю ефективністю курси англійської онлайн в Україні нічим не поступаються звичайним заняттям у мовній школі. У школі British Skylines розроблена власна унікальна методика, заточена під особливості такого навчання.

4. Курси англійської мови онлайн проходять в звичній для студента обстановці. Завдяки цьому він відчуває себе затишно і краще засвоює інформацію.

5. Можна вивчити мову за короткий проміжок часу. Для тих, хто обмежений у часі і повинен за короткі терміни підтягнути свій рівень англійської, наприклад, щоб пройти важливу співбесіду, передбачена англійська інтенсивно онлайн.

Навчання англійської онлайн з носієм для B1 рівня і для С1 рівня

Частина навчання англійської по скайпу на курсах проводиться носіями мови. Навчання з носієм має багато плюсів:

1. Можливість оцінити реальний рівень знань.

2. Курси англійської мови онлайн з носієм – це весело і цікаво, адже завжди цікаво поспілкуватися з людиною з іншої країни та поділитися культурними особливостями.

3. Якщо викладач-носій, то вживання рідної мови є просто неможливими. А це змушує студента обміркувати, як побудувати речення англійською.

4. Курси англійської мови онлайн – це відмінна можливість відточити свою вимову складних фраз або слів. Носій розповідає, як правильно вимовляти ті чи інші слова, а також те, яка вимова неправильна.

5. Студент бачить свої слабкі сторони і розуміє, які прогалини необхідно заповнити.

6Курси англійської мови через скайп з носієм – це додаткова мотивація швидше навчитися і подолати мовний бар’єр з викладачем.

Плюси індивідуального навчання англійської онлайн в Україні

Індивідуальні курси англійської по скайпу в Києві мають такі переваги:

1. Увага викладача повністю зосереджена на одному студенту.

2. Учень працює по індивідуальній програмі, яка враховує рівень його знань, цілі і можливості навчання.

3. Курси англійської віддалено дозволяють швидко дійти до поставлених цілей.

4. На індивідуальних курсах англійської онлайн можна навчатися у своєму темпі, не звертаючи увагу на студентів, які відстають.

Англійська мова з нуля онлайн та в школі на Позняках

У школі British Skylines працюють енергійні, цілеспрямовані і досвідчені викладачі, які роблять кожне заняття захопливим, цікавим та інформативним. Англійська онлайн в British Skylines доступна для учнів з будь-яким рівнем знань. При цьому ціна на англійську онлайн не залежить від рівня знань студентів.

Курси англійської онлайн в школі British Skylines: ціна курсу

Для багатьох людей вирішальним фактором при виборі школи англійської онлайн є вартість. Ми враховуємо це, тому пропонуємо дійсно якісні та недорогі курси, які по кишені практично будь-якій людині. Корисна інформація для тих, хто вивчає англійську онлайн

Читайте також