Підготовка до екзамену IELTS

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Підготовка до екзамену IELTS

Підготовка до екзамену IELTS Заняття доступні у відділенні школи на Позняках та онлайн. Дні та час індивідуальних уроків: ранок, день, вечір, з понеділка по суботу.

Тестування і програма.  Після перевірки вашого англійської ми підбираємо викладача з урахуванням вашого рівня знань і обраного тесту: IELTS General / IELTS Academic / IELTS Life Skills. З урахуванням результатів тестування та ваших цілей методисти школи підбирають для вас програму.

Рівень англійської. Якщо у вас високий рівень володіння англійською мовою (B2-C1) вам доступні програми «Просунута англійська + IELTS General» і т. д. Якщо у вас не високий рівень володіння англійською (A2-B1) ви працюєте за програмою для виконання відразу 2 х завдань: заповнення прогалин в загальній англійській і підготовка до складання IELTS.

Розклад. Рекомендована частота занять – від 2 разів на тиждень, може змінюватися залежно до основного навчання або роботи. Ви можете збільшувати інтенсивність навчання і переносити уроки, якщо у вас буде відрядження або подорож, зберігаючи оплату та уроки. 

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб

Час занять: 8:00 — 21:00

7 500₴

0,5 рівня

10 занять

12 500₴

1 рівень

20 занять

21 500₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Підготовка до IELTS в групах

Групи. Підготовка до IELTS проходить у міні-групах з 3-5 чоловік три рази на тиждень. Курс складається з 40 занять і триває 3,5 місяці. Вартість курсу 12 500 грн. Для початку навчання ви здаєте письмове та усне тестування, це дозволяє формувати групи учасників з близьким рівнем мови.

Навчальні матеріали. Роздаткові матеріали для курсу, онлайн підручники і доступ до онлайн-бібліотеки надаються школою безкоштовно.

Як проходять заняття. На заняттях відпрацьовуються всі 4 модулі іспиту Speaking, Listening, Reading, Writing. На заняттях Speaking & Vocabulary максимально поповнюється словниковий запас для грамотного і вільного вираження думок як в усному, так і письмовому модулях. На заняттях Writing опрацьовується правильний опис графіків, таблиць, діаграм; структура та типи есе, робота з помилками, рекомендації для підвищення бала.

Написання тестів на час. Тренувальні тести згідно з лімітом часу як на іспиті. Постійний моніторинг засвоєного матеріалу, щоб визначити прогрес кожного учня, а заодно виявити аспекти, які треба доопрацювати. Обов’язковий Final practice test у кінці курсу з коментарями викладача.

FAQ

Питання про підготовку до IELTS

Яким рівнем англійської необхідно володіти, щоб почати готуватися до IELTS у British Skylines?

Повноцінна підготовка до IELTS в British Skylines починається, якщо студент розуміє мову на слух, уміє працювати з текстом, а також знає граматику і лексику на рівні Upper-Intermediate. Для визначення рівня варто пройти письмове та усне тестування у відділенні школи або дистанційно.

Скільки часу потрібно для підготовки до IELTS?

Для відповіді на це питання треба врахувати: ваш поточний рівень мови, необхідний результат тесту IELTS і кількість часу на підготовку. У разі, якщо у вас недостатній рівень володіння мовою на даний момент, або ж вам потрібен бал (6.5 і вище), ми рекомендуємо взяти індивідуальний курс з 40 занять по 1 годині.

Як краще готуватися до IELTS – індивідуально чи в групі?

Групові заняття з підготовки до IELTS доступні, якщо ваш рівень володіння англійською мовою B2 (Upper-Intermediate). Якщо ваш рівень A2-B1, методистами школи розроблений індивідуальний курс з підготовки, спрямований на заповнення прогалин у загальній англійській + підготовка до IELTS.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Підготовка до екзамену IELTS в Києві

Курси англійської мови з підготовки до IELTS є одними з найбільш популярних, така як цей екзамен складають більшість студентів для вступу за кордон. У школі British Skylines підготовка до цього іспиту проводиться досвідченими і грамотними викладачами, які знають, на яких моментах потрібно зробити основний акцент.

Як для дорослих проходить підготовка до IELTS в Києві з репетитором?

У першу чергу ви проходите тестування, яке дозволяє визначити ваш рівень володіння англійською. На підставі цього, а також обраного тесту (IELTS General / IELTS Academic / IELTS Life Skills) здійснюється підбір викладача та адаптація програми під ваші потреби. Завдяки такій унікальній методиці ефективною буде навіть підготовка до IELTS за 2 тижні до тестування при рівні володіння англійською С1.

Якщо у студента високий рівень володіння мовою, то йому пропонується програма просунутої розмовної англійської плюс програма під потрібну версію тесту. Якщо ж у того, хто навчається невисокий рівень знань, то йому доводиться працювати з викладачем відразу у двох напрямках: заповнення наявних прогалин плюс підготовка до IELTS з репетитором.

Постійний контроль дозволяє постійно відстежувати результати та знаходити прогалини Написання тестів на час і постійний моніторинг засвоєного матеріалу дозволяють виявити аспекти, які найбільш гостро потребують подальшого поліпшення. Завдяки грамотному підходу та унікальній методиці навчання можлива навіть відносно швидка підготовка до IELTS з нуля.

Підготовка до IELTS онлайн індивідуально або в парі

У нашій школі працює підготовка до IELTS дистанційно: один на один з викладачем або за методикою парного навчання. Проходити навчання можна зі своїм другом, колегою, родичем або просто знайомим людиною, який також хоче підтягнути свій рівень знання і успішно здати тест. Одна важлива умова студенти – повинні мати приблизно однаковий рівень володіння мовою.

Підготовка до IELTS за індивідуальною програмою для тих, хто потребує постійного контакту з викладачем. Однак підготовка до IELTS і TOEFL за методикою парного навчання має свої плюси:

1. Можна ефективніше відпрацьовувати діалоги та рольові постановки.

2. У парі вдається значно швидше подолати мовний бар’єр.

3. Поруч з близькою людиною ви відчуваєте себе комфортніше.

4. Дух суперництва дає додаткову мотивацію до навчання.

5. При навчанні в парі знижується вартість курсу.

Плюси занять онлайн при підготовці до іспиту IELTS

Для людей, у яких мало вільного часу чи можливості відвідувати курси, передбачена підготовка до IELTS по онлайн курсу. Заняття онлайн мають чимало переваг:

1. Гнучкий графік, який студент узгодить з менеджерами. Можна переносити заняття, головне, заздалегідь узгоджувати це з викладачем.

2. Комфортна обстановка вдома.

Підготовка до IELTS на Позняках в м. Київ

Школа British Skylines проводить підготовку до IELTS на індивідуальній основі в Києві. У нас сертифіковані викладачі, які знаходять підхід до будь-якого учня, зробивши будь-яке заняття не просто інформативним, але ще і цікавим і з правильною мотивацією для навчання. Залежно від початкового рівня знань, у нас проводиться:

1. підготовка до IELTS за 1,5 місяці;

2. підготовка до IELTS за 3 місяці;

3. підготовка до IELTS за півроку.

У нашій школі на курси з підготовки до IELTS вартість залежить від кількості відразу куплених рівнів. Можна купити 0,5 рівня, 1 рівень чи 2 рівні. Один рівень включає в себе 20 занять по 60 хвилин кожне.

Корисна інформація для тих хто готується до іспитів з англійського

Отличие британского и американского английского
Как учить английский по фильмам?
Как быстро выучить английский?
Зачем нужен экзамен IELTS?
Какой результат IELTS считается хорошим?
Различия между TOEFL и IELTS

Как подготовиться к IELTS?

Какие страны принимают IELTS?

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  Сленг в английском языке

  Сленг в английском языке Произношение, лексика, грамматика – все это безусловно важно в изучении языка, но недостаточно. Ведь бывает, что…
 • 14 Липня, 2023

  Зачем нужен TOEFL?

  Зачем нужен TOEFL? Чтобы поехать учиться в хороший заграничный университет или колледж, недостаточно иметь какие-то знания и заплатить деньги за…
 • 14 Липня, 2023

  5 самых частых лексических ошибок

  Людям свойственно делать ошибки. Не зря ведь говорят, что не ошибается лишь тот, кто ничего не делает. А в процессе…