Інтенсивна англійська в Києві

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Інтенсивна англійська

Інформація про курс

Тривалість повного курсу 2 місяці

К-сть занять: 40 уроків в одному курсi

К-сть занять на тиждень: 5 уроків

Тривалість одного заняття: 60-80 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб

Час занять: 14:30 / 17:00 / 18:30 / 19:00

7 500₴

1 місяць

20 занять

12 500₴

2 місяці

40 занять

Залишити зайвку

Навчальні матеріали

Онлайн-підручники та роздатковий матеріал надаються безкоштовно. 

Контроль

Постійний Revisions – моніторинг засвоєних знань кожного студента. Регулярний контроль забезпечує максимальне опрацювання прогалин у знаннях та грунтовніше опрацювання матеріалу.

Сертифікат

По закінченню рівня ви отримуєте сертифікат – підтвердження здобутого рівня англійської по градації CEFR, прийнятої в Європейському союзі.

British Skylines – це один з провідних навчальних закладів, які спеціалізуються на викладанні англійської мови. Однією з переваг навчання у нас є акцент на вивчення сучасної британської англійської.

FAQ

Відповіді на питання про інтенсивні курси англійської

З якого рівня можна проходити інтенсивний курс?

Інтенсивні курси (5 разів на тиждень) є потрібними для студентів, рівень яких уже досяг А2+. Якщо ви тільки починаєте вчити англійську з нуля, то методисти British Skylines рекомендують стандартні заняття 2-3 рази на тиждень.

Скільки треба пройти інтенсивних курсів, щоб заговорити англійською?

Для напрацювання умінь розмовної англійської буде достатньо трьох місяців. Слід нагадати, що інтенсивні курси ефективні для студентів з початковим рівнем володіння англійською не нижче, ніж А2. Усе залежить від поточного рівня, поставлених цілей (подорож, виступ на конференції, співбесіду в іноземну фірму і т.д.)

Чи є у інтенсивних курсів англійської недоліки?

Безперечно, інтенсивне навчання – це вибір тих, хто учить мову для термінових цілей. Проте, існують певні недоліки. До таких можна віднести важливість відвідування всіх занять (кожне пропущене заняття – це порушення цілісності програми), а також велику фізичне та розумове навантаження.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Інтенсивні курси англійської в Києві

Курси англійської інтенсив у Києві в школі British Skylines – це можливість вивчити мову за короткий термін, а також значно підтягнути розмовний аспект. Такий формат навчання підходить студентам, які уже мають рівень А2+ та є готовими до опрацювання великої кількості матеріалу. Навчання на інтенсивних курсах для тих, хто має термінову мету: поїздка, конференція, співбесіда. Такий формат навчання передбачає відвідування уроків по всіх будніх днях протягом місяця.

Переваги курсів англійської інтенсивних для дорослих

Однозначними перевагами інтенсивного навчання є:

1. Короткий часовий проміжок. Такий варіант навчання для тих, хто знає точну ціль та кінцеву мету навчання і є обмеженими у часі.

2. Ефективне подолання мовного бар’єру. Інтенсив дозволяє практикувати мову кожного дня, що не тільки повністю створює вам мовне середовище, а й знімає страх перед розмовою англійською мовою.

3. Щоденна практика. Англійська інтенсивно кожний день – це можливість повністю сфокусуватися на навчанні та не відволікатися від навчального процесу.

Як проходять заняття: індивідуальне навчання або в групах?

Навчання проходить у групах від 3 до 7 осіб, а за один курс, який триває 2 місяці проходять відразу 40 занять. Це дозволяє якісно відпрацювати розуміння англійської мови під час усного спілкування. На кожному занятті спілкування з викладачем та іншими учнями проходить виключно англійською мовою та є найбільшою частиною навчального процесу. Завдяки цьому вдається освоювати приблизно 1000 нових слів за курс.

Англійська мова інтенсивно з зануренням у навчання з носієм

Англійська інтенсивно за місяць дозволяє досягнути помітного прогресу, бо включає практику з носієм. Навчання з носієм має чимало плюсів:

1. Ви можете перевірити на практиці отримані під час навчання уміння та теоретичні знання.

2. Ви не зможете порозумітися з викладачем рідною мовою, тому в будь-якому випадку доведеться думати, як правильно і грамотно будувати речення, підбирати лексику.

3. Особлива увага приділяється вимові: ви вчитеся слухати носія, а також покращуєте вимову шляхом імітації викладача.

4. Здійснюється структурування мови та мовлення.

5. Це найбільш ефективний спосіб виявити свої слабкі аспекти та докласти сил на їх усунення та опрацювання.

Англійська інтенсивно онлайн

Для учнів, які не мають часу або можливості відвідувати курси англійської кожен день, передбачено навчання online. Повний інтенсивний курс англійської за 2 місяці – це 2 семестри занять за, які ви проходите 40 занять. За цей час студент засвоює багато нової інформації, покращує комунікативні уміння, опрацьовує близько 1 000 нових слів та відразу застосовує на практиці. І при всьому цьому заняття проходять онлайн, завдяки цьому можна вибирати з викладачем зручний розклад уроків.

Заняття онлайн проводять викладачі, які багато років працюють онлайн та розуміють особливості такого формату навчання.

Англійська інтенсив для дорослих на Позняках і в Центрі: для B1 рівня, для C1 рівня

Заняття з англійської в режимі інтенсив проводяться в школі British Skylines в Києві на Позняках,в центрі або онлайн. Офіс школи знаходяться в пішій доступності від метро Позняки. А якщо ви не можете відвідувати курси фізично, у нашій школі передбачена система навчання online.

Враховуючи особливості школи British Skylines, навчання є максимально ефективним та підлаштованим під студента. Навіть, незважаючи на щільний графік занять, студенти не втрачають інтерес та з радістю відвідують курси. За один рівень англійська інтенсивно навіть в Києві ціна складає 12 500 гривень.

Корисна інформація для тих, хто відвідує інтенсивні заняття:

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  Как подготовиться к TOEFL?

  Как подготовиться к TOEFL? TOEFL – это международный тест, проверяющий ваш уровень владения английским языком. Предъявление результатов данного экзамена является…
 • 14 Липня, 2023

  Что такое интенсивный английский?

  Что такое интенсивный английский? Интенсивный английский – это простой, эффективный и быстрый способ улучшить навыки английского, вне зависимости от текущего…
 • 14 Липня, 2023

  Как полюбить английский язык

  Как полюбить английский Когда всерьез занимаешься каким-то делом и хочешь добиться в нем успехов, важно полюбить это дело. Так же…