Корпоративне Навчання Для Компаній: Корпоративна Англійська В Києві Та Онлайн

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Курси Корпоративної Англійської Для Компанії

Ефективна кількість людей в 1 групі: 5-6 людей

Вартість курсу: 30 000 грн. за 1 групу (на ФОП 2 група), або 31 000 грн. (на ТОВ Британські Обрії). Передоплата 100% за 3 дні до початку курсу.

Вартість за демо урок: 1 500 грн. за 60 хвилин. Повноцінне заняття Speaking Focus та знайомство з викладачем. Розподіл працівників на групи за рівнем володіння мови.

Programs: “General English only”, ” IT English+ General English”, ” Legal English+ General English”, “Medicine+General English”, “Business English+ General English”, “IELTS Preparation”

Навчальні матеріали: Онлайн версія підручників надається безкоштовно. Працюємо за авторською методикою British Skylines.

Платформа для навчання: Заняття проводяться через Zoom або Google Meet. Групи зазвичай підключені до Google Classroom для домашнього завдання, поточних та фінальних тестів.  

Домашні завдання: Обов’язкове виконання

Контроль навчання: Проводимо Revisions / постійний моніторинг пройденого, щоб визначити прогрес кожного студента, та мати дані для подальшої роботи та роботи над помилками.

Підтвердження рівня: Після проходження курсу, ви пишите Final test для визначення рівня володіння англійською по загальноєвропейській системі CEFR.

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60-80 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб

Час занять: За домовленістю

30 000₴

3 місяці

укр.викладач

35 000₴

3 місяці

носій

1 500₴

демо урок
Залишити заявку

Корпоративне Вивчення Англійської Мови - Навчальний Процес

 • Методика навчання – Курс бізнес англійської повністю адаптується під клієнта, з урахуванням галузі вашого бізнесу і рівня володіння англійською ваших співробітників. Наприклад, загальна англійська + курси англійської для фармацевтів / юристів / фінансистів і т. д.
 • Навчальні матеріали – Матеріали, які використовуються під час уроків, а також електронні підручники надаються безкоштовно для всіх учнів. Для роботи також використовуємо онлайн ресурси.
 • Контроль навчання – Під час проходження курсу ваші співробітники виконують проміжні тести для перевірки засвоєного та коригування навчального курсу за потреби. За результатами таких тестувань кожен учень дізнається, які теми вимагають подальшого опрацювання. Також ведеться онлайн журнал для контролю відвідування уроків англійської.
 • Сертифікат – Після завершення курсу по вашому запиту ми видаємо співробітникам, які не пропускали заняття і виконали фінальний тест, де зазначено досягнутий рівень студента.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Корпоративне Навчання Англійській Мові В Києві: Навчання В Офісі

Заняття з англійської на корпоративних курсах у школі British Skylines всього за 6 місяців навчання удова перспектива для вашої компанії. За цей час ваша команда зможе підвищити свій рівень на одну позицію по Британській шкалі. Корпоративна англійська для компаній є ефективним засобом для покращення навичок ваших співробітників.

Ми пропонуємо різні формати навчання англійської мови, включаючи заняття в офісі вашої компанії. Всі наші викладачі мають відповідні сертифікати і великий досвід корпоративного навчання. Ви можете залишити заявку на нашому сайті для отримання додаткової інформації.

Приєднуйтесь до нашої школи, і ми допоможемо вашій команді досягти нових висот у володінні англійською мовою.

Переваги Корпоративних Занять Англійською Для Початківців Дорослих

Курси англійської для компаній мають чимало переваг:

 • Курс проходить централізовано, що гарантує якісне навчання для всіх співробітників.
 • Це один з елементів тімбілдінга, для підвищення продуктивності вашої команди.
 • Курси корпоративної англійської вкрай ефективні, адже співробітники компанії, бачачи успіхи своїх колег, отримують додаткову мотивацію і навчаються швидше.
 • Навчання може проходити не тільки в школі, але і в офісі компанії. Корпоративна англійська в офісі – це зручно та швидко.
 • Ви можете обрати різний формат занять, залежно від потреб вашої компанії.
 • Наші викладачі мають великий досвід роботи з корпоративними клієнтами, що дозволяє досягти високої успішності у навчанні.
 • Курси англійської допоможуть вам покращити комунікацію з іноземними клієнтами та партнерами, що сприятиме досягненню ваших бізнес-цілей.

Щоб записатися на курси і покращити рівень англійської ваших співробітників, залиште заявку на нашому сайті. Ми допоможемо вашій команді досягти нових висот у володінні англійською мовою.

Як Проходять Курси Англійської Мови В Києві Для Компаній?

Насамперед проводиться спеціально розроблене тестове завдання, яке дозволяє визначити рівень знання англійської співробітниками. Тестове заняття допомагає поділити учасників на групи по рівнях, щоб забезпечити успішність навчання.

Сама програма навчання для корпоративних курсів англійської мови в Києві розробляється з урахуванням індивідуальних особливостей галузі бізнесу клієнта і середнього рівня володіння мовою учнів. Корпоративні курси англійської мови включають навчання загальної англійської та спеціалізовані мовні курси для юристів, офіціантів, стюардес, фінансистів та інших професій.

Заняття проходять у групах від 3 до 6 осіб два-три рази на тиждень. Така робота проходить за умови формування 2-3 таких груп. Корпоративні курси англійської в онлайн режимі не проводяться.

Наші викладачі забезпечують високий рівень сприйняття мови на слух та розвиток усіх мовних навичок. Під час співпраці з нами студенти змогли підвищити свої знання англійської до нового рівня.

Клієнти, які довіряють нам, відзначають підвищення рівня володіння англійською мовою своїх співробітників, що сприяє досягненню їхніх бізнес-цілей. Ми прагнемо, щоб наші корпоративні курси англійської мови допомагали вашим співробітникам ефективно комунікувати та досягати нових висот у своїй професійній діяльності.

Як Організувати Навчання Корпоративної Англійської З Носієм Мови

Заняття з корпоративним репетитором англійської, який є носієм мови, мають чимало плюсів:

 • Тільки англомовне спілкування. Зникнення бар’єру.
 • Покращення вимови.
 • Корпоративні курси англійської в Києві з носієм роблять процес навчання більш цікавим, а також дозволяють студентам трохи зануритися в культуру країни, мову якої вони вивчають.
 • Можливість оцінити реальний рівень знань.

Корпоративна англійська в Києві з носієм мови надає співробітникам вашої компанії унікальну можливість підвищити свої знання англійської мови. Викладачі-носії мови забезпечують високий рівень корпоративного навчання англійської, що допомагає досягти ваших бізнес-цілей.

Заняття з викладачем-носієм мови допомагають клієнтам подолати мовний бар’єр та покращити вимову, що є ключовими елементами успішного оволодіння мовою. Наші клієнти відзначають, що такі курси дозволяють значно підвищити рівень знань співробітників вашої компанії.

Хоча корпоративна англійська Київ пропонує в основному офлайн заняття, онлайн навчання також можливе для тих, хто має обмежений час або перебуває в інших місцях. Це забезпечує гнучкість та доступність навчання для всіх співробітників.

Запишіться на корпоративні курси англійської мови з носієм і переконайтеся в їх ефективності для вашої компанії!

Організувати Корпоративні Курси Англійської На Позняках: Вартість Навчання

У школі курси англійської для компаній проводяться досвідченими, грамотними і енергійними викладачами, які знайдуть свій підхід до будь-яких студентів. У нашій школі на Позняках та онлайн ціна на корпоративне навчання англійської мови в Києві та містах України демократична. Навчання проходить як у класах, так і в онлайн-форматі, що дозволяє клієнтам обрати зручний для них спосіб вивчення. Ми спеціалізуємося на досягненні цілей наших клієнтів, пропонуючи навчання, яке залежить від ваших потреб.

Заняття викладача допоможуть вам освоїти англійську в офісі, створюючи умови для ефективного засвоєння матеріалу. Навчаються англійської всі співробітники компанії, що дозволяє досягти високих результатів у короткі терміни. Наші онлайн-курси англійської мови забезпечують гнучкий графік занять, який легко інтегрується в робочий день.

Запишіться на курси англійської для компаній у нашій школі на Позняках і переконайтеся в ефективності нашого підходу!

Корпоративна Англійська: Корисна Інформація

Відмінність британської та американської англійської
Як позбутися акценту?
Навіщо потрібні курси англійської мови?
Мистецтво small talk

Читайте також