Корпоративні курси англійської

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Англійська для компаній

Ефективна кількість людей в 1 групі: 5-6 людей

Вартість курсу: 35 000 грн. за 1 групу (на ФОП 2 група), або 36 000 грн. (на ТОВ Британські Обрії). Передоплата 100% за 3 дні до початку курсу.

Вартість за демо урок: 1 750 грн. за 60 хвилин. Повноцінне заняття Speaking Focus та знайомство з викладачем. Розподіл працівників на групи за рівнем володіння мови.

Programs: “General English only”, ” IT English+ General English”, ” Legal English+ General English”, “Medicine+General English”, “Business English+ General English”, “IELTS Preparation”

Навчальні матеріали: Для занять ви безкоштовно отримуєте усі навчальні матеріали на онлайн ресурсах.

Платформа для навчання: Google Meet, Zoom

Домашні завдання: Обов’язкове виконання

Контроль навчання: Проводимо Revisions / постійний моніторинг пройденого, щоб визначити прогрес кожного студента, та мати дані для подальшої роботи та роботи над помилками.

Підтвердження рівня: Після проходження курсу, ви пишите Final test для визначення рівня володіння англійською по загальноєвропейській системі CEFR.

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб

Час занять: За домовленістю

35 000₴

3 місяці

укр.викладач

45 000₴

3 місяці

носій

1 750₴

демо урок
Залишити заявку

Навчальний процес

Методика навчання

Курс бізнес англійської повністю адаптується під клієнта, з урахуванням галузі вашого бізнесу і рівня володіння англійською ваших співробітників. Наприклад, загальна англійська + курси англійської для фармацевтів / юристів / фінансистів і т. д.

Навчальні матеріали

Матеріали, які використовуються під час уроків, а також електронні підручники надаються безкоштовно для всіх учнів. Для роботи також використовуємо онлайн ресурси. 

Контроль навчання

Під час проходження курсу ваші співробітники виконують проміжні тести для перевірки засвоєного та коригування навчального курсу за потреби. За результатами таких тестувань кожен учень дізнається, які теми вимагають подальшого опрацювання.

Сертифікат

Після завершення курсу по вашому запиту ми видаємо співробітникам, які не пропускали заняття і виконали фінальний тест, де зазначено досягнутий рівень студента.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Корпоративні курси англійської мови в Києві

Заняття з англійської на корпоративних курсах у школі British Skylines усього за 6 місяців навчання удова перспектива для ваших співробітників. За цей час вони зможуть підвищити свій рівень на одну позицію по Британській шкалі.

Переваги корпоративних занять англійською для початківців дорослих

Курси англійської для компаній мають чимало переваг:

1. Курс проходить централізовано, що гарантує якісне навчання для всіх співробітників.

2. Це один з елементів тімбілдінга, для підвищення продуктивності команди.

3. Курси корпоративної англійської вкрай ефективні, адже співробітники компанії, бачачи успіхи своїх колег, отримують додаткову мотивацію і навчаються швидше.

4. Навчання може проходити не тільки в школі, але і в офісі компанії. Корпоративна англійська в офісі – це зручно та швидко.

Як проходить навчання англійської мови для компаній?

Насамперед проводиться спеціально розроблене тестове завдання, яке дозволяє визначити рівень знання англійської співробітниками. Тестове заняття насамперед допомагає поділити учасників на групи по рівнях.

Сама програма навчання для корпоративних курсів англійської мови в Києві розробляється з урахуванням індивідуальних особливостей галузі бізнесу клієнта і середнього рівня володіння мовою учнів. Заняття проходять за схемою: навчання загальної англійської плюс мовні курси для юристів / офіціантів / стюардес / фінансистів та ін.

Заняття проходять у групах від 3 до 6 осіб два-три рази на тиждень. Така робота проходить за умови формування 2-3 таких груп. Корпоративні курси англійської в онлайн режимі не проводяться.

Корпоративна англійська в Києві з носієм мови

Заняття з корпоративним репетитором англійської, який є носієм мови, мають чимало плюсів:

1. Тільки англомовне спілкування. Зникнення бар’єру.

2. Покращення вимови.

3. Корпоративні курси англійської в Києві з носієм роблять процес навчання більш цікавим, а також дозволяють студентам трохи зануритися в культуру країни, мову якої вони вивчають.

4. Можливість оцінити реальний рівень знань.

Скільки коштує корпоративна англійська на Позняках, в центрі та онлайн

У школі курси англійської для компаній проводяться досвідченими, грамотними і енергійними викладачами, які знайдуть свій підхід до будь-яких студентів. У нашій школі на Позняках і в Центрі на корпоративній англійський в Києві ціна становить 35 000 гривень за 0,5 рівня навчання. Курс триває 3 місяці, і за цей час проводиться 20 занять.

Корисна інформація для тих, хто вивчає англійську

Отличие британского и американского английского
Как избавиться от акцента?
Навіщо потрібні курси англійської мови?
Искусство small talk

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  Как избавиться от акцента?

  Как избавиться от акцента в английском? Чтобы свободно общаться на английском языке, недостаточно выучить правила, изучить грамматику и орфографию, накопить…
 • 14 Липня, 2023

  Советы по изучению английского которые работают

  Интернет переполнен самыми разными советами, которые как бы должны вам помочь выучить иностранный язык. Но их настолько много, что можно…
 • 14 Липня, 2023

  Уровни английского языка

  Какой у тебя уровень английского? Это вопрос могут задать на собеседовании или при поступлении в зарубежный университет. Идеально, если твои…
 • 14 Липня, 2023

  Как избавиться от акцента?

  Как избавиться от акцента в английском? Чтобы свободно общаться на английском языке, недостаточно выучить правила, изучить грамматику и орфографию, накопить…
 • 14 Липня, 2023

  Карта сайта

  Наши курсы: Курсы английского языка в Киеве Подготовка к ЗНО по английскому Курсы английского для бухгалтеров Интенсивный английский в Киеве…
 • 14 Липня, 2023

  ТОП 10 невероятностей английского

  Вам сложно выучить английский или вы считаете, что это самый сложный школьный предмет? Тогда попробуйте для сравнения освоить китайский или…
 • 14 Липня, 2023

  Индивидуальные занятия с носителем языка

  Уверенное общение с иностранцами. Постановка британского, американского или австралийского акцента. Изучение сленга и подготовка к переезду за границу. Курсы английского…
 • 14 Липня, 2023

  Что такое интенсивный английский?

  Что такое интенсивный английский? Интенсивный английский – это простой, эффективный и быстрый способ улучшить навыки английского, вне зависимости от текущего…
 • 14 Липня, 2023

  5 лучших YouTube-блогеров для изучения английского

  Давайте будем откровенными – сколько бы ми себе списков не писали, очень часто хороший утренний планировщик превращается под вечер в…