Як Швидко Підготуватися До ЗНО З Англійської? Курс Підготовки До ЗНО З Англійської Мови Від British Skylines

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Зовнішнє Незалежне Оцінювання: Курс Підготовки До ЗНО З Англійської В Групах

Розклад уроків. Групові заняття з підготовки до ЗНО для школярів доступні, якщо рівень володіння англійською мовою не нижче А2 – Pre-Intermediate. Студенти навчаються в групах 3-6 осіб 3 рази на тиждень. Мінімальна тривалість курсу 3 місяці.

Программа. Курс повністю складений для прицільної підготовки до ЗНО/НМТ, з огляду на зміни, прийняті в 2023 році. На заняттях детально опрацьовуються різні типи завдань, характерні для ЗНО. Багато уроків учні проходять типові завдання на час. Заняття проводять безпосередньо фахівці з підготовки до тестування ЗНО.

Контроль. Пишемо пробні тести з англійської на час, щоб звикнути до особливостей тесту, визначити слабкі місця учнів і ефективніше підготуватися до іспиту. 

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня 3,5 місяці

К-сть занять: 40 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 3 уроки

Тривалість одного заняття: 80 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 17:00 / 18:30 / 19:00

7 500₴

0,5 рівня

20 занять

12 500₴

1 рівень

40 занять

21 500₴

2 рівні

80 занять

Залишити заявку

Складання ЗНО: Підготовка До ЗНО З Англійської Індивідуально

Тестування і програма. Для підбору програми навчання ми спочатку тестуємо вас на рівень знань англійської. Методисти школи розробили індивідуальний курс з підготовки до ЗНО 2024. Наприклад, заповнення прогалин в загальній англійській + підготовка до ЗНО/НМТ.

Розклад уроків. Ви плануєте розклад разом зі своїм викладачем. Мінімальна кількість уроків – 2 рази на тиждень, за потреби інтенсивність навчання підвищується до 3-4 занять на тиждень. Оплата за курс у період вашої відсутності зберігається.

Методика парного навчання. У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом або родичем. Навчання з напарником – можливість швидше вивчити англійську, зробити ї цікавішою та зекономити гроші. Єдина умова – близький рівень володіння англійською мовою. Вартість для вас за 20 індивідуальних уроків × 60 хвилин = 12 500 грн. Ваш напарник сплачує 6 250 грн. і ви займаєтесь разом! Курс «Загальна англійська + підготовка до ЗНО» ефективно відпрацьовується в діалогах, рольових постановках, граматичних тренінгах.

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня 2,5 месяца с учетом праздников

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб

Час занять: 8:00 / 21:00

7 500₴

1 семестр

10 занять

12 500₴

2 семестра

20 занять

21 500₴

4 семестра

40 занять

Залишити заявку

При успішному проходженні курсу і здачі фінального тесту в центрі British Skylines школяр отримує сертифікат – підтвердження рівня володіння англійською, який визначається по загальноєвропейській системі CEFR (Common European Framework of Reference for Languages).
(Common European Framework of Reference for Languages).

FAQ

Курси Підготовки До ЗНО - Популярні Питання

Як краще підготуватися до ЗНО з англійської?

У British Skylines викладачі тренують своїх школярів на минулорічних тестах і вони дуже швидко звикають до структури іспиту.

Як вкластися в 2,5 години і встигнути виконати всі завдання по ЗНО?

Практично на кожному занятті, у другій декаді навчання викладачі з підготовки до ЗНО засікають час, щоб чітко знати скільки хвилин школяр може витратити на кожне завдання, щоб встигнути набрати якомога більше балів.

Як проходять заняття з підготовки до ЗНО онлайн?

Заняття з підготовки до ЗНО англійська мова проводяться з використанням сучасних методик і матеріалів. Завдання репетитора допоможуть вам опанувати всі необхідні теми та навички англійської для успішного складання іспиту.

Програма занять включає детальне вивчення програми ЗНО, особливу увагу приділяється опрацюванню фразових дієслів та інших важливих аспектів мови. Ви будете працювати над покращенням вашого словникового запасу, граматики та навичок читання, письма, слухання та говоріння.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Підготовка До ЗНО З Англійської В Києві: Як Готуватися Та Програма Підготовки

Для отримання високого балу на ЗНО з англійської мови важливо пройти фахову підготовку на курсах. Підготовка до ЗНО з англійської мови в Києві проводиться в школі British Skylines, яка знаходиться на Позняках і в Центрі. Також доступні індивідуальні уроки онлайн.

Під час підготовки велика увага приділяється аудіюванню, тестам ЗНО минулих років, граматиці та рівню володіння мовою. Учні вивчають граматичні правила та виконують вправи, що допомагають підготуватися до екзамену. Школа пропонує програми підготовки для всіх рівнів володіння мовою, а також спеціальні заняття з репетитором для тих, хто бажає приділити більше уваги певним аспектам. У підготовці використовуються матеріали для тестування, які допомагають учням ознайомитися з форматом іспиту та вимогами для вступу.

Курси Англійської До ЗНО В Києві: Матеріали Для Підготовки До ЗНО

Курси з підготовки до ЗНО з англійської онлайн проводяться індивідуально і в групах. Уроки 2-3 рази на тиждень розраховані на опрацювання програми Зовнішнього незалежного оцінювання. На заняттях учні опрацьовують різні типи завдань, а також розбирають типові помилки, які найбільш часто допускаються на ЗНО.

Підготовка до іспиту з англійської мови в групах має свої переваги:

 1. Змагання як мотивація.
 2. Якщо ви чогось не знаєте і не розумієте, то завжди можете попросити про допомогу не тільки у викладача, а й у інших студентів.
 3. У групі більша різноманітність форм роботи по структурі іспиту. Відпрацьовуються всі типи завдань, включаючи нововведений listening.

Підготовка до іспиту англійською в індивідуальному порядку дещо відрізняється від групових занять. Якщо рівень знань дитини низький варто обрати індивідуальну підготовку до ЗНО. На підставі цього розробляється індивідуальний курс навчання. Перевагами підготовки до ЗНО з англійської в Києві за індивідуальною програмою є:

 1. Фокус тільки на одного студента.
 2. Навчання проходить з урахуванням наявних прогалин в знаннях і слабких сторін.
 3. Можливість адаптовувати розклад занять.
 4. Викладач підбирає завдання, вправи виключно під ваші прогалини.
 5. Навчання проходить в оптимальному темпі, який підходить саме для вас.

Також передбачено парні заняття, на які ви можете проходити підготовку разом зі своїм другом, родичем або однокласником. Важлива умова – у вас повинен бути приблизно однаковий рівень знання мови.

Підготовка До ЗНО З Англійської Мови Онлайн: Індивідуальний Підхід

Для тих, у кого немає часу або можливості відвідувати заняття, у школі British Skylines передбачено навчання online. Підготовка проводиться через скайп. Ви не витрачаєте час та навчаєтеся у звичній для вас обстановці, що значно покращує навчальний процес. Наші курси включають аудіювання, вивчення граматики, і використання мови у різних ситуаціях.

Підготовка до іспиту ЗНО з англійської мови охоплює всі аспекти тестування, включаючи тести ЗНО та практичні завдання. Ви зможете перевірити свій рівень володіння мовою та вдосконалити знання завдяки систематичному тестуванні. Особлива увага приділяється покращенню граматики, щоб підвищити ваші шанси на успішну здачу іспиту.

Ви можете записатись онлайн на курси з англійської, що дозволить вам зручно планувати свій графік навчання та приділяти більше часу на підготовку. Не втрачайте можливості покращити свої знання та досягти високих результатів на іспитах.

Експрес Підготовка До Іспиту З Англійської Мови На Позняках

Школа British Skylines знаходиться на Позняках в пішій доступності від станції Позняки. Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання проводиться досвідченими фахівцями з підготовки до ЗНО / НМТ. Тому якщо ви хочете підняти рівень англійської мови в 11 класі і пройти підготовку до іспиту, щоб потім успішно скласти ЗНО, то звертайтеся в нашу школу англійської. Ми підберемо для вас оптимальну програму навчання, заповнимо наявні прогалини в знаннях, у тому числі з граматики, і підвищимо рівень англійської.

Наша школа пропонує курси з підготовки до ЗНО, включаючи підготовку до ЗНО з англійської, що допоможе вам скласти ЗНО на високий бал. Курси включають вивчення мови, розширення словникового запасу, і роботу над практичними завданнями. Ми пропонуємо ефективні курси з англійської мови, які забезпечують ґрунтовну підготовку до іспиту.

Завдяки нашим курсам, ви зможете успішно скласти ЗНО з англійської мови, впевнено використовуючи знання англійської мови у всіх аспектах. Приєднуйтесь до нас на Позняках та отримайте найкращу підготовку від наших досвідчених викладачів.

Тест ЗНО: Корисна Інформація При Підготовці До ЗНО

Підготовка до ЗНО з англійської мови вимагає особливої уваги до різних аспектів навчання. Важливо ретельно опрацьовувати граматику, розширювати лексичний запас та покращувати свої навички в усіх завданнях, які можуть зустрітися на іспиті.

Під час підготовки до іспиту, варто звернути увагу на розв’язання тестових завдань і типових запитань, що з’являються у тестів ЗНО. Це допоможе краще зрозуміти структуру іспитів та полегшить їх складання.

Англійська мова для ЗНО включає багато аспектів, таких як граматика, лексика, словниковий запас та практичне використання мови. Хороший репетитор або школа англійської може значно підвищити ефективність підготовки до іспиту. Важливо також працювати над своєю лексикою, щоб впевнено скласти іспит.

Підготовка до ЗНО з англійської мови вимагає систематичної роботи над різними аспектами мови. Використовуйте усі доступні ресурси, включаючи книги, онлайн-курси та консультації з репетитором для максимального результату.

Наша школа англійської допоможе вам підготуватися до іспитів, зосередивши увагу на всіх необхідних аспектах: від опрацювання граматики до розв’язання практичних завдань. Ми допоможемо вам успішно скласти ЗНО з англійської мови та досягти ваших навчальних цілей.

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  Как учить английский дистанционно?

  Изучение английского языка дистанционно В последнее время все большей популярностью пользуются методики дистанционного изучения английского языка. Но при этом активно…
 • 14 Липня, 2023

  Как лучше учить английский: индивидуально или в группе?

  Как лучше учить английский: индивидуально или в группе? Идя на курсы английского языка, вы решаете, записываться на индивидуальные или групповые…
 • 14 Липня, 2023

  Как преодолеть языковой барьер?

  Как преодолеть языковой барьер? Многие люди испытывают страх и неуверенность, когда нужно говорить на неродном языке. Языковой барьер – это…
 • 14 Липня, 2023

  Как учить английский по сериалам?

  Как учить английский по сериалам? Многие люди предпочитают изучать английский язык по сериалам. Такой подход очень популярен по сравнению с…
 • 14 Липня, 2023

  Советы по изучению английского которые работают

  Интернет переполнен самыми разными советами, которые как бы должны вам помочь выучить иностранный язык. Но их настолько много, что можно…
 • 14 Липня, 2023

  Как достигнуть Advanced?

  Как достигнуть уровня Advanced Advanced – это продвинутый уровень владения английским языком. Считается, что этого уровня вполне достаточно, чтобы свободно…