Підготовка до екзамену TOEFL

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин

Підготовка до екзамену TOEFL

Підготовка до TOEFL – у наших школах в Києві і онлайн, індивідуально. Час занять доступний з ранку та до вечора у будні дні та суботу.

Тестування і програма. Після тестування, ми підбираємо викладача, з огляду на ваш рівень володіння англійською. Методисти British Skylines повністю адаптують під вас програму.

Рівень англійської.  Учні з високим рівнем (від B2) проходять вузькоспеціалізовану програму підготовки до іспиту. Наприклад, «Високий рівень розмовної + TOEFL Preparation». Якщо ваш рівень А2-В1, ваша програма – «Загальна англійська + TOEFL Preparation».

Розклад.  Рекомендована частота уроків для ефективного результату в оптимальні терміни – 2-3 рази на тиждень. За запитом проходять від 4 до 6 занять на тиждень. Якщо ви відсутні, оплата зберігається. 

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб

Час занять: 8:00 — 21:00

7 500₴

0,5 рівня

10 занять

12 500₴

1 рівень

20 занять

21 500₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Методика парного навчання

Методика парного навчання. Підготовка до TOEFL проходять за системою 2 учні – 1 викладач. Відвідувати заняття можна зі своїм колегою, однокласником / одногрупником, родичем. Єдина умова – рівень англійської напарника повинен бути максимально близьким до вашого та обидва студенти готуються саме до складання даного тесту. 

Знижка 50%. Один курс = 20 індивідуальних занять. Перший учень сплачує 12 500 грн, другий учень сплачує 6 250 грн, займаєтесь разом!

Підготовка до іспиту в парі.  Індивідуальні заняття в парі з підготовки до TOEFL дають можливість заповнити саме ваші прогалини і помилки, більш скрупульозно розібратися в структурі іспиту. На заняттях відпрацьовується говоріння, граматика, письмова англійську, написання есе (independent & integrated).

Контроль. Пробні тести TOEFL на час допомагають попрактикуватися в проходженні реального іспиту, заздалегідь виявити та усунути помилки, доопрацювати незрозумілі теми. 

FAQ

Питання про підготовку до TOEFL

Скільки місяців займає підготовка до тесту TOEFL?

Для більшості абітурієнтів, які володіють англійською мовою на рівні B2-C1 (Upper-Intermediate/Advanced), підготовку до тестування TOEFL слід почати мінімум за 3 місяці до призначеної дати іспиту.

Який варіант підготовки до іспиту мені вибрати – PBT або iBT?

PBT або iBT тести абсолютно рівноправні й принципово нічим не відрізняються, окрім різної шкали оцінювання. Кожен коледж чи університет вимагає від студентів свій результат (зазвичай це 520-560 балів для TOEFL PBT або 80-100 балів для TOEFL iBT) або окрему вимогу здавати один із форматів тесту.

Як підготуватися до TOEFL, якщо рівень володіння англійською мовою невисокий?

Якщо у вас низький рівень володіння англійською (A2-B1) для вас розроблена індивідуальна програма для виконання відразу 2-х завдань: заповнення прогалин у загальній англійській та підготовка до складання TOEFL.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Підготовка до Toefl у Києві

Курси англійської мови з підготовки до Toefl є одним із найбільш популярних курсів у Києві та інших містах, так як цей стандартизований тест на знання англійської необхідний при вступі до закладів вищої освіти США, Канади та Європи. У школі British Skylines підготовкою до цього іспиту займаються досвідчені та кваліфіковані викладачі, які розбираються у всіх нюансах підготовки до тесту ТОЙФЛ.

Як проходить підготовка до іспиту Toefl для дорослих

Перед початком навчання всі студенти проходять спеціально розроблений тест, що дозволяє визначити рівень володіння загальною англійською. На підставі даного тесту підбирається викладач, а також розробляється персональна програма навчання з урахуванням усіх потреб та наявний даних.

Якщо Ви маєте високий рівень володіння англійською, то Ви проходите вузькоспеціалізовану підготовку до іспиту ТОЙФЛ. Це може бути просунутий розмовний плюс безпосередньо TOEFL Preparation. Для студентів з низьким рівнем програма включає в себе заповнення наявних прогалин в знаннях плюс TOEFL Preparation.

Зачем нужен экзамен TOEFL – читайте в нашем блоге

Парні заняття індивідуально в приміщеннях школи або онлайн

Застосовується дві основні методики навчання: індивідуальна (один на один з викладачем) і парна (2 студента і 1 викладач). При навчанні по парній методикою ви можете займатися зі своїм другом, колегою, одногрупником, родичем або просто знайомим, який так само має намір здати тест Toefl. Таке навчання проходить, якщо ваш рівень і рівень напарника – однаковий.

Плюси індивідуальних занять очевидні: викладач приділяє більше часу конкретному студенту, заняття по заточеній конкретно під вас програмі, підбір зручного для себе графіка навчання без необхідності під когось підлаштовуватися. Однак курси англійської мови з підготовки до ТОЙФЛ у парі мають свої незаперечні переваги:

1. Підтримка від близької людини.

2. Суперництво як додаткова мотивація.

3. Навчання проходить ефективніше, та як на заняттях в парі набагато легше відпрацьовувати діалоги і робити рольові постановки.

4Зі своїм партнером по навчанню можна займатися у вільний час, спілкуючись з ним на різні теми англійською. Це дозволить швидше подолати мовний бар’єр.

5. При парному навчанні курс коштує дешевше (для напарника вартість навчання знижується в два рази).

Заняття проходять online на зручній для вас платформі, і на них відпрацьовується розмовна частина тесту, граматика і письмова англійська. Студенти також пишуть есе англійською.

Ціни на підготовку до Toefl в Києві на Позняках або онлайн

Курси з підготовки до тесту в школі British Skylines можна проходити саме в школі на Позняках в Києві або ж онлайн. Ви самі вибираєте, як вам зручніше займатися, якість навчання від цього не змінюється. У школі British Skylines на підготовку до Toefl ціни встановлено за 0,5 рівня, за 1 рівень та за 2 рівні. Один рівень включає в себе 20 занять по 60 хвилин і триває три місяці.

Корисна інформація для тих хто готується до іспитів з англійського

Различия между TOEFL и IELTS

Как подготовиться к TOEFL?

Какие страны принимают TOEFL?

Какой результат TOEFL считается хорошим?

Зачем нужен TOEFL?

Читайте також

 • 14 Липня, 2023

  Какой результат IELTS считается хорошим?

  Зачем сдавать IELTS в 2022? В 2022 году английский язык по-прежнему остается самым популярным в мире. Перед людьми, которые владеют…
 • 14 Липня, 2023

  Как подготовиться к TOEFL?

  Как подготовиться к TOEFL? TOEFL – это международный тест, проверяющий ваш уровень владения английским языком. Предъявление результатов данного экзамена является…
 • 14 Липня, 2023

  Как выбрать школу для изучения английского?

  Какую школу английского языка выбрать? Сегодня все больше украинцев хотят выучить английский язык. А в одном только Киеве насчитывается более…
 • 14 Липня, 2023

  C чего начать изучение английского языка?

  Почему важно составить план обучения? Изучение английского языка – увлекательное и важное приключение, которое открывает двери к новым возможностям и…
 • 14 Липня, 2023

  Программы для изучения английского онлайн

  Программы для изучения английского онлайн Изучение английского языка в онлайн-режиме набирает все большую популярность. Удаленное обучение имеет немало плюсов: Экономия…
 • 14 Липня, 2023

  Советы преподавания английского по Skype

  Как преподавать английский по скайпу? Советы Уроки английского по скайпу – это удобно, результативно и очень современно. В условиях постоянной…
 • 14 Липня, 2023

  Отличие британского и американского английского

  Отличие британского и американского английского Существуют ли различия между британским и американским вариантами английского языка? Этот вопрос интересует многих людей,…
 • 14 Липня, 2023

  Советы по выбору курсов

  Как выбрать курсы английского в Киеве Изучение английского языка – это актуальный вопрос для многих украинцев. Существует множество применений навыков…
 • 14 Липня, 2023

  Как полюбить английский язык

  Как полюбить английский Когда всерьез занимаешься каким-то делом и хочешь добиться в нем успехов, важно полюбить это дело. Так же…