Курси англійської на Позняках

Важливим вибором курсів англійської є зручне розташування. Офіс British Skylines знаходиться в пішій доступності від станції метро Позняки у ТЦ «Центрум». Такий варіант підійде жителям Позняків, Осокорків і Харківського. Курси англійської на Позняках також обирають студенти, які живуть на Лівому березі столиці. Навчальний процес відбувається в просторих та світлих кімнатах, а заняття ведуть – досвідчені та цілеспрямовані викладачі.

Англійська в Києві
Англійська в Києві
Англійська в Києві
Англійська в Києві

Курси англійської в центрі Києва

Офіс школи British Skylines знаходиться в самому Центрі, 1 хвилина від станції метро “Хрещатик”. Вона розташована в грецькому ліцеї “Еллада”.  Вивчення англійської мови у центрі столиці є зручним вибором для всіх жителів Правого берегу та тих, хто працює поблизу центральної частини міста: на вулицях Ольгинська, Інститутська, Банкова. Окрім зручної локації, British Skylines пропонує вам якісні заняття англійської та роботу з найкращими спеціалістами.

Визначте свій рівень

Дізнайтеся свій рівень англійської за 20 хвилин, і ми підберемо курс навчання

Курси англійської мови Київ

Standard
15.09
Start курсу

Тривалість курсу: 2 місяці

К-сть занять: 3 заняття на тиждень

Школи: м. Хрещатик, м. Позняки

К-сть учнів
3-8
ДЕТАЛЬНІШЕ
Intensive
15.09
Start курсу

Тривалість курсу: 1 місяць

К-сть занять: 5 урокiв на тиждень

Школи: м. Хрещатик, м. Позняки

К-сть учнів
3-8
ДЕТАЛЬНІШЕ
Individual
Щоденно
Start курсу

Тривалість курсу: 1,5 місяця

К-сть занять: 2 дні на тиждень

Школи: м. Хрещатик, м. Позняки

К-сть учнів
1-2
ДЕТАЛЬНІШЕ

Викладачі British Skylines

photo_2018-04-22_19-29-11

“У школі British Skylines працюють викладачі з України, Британії, Канади, Австралії та США. Усі викладачі, як українські, так і носії мови, мають міжнародні сертифікати, вищу освіту, а також досвід роботи з підлітками та дорослими. Вища лінгвістична освіта – є обов’язковою для усіх викладачів школи: носіїв та україно-, російськомовних. Окрім того, кожен кожен викладач має міжнародні сертифікати CELTA, IELTS, TOEFL, TESOL, TEFL, які підтверджують кваліфікацію викладача та гарантують якісне навчання.

Британські та українських викладачі-методисти British Skylines під науковим керівництвом Аллена Батлера і Стіва Месью розробили новітній британський курс “Англійська розмовна + Англійська ділова”, – говорить старший викладач-методист British Skylines Оксана Пасько (CELTA, IELTS, TESOL Certificates)

“Після навчання, викладачі проходять конкурсний відбір у декілька етапів, де оцінюється їхня методика викладання, стиль проведення занять, а також здатність залучати в процес навчання наших клієнтів.

У школі ви можете пройти курси англійської мови за напрямами. Доступні курси для працівників IT сфери, пілотів, моряків, фармацевтів і багатьох інших фахівців”, – коментує викладач-методист для IT спеціалістів Тетяна Лугош (CELTA, TOEFL, TEFL Certificates)

 

Без имени-1
FAQ
Відповіді на питання про курси англійської в Києві

Чи отримаю я сертифікат після закінчення курсу?

Усі учні після закінчення кожного рівня школи British Skyline отримують сертифікат, що підтверджує набутий ними рівень за загальноєвропейською градацією CEFR. Сертифікат ви отримуєте лише після успішного завершення одного рівня. Один рівень прирівнюється до 20 індивідуальних занять або 40 занять в групі. Сертифікат міжнародного зразка CEFR можна показати при влаштуванні на роботу, або вступі закордон. Він підтверджує, що людина дійсно пройшла курси і отримала знання відповідного рівня.

Який вік у студентів на курсах англійської?

У British Skylines займаються групи підлітків і дорослих. У підліткових групах вік учнів від 13 до 18 років. У групах для дорослих вік слухачів від 18 до 45. Заняття проходять в групах з 3-8 чоловік 3 рази на тиждень. Заняття розподілені за віковим критерієм, так як дорослі та підлітки мають неоднакову мотивацію для навчання та коло інтересів.

Необхідно відразу оплачувати весь курс англійської в групах?

Ви можете оплачувати за 2 рівні, за 1 рівень або за 0,5 рівня. Студент сам вибирає варіант оплати. Але слід враховувати, що чим більше рівнів відразу оплачується, тим дешевше обходяться курси і студент отримує приємну знижку.

Які підручники використовуються на курсах англійської?

У школі англійської мови British Skylines використовуються підручники британських видавництв, таких як Longman, Cambridge, MacMillan, Oxford University Press. Усі посібники надаються абсолютно безкоштовно в електронному вигляді. Підручники підбираються відповідно до цілей навчання, також матеріалами для навчання є сучасні онлайн видання, статті та відео матеріали.

Наскільки важливо вивчати англійську мову з носієм мови?

У British Skylines працюють професійні викладачі-носії мови з відмінним знанням англійської мови та сертифікатами. До рівня Pre-intermediate найбільш ефективними є заняття англійською мовою з викладачем, який вільно володіє вашою рідною мовою. З рівня Pre-intermediate важливо, щоб заняття велися в режимі team-teaching (викладач англійської мови та викладач носій мови по черзі) Не всі це розуміють, але допомога викладача-носія мови є вкрай важливою при вивченні англійської. Викладачі-носії мови не тільки показують особливості, які важко знайти в підручниках, але і є сертифікованими викладачами, які уміють організувати навчальний процес.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Англійська в Києві
  Англійська в Києві
  Англійська в Києві
  Англійська в Києві
  Англійська в Києві

  Курси англійської мови у Києві

  В Україні стає усе більше людей, які розуміють важливість володіння англійською мовою. Ця мова є міжнародною, тому її використовують у багатьох країнах по усьому світу. Якщо присвятити достатньо часу англійській мові та гарно її вивчити, то це дає різні переваги.

  У першу чергу можна спокійно подорожувати по різних країнах, й у вас завжди буде можливість заселитися до готелю, спитати дорогу або зробити замовлення у ресторані. До того ж володіння англійською підвищує шанси на підвищення по кар’єрним сходинкам та влаштування на роботу за кордоном. Курс англійською від British Skylines обирають з кількох причин:

  • Досвідчені викладачі;
  • Різні програми навчання на вибір студентів;
  • Використання сучасних метод навчання та найкращих матеріалів;
  • Невеликі групи з 3-10 студентів, які підбираються з урахуванням обраної програми та рівня володіння англійською;
  • Адекватні ціни;
  • Можливість займатися онлайн.

  Які навички можна отримати у школі англійської мови?

  Більшість шкіл іноземних мов навчають за старими програмами та роблять неправильні акценти у навчанні студентів. Через це учні часто вивчають непотрібні їм правила, зубрять граматику, але при цьому анітрохи не просуваються в розумінні англійської мови. Так, після таких курсів учні зможуть читати або писати англійською, але вільно володіти їй вони не зможуть.

  Наша школа пропонує зовсім інший підхід. Методики навчання розробляються так, щоб учні отримували тільки ті знання, які їм дійсно знадобляться. Студентів не змушують вчити не потрібні їм правила правопису, слова або терміни, які їм навряд чи колись стануть в нагоді. Курси включають у себе тільки корисні матеріали, тому за 1 годину навчання у British Skylines можна отримати більше знань, ніж за декілька тижнів самостійного вивчення. Учні, які обирають British Skylines, проходять ефективні розмовні тренінги, відточують свої навички за допомогою живого спілкування та інтерактивних завдань.

  Відвідуючи наші заняття, учні отримують:

  1. Базові та поглиблені знання, за допомогою яких можна навчитися розуміти англійську мову й навчитися вільно висловлювати свої думки на ній, читати та дивитися фільми мовою оригіналу.
  2. Поглиблене вивчення розмовної англійської за рахунок інтенсивного спілкування з викладачем. Методика навчання англійської підбирається під кожного учня, в тому числі враховується його рівень володіння англійською мовою.
  3. Уміння швидко висловлювати свої думки, використовувати прості конструкції та сленг, замість складних оборотів та складних конструкцій.
  4. Великий словниковий запас, який допоможе вільно спілкуватися, обговорюючи різні теми.

  Перед тим, як записатися на навчання, можна пройти пробний урок, який допоможе визначити ваш рівень володіння англійською мовою. Завдяки цьому учень опиниться у групі студентів з приблизно таким же рівнем знань. А викладач зможе підібрати оптимальну програму навчання.

  Школа англійської мови в British Skylines: програми навчання

  • Англійська для школярів. Така програма рекомендується школярам, які не встигають за шкільною програмою або пропустили багато уроків.
  • Англійська для дорослих. Курс підходить для осіб від 18 років. При цьому поточний рівень володіння мовою не має значення.
  • Підготовка до ЗНО. Для успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання з англійської слід пройти курси англійської в BritishSkylines. Це своєю чергою допоможе поступити у гарний навчальний заклад.
  • Підготовка до IELTS і TOEFL. Підготовка до цих тестів допомагає вступити у навчальні заклади за кордоном. За допомогою нашої школи більше ніж 2000 учнів змогли отримати високі бали за ці тести.
  • Англійська для початківців. Даний курс розрахований на учнів з найнижчим рівнем володіння англійською мовою – Beginner (A1) або Elementary (A2).
  • Розмовна англійська. Курс розрахований на відточення навичок висловлюватися англійською та розуміти цю мову. Учні вчаться правильно складати речення. Також студенти швидко звикають до англійської за допомогою постійних розмовних практик.
  • Курси Intensive. Заняття проводяться щодня п'ять днів на тиждень. Такий курс розрахований на людей, які хочуть як можна швидше підвищити свій рівень.
  • Індивідуальні курси. Заняття проводяться сам на сам з викладачем. Плюс такого навчання в тому, що викладач приділяє весь час уроку тільки вам. Це краще, ніж групові заняття, якщо вам незручно навчатися з поруч з іншими людьми, або ви хочете, щоб увесь час приділявся тільки вам.
  • Корпоративна англійська. Курс розрахований на викладання англійської працівникам однієї фірми чи офісу.
  • Профільний англійський. Англійська потрібна у багатьох професійних сферах. Ми пропонуємо курси для: моряків, IT спеціалістів, юристів, офіціантів, стюардес, пілотів, персоналу готелів, директорів, топ-менеджерів, бухгалтерів, викладачів.

  Переваги навчання з носіями мови

  У нас уроки проводять не тільки викладачі, а ще й носії мови. Навчання в British Skylines з носіями дає наступні переваги:

  • Поступово в учнів з’являється гарний акцент. Поглиблене вивчення англійської, крім іншого, це ще й уміння говорити без акценту, що ріже слух. Саме носії можуть навчити чисто та правильно говорити.
  • Через носія відбувається занурення в культуру тієї країни, чия мова вивчається. А це у своє чергу допомагає краще розуміти англійську.
  • Носії розмовляють виключно англійською, тому студенти при всьому бажанні не зможуть перейти на свою мову. Їм доведеться виражатися тільки англійською.
  • Заняття з носіями допомагають почути, як правильно вимовляти ті чи інші слова, фрази, звуки.
  • Коли студенти чують, наскільки добре можна говорити англійською, у них з'являється додаткова мотивація до навчання.
  • З носіями вивчення проходить швидше та простіше. До того ж просто цікаво поспілкуватися з людьми з інших країн. Вони зможуть розповісти багато цікавого.

  Окремо записуватися на навчання з носіями мови не треба. Починаючи з певних рівнів володіння англійською більшість занять будуть проводитися саме носіями.

  Переваги вивчення англійської мови по Skype

  У нас можливе вивчення англійської у режимі онлайн. Це у першу чергу зручно людям, які живуть за межами Києва. До того ж онлайн курс має свої переваги:

  • Студент знаходиться у комфортних для себе умовах та не відволікається на сторонні фактори;
  • Онлайн курс можна відвідувати з будь-якого міста або навіть з іншої країни;
  • Не треба витрачати гроші та вільний час на те, щоб дістатися уроків;
  • При онлайн навчанні студент сам обирає зручний для нього графік та погоджує його з викладачем;
  • При необхідності заняття можна перенести, заздалегідь попередив про це викладача.

  Якщо обрати онлайн курси, то викладач буде увесь свій вільний час приділяти лише вам. До того ж ви отримаєте доступ до величезної інтернет-бібліотеки British Skylines, у котрій є гарні безкоштовні матеріали для занять у вільний час. Для онлайн занять знадобиться лише пристрій з виходом в інтернет (комп’ютер, ноутбук, планшет, телефон).

  Як підібрати гарні курси англійської в Києві?

  Існує величезна кількість різних курсів та шкіл, куди можна записатися. Але майже усі школи англійської викладають за старими програмами та не ефективними методиками. Через це студенти таких шкіл отримують багато непотрібної інформації, яка тільки заважає освітньому процесу. Ми ж використовуємо зовсім інший підхід.

  У нас навчання проходить у легкій формі й невимушеній обстановці. Ми не змушуємо учнів зубрити правила, які їм не потрібні. А викладачі можуть знайти підхід навіть до найбільш складних студентів. У British Skylines учні можуть обрати групові чи індивідуальні заняття, або ж навіть навчатися онлайн за допомогою скайпу чи інших програм.

  Школа англійської мови British Skylines: ціни

  Багатьох людей в Україні лякають ціни курсів англійської. У деяких школах іноземних мов дійсно завищені ціни. Окрім того, навіть програми для самостійного навчання можуть коштувати великих грошей. Але школа British Skylines пропонує демократичні ціни. Вартість занять залежить від різних чинників, включаючи кількість уроків на тиждень та обрану програму навчання.

  Курс Standart проводиться у групах від 3 до 10 осіб 3 рази в тиждень. Тривалість одного уроку – 80 хвилин. Ціна на заняття в групах:

  0,5 рівня – 20 уроків за 2 місяці за ціною 6 500 грн.

  1 рівень – 40 уроків за 4 місяці за ціною 10 500 грн.

  2 рівня – 80 уроків за 8 місяців за ціною 18 000 грн.

  При проходженні 2-х рівнів, одне заняття коштує дешевше.

  Ціна на індивідуальні заняття

  0,5 рівня – 10 уроків за 1,5 місяці за ціною 6 500 грн.

  1 рівень – 20 уроків за 3 місяці за ціною 10 500 грн.

  2 рівня – 40 уроків за 6 місяців за ціною 18 000 грн.

  Тривалість одного уроку становить 1 година, проводиться 2 уроки на тиждень. При проходженні 2-х рівнів наступне заняття обходиться дешевше.

  Інтенсивні курси

  Також є курс Intensive, який підходить для учнів, які досягли рівня А2 (Elementary B Pre-Intermediate A). Вартість інтенсивного навчання в нашій школі становить:

  1 місяць – 20 уроків за ціною 6 500 грн.

  2 місяці – 40 уроків за ціною 10 500 грн.

  3 місяці – 60 уроків за ціною 13 000 грн.

  Проводиться по 5 уроків на тиждень. Тривалість кожного уроку – 80 хвилин. Якщо вас влаштовує наша ціна, то можете записатися на безкоштовний пробний урок. Для запитань або запису на навчання можете зв’язатися з нами по контактах, які вказані на сайті.

  Англійська в Києві