Курси англійської на Позняках

 

Школа British Skylines на Позняках розташувалася в 5-ти хвилинах від метро в компактному ТЦ «Центрум». Курси англійської на Позняках – це чудове місце розташування для жителів Позняків, Осокорків і Харківського, а також для наших клієнтів, кому зручно добиратися до нас з лівого берега. Заняття проходять у затишних аудиторіях, оснащених сучасним аудіовізуальним обладнанням. Вас чекають досвідчені викладачі, тематичні та святкові вечори, майстер-класи.

Англійська в Києві
Англійська в Києві
Англійська в Києві
Англійська в Києві

Курси англійської в центрі Києва

 

Школа в Центрі знаходиться в 1 хв. ходьби від метро Хрещатик, в елегантному грецькому ліцеї «Еллада». Курси англійської в центрі міста – відмінний вибір для всіх жителів цього спокійного району, його тихих вулиць – Ольгинська, Інститутська, Банкова. Це ідеальне розташування школи для та працівників Нацбанку та банку «Аркада», Кабінету міністрів, готелю «Україна», а також тих, кому зручно добиратися сюди з правого берега столиці.

Пройдіть тестування

Дізнайтеся свій рівень англійської за 20 хвилин, і ми підберемо курс навчання

Курси англійської мови Київ

Standard
04.06
Start курсу

Тривалість курсу: 2 місяці

К-сть занять: 3 дні на тиждень

Школи: м. Хрещатик, м. Позняки

К-сть учнів
3-8
ДЕТАЛЬНІШЕ
Intensive
04.06
Start курсу

Тривалість курсу: 1 місяць

К-сть занять: 5 днів на тиждень

Школи: м. Хрещатик, м. Позняки

К-сть учнів
3-8
ДЕТАЛЬНІШЕ
Individual
Щоденно
Start курсу

Тривалість курсу: 1,5 місяця

К-сть занять: 2 дні на тиждень

Школи: м. Хрещатик, м. Позняки

К-сть учнів
1-2
ДЕТАЛЬНІШЕ

Викладачі British Skylines

«Кожного року Товариство Британських та Українських викладачів-методистів під науковим керівництвом Аллена Батлера та Стіва Месью проводить навчання для вчителів школи
British Skylines», – говорить старший викладач-методист British Skylines Ганна Сахно.

Преподаватель-методист на курсах английского языка в British Skylines

Викладач-методист у British Skylines — Ганна Сахно.

У школі British Skylines працюють викладачі з України, Британії, Канади, Австралії та США.

Усі викладачі, як українські, так і носії мови, мають міжнародні сертифікати, вищу освіту, а також досвід роботи з підлітками та дорослими.

Після навчання, викладачі проходять конкурсний відбір у декілька етапів, де оцінюється їх методика викладання, стиль проведення занять, а також здатність залучати в процес навчання наших клієнтів.

FAQ
Відповіді на питання про курси англійської в Києві

Чи отримаю я сертифікат після закінчення курсу?

Усі учні після закінчення кожного рівня школи British Skyline отримують сертифікат, що підтверджує набутий ними рівень за загальноєвропейською градації CEFR. Сертифікат ви отримуєте лише після успішного завершення одного рівня. Один рівень прирівнюється до 24 індивідуальних занять або 48 занять в групі.

Який вік у студентів на курсах англійської?

У British Skylines займаються групи підлітків і дорослих. У підліткових групах вік учнів від 13 до 18 років. У групах для дорослих вік слухачів від 18 до 45. Заняття проходять в групах з 3-8 чоловік 3 рази на тиждень.

Необхідно відразу оплачувати весь курс англійської в групах?

Ви можете оплачувати за 2 рівні, за 1 рівень або за 0,5 рівня

Які підручники використовуються на курсах англійської?

У школі англійської мови British Skylines використовуються підручники британських видавництв, таких як Longman, Cambridge, MacMillan, Oxford University Press. Усі посібники надаються абсолютно безкоштовно в електронному вигляді. Перед початком занять учні мають можливість замовити оригінальні підручники з доставкою прямо на урок (вартість 750 грн.)

Наскільки важливо вивчати англійську мову з носієм мови?

У British Skylines працюють професійні викладачі-носії мови з відмінним знанням англійської мови та сертифікатами. До рівня Pre-intermediate найбільш ефективними є заняття англійською мовою з викладачем, який вільно володіє вашою рідною мовою. З рівня Pre-intermediate важливо, щоб заняття велися в режимі team-teaching (викладач англійської мови та викладач носій мови по черзі)

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Курси англійської мови в Києві

Курси англійської мови в Києві British Skylines пропонують навчання у відділеннях школи на Позняках і в Центрі. Заняття проходять в групах та індивідуально.

Які навички ви отримуєте в школі англійської мови в Києві?

На курсах англійської мови в Києві під час занять ви не зазубрюєте непотрібні терміни і слова, а отримуєте повноцінні розмовні наивчки якими ви користуєтеся в побутовому спілкуванні і професійній сфері:

1. Вивчення розмовної англійської в формі живого інтенсивного спілкування з викладачами;

2. Розуміння нових спрощених оборотів (сленгу) замість складних словесних конструкцій;

3. Базові і поглиблені знання, які дадуть можливість вільно спілкуватися з іноземцями без мовного бар’єру;

4. Уміння думати і висловлювати свої думки англійською.

При цьому курси англійської з сертифікатом доступні для всіх незалежно від рівня знань.

Ефективне навчання з носієм мови

Відвідуючи курси англійської мови, ви займаєтеся безпосередньо з носієм мови третину робочого процесу. Важливо, що це ніяк не впливає на вартість курсів англійської мови в Києві. При цьому спілкування з носієм дає ряд переваг:

1. Якщо викладач-носій, то будь-які спроби порозумітися з ним рідною мовою закінчуються провалом. А це змушує вас кожен раз складати висловлювання англійською.

2. Регулярне спілкування з носієм у школі англійської мови в Києві – це додаткова мотивація підвищити свій рівень знань.

3. У студентів з’являється можливість на практиці випробувати отримані під час навчання навички та теоретичні знання.

4. Розмовні заняття з носієм моментально допомагають кожному студенту позначити свої сильні і слабкі сторони.

5. Носій легко може пояснити, не тільки як потрібно, але і як НЕ потрібно говорити в сучасній англійській.

6. З’являється живий вільний володіння мовою, що значно спрощує спілкування з носіями.

Наскільки ефективно індивідуальне навчання розмовної англійської по скайпу?

Курси англійської проходять не тільки вранці в Києві, а в будь-який зручний для студента час. Але, тим не менш, далеко не у всіх охочих вивчити мову є можливість відвідувати школу offline. Спеціально для цього випадку була розроблена система навчання online. Заняття по скайпу проходять у такий спосіб:

1. Розмовна практика – невимушене спілкування з викладачем про сучасну літературу, моду, фільмах або новинах;

2. Граматика в розмовній – навчання граматики для правильної розстановки слів у реченні та правильного використання часів;

3. Сприйняття на слух – прослуховування різних матеріалів (фільми, подкасти та інше).

У нашій школі на такі курси англійської ціна становить 10 500 гривень за один рівень.

Як знайти хороші курси англійської в Києві? Хороші курси англійської в Центрі і на Позняках можна знайти за відгуками знайомих та друзів

У школі англійської British Skylines на Позняках працюють досвідчені і висококваліфіковані педагоги, які знають, як навчити іноземної мови навіть найбільш «недосвідчених» студентів незалежно від вашого рівня знань і віку. Ми пишаємося тим, що на наші курси англійської в Києві відгуки тільки позитивні.

Ціни на курси англійської мови в Києві: для початківців і дорослих

У нашій школі англійської мови в Києві ціни нижчі, ніж у багатьох конкурентів. При цьому ми пропонуємо унікальну і ефективну програму навчання «Розмовна + business». На наші курси англійської ціна за 1 рівень навчання складає 10 500 гривень на будь-який курс: «Стандартний», «Інтенсивний», «Індивідуальний».

Якщо шукайте хороші курси англійської в Києві за ціною, яка не б’є по кишені, то двері нашої школи на Позняках і в Центрі завжди відкриті для нових учнів без обмежень.