Курси англійської на Позняках

Важливим вибором курсів англійської є зручне розташування. Офіс British Skylines знаходиться в пішій доступності від станції метро Позняки у ТЦ «Центрум». Такий варіант підійде жителям Позняків, Осокорків і Харківського. Курси англійської на Позняках також обирають студенти, які живуть на Лівому березі столиці. Навчальний процес відбувається в просторих та світлих кімнатах, а заняття ведуть – досвідчені та цілеспрямовані викладачі.

Англійська в Києві
Англійська в Києві
Англійська в Києві
Англійська в Києві

Курси англійської в центрі Києва

Офіс школи British Skylines знаходиться в самому Центрі, 1 хвилина від станції метро “Хрещатик”. Вона розташована в грецькому ліцеї “Еллада”.  Вивчення англійської мови у центрі столиці є зручним вибором для всіх жителів Правого берегу та тих, хто працює поблизу центральної частини міста: на вулицях Ольгинська, Інститутська, Банкова. Окрім зручної локації, British Skylines пропонує вам якісні заняття англійської та роботу з найкращими спеціалістами.

Визначте свій рівень

Дізнайтеся свій рівень англійської за 20 хвилин, і ми підберемо курс навчання

Курси англійської мови Київ

Standard
12.10
Start курсу

Тривалість курсу: 2 місяці

К-сть занять: 3 дні на тиждень

Школи: м. Хрещатик, м. Позняки

К-сть учнів
3-8
ДЕТАЛЬНІШЕ
Intensive
12.10
Start курсу

Тривалість курсу: 1 місяць

К-сть занять: 5 днів на тиждень

Школи: м. Хрещатик, м. Позняки

К-сть учнів
3-8
ДЕТАЛЬНІШЕ
Individual
Щоденно
Start курсу

Тривалість курсу: 1,5 місяця

К-сть занять: 2 дні на тиждень

Школи: м. Хрещатик, м. Позняки

К-сть учнів
1-2
ДЕТАЛЬНІШЕ

Викладачі British Skylines

photo_2018-04-22_19-29-11

“У школі British Skylines працюють викладачі з України, Британії, Канади, Австралії та США. Усі викладачі, як українські, так і носії мови, мають міжнародні сертифікати, вищу освіту, а також досвід роботи з підлітками та дорослими. Вища лінгвістична освіта – є обов’язковою для усіх викладачів школи: носіїв та україно-, російськомовних. Окрім того, кожен кожен викладач має міжнародні сертифікати CELTA, IELTS, TOEFL, TESOL, TEFL, які підтверджують кваліфікацію викладача та гарантують якісне навчання.

Британські та українських викладачі-методисти British Skylines під науковим керівництвом Аллена Батлера і Стіва Месью розробили новітній британський курс “Англійська розмовна + Англійська ділова”, – говорить старший викладач-методист British Skylines Оксана Пасько (CELTA, IELTS, TESOL Certificates)

“Після навчання, викладачі проходять конкурсний відбір у декілька етапів, де оцінюється їхня методика викладання, стиль проведення занять, а також здатність залучати в процес навчання наших клієнтів.

У школі ви можете пройти курси англійської мови за напрямами. Доступні курси для працівників IT сфери, пілотів, моряків, фармацевтів і багатьох інших фахівців”, – коментує викладач-методист для IT спеціалістів Тетяна Лугош (CELTA, TOEFL, TEFL Certificates)

 

Без имени-1
FAQ
Відповіді на питання про курси англійської в Києві

Чи отримаю я сертифікат після закінчення курсу?

Усі учні після закінчення кожного рівня школи British Skyline отримують сертифікат, що підтверджує набутий ними рівень за загальноєвропейською градацією CEFR. Сертифікат ви отримуєте лише після успішного завершення одного рівня. Один рівень прирівнюється до 20 індивідуальних занять або 40 занять в групі. Сертифікат міжнародного зразка CEFR можна показати при влаштуванні на роботу, або вступі закордон. Він підтверджує, що людина дійсно пройшла курси і отримала знання відповідного рівня.

Який вік у студентів на курсах англійської?

У British Skylines займаються групи підлітків і дорослих. У підліткових групах вік учнів від 13 до 18 років. У групах для дорослих вік слухачів від 18 до 45. Заняття проходять в групах з 3-8 чоловік 3 рази на тиждень. Заняття розподілені за віковим критерієм, так як дорослі та підлітки мають неоднакову мотивацію для навчання та коло інтересів.

Необхідно відразу оплачувати весь курс англійської в групах?

Ви можете оплачувати за 2 рівні, за 1 рівень або за 0,5 рівня. Студент сам вибирає варіант оплати. Але слід враховувати, що чим більше рівнів відразу оплачується, тим дешевше обходяться курси і студент отримує приємну знижку.

Які підручники використовуються на курсах англійської?

У школі англійської мови British Skylines використовуються підручники британських видавництв, таких як Longman, Cambridge, MacMillan, Oxford University Press. Усі посібники надаються абсолютно безкоштовно в електронному вигляді. Підручники підбираються відповідно до цілей навчання, також матеріалами для навчання є сучасні онлайн видання, статті та відео матеріали.

Наскільки важливо вивчати англійську мову з носієм мови?

У British Skylines працюють професійні викладачі-носії мови з відмінним знанням англійської мови та сертифікатами. До рівня Pre-intermediate найбільш ефективними є заняття англійською мовою з викладачем, який вільно володіє вашою рідною мовою. З рівня Pre-intermediate важливо, щоб заняття велися в режимі team-teaching (викладач англійської мови та викладач носій мови по черзі) Не всі це розуміють, але допомога викладача-носія мови є вкрай важливою при вивченні англійської. Викладачі-носії мови не тільки показують особливості, які важко знайти в підручниках, але і є сертифікованими викладачами, які уміють організувати навчальний процес.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Англійська в Києві
  Англійська в Києві
  Англійська в Києві
  Англійська в Києві
  Англійська в Києві

  Ефективні курси англійської мови в Києві

  Курси англійської мови в Києві British Skylines проводять заняття у двох  відділеннях школи на Позняках і в Центрі. Тут ви можете обрати індивідуальне навчання або уроки в групах. 

  Спосіб навчання, а також відповідний курс вибирають самі клієнти при записі на проходження курсу. За рахунок цього кожен студент може пройти оптимальний для себе курс, який відповідає його цілям, побажанням і наявному часу.

  Чому я навчуся в школі англійської мови в Києві?

  На курсах англійської мови в Києві ви маєте можливість працювати з матеріалом, який стає потрібним у реальному житті, а не займаєтеся зазубрюванням непотрібних правил:

  1. Ви вчите розмовну англійську через живе спілкування з викладачем та студентами в групі;

  2. Опрацювання живих розмовних фраз (сленгу) без роботи з застарілою лексикою;

  3. Базові і поглиблені знання, які допоможуть вільно спілкуватися з іноземцями та подолати мовний бар’єр;

  4. Напрацювання уміння висловлювати свої думки англійською та думати іноземною мовою.

  Всі ці аспекти є вкрай важливими для вільного володіння англійською мовою. Після завершення курсів англійської мови в школі British Skylines ви не просто будете вміти читати і писати англійською, але і зможете без будь-яких бар'єрів спілкуватися англійською з іноземцями, дивитися фільми і серіали на мові оригіналу, подорожувати по різних країнах, влаштуватися на роботу за кордоном.

  При цьому курси англійської з сертифікатом доступні для всіх незалежно від рівня знань. 

  Програми навчання у British Skylines
  Англійська для дорослих. Це курс навчання для осіб старше 18 років, які хочуть покращити свої уміння володіння розмовною англійською та англійською для ділового спілкування. При цьому поточний рівень знань не має значення.
  Розмовна англійська. Дана програма рекомендована тим людям, яких в першу чергу цікавить вміння спілкуватися англійською і сприймати мову на слух. Це зовсім не означає, що інші аспекти (читання, письмо, граматика) опускаються. Просто основний акцент при проходженні програми зроблено саме на розмовну англійську.
  Ефективні курси «intensive». Інтенсивний курс англійської підійде тим, кому потрібно терміново підвищити свій рівень володіння мовою. Даний курс рекомендується людям з рівнем вище А1 (Elementary B). При такому форматі навчання проводиться по 5 уроків на тиждень по 80 хвилин кожне заняття в групі.
  Англійська з носієм. Вивчення англійської з носієм - це відмінний спосіб підправити свою вимову, поповнити словниковий запас і зрозуміти свої основні помилки. Даний курс рекомендується з рівня A2.
  Підготовка до тестів IELTS і TOEFL. IELTS та TOEFL - це міжнародні тести, які необхідно складати для вступу в закордонні ЗВО. IELTS потрібен для вступу до університетів Великобританії. TOEFL здають, щоб вступити до навчальних закладів США, Канади та Австралії. У різних ЗВО свій прохідний бал. Курс «Підготовка до тестів IELTS і TOEFL» спрямований на успішне проходження тестування та отримання необхідного балу з урахування поточного рівня та термінів навчання. До того ж, у школі British Skylines уже пройшли підготовку до тестування понад 2000 осіб, які отримали оцінку по IELTS вище 7,0 балів.
  Для початківців. Курс підійде дорослим і підліткам, і може проходити як індивідуально, так і в групі.
  Заняття по Skype. Це зручна форма заняття, що дозволяє вивчати англійську віддалено, що на сьогодні особливо актуально. При вивченні англійської по Скайпу учень не витрачає час і гроші на проїзд, і він сам підбирає зручний для себе час занять.
  Англійська для школярів. Програма призначена для школярів, які відстають від програми або хочуть краще підготуватися до важливих іспитів. При проходженні курсу багато уваги приділяється складним граматичним конструкціям і часам, які школярі успішно використовують на державній підсумковій атестації та ЗНО.
  Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Для вступу до ЗВО випускники шкіл повинні складати зовнішнє незалежне оцінювання. При цьому одним з предметів може бути обрана англійська мова. Цей курс розрахований на максимально ефективну підготовку учнів до ЗНО. У процесі підготовки викладач розбирає з учнями минулі тести і типові помилки.
  Індивідуальні заняття. Такий курс оптимально підходить тим, хто хоче отримати індивідуальний підхід у вивченні англійської. Весь вільний час викладач буде приділяти тільки вам, тому зможе ефективно опрацювати ваші слабкі сторони. Педагог також працює індивідуально, з урахуванням поточного рівня володіння мовою і цілей вивчення англійської.
  Корпоративна англійська. Корпоративна англійська - це відмінний спосіб пройти навчання всією компанією, офісом. Програма навчання підбирається спеціально під специфіку вашої компанії, що дозволяє дійти до поставлених цілей вивчення англійської мови.

  Продуктивне навчання з носієм мови

  Відвідуючи курси англійської мови, третя частина навчального процесу – заняття з носієм мови. Вартість навчання при цьому не збільшується При цьому спілкування з носієм дає ряд переваг:

  1. Навчання з носієм мови робить неможливим використання рідної мови на заняттіЦе змушує вас кожен раз будувати висловлювання англійською.

  2. Окрім покращення розмовної англійської, навчання з носієм є додатковою мотивацією для вивчення англійської.

  3. Учні мають можливість застосувати отримані теоретичні знання на практиці.

  4. Розмовні заняття з носієм своєчасно допомагають кожному студенту визначити слабкі та сильні місця.

  5. Уроки з носієм мови також покращують не тільки розуміння як правильно говорити, але і як говорити не можна.

  6. З’являється можливість вільного спілкування розмовною англійською.

  7. Занурення у культуру мови, яка вивчається.
  Для кожного, хто вивчає англійську мову, заняття з носієм настільки ж важливі, як і з місцевим викладачем. Починаючи з рівня А2, практично третю частину уроків проводить носій мови. Це дуже важливо, щоб відточити свою англійську.

  Навчання розмовної англійської по скайпу?

  Курси англійської проходять не тільки вранці в Києві, а в будь-який зручний для учнів час доби. Але, тим не менш, далеко не всі мають можливість відвідувати заняття offline. Спеціально для цього випадку була розроблена система навчання online. Уроки по скайпу здійснюються  у таким чином:

  1. Розмовна практика – обговорення фільмів, книг, останніх новин, які є цікавими саме для вас;

  2. Граматика в розмовній – навчання граматики, яке забезпечує правильну побудову речень та використання граматичних часів;

  3. Сприйняття на слух – опрацювання різних матеріалів (фільми, подкасти та інше).

  У нашій школі на такі курси англійської ціна становить 10 500 гривень за один рівень.

  Важлива перевага вивчення англійської по Скайпу - це можливість самому вибрати зручний для себе час. Крім того, учень знаходиться в комфортних для себе умовах, а значить, може максимально розслабитися і зосередитися на навчальному процесі. Головне - це усунути всі фактори, що можуть відволікати.

  Як знайти хороші курси англійської в Києві?

  Хороші курси англійської в Центрі і на Позняках можна знайти за відгуками знайомих та друзів

  У школі англійської British Skylines на Позняках працюють досвідчені і висококваліфіковані вчителі, які знають, як навчити іноземної мови навіть найбільш «недосвідчених» студентів незалежно від  рівня знань і віку. Ми задоволені, що на наші курси англійської в Києві відгуки тільки вдячні та позитивні.

  За весь час курси англійської мови в школі British Skylines пройшли десятки тисяч людей, які завдяки професійним викладачам і сучасним навчальним програмам змогли досягти поставлених цілей: переїзд за кордон, вступ до закордонного ЗВО, підвищення на роботі, отримання роботи мрії, подорож по світу без мовного бар'єру, успішне складання ЗНО та інше.

  Ціни на курси англійської мови в Києві: з нуля і для дорослих

  У нашій школі англійської мови в Києві ціни нижчі, ніж у багатьох інших навчальних закладах. Тим більше ми пропонуємо унікальну і ефективну програму навчального процесу «Розмовна + business». На наші курси англійської ціна за 1 рівень навчання складає 10 500 гривень на будь-який курс: «Стандартний», «Інтенсивний», «Індивідуальний».

  Якщо шукаєте хороші курси англійської в Києві за ціною, яка не б’є по кишені, то двері нашої школи на Позняках і в Центрі завжди відкриті для нових учнів.

  Ми пропонуємо курси англійської за доступною ціною. Вартість занять залежить від обраної форми навчання і кількості занять на тиждень.

  Ціна на заняття в групах 3 рази в тиждень:
  ● 0,5 рівня - 20 занять за 2 місяці за ціною 6 500 грн.
  ● 1 рівень - 40 занять за 4 місяці за ціною 10 500 грн.
  ● 2 рівні - 80 занять за 8 місяців за ціною 18 000 грн.
  Тривалість одного уроку в групі становить 80 хвилин. При проходженні 2-х рівнів, одне заняття обходиться дешевше.

  Ціна на індивідуальні заняття 2 рази на тиждень:
  ● 0,5 рівня - 10 занять за 1,5 місяці за ціною 6 500 грн.
  ● 1 рівень - 20 занять за 3 місяці за ціною 10 500 грн.
  ● 2 рівні - 40 занять за 6 місяців за ціною 18 000 грн.
  Тривалість одного уроку становить 60 хвилин. При проходженні 2-х рівнів одне заняття обходиться дешевше.

  Англійська в Києві