Залишити заявку

Школа англійської мови
British Skylines

Найближчий START групПройдіть тест

ст. м. Позняки – 5 минут
ст. м. Крещатик – 1 минута

Курси англійської на Позняках

Офіс British Skylines, розташований поряд з метро Позняки в ТЦ «Центрум», надає зручний доступ для мешканців Позняків, Осокорків і Харківського. Наші курси англійської на Позняках також є вибором студентів, що проживають на Лівому березі Києва. Навчання відбувається у просторих і світлих аудиторіях під керівництвом досвідчених викладачів. Школа англійської мови British Skylines готова вітати вас!

Крім того, у нас є ще одне зручне розташування в центрі Києва, всього за 1 хвилину ходьби від метро Хрещатик, в елегантному грецькому ліцеї "Еллада". Наші курси англійської мови в центрі Києва ідеально підходять для жителів Правого берега, таких вулиць як Ольгинська, Інститутська, Банкова, а також для працівників Нацбанку, Кабінету міністрів і готелю "Україна".

Курси англійської онлайн

Школа англійської мови British Skylines пропонує онлайн-навчання англійської мови для всіх бажаючих з будь-якої точки світу. Ми надаємо широкий вибір онлайн-курсів англійської мови для всіх рівнів володіння мовою – від початкового до продвинутого. Наші онлайн-курси ведуть досвідчені викладачі, які використовують ефективні методи навчання та індивідуальний підхід до кожного студента. Ми гарантуємо якість навчання і підтримку наших студентів протягом всього навчання.

Визначте свій рівень

Дізнайтеся свій рівень англійської за 20 хвилин, і ми підберемо курс навчання

Пройдіть TEST

Курси англійської мови Київ

Standard

21.03
Start курсу

Тривалість курсу: 3,5 місяці

К-сть занять: 3 заняття на тиждень

Школи:  м. Позняки, Online

Кількість учнів

3-6

Детальніше

Intensive

21.03
Start курсу

Тривалість курсу: 1 місяць

К-сть занять: 5 урокiв на тиждень

Школи: м. Позняки, Online

Кількість учнів

3-6

Детальніше

Individual

Кожен день
Start курсу

Тривалість курсу: 1,5 місяця

К-сть занять: 2 дні на тиждень

Школи:  м. Позняки, Online

Кількість учнів

1-2

Детальніше

Викладачі British Skylines

У школі British Skylines викладачами є професіонали з України, Британії, Канади, Австралії та США.

Незалежно від країни походження, всі вони володіють міжнародними сертифікатами, мають вищу освіту і досвід роботи з різними віковими групами. Вимога до всіх наших викладачів – вища лінгвістична освіта, незалежно від їхнього рідного мовлення. Додатково, вони володіють сертифікатами CELTA, IELTS, TOEFL, TESOL, TEFL, що свідчать про їх кваліфікацію і забезпечують високий рівень навчання.

Британські та українських викладачі-методисти British Skylines під науковим керівництвом Аллена Батлера і Стіва Месью розробили новітній британський курс “Англійська розмовна + Англійська ділова”, – говорить, старший викладач-методист Анастасія Пчілка (CELTA, IELTS, TESOL Certificates)

У British Skylines працюють викладачі тільки вищої категорії. Проводиться ретельний конкурсний відбір, який дає змогу обрати тільки найкращих із найкращих педагогів. Всі наші викладачі проходять атестацію перед прийомом на роботу на курси англійської мови British Skylines, де оцінюється їхня методика викладання іноземної мови та мотивація, майстерність проведення занять і вміння залучати до процесу навчання наших клієнтів.

У школі ви можете пройти курси профільної англійської мови. Розроблено курси для працівників IT сфери, пілотів, моряків та багатьох інших спеціалістів", - коментує Юлія Мостова. викладач-методист для IT фахівців  (CELTA, TOEFL, TEFL Certificates)

Відгуки наших студентів

Толя Бампер

Привіт! Уже три місяці вчу англійську за спеціалізацією. Працюю в айті-компанії, замовники та співробітники з інших країн: США, Румунія, Німеччина. Були проблеми зі сприйняттям на слух, зараз уже відчуваю значний прогрес. На заняттях обговорюємо роботу з front-end, розглядали різні методології - Agile, Waterfall. Приємно здивувало, що викладач може підтримати розмову на вузькопрофільні теми і водночас заповнює мої прогалини в загальній англійській. Раджу!

Elena Antonova

Займаюся з викладачем Оксаною мед. англійською і дуже рада, що вибрала саме цю школу. За пару місяців змогла не тільки підвищити рівень знань зі спец тематики, а й підтягнути розмовну англійську. Особливо радує, що якщо у мене є прогалини в граматиці, викладач приділяє цьому час і допомагає вдосконалюватися у всіх аспектах, а не просто проходити теми за підручником. Спасибі величезне!

Kolia Lapko

Пройшов курси з підготовки до IELTS піврічні, 6 місяців. У мене overall 6.5. Націлювався на шістку.

Дякую Вам велике за підготовку, за те, що йшли на поступки.

Дякую Катерині за підготовку до частини writing, за пояснення структури кожного типу есе, за перевірку численних творів

FAQ

Питання клієнтів
про курси англійської в Кієві

Чи отримаю я сертифікат після закінчення курсу?

Усі учні після закінчення кожного рівня школи British Skyline отримують сертифікат, що підтверджує набутий ними рівень за загальноєвропейською градацією CEFR. Сертифікат ви отримуєте лише після успішного завершення одного рівня. Один рівень прирівнюється до 20 індивідуальних занять або 40 занять в групі. Сертифікат міжнародного зразка CEFR можна показати при влаштуванні на роботу, або вступі закордон. Він підтверджує, що людина дійсно пройшла курси і отримала знання відповідного рівня.

Який вік у студентів на курсах англійської?

У British Skylines займаються групи підлітків і дорослих. У підліткових групах вік учнів від 13 до 18 років. У групах для дорослих вік слухачів від 18 до 45. Заняття проходять в групах з 3-8 чоловік 3 рази на тиждень. Заняття розподілені за віковим критерієм, так як дорослі та підлітки мають неоднакову мотивацію для навчання та коло інтересів.

Необхідно відразу оплачувати весь курс англійської в групах?

Ви можете оплачувати за 2 рівні, за 1 рівень або за 0,5 рівня. Студент сам вибирає варіант оплати. Але слід враховувати, що чим більше рівнів відразу оплачується, тим дешевше обходяться курси і студент отримує приємну знижку.

Які підручники використовуються на курсах англійської?

У школі англійської мови British Skylines використовуються підручники британських видавництв, таких як Longman, Cambridge, MacMillan, Oxford University Press. Усі посібники надаються абсолютно безкоштовно в електронному вигляді. Підручники підбираються відповідно до цілей навчання, також матеріалами для навчання є сучасні онлайн видання, статті та відео матеріали.

Наскільки важливо вивчати англійську мову з носієм мови?

У British Skylines працюють професійні викладачі-носії мови з відмінним знанням англійської мови та сертифікатами. До рівня Pre-intermediate найбільш ефективними є заняття англійською мовою з викладачем, який вільно володіє вашою рідною мовою. З рівня Pre-intermediate важливо, щоб заняття велися в режимі team-teaching (викладач англійської мови та викладач носій мови по черзі) Не всі це розуміють, але допомога викладача-носія мови є вкрай важливою при вивченні англійської. Викладачі-носії мови не тільки показують особливості, які важко знайти в підручниках, але і є сертифікованими викладачами, які уміють організувати навчальний процес.

Скільки коштує навчання в групі?

Курс Standart проводиться в групах від 3 до 7 осіб 3 рази на тиждень. Тривалість одного уроку - 80 хвилин. Ціна на заняття в групах: 0,5 рівня - 20 занять за 2 місяці за ціною 7 900 грн. 1 рівень - 40 занять за 4 місяці за ціною 14 000 грн. 2 рівня - 80 занять за 8 місяців за ціною 25 000 грн.

Скільки коштують індивідуальні заняття?

0,5 уровня – 10 уроков за 1,5 месяца по цене 7 900 грн. 1 уровень – 20 уроков за 3 месяца по цене 14 000 грн. 2 уровня – 40 уроков за 6 месяцев по цене 25 000 грн.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Найкращі курси англійської у Києві

Вивчення англійської мови в Києві цікавить багатьох людей, оскільки на сьогоднішній день англійська є найпоширенішою мовою у світі, а її знання дає деякі переваги. Наприклад, знання англійської допомагають у роботі, навчанні та навіть дозвіллі. На жаль, більшість способів вивчення англійської мови, які можна використовувати самостійно, малоефективні. Максимум можна вивчити якісь слова і навчитися їх правильно читати завдяки транскрипції Як і раніше, найпростішим і найшвидшим способом освоєння є школи іноземних мов, зокрема школа англійської мови British Skylines. Курси англійської в центрі або на лівому березі до ваших послуг.

Курси англійської мови в British Skylines: особливості ефективного навчання

 • Навчання англійської мови проводиться у філіях школи на Позняках і в Центрі. При цьому є одразу два варіанти навчання: індивідуально або в невеликій групі з 3-10 осіб, у якій підібрані учні приблизно з тим самим рівнем володіння англійською. Наприклад, якщо учень має рівень В2 і просто хоче оновити якісь знання, то його не посадять в одну групу з тими, хто перебуває на початкових етапах. Для цього перед початком навчання проводиться детальне тестування.
 • Школа англійської мови включає в себе вивчення розмовної англійської, граматику, аудіювання, читання. Також можливе вивчення англійської для професійної сфери за спеціальною програмою.
 • Відповідний режим навчання і частоту занять вибирають самі студенти під час запису. У стандартному режимі школа англійської Київ проводяться 3 рази на тиждень. Але багато що залежить від поточного володіння мовою, цілей, а також наявного часу.
 • Якщо ви розглядаєте різні школи англійської мови, то можете зв'язатися з нами, заповнивши форму на сайті або телефоном, і ми розповімо про всі переваги звернення саме до British Skylines. Наші курси допомогли вже тисячам людей, а відгуки в інтернеті про нашу школу тільки позитивні.

Які навички можна отримати у школі англійської мови?

Методики навчання розробляються так, щоб учні отримували тільки ті знання, які їм дійсно знадобляться. Студентів не змушують вчити не потрібні їм правила правопису, слова або терміни, які їм навряд чи колись стануть в нагоді. Курси включають у себе тільки корисні матеріали, тому за 1 годину навчання у British Skylines можна отримати більше знань, ніж за декілька тижнів самостійного вивчення. Учні, які обирають British Skylines, проходять ефективні розмовні тренінги, відточують свої навички за допомогою живого спілкування та інтерактивних завдань.

Відвідуючи наші заняття, учні отримують:

 1. 1. Базові та поглиблені знання, за допомогою яких можна навчитися розуміти англійську мову й навчитися вільно висловлювати свої думки на ній, читати та дивитися фільми мовою оригіналу.
 2. 2. Поглиблене вивчення розмовної англійської за рахунок інтенсивного спілкування з викладачем. Методика навчання англійської підбирається під кожного учня, в тому числі враховується його рівень володіння англійською мовою.
 3. 3. Уміння швидко висловлювати свої думки, використовувати прості конструкції та сленг, замість складних оборотів та складних конструкцій.
 4. 4. Великий словниковий запас, який допоможе вільно спілкуватися, обговорюючи різні теми.

Перед тим, як записатися на навчання, можна пройти пробний урок, який допоможе визначити ваш рівень володіння англійською мовою. Завдяки цьому учень опиниться у групі студентів з приблизно таким же рівнем знань. А викладач зможе підібрати оптимальну програму навчання. Також усім регіонам доступні курси англійської мови онлайн ціна яких не вище занять у столиці.

Потрібна англійська для роботи?

Уміння спілкуватися англійською мовою - це величезний бонус на багатьох посадах в Україні. Тому вивчення англійської нерідко сприяє просуванню кар'єрними сходами та збільшенню окладу. Наші курси доступні для всіх, незалежно від віку та знань. Перше пробне заняття (безкоштовне тестування) допомагає визначити рівень учня. Залежно від цього, для нього підбирається англійська мова.

Курси англійської мови British Skylines: які є програми навчання?

 • Розмовна англійська. Цей курс англійської ідеально підійде людям, які хочуть швидко навчитися говорити іноземною мовою. Основний акцент робиться на розмовні практики, спілкуванні з викладачем та іншими учнями. Для спрощення вивчення англійської навчання проходить у легкій напів-ігровій формі.
 • Англійська для дорослих. Ця програма призначена для студентів старше 18 років. При цьому група і програма навчання підбираються, залежно від володіння англійською. Для підбору оптимальної методики навчання та групу проводиться безкоштовний пробний урок, що дозволяє оцінити рівень знань учня.
 • Английский для школьников (для детей). Такая программа курса английского рекомендуется школьникам, которые не успевают за школьной программой или пропустили много уроков. Английский для детей помогает не только заполнить имеющиеся проблемы, но и уйти в изучении английского намного дальше большинства сверстников.
 • Підготовка до тестів IELTS і TOEFL. Складання цих тестів є обов'язковим для навчання за кордоном. IELTS використовується під час вступу до британських та європейських шкіл і ВНЗ. TOEFL необхідний для вступу до навчальних закладів США, Канади, Австралії. Цей курс дає змогу за короткий період часу підготуватися до складання тестів. Його особливість у тому, що викладач робить основний акцент на опрацюванні типових для цих тестів завдань. Учні опрацьовують типові завдання, коректно заповнюють форму, розбирають найпоширеніші помилки та складають пробний тест.
 • Курси "intensive" (інтенсивні курси). Підходять тим особам, які хочуть за максимально короткий проміжок часу підвищити свій рівень володіння English. Наприклад, з початкового до середнього. На цьому курсі заняття проводяться не 3 рази на тиждень, а 5 разів по 80 хвилин. При цьому учні також мають займатися і самостійно.
 • Професійні курси. Такі курси англійської мови припускають, що наголос буде зроблено на термінах, які найчастіше зустрічаються в тій чи іншій професії, де потрібні знання англійської. Це можуть бути курси для юристів, барменів, пілотів, стюардес, бухгалтерів тощо.
 • Английский с носителями языка. Данный курс подходит каждому, и он предполагает, что значительная часть занятий будет проводиться носителями языка. Это помогает углубиться в процесс и получить те навыки, которые не может дать даже самый лучший преподаватель не носитель.
 • Англійська для початківців. Цей курс призначений для людей, чий English знаходиться на найнижчому рівні Beginner (A1) або Elementary (A2).
 • Підготовка до ЗНО. Віднедавна випускники можуть складати англійську як зовнішнє незалежне оцінювання. Курси допоможуть підготуватися до ЗНО, розібрати типові завдання та скласти пробне тестування. Понад 95% усіх школярів, які пройшли цей курс, отримують високі оцінки на ЗНО. Можна навіть пройти безкоштовний пробний урок, щоб зрозуміти, наскільки корисним буде цей курс.
 • Онлайн курс по Skype. Уроки английского проводится по скайпу с опытным преподавателем. Программы обучения подбираются с учетом удаленных уроков. В последнее время онлайн уроки стали пользоваться огромной популярностью, ведь при таком способе обучения не нужно тратить время и деньги на проезд. Кроме того, возможность записаться в нашу школу английского языка появляется даже у людей, которые живут в Украине, но в других городах, или даже находятся за границей. Таким образом, школа выходит за пределы города Киев. Длительность одного занятия – 1 час. Проводятся уроки по 2 раза в неделю.
 • Корпоративна англійська. Це не просто групові заняття, а навчання English співробітників офісу або компанії. Наприклад, начальнику необхідно, щоб його співробітники володіли іноземною мовою на певному рівні, але оплачувати кожному працівнику окремий курс - це дорого. У такому разі й потрібна корпоративна англійська. Усі співробітники проходять навчання з одним викладачем і носіями в комфортній обстановці.
 • Індивідуальні заняття. Вивчення англійської в індивідуальній формі має кілька плюсів: унікальна програма навчання, яка підбирається під конкретного студента, викладач приділяє весь час уроку одній людині. Індивідуальне навчання містить у собі 20 уроків на одному рівні. Проводяться заняття по 2 рази на тиждень. Тривалість кожного уроку - 1 година.

Безкоштовний пробний урок

Для всіх учнів проводиться безкоштовне тестування для визначення їхнього поточного володіння мовою. Це зі свого боку дає змогу визначити студента в групу, де будуть учні приблизно з таким самим рівнем знань. Крім цього, для студентів безкоштовний пробний урок - це ще й додаткова можливість самому дізнатися свій поточний рівень.

Переваги англійської мови з носіями

Навчання з носіями дає змогу швидко підвищити свій рівень англійської та отримати ті знання, які не зможуть дати навіть найкращі викладачі школи, які не є носіями. Головними перевагами занять з носіями є:

 1. Носії розмовляють виключно англійською, тому студенти за всього бажання не зможуть перейти на свою мову. Їм доведеться висловлюватися тільки англійською, що зі свого боку підштовхне їх намагатися складати правильні конструкції.
 2. Вироблення правильного акценту на заняттях. Поглиблене вивчення англійської, крім іншого, це ще й уміння говорити без смішного акценту. А у носіїв найчистіша і найправильніша вимова.
 3. Додаткова мотивація. Коли студент чує, наскільки добре можна говорити англійською, у нього з'являється додаткова мотивація до навчання.
 4. Через носія відбувається занурення в культуру тієї країни, чия мова вивчається.
 5. У студентів поступово з'являється більш чисте мовлення, що дає їм змогу легше спілкуватися з іноземцями та швидше формулювати свої думки.
 6. Заняття з носіями допомагають почути, як правильно вимовляти ті чи інші слова, фрази, звуки. Також до студентів вдасться швидше донести, яка вимова не правильна.

Починаючи з певних рівнів володіння англійською, практично всі заняття проводяться носіями, адже їх не зможуть замінити навіть педагоги, які мають 10 років викладацької практики.

Ефективність англійської онлайн

У деяких студентів є побоювання, що вони не зможуть нормально заговорити англійською мовою, якщо проходитимуть курси онлайн. Насправді ж це зовсім не так, адже індивідуальні online заняття майже нічим не відрізняються.

Плюси онлайн навчання очевидні:

 • Не потрібно витрачати час, гроші та сили на проїзд у транспорті;
 • Навчання відбувається в комфортній для учня обстановці, і він може повністю зосередитися на процесі;
 • Можливість переносити заняття, заздалегідь попередивши про це викладача;
 • Можна вибрати зручний для себе час занять.

По скайпу проводиться по 2 уроки на тиждень по 60 хвилин кожен.

Програма навчання може коригуватися в процесі, залежно від швидкості засвоєння інформації учнем.

Особливості онлайн вивчення англійської мові

Якщо хочете пройти курси англійської онлайн, то необхідно знати, яким чином проводиться навчання.

 1. Англійська граматика в розмовній. Викладач навчає, як правильно складати речення, розставляти слова, використовувати часи.
 2. Розмовна практика. Коли словниковий запас стане достатнім, викладач може проводити з учнем усні практики, що стосуються пройдених тем.
 3. Сприйняття на слух. Студент вчиться розуміти розмовну мову. Для цього він може переглядати фільми та слухати подкасти мовою оригіналу.

Під час вивчення англійської онлайн наша English школа дає учням ті самі знання та навички, які б вони отримали на заняттях наживо. Це можливо завдяки тому, що викладач дотримується чіткої структури і грамотно підносить навчальний матеріал. Частина уроків проводиться носієм. Також кожному студенту школи доступна наша інтернет-бібліотека. Пройти навчання онлайн можуть усі охочі, незалежно від того, скільки їм років. Програма навчання визначається з урахуванням цілей вивчення мови та поточних знань. Для оцінки знань проводиться безкоштовне тестування. Безкоштовний пробний урок - це те, що відрізняє British Skylines від більшості інших мовних шкіл.

Онлайн курс настільки ж ефективний, як і заняття в групі?

Online курс доступний навіть для тих, хто не живе в Києві. Але наскільки він ефективний? Насправді навчання по скайпу за своєю ефективністю нічим не поступається заняттям у групах. А якщо врахувати, що викладач приділяє весь час занять лише одному учневі, то підвищити свій рівень англійської можна навіть швидше. Головне - докладати зусиль, мати реальне бажання вивчати англійську мову і слухати рекомендації педагога, який викладає вже багато років.

Якщо хочете записатися на онлайн курси, то можете зателефонувати нам. Також можете написати на пошту і залишити заявку, і ми зв'яжемося з вами.

Як знайти гарні курси англійської мови?

Існує величезна кількість різних курсів і шкіл, куди можна записатися. Але майже всі школи англійської викладають за старими програмами та методиками. Через це студенти таких шкіл отримують багато непотрібної інформації, яка тільки заважає освітньому процесу. Ми ж використовуємо зовсім інший підхід. У нас навчання проходить у легкій формі та невимушеній обстановці. Ми не змушуємо учнів зубрити правила, які їм не потрібні. А викладачі можуть знайти підхід навіть до найскладніших студентів. При цьому в British Skylines працюють грамотні та креативні викладачі з великим досвідом, які навіть за 60 хвилин заняття зможуть вас навчити більшого, ніж ви навчитеся за тиждень самостійного навчання. У вільний час наші учні можуть відвідувати клуби для спілкування і займатися самоосвітою, але це не обов'язково.

Записатися до нас на заняття можуть усі охочі, незалежно від віку, роду діяльності, цілей вивчення і поточних знань.  При цьому ми проводимо пробне заняття, за яке вам не доведеться платити. Таке заняття - це чудовий спосіб зрозуміти, наскільки вам підходять наші курси англійської мови.

Ціни на курси англійської мови

Багатьох людей лякають ціни курсів англійської мови.

Дійсно, багато конкурентів істотно завищують цінник, через що пройти навчання можуть далеко не всі. Але в школі British Skylines демократична цінова політика.

Вартість занять залежить від різних факторів, зокрема від кількості занять на тиждень.

Курс Standard проводиться в групах від 3 до 6 осіб 3 рази на тиждень.

Тривалість одного уроку - 80 хвилин. Ціна на заняття в групах:

 • 0,5 рівня - 20 занять за 2 місяці за ціною 7 900 грн.
 • 1 рівень - 40 занять за 4 місяці за ціною 14 000 грн.
 • 2 рівня - 80 занять за 8 місяців за ціною 25 000 грн.

При проходженні 2-х рівнів, одне заняття коштує дешевше.

Ціна на індивідуальні заняття

 • 0,5 рівня - 10 уроків за 1,5 місяця за ціною 7 900 грн.
 • 1 рівень - 20 уроків за 3 місяці за ціною 14 000 грн.
 • 2 рівня - 40 уроків за 6 місяців за ціною 25 000 грн.

Тривалість одного уроку становить 1 годину, проводиться 2 уроки на тиждень. При проходженні 2-х рівнів наступне заняття обходиться дешевше.

Інтенсивні курси

Також є курс Intensive, який підходить для учнів, які досягли А2 (Elementary B- Pre-Intermediate A). Для підвищення свого рівня до upper intermediate. Вартість інтенсивного навчання в нашій школі становить:

 • 1 місяць - 20 уроків за ціною 7 900 грн.
 • 2 місяця - 40 уроків за ціною 14 000 грн.

Проводиться по 5 уроків на тиждень. Тривалість кожного уроку - 80 хвилин.

Якщо вас влаштовує наша ціна, то можете записатися на безкоштовний пробний урок або зв'язатися з нами за контактами, вказаними на сайті.

Корисна інформація для тих, хто вивчає англійську: