Курси англійської онлайн

Уроки англійскої в Zoom, Microsoft Teams, Google Meets, Skype

Програма навчання. Перед початком навчання ви проходите усне та письмове тестування на визначення рівня. За його результатами ми підбираємо для вас викладача та узгоджуємо програму курсу. Наприклад, курс загальної англійської та комбіновані заняття з написання CV + підготовка до інтерв’ю і т.д.

Розклад. Не менше 2 уроків на тиждень. Менеджер складає ваш індивідуальний розклад, враховуючи вашу зайнятість і можливість відвідування онлайн-уроків англійської. За потреби під час навчання можна коригувати розклад. Якщо ви перенесли онлайн-заняття і попередили про це заздалегідь, оплата зберігається.

Онлайн курс за напрямами. Комбінуйте курс загальної англійської з темами відповідного напряму: англійська для роботи, підготовка до IELTS, англійська для IT фахівців, англійська для пілотів та інші, уточнюйте. Ви також можете додати в план навчання теми, які вас цікавлять.

Матеріали для навчання. Усі навчальні матеріали в електронному вигляді надаються безкоштовно. За бажанням можна їх роздруковувати або використовувати онлайн. Додатково кожен студент отримує доступ до інтернет-бібліотеки школи British Skylines.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть  занять
20 уроків в одному рівні

К-сть занять  на тиждень 2 уроки

Тривалість одного заняття 60 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.  Сб.

Час занять 9.00 – 21.00

6 500
0,5 рівня
10 занять
10 500
1 рівень
20 занять
18 000
2 рівні
40 занять
Banner 3

Методика парного навчання онлайн

Формат навчання:

1 викладач × 2 студента. Заняття проходять в Zoom, Microsoft Teams, Google Meets або на іншій онлайн-платформі. Вимоги до студентів: однаковий рівень англійської на момент початку занять.

Вартість і тривалість уроків.

Один урок = 60 хвилин. Ціна за 10 занять з українським викладачем = 6 500 грн, 20 занять = 10 500 грн, 40 занять = 18 000 грн. Ціна за 10 уроків з носієм мови = 7 500 грн. Другий студент отримує 50% знижки.

Переваги навчання в парі.

Заняття за методикою парного навчання дозволяють у найкоротший термін розвинути навичку speaking.  Індивідуальний підхід, економія грошей, а також можливість вивчати англійську разом з колегою, другом, членом сім’ї.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Програма курсів англійської мови онлайн 

  BritishSkylines – це школа англійської мови, в якій заняття викладаються також  і в онлайн режимі. Ми допомагаємо різним учням підвищити рівень володіння англійською і отримати всі необхідні уміння володіння цією мовою. Завдяки тому, що займатися можна  онлайн, учні економлять свій час і гроші на проїзд, а займатися можуть люди не тільки з Києва, а й з інших населених пунктів.

  Плюси програм курсів англійської в школі BritishSkylines

  До основних переваг програм курсів в нашій школі можна віднести:

  • Великий вибір програм навчання, що дозволяє підібрати курси англійської для вирішення будь-яких завдань – для роботи, вступу до ВНЗ, подорожей, спілкування і т.д .;
  • Перед початком занять всі студенти проходять  обов’язкове тестування, що дозволяє визначити рівень володіння англійською мовою і підібрати оптимальну програму навчання;
  • Адаптовані програми навчання, які розробляються грамотними методистами з міжнародними сертифікатами;
  • Постійне тестування учнів, і програма навчання коригується, у залежності від їх успішності;
  • Відпрацювання на практиці основних навичок володіння мовою – читання, аудіювання, письма, розмовна англійська;
  • Заняття  також проводяться носіями мови.

  Які програми курсів пропонує наша школа? 

  Школа англійської мови BritishSkylines пропонує на вибір велику кількість програм навчання, що дозволяє підібрати оптимальні умови для вивчення англійської для будь-якого студента, незалежно від його віку, рівня знань, і поставлених ним цілей.

  • Англійська для дорослих – курси складаються з декількох основних тем (для туризму / подорожей, для спілкування, для роботи);
  • Розмовна англійська  – основний упор в навчанні робиться на відпрацюванні розмовних навичок;
  • Англійська для школярів – курси призначені для учнів шкіл;
  • Англійська для початківців – програма заточена під людей з низьким рівнем володіння англійською;
  • Курси англійської мови інтенсив – інтенсивна програма навчання, що дозволяє за максимально короткий проміжок часу досягти поставлених цілей;
  • Корпоративна англійська – заняття проводяться для співробітників однієї компанії;
  • Англійська індивідуально – заняття проводяться один на один з викладачем;
  • Англійська з носієм – заняття проводяться носієм англійської мови;
  • Підготовка до IELTS і TOEFL – програма навчання спрямована на підготовку до міжнародних іспитів з метою вступу до іноземний ВНЗ;
  • Підготовка до ЗНО – заняття проводяться з метою успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання;
  • Англійська за напрямами – для IT-фахівців, пілотів, офіціантів, юристів, бухгалтерів і т.д.

  Якщо підсумки навчального року не радують і оцінки в табелі змушують нервувати, то літо – найкращий час підтягнути хвости! Команда British Skylines з 12-річним досвідом викладання створила окремий освітній центр Best Repetitor – “швидку допомогу” для табелів з двійками і наближаення зовнішнього незалежного оцінювання. У центрі вас чекає репетитор з математики, репетитор з української, репетитор з англійської та підготовка до ЗНО з фізики.

   

  Best Repetitor об’єднує викладачів, які вміють лікувати запущені “хвороби” і знають де вчасно провести профілактику. Якщо не упустити момент ще відкритих дверей можливостей, то можна встигнути вскочити в останній вагон до відмінників. Спеціальна програма з математики для двієчників в Best Repetitor допоможе батькам за літо підтягти свого школяра!

   

  3 місяці на користь майбутнього

  Час поїздок, таборів і пригод можуть стати хорошим фоном для ложки корисної каші, яку діти часто не люблять, але не можуть бути без неї здоровими – знань! Літні канікули можна розбавити корисним внеском не тільки в настрій і відпочинок дитини, але і його майбутнє. Крім того, що наставники Best Repetitor підтягують бал учня, його ще й вчать вчитися, а це навик не менш корисний, ніж документ про закінчену середню, згодні?

   

  Майже 100 днів вільного часу від школи впливають на формування і розвиток особистості з такою ж силою, як і під час навчального року. Сором, комплекс неповноцінності або байдужість до свого низького балу – все це залишає психологічний слід у житті дитини. Тому батькам, по можливості, потрібно підхопити ці проблеми – показати людині, що він насправді все знає і вміє або залишити це усвідомлення на більш дорослий період. Це місія дорослого друга поруч!

  Відпочинок від школи

  Заняття влітку відрізняються від роботи під час навчального року – коли за вікном сонце і в планах на день немає інших шкільних справ, урок легше зробити без “шкільного” нальоту, а значить зайти з іншого боку до теми.

   

  Інший вчитель, час, формат і підхід до заняття відвернуть учня від свого минулого ставлення до математики. Репетитор на літо в Києві допоможе м’яко згладити провали в знаннях і допомогти вступити в новий навчальний рік без відрази до предмету.

   

  Необхідні заняття влітку і тим, хто вступає в останній навчальний рік перед ЗНО та ДПА – немає нічого кращого планової і ретельної підготовки до тестів, яка починається з роботи над помилками закінчився року.

  Чи не закреслити плани на літо

  Змінювати плани на канікули через поганий табель було б жорстоко. Адже відпочинок від роботи, навіть якщо вона не принесла бажаних результатів, обов’язково потрібен. І від математики важливо провітритися! Тільки тоді уроки з репетитором влітку можуть бути ефективними – викладачам потрібні палаючі очі, які ковтнули свободи від шкільних стін, дошки, щоденника і домашки!

   

  Тому заняття в Best Repetitor влітку індивідуальні і функціонують з урахуванням відпусток, поїздок і подорожей учнів та їх батьків. Пропущені уроки не згорають, а чекатимуть хлопців відпочили, засмаглими і з новими силами до математичних викликам!