Залишити заявку

Курси англійської для подорожей

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки – 5 минут
ст. м. Крещатик – 1 минута

Англійська для туристів, іммігрантів, волонтерів

Англійська індивідуально для тих, хто подорожує: в приміщеннях школи і онлайн. Ранкові, денні та вечірні курси з ПН. по СБ. Курс адаптований під ваші індивідуальні цілі та потреби.

Тестування і програма.  Для розробки програми конкретно під ваш, під час тестування перед навчанням ви розповідаєте про майбутню поїздку/ імміграцію, слабкі місця та очікувані результати.

Розклад. Рекомендована інтенсивність навчання-мінімум 2 рази на тиждень. При необхідності ми проводимо 5 уроків на тиждень. Навчання для тих, хто часто подорожує може призупинитися на момент поїздки та відновитися після приїзду, зберігаючи оплату за курс.

Інформація про курс

Кожен день
Start курсу

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 9.00 – 21.00

7 900₴

0,5 рівня

10 занять

14 000₴

1 рівень

20 занять

25 000₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Навчання з напарником – можливість швидше вивчити англійську, зробити ї цікавішою та зекономити гроші. Єдина умова – близький рівень володіння англійською мовою.

Методика парного навчання. Вартість для вас за 20 індивідуальних уроків × 60 хвилин = 14 000 грн. Ваш напарник сплачує 7 000 грн. і ви займаєтесь разом. Заняття за методикою парного навчання дозволяють у найкоротший термін розвинути навичку speaking. Індивідуальний підхід, економія грошей, а також можливість вивчати англійську разом з колегою, другом, членом сім’ї.

Рольові ситуації. Опрацьовуємо рольові сценарії за темами: “Знайомства в поїздці”, “Проблеми, що виникають в іноземних країнах і їх рішення”, “Спілкування з місцевими жителями”, “Переговори з консульствами, посольствами, адміністраторами готелю” і т.д.

Як проходять уроки

Говоріння.

Розширення словникового запасу, що покриває усі можливі ситуації та розвиток умінь розмовної англійської. Підготовка до будь-якої поїздки. Коригування вимови.

Читання.

Уміння читати і розуміти важливі вказівні знаки, меню в ресторані, вести переговори з власниками квартир, орендними агенціями автівок. Також уміння вільно відвідувати іноземні сайти готелів у будь-якій країні перебування.

Граматика і письмо

Уміння вести листування з готелем або власником квартири за кордоном, страховою компанією і т.д.

Сприймання на слух

Аудіозаписи допоможуть звикнути до звучання англійської мови з різними акцентами, навчать швидко розпізнавати слова на слух, що сприяє покращенню говоріння також.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Курси англійської для подорожей

Багато туристів, які люблять відвідувати інші країни, часто цікавляться, як швидко вивчити англійську для подорожей. Домогтися значного прогресу, заповнити наявні прогалини і підвищити рівень володіння мовою вам допоможуть у школі British Skylines, яка знаходиться у Києві в Центрі і на Позняках.

Англійська для подорожей для початківців дорослих

Стартове тестування перед початком курсу – обов’язкова умова, яка дозволяє визначити прогалини, цілі та терміни. Також на тестуванні ви розповідаєте про цілі поїздки та за який термін вам необхідно прокачати розмовну англійську. На підставі отриманих даних методисти British Skylines розробляють для вас індивідуальну програму навчання, заточену під вас індивідуально.

Англійська для початківців у подорожі людей викладається мінімум 2 рази і максимум 5 разів на тиждень. Все залежить від вашої завантаженості, а також наявних термінів навчання.

Англійська мова для туристичних поїздок включає в себе кілька основних блоків навчання:

1. Говоріння. На уроках ви поповнюєте свій словниковий запас і удосконалите розмовну англійську.Опрацювання стандартних ситуацій, робота над вимовою та подолання мовних лімітів.

2. Читання. Ви вчитеся вільно читати і розуміти все, що написано іноземною мовою. Це допоможе вам забронювати номер в готелі, прочитати меню або вказівні знаки.

3. Листування і граматичний аспект. Важливо не тільки правильно вимовляти, але і правильно писати англійською. Це важливо, якщо доведеться листуватися з готелем, залишати скаргу, вести листування зі страховою компанією або інші задачі.

4. Аудіювання. Важливою частиною вивчення англійської для подорожей на курсах є прослуховування аудіозаписів, які допомагають звикнути до англійської мови і навчитися розпізнавати акценти не тільки носіїв мови.

Англійська мова для туризму і подорожей з носієм

Англійську для подорожей за місяць вивчити вкрай складно, але з носієм мови за цей час можна істотно підвищити свій рівень володіння мовою. Заняття з носієм мають багато плюсів:

1. Ви не можете висловлюватися з викладачем рідною мовою, що змушує вас будувати речення виключно англійською. Це забезпечує правильну побудову речень та подолання бар’єру при розмові. Це відмінна можливість непогано підтягнути англійську для туристів навіть за місяць.

2. Ви можете дізнатися місця, які поки що потребують допрацювання. Спілкування з носієм відразу проявляє все прогалини в знаннях, що дозволяє заповнити ці самі прогалини.

3. Ви чуєте, як правильно вимовляти, і як НЕ потрібно вимовляти ті чи інші слова. Завдяки цьому ваше вимова стає чистішою.

Індивідуальне і парне навчання базової й поглибленої англійської для туристів

Навчання англійській для туристів з нуля або курси для просунутих мандрівників проводяться за індивідуальною програмою і за методикою парного навчання. При такому форматі навчання – уся увага викладача повністю на вас. У навчанні англійської з нуля для подорожей і курсах для просунутих мандрівників є багато переваг:

1. Ви отримуєте 100% уваги викладача.

2. Вам не потрібно відволікатися на інших студентів, займаючись ви в групі.

3. Менеджер допомагає скласти ваш розклад за гнучким графіком з можливістю коригування під час навчання.

4. Легше усувати прогалини в знаннях, так як викладач завжди може приділити увагу вашим слабким сторонам, наприклад, вимові або використанню часів.

Курси з англійської для туристів з навчанням по парній методикою мають свої особливості. Вашим партнером може бути ваш товариш, родич, колега, друга половинка. Головне, щоб ваш рівень володіння англійською мовою був приблизно однаковим, так як для людей з різним рівнем неможливо нормально адаптувати програму навчання.

Англійська з нуля для туристів за методикою парного навчання має такі плюси:

1. Поруч з вами завжди знаходиться близька людина, яка при необхідності підтримає та створить умови для навчання.

2. Такі заняття різноманітніші та цікавіші, адже з’являється більше варіантів розіграти різні сценки та опрацювати діалоги, що покращує розмовну англійську.

3. За рахунок занять поза уроками і активного живого спілкування ви швидше подолаєте мовні ліміти.

4. Успіхи напарника – додаткова мотивація для вас вчитися старанніше.

5. Це економніше, так як напарник отримує знижку 50 відсотків на все навчання.

Англійська для подорожей та імміграції онлайн

Якщо ви не знаєте, як вчити англійську для подорожей у приміщеннях нашої школи через те, що у вас немає часу або можливості відвідувати курси, то не впадайте у відчай. У нашій школі є навчання повністю в online режимі. Уроки англійської для туристів онлайн – це ті ж заняття в офісі за якістю уроків, але при значній економії часу.

Курс англійської для подорожей онлайн має кілька плюсів:

1. Ви можете вивчати англійську, навіть якщо багато працюєте, у вас нестабільний графік або ви перебуваєте в іншому місті / країні.

2. Ніяких незнайомих приміщень, тільки затишна домашня обстановка. Деякі люди здатні в повній мірі засвоювати і запам’ятовувати інформацію тільки в таких умовах.

3. При навчанні англійської мови для подорожей онлайн ви не витрачаєте час у транспорті.

4. Менеджер підбирає зручний для вас графік, а при необхідності ви можете перенести заняття, але для цього потрібно попередити викладача заздалегідь.

Вивчення англійської для туристичних поїздок та імміграції в школі на Позняках і в Центрі Києва

Якщо ви хочете вивчити англійську для мандрівників, то курси в школі British Skylines – це саме те, що вам потрібно. У наші школі працюють викладачі – знавці своєї справи, люди, які зроблять навчання максимально ефективним, продуктивним та неймовірно цікавим. З таким підходом вивчити англійську буде в рази швидше та з більшим задоволенням.

Вивчити розмовну англійська для подорожей ви можете в нашій школі в Києві, яка знаходиться за такими адресами: вулиця Драгоманова 29, 3 поверх, офіс 302 (за п’ять хвилин від станції метро Позняки) / вулиця Ольгинська 2/4, 4 поверх, оф. 32 (за одну хвилину від станції метро Хрещатик).

Читайте також

 • July 14, 2023

  Бизнес английский для взрослых

  Задаетесь вопросом “Как лучше учить английский”? Выбирайте удобный способ занятий — в группе, интенсив или индивидуально. Узнайте о всех возможных…
 • July 14, 2023

  Как учить английский по Skype?

  Как учить английский по скайпу? Из-за сумасшедшего ритма жизни и большой загруженности многие люди испытывают нехватку времени на разные важные…
 • July 14, 2023

  Скільки тривають курси англійської?

  Почему английский язык становится таким важным Сегодня намного больше украинцев свободно владеет английским языком, чем, например, 10-15 лет назад. Связано…
 • July 14, 2023

  Идеальный запас лексики

  Начинаете учить английский? Тогда наверняка у вас уже возник вопрос, а сколько же нужно знать слов, чтобы свободно разговаривать на…
 • July 14, 2023

  Английский по Cкайпу в Одессе

  Английский по скайпу в Одессе Есть много людей, которые мечтают учить английский с высококвалифицированными, грамотными и сертифицированными столичными преподавателями, но…
 • July 14, 2023

  Тесты по английскому языку

  Хотите учиться за границей или работать в международной компании? Пройдите нужный тест по английскому и получите диплом, признанный во всем…