Залишити заявку

Курси англійської для персоналу готелю

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки – 5 минут
ст. м. Крещатик – 1 минута

Англійська для працівників готелів

Заняття для співробітників готелів проводяться індивідуально в нашій школі або онлайн. Курси англійської для роботи у готелі в школі British Skylines кожного разу розробляються під ваші цілі та терміни.

Організація індивідуальних занять

Підбір викладача і програми.В школі на Позняках або онлайн методист ретельно перевіряє поточний рівень англійської та розробляє ефективний план навчання. Викладач готує програму для готельного бізнесу, виходячи з ваших термінів і цілей. Враховується ваш профіль роботи і знання мови. У центрі British Skylines проводяться курси англійської для адміністраторів готелів, хостес та інших працівників готелів.

Розклад занять. — індивідуальний. Оптимальна кількість занять в тиждень-2. Заняття проходять вранці вдень і ввечері з 8:00 до 21:00. Під час відряджень і відпустки внесена оплата за курс не згорає.

Інформація про курс

Кожен день
Start курсу

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 9.00 – 21.00

7 900₴

0,5 рівня

10 занять

14 000₴

1 рівень

20 занять

25 000₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтесь і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом із близькою людиною ви почуватиметеся впевнено та комфортно на заняттях. Важливо щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

Методика парного навчанняВартість за індивідуальний курс англійської для адміністраторів готелів для вас – 15 000 грн. Ваш напарник сплачує 7 500 грн. і ви займаєтесь разом. У вартість входить 20 уроків × 60 хвилин. 

Переваги парного навчання. Ефективність навчання підвищується. З напарником ви опрацювуєте найпоширеніші ситуації, які трапляються в готелі. Ви ведете розроблені діалоги в парі “Гість – Адміністратор” і т.д.

Як проходять заняття

Говоріння.

Основний акцент – на опрацювання рольових сценаріїв: спілкування з гостями, опис та бронювання номерів, послуги готелю, організація сімейного та групового відпочинку, пояснення цінової політики готелю, вітання та заселення гостей, вирішення конфліктних ситуацій.

Читання.

Розуміння найпоширеніших абревіатур у готельному бізнесі англійською мовою. Вільне читання спеціалізованої літератури. Розширення словникового запасу, запам’ятовування слів і фраз по тематиці готельного бізнесу.

Грамматика и письмо

Ведення листування з гостями, постачальниками і діловими партнерами. Складання звітності, ведення документації у сфері готельного бізнесу.

Сприймання на слух

Використання аудіо- та відеозаписів за темою “Готель” з подальшим розбором і обговоренням кожної ситуації. Розвиток уміння розуміння різних акцентів англійської мови на слух.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Курси англійської для працівників готелю

Курси англійської для працівників готелю в школі British Skylines – це можливість за короткий період часу підвищити свій рівень володіння мовою. Для кожного працівника розробляється унікальна програма навчання, тому кожне заняття проводиться з урахуванням його знань, цілей і наявного терміну навчання. Курси доступні для всіх людей, що мають відношення до готельного бізнесу: хостес, портьє, покоївка, адміністратор та ін.

Як проходить навчання для дорослих початківців?

Розклад занять досить гнучкий, проте рекомендується мінімум 2 уроки по 60 хвилин в тиждень. Перед початком навчання англійської для працівників готелю кожен студент проходить обов’язкове тестування, що дозволяє визначити рівень його знань. Також ви розповідаєте викладачеві про бажані терміни і цілі навчання. Програма навчання розробляється з урахуванням цих даних. Такий підхід дозволяє істотно підвищити ефективність навчання.

Курс англійської для працівників готелю включає в себе наступні аспекти:

1. Говоріння. Ви вчитеся правильно вимовляти слова, які часто використовуються у готельній сфері. Також ви вчитеся говорити і висловлювати свої думки англійською. Навчання проходить на опрацюванні типових рольових сценаріїв: спілкування з гостями, рішення різних конфліктних ситуацій, резервування номерів та інше.

2. Читання. Завдяки читанню спеціалізованої літератури ви розширюєте свій словниковий запас.

3. Граматика і письмо. На заняттях викладач вчить вас складати ділові листи, вести переписку з гостями і партнерами і т.д.

4. Аудіювання. Спочатку ви слухаєте аудіозаписи і переглядаєте відео, які пов’язані з готельної тематикою. Після цього ви разом з викладачем розбираєте і обговорюєте почуте. Такі заняття допомагають краще розуміти, що говорять співрозмовники з різними акцентами.

Парні та індивідуальні заняття з англійської мови для працівників готелю

Курси англійської для працівників готелю можна проходити за індивідуальною програмою або за методикою парного навчання. Індивідуальна програма – це навчання один на один з викладачем. На таких уроках педагог може зосередитися виключно на вашому навчанні, і ви отримуєте всі 100 відсотків його часу.

Методика парного навчання означає, що ви проходите курс, адаптований під вас і вашого партнера. Партнером по навчанню може виступати ваша друга половинка, друг, родич, знайомий, колега або хто-небудь ще. Головне, щоб у вас був приблизно однаковий рівень володіння мовою. У парного навчання, безумовно, є свої плюси:

1. Легше опрацьовувати рольові сценарії і розбирати діалоги.

2. Зі своїм напарником ви можете додатково займатися поза заняттями, тим самим швидше закріплюючи вже пройдений матеріал.

3. Парні заняття – це свого роду суперництво, де кожен хоче проявити себе. Це дає вам мотивацію вчитися ще старанніше.

4. Навчання коштує дешевше, так як ваш партнер отримує 50-відсоткову знижку.

Англійська мова для працівників готелю – навчання онлайн

Пройти курс розмовної англійської для працівників готелю ви можете не тільки в офісі, але і повністю онлайн. Заняття проводяться на зручній платформі, а програма навчання нічим не відрізняється від тієї, що при звичайних відвідинах школи. Англійська для співробітників готелю online має свої переваги:

1. Заняття проводяться в комфортних для вас умовах;

2. Ви не витрачаєте час на проїзд;

3. Ви можете вчитися з будь-якої точки світу, де є інтернет;

4. Графік занять складають менеджери, при цьому ви маєте можливість його коригувати.

Курси англійської для персоналу готелю на Позняках і в Центрі Києва

Курси англійської для працівників готелів проводяться в Києві в школі British Skylines. У нашій школі працюють енергійні і кваліфіковані викладачі, які будь-який урок роблять цікавим і насиченим. Пройти навчання ви можете в двох київських відділеннях школи, які знаходяться біля станцій метро Позняки і Хрещатик. Для тих, у кого немає можливості або бажання відвідувати курси, є навчання по скайпу. Незалежно від обраного способу навчання, вартість курсів не змінюється: 9 000 гривень за 0,5 рівня (10 занять по 60 хвилин), 15 000 гривень за 1 рівень, і 27 000 гривень за 2 рівні.

Читайте також

 • July 14, 2023

  Артикли английского языка

  Зачем нужны артикли в английском языке? Артикли в английском языке играют важную роль и выполняют несколько функций: Определение: Артикли определяют,…
 • July 14, 2023

  Программы для изучения английского онлайн

  Программы для изучения английского онлайн Изучение английского языка в онлайн-режиме набирает все большую популярность. Удаленное обучение имеет немало плюсов: Экономия…
 • July 14, 2023

  Як вчити англійську за піснями?

  Как учить английский по песням? Существует множество способов и методик изучения английского языка. При этом многие люди зачастую выбирают интересные…
 • July 14, 2023

  Как создать языковую среду?

  Общение с носителями языка действительно значительно ускоряет процесс изучения английского. Найти подходящую компанию для ведения регулярных бесед непросто. Ехать за…
 • July 14, 2023

  Скільки тривають курси англійської?

  Почему английский язык становится таким важным Сегодня намного больше украинцев свободно владеет английским языком, чем, например, 10-15 лет назад. Связано…
 • July 14, 2023

  Англійська з носiєм

  Выбрать курс с носителем Индивидуально в школе British Skylines Занятия проходят индивидуально 1-2 человека 2 раза в неделю с носителем…
 • July 14, 2023

  Репетитор или групповые занятия

  Репетитор или курсы? Вечная дилемма, которая не дает покоя каждому родителю. Когда речь идет о будущем собственного ребенка, ответ на…
 • July 14, 2023

  Учебные программы школы

  Программа курсов английского языка (офлайн) Курсы английского языка в школе BritishSkylines позволяют существенно повысить уровень владения английским языком. В нашей…
 • July 14, 2023

  Как выучить язык без грамматики?

  Как выучить английский без грамматики В современном обществе бытует мнение, что английский язык можно выучить и без знания грамматики. Действительно,…