Курси англійської для дорослих

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилинст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська мова для дорослих у групах

Групи. Заняття проходять по скайпу 3 рази на тиждень у групах від 3 до 6 осіб. Перед початком навчання проводимо письмове та усне тестування. До рівня Pre-intermediate заняття проводить викладач англійської мови. Починаючи з рівня Pre-intermediate заняття ведуться в режимі team-teaching (викладач англійської мови та викладач носій мови по черзі).

Навчальні матеріали. Надаємо безкоштовно всі необхідні роздаткові матеріали для навчання, доступ до підручників в електронному вигляді і до онлайн бібліотеки додаткових матеріалів. За бажанням забезпечуємо оригінальними підручниками зі складу. Вартість 750 грн.

Основні теми курсу. Англійська для вільного спілкування (English for socializing). Англійська для роботи (English for work). Англійська для подорожей (English for traveling).

Контроль. Проводимо Revisions / постійний моніторинг засвоєного матеріалу, щоб визначити прогрес кожного учня, а заодно виявити аспекти, які вимагають подальшого поліпшення.

Сертифікат. Учень отримує сертифікат після закінчення курсу, після складання фінального тесту. Сертифікат підтверджує рівень володіння англійською по загальноєвропейській системі CEFR.

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня
4 місяці

Кількість занять
48 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень 3 уроки

Тривалість одного заняття 80 хвилин

Дні занять Пн. Ср. Пт. / Вт. Чт. Сб.

Час занять 17:00 / 18:30 / 19:00

Вартість
4 900
0,5 рівня
24 заняття
9 000
1 рівень
48 занять
15 000
2 рівні
96 занять
Английский для взрослых

Як проходять заняття

На заняттях Active Scenario / Рольові постановки

Опрацювання діалогів і ситуацій на найцікавіші та найактуальніші теми. Переказ книг та опрацювання сюжетів за ролями. Таке тренування допомагає грамотно і вільно висловлюватися з іноземцями.

На заняттях Speaking Focus & New Vocabulary / Розмовна практика

Обговорювання визначених тем, актуальних для всіх учасників групи.

На уроках Accuracy in Grammar / Граматика в розмовній англійській

Вивчення правильного використання граматичних часів у письмовому та усному мовленні. Граматика в розмовній англійській.

На заняттях Listening & Сomprehension / Сприйняття на слух

Перегляд фільмів і подкастів, з подальшим обговоренням і опрацюванням.

Індивідуальні заняття

Програма. Заняття в форматі «1 учень – 1 викладач». Призначені для вивчення вузькоспеціалізованої англійської мови та досягнення персональних цілей: професійна лексика, підготовка до іспиту, проходження співбесіди.

Розклад. Складається індивідуально, залежно від ваших вимог і завантаженості. Мінімальна рекомендована кількість – 2 уроки на тиждень. Збільшення інтенсивності за запитом. При скасуванні або перенесенні заняття оплата зберігається.

Теми курсу. Розмовна і ділова англійська. Розробка персональної схеми навчання під ваш рівень володіння англійською мовою та цілі.

Вартість. За 12 індивідуальних занять (1,5 місяця) ви проходите програму 0, 5 рівня. Вартість навчання  – 4 900 грн.

За 24 індивідуальних заняття (3 місяці) ви проходите 1 рівень. Вартість навчання – 9 000 грн.

За 48 індивідуальних занять (6 місяців) ви проходите 2 рівні. Вартість навчання – 15 000 грн. за курс Англійська для дорослих.

Индивидуальные занятия английским для взрослых

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Курси англійської для дорослих в Києві

Англійська з нуля для дорослих в Києві викладається індивідуально в школі British Skylines на Позняках і в Центрі. Більш поглиблене вивчення є вже в групах, починаючи з рівня Elementary. Навчання у нашій школі допомагає вивчити не тільки загальний курс, але і англійську, яка необхідна для різних цілей: подорожі, здача іспиту, проходження співбесіди на роботу, де потрібне знання іноземної мови.

Які плюси індивідуального вивчення англійської з носієм?

Навчання англійської для дорослих на курсах передбачає, у тому числі навчання з носієм мови, починаючи з рівня Pre-Intermediate. Заняття з носієм вкрай ефективн й корисні з кількох причин:

1. Все спілкування проходить виключно англійською мовою, і перейти на рідну мову нікому не вдається;

2. Учень на ділі перевіряє отримані знання і навички, оцінюючи результат навчання;

3. Регулярне спілкування англійською позитивно впливає на швидкість засвоєння нового словникового запасу;

4. Студент чує, як необхідно правильно говорити, а також у нього формується правильна вимова;

5. Через носія відбувається занурення в культуру тієї країни, чия мова вивчається;

6. Якщо англійську викладає носій, то у студента з’являється навик активної живої мови, а рівень розмовної англійської при цьому помітно зростає.

Англійська мова для дорослих по скайпу

Відвідувати курси англійської для початківців дорослих можуть далеко не всі, навіть з урахуванням того, що вони проходять за індивідуальним графіком. Тому для зручності учнів використовується ефективна і унікальна програма навчання online. Заняття англійською для дорослих початківців проводяться шляхом інтенсивного спілкування з викладачем. Під час занять по скайпу студент проходить розмовну практику, граматику в розмовному, а також вчиться сприймати інформацію на слух. Завдяки цьому вигострюються навички розмовної англійської. Такі тренінги допомагають в професійній сфері і в побутовому спілкуванні.

У школі British Skylines на такі курси англійської мови для дорослих ціна становить 9 000 гривень. Це невисока ціна, особливо з урахуванням того, що всі заняття проводяться за індивідуальною програмою і гнучким графіком.

Курси англійської для дорослих з будь-яким рівнем: початківець, для B1 рівня, для С1 рівня

У British Skylines розробляється індивідуальний курс занять для кожного учня з урахуванням цілей вивчення і наявного рівня знань. Навіть люди з просунутими знаннями мови отримують нові знання і вивчають вузькоспеціалізовану англійську для досягнення нових цілей у професійній сфері. При цьому, незалежно від рівня знань і програми навчання, на курси англійської для дорослих ціна не змінюється.

Курси англійської для дорослих на Позняках і в Центрі

У школі British Skylines працюють з групами досвідчені педагоги, а навчання проходить у міні-групах з 5-8 учнів три рази в тиждень. У програму занять включені розмовні та граматичні тренінги. На курси англійської для дорослих ціна становить 9 000 за цілий рівень по британській шкалi. Один рівень триває 4 місяці і включає в себе 48 занять.