Залишити заявку

Курси англійської для дорослих

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки – 5 минут
ст. м. Крещатик – 1 минута

Англійська мова для дорослих у групах

Групи. Ви можете навчатися у наших відділеннях школи або онлайн. Групи формуються від 3 до 6 осіб. Перед початком навчання проводимо письмове та усне тестування, а також повноцінну консультацію з методистом школи. До рівня Pre-intermediate ви працюєте з викладачем, який володіє вашою рідною мовою. Починаючи з рівня Pre-intermediate заняття ведуться в режимі team-teaching (викладач англійської мови та викладач носій мови по черзі).

Навчальні матеріали. Для занять ви безкоштовно отримуєте усі навчальні матеріали на онлайн ресурсах, також роздатковий матеріал.

Теми для опрацювання. Англійська для спілкування та комунікації (English for socializing). Англійська для професії (English for work). Англійська для подорожей (English for traveling).

Контроль. Займаючись на курсах англійської мови, ви точно знаєте, на якому рівні ви навчаєтеся і скільки часу вам необхідно, щоб перейти на наступний рівень. Також ви можете порівнювати свої результати з результатами студентів вашої групи. Проміжні тести допомагають зрозуміти та визначити прогрес кожного учня. Регулярний моніторинг пройдених тем дозволяє вчасно виявити аспекти, які необхідно опрацювати глибше.

Підтвердження рівня. Після проходження курсу, ви отримуєте сертифікат за результатом фінального тесту. Сертифікат підтверджує рівень володіння англійською по загальноєвропейській системі CEFR.

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня 4 місяці

К-сть занять: 40 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 3 уроки

Тривалість одного заняття: 80 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 17:00 / 18:30 / 19:00

7 900₴

0,5 рівня

20 занять

14 000₴

1 рівень

40 занять

25 000₴

2 рівні

80 занять

Залишити заявку

Аспекти на уроках

На заняттях Active Scenario / рольові постановки

Дискусія на актуальні для усіх учасників групи теми.

 

На заняттях Speaking Focus & New Vocabulary / розмовна практика

Робота над правильним використанням граматичних конструкцій в усному та писемному мовленні. Граматика в розмовній англійській.

 

На уроках Accuracy in Grammar / Граматика у розмовній

Перегляд фільмів і подкастів, з подальшим обговоренням і опрацюванням.

 

На заняттях Listening & Сomprehension / сприйняття на слух

Опрацювання діалогів і ситуацій на найцікавіші та найактуальніші теми. Опрацювання та обігрування сюжетів книг. Така систематична робота дозволяє здобути уміння для спілкування з іноземцями. 

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Курси англійської для дорослих в Києві

Якщо вас цікавить англійська з нуля для дорослих в Києві, то вона викладається індивідуально в школі British Skylines на Позняках і в Центрі. Наступним кроком є групові заняття, починаючи з рівня Elementary. Курс розрахований на вивчення не лише загальної, але і англійської, яка необхідна для різних цілей: подорожі, здача іспиту, проходження співбесіди на роботу, де потрібне знання іноземної мови. Позняках и в Центре. Более углубленное изучение доступно уже в группах, начиная с уровня Elementary. Обучение в нашей школе помогает изучить не только общий курс, но и английский, который необходим для различных целей: путешествия, сдача экзамена, прохождение собеседования на работу, где требуется знание иностранного языка.

Які переваги вивчення англійської з носієм індивідуально?

Навчання англійської для дорослих на курсах це можливість навчатися з носієм мови, починаючи з рівня Pre-Intermediate. Заняття з носієм вкрай ефективні й корисні з кількох причин:

1. Неможливо перейти на рідну мову;

2. Практика дозволяє показати, наскільки засвоєні набуті знання;

3. Регулярне спілкування англійською позитивно впливає на швидкість засвоєння нового словникового запасу;

4. Студент чує, як необхідно правильно говорити, а також викладач працює над вимовою студентів;

5. Через носія відбувається занурення в культуру тієї країни, чия мова вивчається;

6Якщо англійську викладає носій, то у студента з’являється уміння спілкування активною живою мовою, а рівень розмовної англійської при цьому помітно зростає.

Англійською мова для дорослих онлайн

Відвідувати курси англійської для початківців дорослих за індивідуальним графіком зручно кожному студенту а у випадку, неможливості відвідувати аудиторні заняття – працює онлайн навчання. Як і offline розроблена ефективна і унікальна програма навчання online. Заняття англійською для дорослих початківців проводяться шляхом інтенсивного спілкування з викладачем. Під час занять по скайпу студент проходить розмовну практику, граматику в спілкуванні, а також вчиться сприймати інформацію на слух. Завдяки цьому активно розвиваються уміння розмовної англійської. Такі тренінги допомагають в професійній сфері і в побутовому спілкуванні.

У школі British Skylines на такі курси англійської мови для дорослих ціна становить 14 000 гривень. Це невисока ціна, особливо з урахуванням того, що всі заняття проводяться за індивідуальною програмою і гнучким графіком.

Курси англійської для дорослих з будь-яким рівнем: початківець, для B1 рівня, для С1 рівня

У British Skylines розробляється індивідуальний курс занять для кожного учня: англійська для роботи і життя, складання іспитів, вузькоспеціалізовані курси. Навіть люди з просунутими знаннями мови отримують нові знання і вивчають вузькоспеціалізовану англійську для досягнення нових цілей у професійній сфері. При цьому, незалежно від рівня знань і програми навчання, на курси англійської для дорослих ціна не змінюється.

Курси англійської для дорослих на Позняках, в Центрі, онлайн

У школі British Skylines викладачі з підтвердженими знаннями на великій практиці, а навчання проходить у міні-групах з 5-8 учнів три рази в тиждень. У програму занять включені розмовні та граматичні тренінги. На курси англійської для дорослих ціна становить 14 000 за цілий рівень по британській шкалi. Один рівень триває 4 місяці і включає в себе 40 занять.

Корисна інформація для дорослих, які вивчають англійську мову:

Сколько длятся курсы?

Как быть успешным в изучении?

Изучаем английский на карантине

Бизнес английский для взрослых

Выбираем курсы

Популярные неологизмы

Читайте також

 • July 14, 2023

  Как создать языковую среду?

  Общение с носителями языка действительно значительно ускоряет процесс изучения английского. Найти подходящую компанию для ведения регулярных бесед непросто. Ехать за…
 • July 14, 2023

  Идеальный запас лексики

  Начинаете учить английский? Тогда наверняка у вас уже возник вопрос, а сколько же нужно знать слов, чтобы свободно разговаривать на…
 • July 14, 2023

  Сленг в английском языке

  Сленг в английском языке Произношение, лексика, грамматика – все это безусловно важно в изучении языка, но недостаточно. Ведь бывает, что…