Курси англійської для дорослих

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська мова для дорослих у групах

Групи. Ви можете навчатися у наших відділеннях школи або онлайн по скайпу. Групи формуються  від 3 до 6 осіб. Перед початком навчання проводимо письмове та усне тестування, а також повноцінну консультацію з методистом школи. До рівня Pre-intermediate ви працюєте з викладачем, який володіє вашою рідною мовою. Починаючи з рівня Pre-intermediate заняття ведуться в режимі team-teaching (викладач англійської мови та викладач носій мови по черзі).

Навчальні матеріали. Для занять ви безкоштовно отримуєте усі навчальні матеріали на онлайн ресурсах, також  роздатковий матеріал.

Теми для опрацювання. Англійська для спілкування та комунікації (English for socializing). Англійська для професії (English for work). Англійська для подорожей (English for traveling).

Контроль. Проводимо Revisions / постійний моніторинг пройденого, щоб визначити прогрес кожного студента, та мати дані для подальшої роботи та роботи над помилками.

Підтвердження рівня. Після проходження курсу, ви отримуєте сертифікат за результатом  фінального тесту. Сертифікат підтверджує рівень володіння англійською по загальноєвропейській системі CEFR.

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня
4 місяці

Кількість занять
40 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень 3 уроки

Тривалість одного заняття 80 хвилин

Дні занять Пн. Ср. Пт. / Вт. Чт. Сб.

Час занять 17:00 / 18:30 / 19:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
20 занять
10 500
1 рівень
40 занять
18 000
2 рівні
80 занять
Английский для взрослых

Аспекти на уроках

На заняттях Speaking Focus & New Vocabulary / Розмовна практика

Дискусія на актуальні для усіх учасників групи теми.

На уроках Accuracy in Grammar / Граматика в розмовній англійській

Робота над правильним використанням граматичних конструкцій в усному та писемному мовленні. Граматика в розмовній англійській.

На заняттях Listening & Сomprehension / Сприйняття на слух

Перегляд фільмів і подкастів, з подальшим обговоренням і опрацюванням.

На заняттях Active Scenario / Рольові постановки

Опрацювання діалогів і ситуацій на найцікавіші та найактуальніші теми. Опрацювання та обігрування сюжетів книг. Така систематична робота дозволяє здобути уміння для спілкування з іноземцями.

Індивідуальні заняття

Програма курсу. Заняття в форматі «1 учень – 1 викладач». Таке навчання для тих, хто потребує англійську для  персональних цілей: професійна лексика, підготовка до іспиту, проходження співбесіди.

Розклад. Графік навчання – індивідуальний, залежить від можливостей та цілей студента. Мінімальна рекомендована кількість – 2 уроки на тиждень. Збільшення інтенсивності за запитом. При скасуванні або перенесенні заняття оплата зберігається.

Теми курсу. Основа програми – розмовна та ділова англійська. Також ми опрацьовуємо теми за запитом.

Вартість. За 10 індивідуальних занять (1,5 місяці) ви проходите програму 0, 5 рівня. Вартість навчання  – 6 500 грн.

За 20 індивідуальних заняття (3 місяці) ви проходите 1 рівень. Вартість навчання – 10 500 грн.

За 40 індивідуальних занять (6 місяців) ви проходите 2 рівні. Вартість навчання – 18 000 грн. за курс Англійська для дорослих.

Индивидуальные занятия английским для взрослых

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Курси англійської для дорослих в Києві

  Якщо вас цікавить англійська з нуля для дорослих в Києві, то вона викладається індивідуально в школі British Skylines на Позняках і в Центрі. Наступним кроком є групові заняття, починаючи з рівня Elementary. Курс розрахований на вивчення не лише загальної, але і англійської, яка необхідна для різних цілей: подорожі, здача іспиту, проходження співбесіди на роботу, де потрібне знання іноземної мови.

  Які переваги вивчення англійської з носієм індивідуально?

  Навчання англійської для дорослих на курсах це можливість навчатися з носієм мови, починаючи з рівня Pre-Intermediate. Заняття з носієм вкрай ефективні й корисні з кількох причин:

  1. Неможливо перейти на рідну мову;

  2. Практика дозволяє показати, наскільки засвоєні набуті знання;

  3. Регулярне спілкування англійською позитивно впливає на швидкість засвоєння нового словникового запасу;

  4. Студент чує, як необхідно правильно говорити, а також викладач працює над вимовою студентів;

  5. Через носія відбувається занурення в культуру тієї країни, чия мова вивчається;

  6. Якщо англійську викладає носій, то у студента з’являється уміння спілкування активною живою мовою, а рівень розмовної англійської при цьому помітно зростає.

  Англійська мова для дорослих по скайпу

  Відвідувати курси англійської для початківців дорослих за індивідуальним графіком зручно кожному студенту а у випадку, неможливості відвідувати аудиторні заняття – працює онлайн навчання. Як і offline розроблена ефективна і унікальна програма навчання online. Заняття англійською для дорослих початківців проводяться шляхом інтенсивного спілкування з викладачем. Під час занять по скайпу студент проходить розмовну практику, граматику в спілкуванні, а також вчиться сприймати інформацію на слух. Завдяки цьому активно розвиваються уміння розмовної англійської. Такі тренінги допомагають в професійній сфері і в побутовому спілкуванні.

  У школі British Skylines на такі курси англійської мови для дорослих ціна становить 10 500 гривень. Це невисока ціна, особливо з урахуванням того, що всі заняття проводяться за індивідуальною програмою і гнучким графіком.

  Курси англійської для дорослих з будь-яким рівнем: початківець, для B1 рівня, для С1 рівня

  У British Skylines розробляється індивідуальний курс занять для кожного учня: англійська для роботи і життя, складання іспитів, вузькоспеціалізовані курси. Навіть люди з просунутими знаннями мови отримують нові знання і вивчають вузькоспеціалізовану англійську для досягнення нових цілей у професійній сфері. При цьому, незалежно від рівня знань і програми навчання, на курси англійської для дорослих ціна не змінюється.

  Курси англійської для дорослих на Позняках і в Центрі

  У школі British Skylines викладачі з підтвердженими знаннями на великій практиці, а навчання проходить у міні-групах з 5-8 учнів три рази в тиждень. У програму занять включені розмовні та граматичні тренінги. На курси англійської для дорослих ціна становить 10 500 за цілий рівень по британській шкалi. Один рівень триває 4 місяці і включає в себе 40 занять.