Курси англійської для початківців

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилинст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Курси англійської для початківців

Формат навчання

Групи. Кожна група –  від 3 до 6 студентів одного рівня.  Заняття проходять в офісі або по скайпу, 3 рази на тиждень.

Матеріали для навчання. Викладач надає усі матеріали на занятті безкоштовно, окрім того, усі студенти мають доступ до онлайн бібліотеки школи.

Контроль. Здійснюється Revisions / постійний моніторинг пройденого засвоєного матеріалу, щоб визначити прогрес студентів, а заодно виявити аспекти, які треба покращити.

Сертифікат. Після закінчення курсу видаємо сертифікат, який підтверджує пройдений рівень за європейською шкалою CEFR.

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня
4 місяці з урахуванням свят

Кількість занять
40 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень 3 уроки

Тривалість одного заняття 80 хвилин

Дні занять Пн. Ср. Пт. / Вт. Чт. Сб.

Час занять 11:00 / 18:30 / 19:00

Вартість
4 900
0,5 рівня
20 занять
9 000
1 рівень
40 занять
15 000
2 рівні
80 занять
Английский для начинающих

Індивідуальні заняття для початківців

Розклад уроків. Заняття здійснюються 2 рази на тиждень по 75 хвилин. 20 занять ви проходите за 3 місяці. При потребі, інтенсивність занять збільшується до 3-4 занять на тиждень і курс триває 1,5- 2 місяці. Після проходження індивідуального курси, студент має можливість навчатися у групі Elementary. Вартість одного рівня 9 000 грн.

Кому рекомендований курс. Індивідуальні заняття для дорослих і підлітків, які ніколи не вивчали англійську. Тим, хто вивчав англійську давно і хоче почати спочатку. А також для тих, хто планує вивчити мову грунтовно.

Контроль. Для визначення прогресу в вашому навчанні учителі курсу проводять проміжні тести. Така робота допомагає виявити прогалини у знаннях та швидко їх закрити з допомогою викладача.

Матеріали. Роздаткові матеріали, підручники у електронному вигляді та доступ до онлайн-бібліотеки є безкоштовними.

Теми курсу. English for speaking (Англійська розмовна). English for work and life (Основи бізнес і загальної англійської). English for traveling (Англійська для подорожей).

Сертифікат. Після складання фінального тесту ви отримуєте сертифікат. Сертифікат є підтвердженням рівня володіння англійською за градацією CEFR.

FAQ
Питання новачків про курси англійської

Скільки треба часу, щоб вивчити англійську мову з нуля?

Якщо ви починаєте навчання з початку, то терміни навчання становлять 16 місяців на групових заняттях або 12 місяців індивідуально. За цей період студенти здобувають рівень B1.

Якщо я вчив англійську багато років тому в школі – це значить, що я вже не початківець?

У більшості випадків це один з двох варіантів: рівень Beginner або Elementary. Якщо після навчання в школі ви не пам'ятаєте практично нічого - це Beginner. Якщо залишилися уміння будувати нескладні речення, у вашому словниковому запасі є три або п'ять сотень слів, ви знайомі з деякими граматичними темами, то вам, однозначно, потрібен Elementary English.

Якщо я абсолютно не знаю англійської, чи варто мені починати заняття у групі?

Щоб досягти рівня A1 (elementary), потрібно 3 місяці індивідуальних занять з 20 уроків. Після цього можна починати проходити групове навчання.

Як відстежити прогрес навчання в вашій школі?

Займаючись на курсах англійської мови, ви точно знаєте, на якому рівні ви навчаєтеся і скільки часу вам необхідно, щоб перейти на наступний рівень. Також ви можете порівнювати свої результати з результатами студентів вашої групи. Проміжні тести допомагають зрозуміти та визначити прогрес кожного учня. Регулярний моніторинг пройдених тем дозволяє вчасно виявити аспекти, які необхідно опрацювати глибше.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Курси англійської в Києві для початківців

У школі British Skylines навчальні курси для початківців проходять у двох відділеннях школи – на Позняках і в Центрі.Досвідчені викладачі, постійний моніторинг засвоєного, власний розроблений комплекс навчання дозволяє усім студентам швидко та якісно вивчити англійську.

Курси англійської мови для початківців в Києві підходять старшим школярам, підліткам, а також дорослим, які ніколи не вивчали англійську або вивчали її досить давно. Це оптимальний курс для тих, хто свідомо хоче вивчити іноземну мову та застосовувати знання під час подорожей та на роботі

Курси англійської мови  для дорослих і школярів

Для учнів різного віку потрібний різний підхід. Уроки з підлітками здійснюються в ігровій формі, щоб розбудити у них інтерес до вивчення іноземної мови. Це завжди прискорює навчальний прогрес. А інтенсивні курси англійської для початківців дорослих, 3-4 рази в тиждень в індивідуальному режимі, дозволяють швидко отримати нові знання, навчитися розмовляти англійською та розуміти її на слух.

Англійська мова з нуля в Києві: заняття в групі або індивідуальне навчання?

Курси для початківців по вивченню англійської мови проходять в групах з 3-6 студентів. Проходять заняття 3 рази на тиждень. Групові заняття мають наступні переваги:

1. Групове навчання дозволяє відтворювати реальні ситуації та обігрувати їх англійською мовою;

2. Робота в групі є можливістю вивчити іноземну мову у легкій формі;

3. Більшість уроків є варіативними та спрямованими на навчання різних мовних аспектів;

4. Заняття разом з іншими студентами часто служать додатковою мотивацією.

5. Групові уроки дозволяють ділитися навчальними навичками з іншими.

 

Курси англійської мови з нуля в Києві включають в себе:

1. Розмовну практику – теми для обговорення підбираються з урахуванням вподобань кожного студента.

2. Рольові постановки – увесь навчальний матеріал закріплюється через практику з імітуванням реальних ситуацій.

3. Граматика в розмовній – студенти вчаться правильно будувати речення і використовувати часи.

4. Сприйняття на слух – на уроках ви працюєте з аудіо матеріалами, які дозволяють розвивати уміння сприймати іноземну мову.

Курси англійської елементарі по скайпу

Якщо у студента з яких-небудь причин немає часу або можливості відвідувати курси, передбачено навчання online. Такі курси англійської для новачків у Києві мають свої особливості, так як весь процес навчання проходить по скайпу. Однак для досвідчених і професійних викладачів така робота є так само ефективною. Вони зможуть знайти підхід до будь-якого учня і зробити процес навчання максимально цікавим і легким.

Англійська з нуля швидко в Києві на Позняках і в Центрі

Навчання в школі British Skylines може проходити в офісах на Позняках і в Центрі. Вартість одного рівня 9 000 гривень з 40 занять і триває 3 місяці. Тут ви маєте можливість працювати з досвідченими викладачами та дійсно вивчити іноземну мову!