Англійська для
школярів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська мова для підлітків у групах

Програма навчання у групах

Розклад і програма. Школярі займаються у міні-групах з 6-8 осіб близького віку та рівня знань. На заняттях Speaking Focus підібрані теми з урахуванням особливостей підліткової психології, їх інтересів і потреб.

 

Особлива увага приділяється складним граматичним конструкціям і часам, які школярі успішно використовують на іспитах ДПА та ЗНО. Використання online підтримки British Skylines дозволяє школярам з інтересом виконувати завдання і вдома також.

Сертифікат CEFR. Коректний і чіткий контроль дисципліни забезпечує ґрунтовну мовну підготовку до кінця навчального року. Після написання Final Test видається сертифікат, який підтверджує набутий рівень за загальноєвропейською градацією CEFR (Common European Framework of Reference for Languages).

Інформація про курс
15.11
START КУРСА

Тривалість 1 семестра
2 місяці

К-сть занять
24 уроки в одному семестрі

К-сть занять на тиждень 3 уроки

Тривалість одного заняття 80 хвилин

Дні занять Пн. Ср. Пт. / Вт. Чт. Сб.

Час занять 17:00 / 18:30 / 19:00

Вартість
6 500
1 семестр
24 заняття
10 500
2 семестри
48 занять
18 000
4 семестри
96 занять
Английский язык для школьников

Англійська мова для підлітків індивідуально

Методика парного навчання. Індивідуальні заняття для школярів – один з найефективніших і швидких способів усунути прогалини і вивчити англійську мову. Школярі починають швидко і правильно говорити англійською у найкоротші терміни, займаючись за методикою парного навчання, або 1: 1 з викладачем.

 

Переваги парного навчання очевидні: крім швидкого подолання мовного бар’єру, програма повністю адаптована під прогалини, потреби й  інтереси обох учнів. Програма ефективно відпрацьовується у діалогах, рольових постановках, граматичних тренінгах.

Навчальний розклад планується на основі побажань обох школярів і розкладу їх викладача. Графік занять дуже гнучкий, але повинен містити не менше 2 уроків на тиждень.

Вартість за 12 уроків × 75 хвилин = 6 500 грн. Другий учень отримує 50% знижку на навчання!

Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм родичем, однокласником, другом. Разом з близькою людиною ви будете почувати себе впевнено і комфортно на заняттях. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

При успішному проходженні курсу і здачі фінального тесту в центрі British Skylines школяр отримує сертифікат – підтвердження рівня володіння англійською, який визначається по загальноєвропейській системі CEFR (Common European Framework of Reference for Languages).

Можливі такі програми

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення