Курси англійської мови для школярів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська мова для підлітків у групах

Графік і навчальний план. Школярі відвідують групи 3 рази на тиждень з 6-8 осіб. З рівня Pre-Intermediate основні заняття ведуть викладачі англійської мови, а заняття Speaking Focus проводять  носії мови. З носіями мови обіграються різні ситуації – побутові, у поїздках, особисті. Така практика сфокусована на максимально швидке подолання мовного бар’єру.

 

Особлива увага приділяється складним граматичним конструкціям і часам, які школярі успішно використовують на іспитах ДПА та ЗНО. Використання online підтримки British Skylines  – це можливість вчитися ефективно навіть виконуючи домашнє завдання.

Рівень CEFR. Чіткий контроль знань і коректний контроль дисципліни є основною умовою набуття високого рівня в кінці навчального року. Після написання Final Test видається сертифікат, який підтверджує набутий рівень за загальноєвропейською градацією CEFR (Common European Framework of Reference for Languages).

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня
4 місяці з урахуванням свят

К-сть занять
40 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень 3 уроки

Тривалість одного заняття 80 хвилин

Дні занять Пн. Ср. Пт. / Вт. Чт. Сб.

Час занять  11:00/ 17:00 / 18:30 / 19:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
20 занять
10 500
1 рівень
40 занять
18 000
2 рівні
80 занять
Английский язык для школьников

Індивідуальні заняття для підлітків

Англійська на випередження. Школярі, які проходять курс, мають набагато вищий рівень від своїх однолітків, займаючись 1: 1 з викладачем. Результати такого навчання батьки відразу помічають при першій поїздці за кордон.

 

Англійська для неуспішних учнів. Виконання шкільної програми, пояснення важких тем, допомога у виконанні домашніх та контрольних робіт.

 

Методика парного навчання. Якщо є два студенти з приблизно однаковим рівнем, то вони можуть займатися в парі. Програма повністю адаптована під прогалини, потреби та інтереси обох школярів. Займаючись в парі, результат досягається в 2 рази швидше.

 

Вартість за 10 уроків × 60 хвилин = 6 500 грн. Другий учень отримує 50% знижку на навчання!

Навчальний розклад планується на основі побажань обох школярів і розкладу їх викладача. Графік занять дуже гнучкий, але повинен містити не менше 2 уроків на тиждень.

При успішному проходженні курсу і здачі фінального тесту в центрі British Skylines школяр отримує сертифікат – підтвердження рівня володіння англійською, який визначається по загальноєвропейській системі CEFR (Common European Framework of Reference for Languages).

Основні програми

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Курси англійської для школярів в Києві

  Курси англійської для школярів та абітурієнтів у школі British Skylines необхідні для підготовки до вступу у заклад вищої освіти, вибору професії та особистісного росту. Знання іноземної мови відкриває перед підлітком різні двері і в майбутньому допоможе отримати хорошу високооплачувану посаду.

  Англійська для школярів в Києві: індивідуальне навчання і в групах

  Учень матиме можливість вибрати формат навчання, після проходження тестування на визначення рівня.

  До основних переваг індивідуальних занять можна віднести:

  1. Індивідуальна адаптована програма;

  2. Фокус вчителя тільки на вас;

  3. Завдання даються з урахуванням слабких і сильних сторін студента;

  4. Постійний діалог з педагогом, завдяки чому інформація засвоюється швидше;

  5. Можливість підлаштовувати графік занять під потреби.

  Основними перевагами вивчення англійської в групах є:

  1. Постійна дискусія разом з групою дозволить швидше заповнити прогалини в знаннях;

  2. Студенти набувають вміння комунікувати, вести діалоги і постійно спілкуються між собою англійською;

  3. У процесі навчання учень отримує не тільки знання, а й гарний настрій, а також може знайти нових друзів;

  4. Можна оцінити свої знання і успіхи в порівнянні з іншими студентами, що може стати додатковою мотивацією до навчання;

  5. Англійська в ігровій формі для школярів значно спрощує процес навчання і засвоєння нової інформації.

  Англійська мова з носієм

  Курси англійської для школяра також включають спілкування з носієм мови. Завдяки цьому студент чує та відпрацьовує правильну вимову. Живе спілкування з носієм дозволяє оцінити свої успіхи. Ще одна особливість такого навчання – у процесі спілкування неможливо перейти на рідну мову, тому доводиться вчитися складати речення тільки англійською.

  Вивчення англійської по скайпу для початківців

  Англійську можна вивчати не тільки в групах або на індивідуальних курсах, але і віддалено. Таке навчання відрізняється тільки формою навчання, але за якістю зберігає усі нюанси. Англійська з нуля для школярів по скайпу викладається досвідченими педагогами, які навіть на відстані зможуть знайти підхід до школяра і викликати в нього непідробний інтерес до іноземної мови і самого процесу навчання.

  Курси англійської для школярів в Києві на Позняках і в Центрі

  Школа British Skylines розташована поблизу станції метро Позняки за адресою м.Київ, вул. Драгоманова 29, 3 поверх, оф. 302 (ТЦ «Центрум). Друга адреса – місто Київ, вулиця Ольгинська 2/4, 4 поверх, офіс 32, в 1 хвилині від станції метро Хрещатик.

  У нас англійську для школярів викладають досвідчені і висококваліфіковані педагоги, які знають всі нюанси роботи з підлітками. Вчителі намагаються зробити заняття максимально продуктивними та цікавими водночас.