Курси англійської мови для школярів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилинст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська мова для підлітків у групах

Розклад і програма. Школярі займаються 3 рази на тиждень у міні-групах з 6-8 осіб близьких за віком та рівнем знань. З рівня Pre-Intermediate основні заняття ведуть викладачі англійської мови, а заняття Speaking Focus проводять  носії мови. З носіями мови обіграються різні ситуації – побутові, у поїздках, особисті. Ефективність таких занять у тому, що школярі одразу починають говорити англійською та швидко долають мовний бар’єр.

 

Особлива увага приділяється складним граматичним конструкціям і часам, які школярі успішно використовують на іспитах ДПА та ЗНО. Використання online підтримки British Skylines дозволяє школярам з цікавістю виконувати завдання і вдома також.

Сертифікат CEFR. Чіткий контроль знань і коректний контроль дисципліни забезпечують ґрунтовну мовну підготовку до кінця навчального року. Після написання Final Test видається сертифікат, який підтверджує набутий рівень за загальноєвропейською градацією CEFR (Common European Framework of Reference for Languages).

Інформація про курс
07.04
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
4 місяці

К-сть занять
48 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень 3 уроки

Тривалість одного заняття 80 хвилин

Дні занять Пн. Ср. Пт. / Вт. Чт. Сб.

Час занять 17:00 / 18:30 / 19:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
24 заняття
10 500
1 рівень
48 занять
18 000
2 рівні
96 занять
Английский язык для школьников

Англійська мова для підлітків індивідуально

Англійська на випередження. Школярі починають швидко і правильно говорити англійською за найкоротші терміни, займаючись 1: 1 з викладачем. Результати такого навчання батьки відразу відзначають по першій поїздці за кордон.

 

Англійська для неуспішних учнів. Заповнення прогалин з шкільної англійської, допомога у виконанні домашніх завдань, підготовка до контрольних робіт.

 

Методика парного навчання. Школярі можуть займатися вдвох, якщо їх рівень володіння англійською збігається. Програма повністю адаптована під прогалини, потреби та інтереси обох школярів. Займаючись в парі, результат досягається в 2 рази швидше.

 

Вартість за 12 уроків × 75 хвилин = 6 500 грн. Другий учень отримує 50% знижку на навчання!

Навчальний розклад планується на основі побажань обох школярів і розкладу їх викладача. Графік занять дуже гнучкий, але повинен містити не менше 2 уроків на тиждень.

При успішному проходженні курсу і здачі фінального тесту в центрі British Skylines школяр отримує сертифікат – підтвердження рівня володіння англійською, який визначається по загальноєвропейській системі CEFR (Common European Framework of Reference for Languages).

Можливі такі програми

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Курси англійської для школярів в Києві

Курси англійської для школярів та абітурієнтів у школі British Skylines необхідні для підготовки до вступу у заклад вищої освіти, вибору професії та самоствердження. Знання іноземної мови відкриває перед підлітком різні двері і в майбутньому допоможе отримати хорошу високооплачувану посаду.

Англійська для школярів в Києві: індивідуальне навчання і в групах

Учневі допоможуть вибрати, який спосіб навчання йому більше підходить.

До основних переваг індивідуальних занять можна віднести:

1. Заняття за індивідуальною програмою;

2. Викладач може зосередитися на одному учні;

3. Завдання даються з урахуванням слабких і сильних сторін студента;

4. Постійний діалог з педагогом, завдяки чому інформація засвоюється швидше;

5. Можна вибрати зручний для себе час навчання.

Основними перевагами вивчення англійської в групах є:

1. Обговорення питань разом з групою дозволить швидше заповнити прогалини в знаннях;

2. Студенти вчаться співпрацювати в групах і постійно спілкуються між собою англійською;

3. У процесі навчання учень отримує не тільки знання, а й гарний настрій, а також може знайти нових друзів;

4. Можна оцінити свої знання і успіхи в порівнянні з іншими студентами, що може стати додатковою мотивацією до навчання;

5. Англійська в ігровій формі для школярів значно спрощує процес навчання і засвоєння нової інформації.

Англійська мова з носієм

Курси англійської для школяра також включають спілкування з носієм мови. Завдяки цьому студент чує, як правильно повинні звучати слова, він вчиться правильної вимови. Живе спілкування з носієм дозволяє оцінити свої успіхи. Ще одна особливість такого навчання – у процесі спілкування неможливо перейти на рідну мову, тому доводиться вчитися складати речення тільки англійською.

Вивчення англійської по скайпу для початківців

Англійську можна вивчати не тільки в групах або на індивідуальних курсах, але і віддалено. Таке навчання не сильно поступається звичним методам, хоча і має свої особливості. Англійська з нуля для школярів по скайпу викладається досвідченими педагогами, які навіть на відстані зможуть знайти підхід до школяра і викликати в нього непідробний інтерес до іноземної мови і самого процесу навчання.

Курси англійської для школярів в Києві на Позняках і в Центрі

Школа British Skylines знаходиться в 5 хвилинах ходьби від станції метро Позняки за адресою м.Київ, вул. Драгоманова 29, 3 поверх, оф. 302 (ТЦ «Центрум). Друга адреса – місто Київ, вулиця Ольгинська 2/4, 4 поверх, офіс 32, в 1 хвилині від станції метро Хрещатик.

У нас англійську для школярів викладають досвідчені і висококваліфіковані педагоги, які знають всі нюанси роботи з підлітками. Вони викладають англійську в ігровій та інтерактивній формі, завдяки чому процес навчання проходить легко і з цікавість для учнів.