Залишити заявку

Курси англійської мови для школярів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки – 5 минут
ст. м. Крещатик – 1 минута

Англійська мова для підлітків у групах

Графік і навчальний план. Школярі відвідують групи 3 рази на тиждень з 6-8 осіб. З рівня Pre-Intermediate основні заняття ведуть викладачі англійської мови, а заняття Speaking Focus проводять носії мови. З носіями мови обіграються різні ситуації – побутові, у поїздках, особисті. Така практика сфокусована на максимально швидке подолання мовного бар’єру. 

Особлива увага приділяється складним граматичним конструкціям і часам, які школярі успішно використовують на іспитах ДПА та ЗНО. Використання online підтримки British Skylines – це можливість вчитися ефективно навіть виконуючи домашнє завдання.

Рівень CEFR. Чіткий контроль знань і коректний контроль дисципліни є основною умовою набуття високого рівня в кінці навчального року. Після написання Final Test видається сертифікат, який підтверджує набутий рівень за загальноєвропейською градацією CEFR (Common European Framework of Reference for Languages).

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня 4 місяці

К-сть занять: 40 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 3 уроки

Тривалість одного заняття: 80 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 17:00 / 18:30 / 19:00

7 900₴

0,5 рівня

20 занять

14 000₴

1 рівень

40 занять

25 000₴

2 рівні

80 занять

Залишити заявку

Індивідуальні заняття для підлітків

Англійська на випередження. Школярі, які проходять курс, мають набагато вищий рівень від своїх однолітків, займаючись 1: 1 з викладачем. Результати такого навчання батьки відразу помічають при першій поїздці за кордон.

Методика парного навчання.   Вартість для вас за 20 індивідуальних уроків × 60 хвилин = 14 000 грн. Ваш напарник сплачує 7 000 грн. і ви займаєтесь разом. Школьники могут заниматься вдвоем, если их текущий уровень английского совпадает.

Вартість парного навчання. Вартість для вас за 20 індивідуальних уроків × 60 хвилин = 14 000 грн. Ваш напарник сплачує 7 000 грн. і ви займаєтесь разом. Навчальний розклад планується на основі побажань обох школярів і розкладу їх викладача. Графік занять дуже гнучкий, але повинен містити не менше 2 уроків на тиждень.

При успішному проходженні курсу і здачі фінального тесту в центрі British Skylines школяр отримує сертифікат – підтвердження рівня володіння англійською, який визначається по загальноєвропейській системі CEFR (Common European Framework of Reference for Languages).
(Common European Framework of Reference for Languages).

Основні програми

Англійська для школярів з низькою успішністю

Англійська на випередження

Загальна англійська для школярів 12—16 років

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Курси англійської для школярів в Києві

Курси англійської для школярів та абітурієнтів у школі British Skylines необхідні для підготовки до вступу у заклад вищої освіти, вибору професії та особистісного росту. Знання іноземної мови відкриває перед підлітком різні двері і в майбутньому допоможе отримати хорошу високооплачувану посаду.

Англійська для школярів в Києві: індивідуальне навчання і в групах

Учень матиме можливість вибрати формат навчання, після проходження тестування на визначення рівня.

До основних переваг індивідуальних занять можна віднести:

1Індивідуальна адаптована програма;

2. Фокус вчителя тільки на вас;

3. Завдання даються з урахуванням слабких і сильних сторін студента;

4. Постійний діалог з педагогом, завдяки чому інформація засвоюється швидше;

5. Можливість підлаштовувати графік занять під потреби.

 

 

Основними перевагами вивчення англійської в групах є:

1. Постійна дискусія разом з групою дозволить швидше заповнити прогалини в знаннях;

2. Студенти набувають вміння комунікувати, вести діалоги і постійно спілкуються між собою англійською;

3. У процесі навчання учень отримує не тільки знання, а й гарний настрій, а також може знайти нових друзів;

4Можна оцінити свої знання і успіхи в порівнянні з іншими студентами, що може стати додатковою мотивацією до навчання;

5. Англійська в ігровій формі для школярів значно спрощує процес навчання і засвоєння нової інформації.

Англійська мова з носієм

Курси англійської для школяра також включають спілкування з носієм мови. Завдяки цьому студент чує та відпрацьовує правильну вимову. Живе спілкування з носієм дозволяє оцінити свої успіхи. Ще одна особливість такого навчання – у процесі спілкування неможливо перейти на рідну мову, тому доводиться вчитися складати речення тільки англійською.

Вивчення англійської онлайн для початківців

Англійську можна вивчати не тільки в групах або на індивідуальних курсах, але і віддалено. Таке навчання відрізняється тільки формою навчання, але за якістю зберігає усі нюанси. Англійська з нуля для школярів онлайн викладається досвідченими педагогами, які навіть на відстані зможуть знайти підхід до школяра і викликати в нього непідробний інтерес до іноземної мови і самого процесу навчання.

Курси англійської для школярів в Києві на Позняках і в Центрі

Школа British Skylines розташована поблизу станції метро Позняки за адресою м.Київ, вул. Драгоманова 29, 3 поверх, оф. 302 (ТЦ «Центрум). Друга адреса – місто Київ, вулиця Ольгинська 2/4, 4 поверх, офіс 32, в 1 хвилині від станції метро Хрещатик.

У нас англійську для школярів викладають досвідчені і висококваліфіковані педагоги, які знають всі нюанси роботи з підлітками. Вчителі намагаються зробити заняття максимально продуктивними та цікавими водночас.

Корисна інформація для школярів, які вивчають англійську:

 

Читайте також

 • July 14, 2023

  Топ-10 приложений и сервисов для изучения английского языка

  Решили прокачать иностранный язык? Индивидуальные занятия английским можно организовать даже дома — с помощью специальных приложений. Языковый центр British Skylines…
 • July 14, 2023

  Как полюбить английский язык

  Как полюбить английский Когда всерьез занимаешься каким-то делом и хочешь добиться в нем успехов, важно полюбить это дело. Так же…
 • July 14, 2023

  Зачем нужен TOEFL?

  Зачем нужен TOEFL? Чтобы поехать учиться в хороший заграничный университет или колледж, недостаточно иметь какие-то знания и заплатить деньги за…
 • July 14, 2023

  Как учить английский дистанционно?

  Изучение английского языка дистанционно В последнее время все большей популярностью пользуются методики дистанционного изучения английского языка. Но при этом активно…
 • July 14, 2023

  Онлайн курси школи

  Программа обучения. Первый этап — тестирование для определения вашего уровня английского. По его результатам мы подбираем для вас подходящего преподавателя…
 • July 14, 2023

  Идеальный запас лексики

  Начинаете учить английский? Тогда наверняка у вас уже возник вопрос, а сколько же нужно знать слов, чтобы свободно разговаривать на…