Залишити заявку

Школа англійської мови
British Skylines

Найближчий START групПройдіть тест

ст. м. Позняки – 5 минут
ст. м. Крещатик – 1 минута

Курси англійської мови поруч з м. Позняки

У приміщеннях школи British Skylines проводимо індивідуальні та групові заняття з англійської мови для всіх рівнів (від 0 до Advanced). Заняття проводимо за авторською методикою British Skylines та завжди тримаємо руку на пульсі сучасних методик вивчення мови. Школа англійської мови British Skylines знаходиться за адресою вулиця Михайла Драгоманова, 29 в ТЦ “Центрум”. Школа розташована у пішій доступності від основних станцій метро Дарницького району та станцій метро Позняки, Осокорки Харківська. Записуйтесь на консультацію.

Курси англійської мови Київ

Standard

20.09
Start курсу

Тривалість курсу: 3,5 місяці

К-сть занять: 3 заняття на тиждень

Школи:  м. Позняки, Online

Кількість учнів

3-6

Детальніше

Intensive

20.09
Start курсу

Тривалість курсу: 1 місяць

К-сть занять: 5 урокiв на тиждень

Школи: м. Позняки, Online

Кількість учнів

3-6

Детальніше

Individual

Кожен день
Start курсу

Тривалість курсу: 1,5 місяця

К-сть занять: 2 дні на тиждень

Школи:  м. Позняки, Online

Кількість учнів

1-2

Детальніше

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Як дістатися до нашої школи на Позняках з найближчих станцій метро?

Курси англійської мови проводяться в будівлі ТЦ "Центрум" за адресою вулиця Драгоманова 29. Від станції метро Позняки неспішним кроком можна дійти за 10 хвилин. Ст. метро належить до зеленої, лінії.

Від станції метро Бориспільська

Зручніше і без заторів доїжджати безпосередньо на метро. Можна також скористатися наземним транспортом, але з пересадками. Дійти пішки до "Орленка", і сісти на 317 маршрут. Потім вийти на Харківській, сісти на 22 автобус і доїхати до вул. Руденка, звідки пройти трохи пішки до школи. Поїздка особистим транспортом займе близько 12 хвилин, якщо їхати проспектом Бажана

Від станції метро Харківська

Станції метро Позняки та Харківська розташовані поруч. До метро можна доїхати за 4 хвилини, і пройти пішки 5 хвилин до місця призначення. Можна від метро Харківська сісти на автобус або маршрутку, доїхати до парку Позняки, і пройти пішки. Або обійти сквер проспектом Григоренка та вулицею Драгоманова.

Від станції метро Дружби Народів

Станції розташовані на одній гілці, тож добиратися на метро швидко і зручно. Наземним транспортом маршрут по проспекту Петра Григоренка займе близько 40 хвилин, оскільки доведеться добиратися з Печерського району, який знаходиться на правому березі.

Від станції метро Вирлиця

Поїздка на метро з Дарницького району Києва займе не більше 10 хвилин. Якщо їхати проспектом Бажана, на дорогу доведеться витратити до 20 хвилин.

Чи доступні курси англійської для дітей у школі на Позняках?

На Позняках доступні курси англійської мови для будь-якого віку, включно з підлітками. Викладачі школи уважно підходять до кожного учня і допомагають їм досягти результатів. Заняття проводяться в зручному місці та на різних графіках. Курси включають вивчення граматики, словникового запасу, аудіювання, говоріння та письма. Тут ви також знайдете методичні матеріали та ресурси для навчання.

Чого можна навчитися на курсах англійської мови?

Вибір на користь школи англійської роблять люди, які хочуть вивчити мову для спілкування, роботи, подорожей. Учні готові для цього виконувати будь-які завдання, які перед ними поставлять викладачі. Прагнення до отримання додаткової освіти, відвідування всіх занять і бажання досягти успіху, є відмінним стартом, щоб учень міг досягти певних результатів.

  • З цікавістю, а головне - розумінням, переглядати фільми та серіали англійською мовою, читати в оригіналі літератур.
  • Грамотно і зрозуміло для оточуючих висловлювати свої думки.
  • Вибудовувати речення.
  • Розуміти іноземну мову і без страху та сорому вступати в спілкування з носіями мови.
  • Розширити свій словниковий запас, зокрема такий, що складається з профільних термінів.
  • Знати сленг, уміти використовувати у справі в контексті прості фрази та конструкції, якими розмовляє англомовна молодь.
  • Практикувати спілкування, вступивши в розмовний клуб.