Корпоративні курси англійської

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Корпоративні курси англійської мови

Бізнес англійська

Тестове заняття. Спочатку ми проводимо одне тестове заняття для ваших співробітників на території наших шкіл або за домовленістю. Під час тестового заняття тривалістю 1 годину 20 хвилин буде представлений типовий урок, розроблений для вашої компанії методистами British Skylines. Ви будете максимально залучені в процес навчання нашої комбінованої програми «Англійська розмовна + Англійська ділова». У кінці уроку викладач розподіляє всіх майбутніх учасників навчання на групи за рівнем володіння англійською.

 

Результати навчання. За 6 місяців ми піднімаємо рівень володіння англійською ваших співробітників на один рівень за британською шкалою. Наприклад, якщо вихідний рівень В1, то за 6 місяців ваші співробітники досягнуть рівня В2.

 

Розклад. Заняття в групах від 3 до 10 осіб на території нашої школи проходять 2-3 рази на тиждень. На території вашої компанії проведення уроків можливо при формуванні від 2-3 таких груп, які займаються по черзі.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 семестра 
3 місяці

Кількість занять
24 уроки в одному семестрі

К-сть занять на тиждень 2 уроки

Тривалість одного заняття 80 хвилин

Дні занять за домовленістю

Час занять за домовленістю

Вартість
25 000
1 семестр
укр. репетитор
24 заняття
30 000
1 семестр
ін. репетитор
24 заняття
1 200
тестове заняття
Бизнес английский

Важлива інформація

Методика навчання

Програма навчання розробляється індивідуально з урахуванням галузі вашого бізнесу і рівня володіння англійською ваших співробітників. Наприклад, загальна англійська + курси англійської для фармацевтів / юристів / фінансистів і т. д.

Навчальні матеріали

Матеріали, які використовуються під час уроків, а також електронні підручники надаються безкоштовно для всіх учнів. Додатково можна користуватися онлайн-бібліотекою.

Контроль навчання

Під час проходження курсу ваші співробітники виконують проміжні тести для перевірки засвоєного матеріалу і визначення прогресу в навчанні. За результатами таких тестувань кожен учень дізнається, які теми вимагають подальшого опрацювання.

Сертифікат

Після завершення курсу по вашому запиту ми видаємо співробітникам, які не пропускали заняття і виконали фінальний тест, сертифікат із зазначенням їх актуального рівня англійської.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Корпоративні курси англійської мови в Києві

Заняття з англійської на корпоративних курсах у школі British Skylines усього за 6 місяців навчання дозволяють досягти неймовірних результатів. За цей час рівень знання англійської співробітниками компанії підвищується на один рівень за британською шкалою.

Переваги корпоративних занять англійською для початківців дорослих

Курси англійської для компаній мають чимало переваг:

1. Курс проходить централізовано, тому можна бути впевненим у тому, що всі працівники отримують якісне навчання.

2. Це один з елементів тімбілдінга, так як заняття об’єднують колег і дозволять їм спілкуватися поза робочою обстановкою.

3. Курси корпоративної англійської вкрай ефективні, адже співробітники компанії, бачачи успіхи своїх колег, отримують додаткову мотивацію і навчаються швидше.

4. Навчання може проходити не тільки в школі, але і в офісі компанії. Корпоративна англійська в офісі – це дуже зручно, адже нікого не потрібно збирати та їхати кудись.

Як проходить навчання англійської мови для компаній?

Насамперед проводиться спеціально розроблене тестове завдання, яке дозволяє визначити рівень знання англійської співробітниками. Після цього всі учасники навчання розбиваються на групи відповідно до свого рівня володіння мовою.

Сама програма навчання для корпоративних курсів англійської мови в Києві розробляється з урахуванням індивідуальних особливостей галузі бізнесу клієнта і середнього рівня володіння мовою учнів. Заняття проходять за схемою: навчання загальної англійської плюс мовні курси для юристів / офіціантів / стюардес / фінансистів та ін.

Заняття проходять у групах від 3 до 10 осіб два-три рази на тиждень. Проведення курсів на території компанії можливе в тому випадку, якщо збирається кілька таких груп. Корпоративні курси англійської в онлайн режимі не проводяться.

Корпоративна англійська в Києві з носієм мови

Заняття з корпоративним репетитором англійської, який є носієм мови, мають чимало плюсів:

1. Спілкування на уроці проходить виключно англійською. Перейти на рідну мову і звернутися до викладача не вийде, тому що доводиться вчитися будувати правильні конструкції речень іноземною мовою.

2. Виробляється правильна вимова слів. Студенти чують, як правильно вимовляються ті чи інші слова, що допомагає зробити їх вимову чистішою.

3. Корпоративні курси англійської в Києві з носієм роблять процес навчання більш цікавим, а також дозволяють студентам трохи зануритися в культуру країни, мову якої вони вивчають.

4. Студенти на практиці оцінюють, які знання і навички спілкування вони отримали на заняттях.

Скільки коштує корпоративна англійська на Позняках і в Центрі

У школі курси англійської для компаній проводяться досвідченими, грамотними і енергійними викладачами, які знайдуть свій підхід до будь-яких студентів. У нашій школі на Позняках і в Центрі на корпоративній англійський в Києві ціна становить 25 000 гривень за 1 семестр навчання. Семестр триває три місяці, і за цей час проводиться 24 заняття.