Курси для компаній

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Корпоративні курси англійської мови

Бізнес англійська

Тестове заняття. Насамперед ми проводимо одне тестове заняття для ваших співробітників на території наших шкіл або за домовленістю. Під час тестового заняття тривалістю 1 годину 20 хвилин буде представлений типовий урок, розроблений для вашої компанії методистами British Skylines. Ви будете максимально залучені в процес навчання нашої комбінованої програми «Англійська розмовна + Англійська ділова». У кінці уроку викладач розподіляє всіх майбутніх учасників навчання на групи за рівнем володіння англійською.

 

Результати навчання. За 6 місяців ми піднімаємо рівень володіння англійською ваших співробітників на один рівень за британською шкалою. Наприклад, якщо вихідний рівень В1, то за 6 місяців ваші співробітники досягнуть рівня В2.

 

Розклад. Ми навчаємо групи 2 рази на тиждень від 3 до 10 осіб на території шкіл British Skylines. На території вашої компанії в роботу беремо співробітників, починаючи від 2-3 груп, які займаються по черзі.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 семестра 
3 місяці

Кількість занять
24 уроки в одному семестрі

К-сть занять на тиждень 2 уроки

Тривалість одного заняття 80 хвилин

Дні занять за домовленістю

Час занять за домовленістю

Вартість
25 000
1 семестр
укр. репетитор
24 заняття
30 000
1 семестр
ін. репетитор
24 заняття
1 200
тестове заняття
Бизнес английский

Важлива інформація

Методика навчання

Методисти нашої школи розробляють програму навчання, враховуючи галузь вашого бізнесу і рівень володіння англійською. Наприклад, загальний англійска + курси англійської для фармацевтів / юристів / фінансистів і т.д.

Навчальні матеріали

Ми надаємо безкоштовно всі необхідні роздаткові матеріали для навчання, доступ до підручників у електронному вигляді й до онлайн бібліотеки додаткових матеріалів.

Контроль навчання

Ми проводимо Revisions / постійний моніторинг засвоєного матеріалу, щоб визначити прогрес кожного учня, а заодно виявити аспекти, які вимагають подальшого поліпшення.

Сертифікат

Ми видаємо сертифікат після закінчення курсу, який підтверджує досягнутий рівень за загальноєвропейською градацією CEFR (Common European Framework of Reference for Languages) за запитом.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення