Корпоративні курси англійської

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Корпоративні курси англійської мови

Англійська для компаній

Тестове заняття. Для початку співпраці ми проводимо платний тестовий урок тривалістю 60 хвилин. Це стандартний урок розроблений спеціально під специфіку вашої компанії. Після заняття викладач за потреби ділить учасників на групи, відповідно до рівня володіння англійською.

 

Результати навчання. За 5 місяців занять у групі рівень підвищується на одну шкалу по градації CEFR. Наприклад, якщо вихідний рівень В1, то за 5 місяців учні досягнуть рівня В2.

 

Розклад уроків. Заняття у групах від 3 до 10 осіб проходять 2-3 рази на тиждень. Графік узгоджується з адміністрацією. Викладачі англійської мови, а також носії мови British Skylines ведуть групові уроки для дорослих при формуванні від 2-3 таких груп, групи займаються по черзі.

 

Англійська з носієм мови для школярів в приватні школи Києва. Заняття з носієм мови проходять на території приватних шкіл для школярів 5-11 класів. Носії мови British Skylinesведуть розмовні заняття для груп школярів (з 8-10 осіб) 2 – 5 разів на тиждень за узгодженим з школою розкладом. Тривалість занять-45 хвилин. Заняття доступні у ранковий та вечірній час, за умови, що уроки йдуть один за одним.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 0,5 рівня
2,5 місяця

Кількість занять
20 уроків

К-сть занять на тиждень 2 уроки

Тривалість одного заняття 60-80 хвилин

Дні занять Пн-Пт

Час занять за домовленістю

Вартість
20 000
0,5 рівня
викладач
25 000
0,5 рівня
носій
1 000
тестове заняття
Бизнес английский

Навчальний процес

Методика навчання

Курс бізнес англійської повністю адаптується під клієнта, з урахуванням галузі вашого бізнесу і рівня володіння англійською ваших співробітників. Наприклад, загальна англійська + курси англійської для фармацевтів / юристів / фінансистів і т. д.

Матеріали навчання

Матеріали, які використовуються під час уроків, а також електронні підручники надаються безкоштовно для всіх учнів. Для роботи також використовуємо онлайн ресурси.

Контроль навчання

Під час проходження курсу ваші співробітники виконують проміжні тести для перевірки засвоєного та коригування навчального курсу за потреби. За результатами таких тестувань кожен учень дізнається, які теми вимагають подальшого опрацювання.

Сертифікат

Після завершення курсу по вашому запиту ми видаємо співробітникам, які не пропускали заняття і виконали фінальний тест, де зазначено досягнутий рівень студента.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Корпоративні курси англійської мови в Києві

  Заняття з англійської на корпоративних курсах у школі British Skylines усього за 6 місяців навчання удова перспектива для ваших співробітників. За цей час вони зможуть підвищити свій рівень на одну позицію по Британській шкалі.

  Переваги корпоративних занять англійською для початківців дорослих

  Курси англійської для компаній мають чимало переваг:

  1. Курс проходить централізовано, що гарантує якісне навчання для всіх співробітників.

  2. Це один з елементів тімбілдінга, для підвищення продуктивності команди.

  3. Курси корпоративної англійської вкрай ефективні, адже співробітники компанії, бачачи успіхи своїх колег, отримують додаткову мотивацію і навчаються швидше.

  4. Навчання може проходити не тільки в школі, але і в офісі компанії. Корпоративна англійська в офісі – це зручно та швидко.

  Як проходить навчання англійської мови для компаній?

  Насамперед проводиться спеціально розроблене тестове завдання, яке дозволяє визначити рівень знання англійської співробітниками. Тестове заняття насамперед допомагає поділити учасників на групи по рівнях.

  Сама програма навчання для корпоративних курсів англійської мови в Києві розробляється з урахуванням індивідуальних особливостей галузі бізнесу клієнта і середнього рівня володіння мовою учнів. Заняття проходять за схемою: навчання загальної англійської плюс мовні курси для юристів / офіціантів / стюардес / фінансистів та ін.

  Заняття проходять у групах від 3 до 10 осіб два-три рази на тиждень. Така робота проходить за умови формування 2-3 таких груп. Корпоративні курси англійської в онлайн режимі не проводяться.

  Корпоративна англійська в Києві з носієм мови

  Заняття з корпоративним репетитором англійської, який є носієм мови, мають чимало плюсів:

  1. Тільки англомовне спілкування. Зникнення бар’єру.

  2. Покращення вимови.

  3. Корпоративні курси англійської в Києві з носієм роблять процес навчання більш цікавим, а також дозволяють студентам трохи зануритися в культуру країни, мову якої вони вивчають.

  4. Можливість оцінити реальний рівень знань.

  Скільки коштує корпоративна англійська на Позняках і в Центрі

  У школі курси англійської для компаній проводяться досвідченими, грамотними і енергійними викладачами, які знайдуть свій підхід до будь-яких студентів. У нашій школі на Позняках і в Центрі на корпоративній англійський в Києві ціна становить 25 000 гривень за 0,5 рівня навчання. Курс триває два з половиною місяці, і за цей час проводиться 2о занять.