Заняття англійської мови в групах

Англійська мова в групах

Індивідуальні заняття англійської мови

Англійська мова в групах

Оберіть форму навчання

ВІДГУКИ
FAQ
Відповіді на питання для тих хто вивчає англійську в групі

Якщо я з певної причини пропускаю групове заняття?

Пропущені заняття не згорають. Ці заняття можна відпрацювати в групі такого ж рівня, яка працює паралельно. Для відпрацювання пройденого матеріалу можна повністю отримати консультацію викладача онлайн, а за потреби - викупити окремо індивідуальні уроки.

Як краще вивчати англійську в групі або індивідуально?

Групові заняття на відміну від індивідуальних містять більше розмовної практики. За 8 місяців (80 занять) ви засвоюєте 2 рівні мови й отримуєте: розуміння мови на слух, уміння розмовляти, швидкість мовлення. Індивідуальні заняття ефективні коли у вас 1) дуже низький рівень володіння, 2) вузько професійна спеціалізація, 3) висока зайнятість. Такий формат також обирають ті, хто відчуває ніяковілість у групі.

Як швидко заговорити англійською?

Щоб швидко опанувати англійську розмовну потрібно займатися в групі 2-3 рази на тиждень і створити мовне середовище в повсякденному житті. Дивитися серіали, читати книги, слухати подкасти.

Скільки треба вчити англійську в групах?

Термін навчання залежить від ваших цілей. За 4 місяці (40 занять в групі) засвоюється один рівень мови. Відповідно, за 8 місяців (80 занять в групі) засвоюється два рівня мови по загальноєвропейській системі рівнів CEFR

Чи є сенс приєднуватися в поточну групу?

Якщо ваш рівень володіння англійською відповідає поточному рівню конкретної групи, то, приєднатися до неї, звичайно є сенс. Точно визначити рівень дозволяє комплексне письмове та усне тестування. Якщо ваш рівень збігається, то ви приєднаєтеся до поточної групи, відповідно з вирахування суми грошей за заняття, які ви не відвідували.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Групові заняття англійською мовою в Києві

  Пройти курси англійської в групах у Києві ви можете в школі British Skylines, в офісі  на Позняках і в центрі міста. Досвідчені та енергійні викладачі будують продуктивні та цікаві уроки. Ніяких непотрібних правил або зазубрювання рідко використовуються слів, тільки сучасна розмовна англійська.

  Плюси вивчення англійської мови в групах

  Групові заняття англійською мовою мають кілька переваг перед уроками індивідуально:

  1. Варіативність. На заняттях обігруються типові діалоги, влаштовуються дебати і навіть відбуваються реальні життєві ситуації.

  2. Різні вимови і акценти. Спілкування з одногрупниками дозволяє покращувати сприйняття на слух.

  3. Групові заняття англійською - це додатковий стимул займатися ще старанніше, щоб не відставати від інших студентів. Дух суперництва - хороший стимул вчитися.

  4. Наявність розкладу гарантує, що ви будете змушувати себе відвідувати уроки, навіть якщо у вас немає бажання або настрою.

  5. Нові люди, нові знайомства. Вчитися в групі добре ще й тим, що у вас завжди є можливість познайомитися з новими цікавими людьми і, можливо, знайти нових друзів.

  6. Практика спілкування урізних формах.

  Як проходять групові заняття англійською мовою для дорослих початківців, а також для B1 рівня і для С1 рівня?

  Перед початком навчання визначається рівень володіння мовою студентів. У відповідності зі своїм рівнем вони діляться на групи по 3-10 чоловік. Основними темами курсу є «англійська для подорожей», «англійська для роботи», «англійська для спілкування».

  Кожен груповий курс містить:

  Розмовну практику. Навчаючись англійської в міні групах,обговорюють новини, актуальні теми. Тема підбирається в залежності від інтересів студентів і їх рівня володіння мовою. У процесі говоріння студенти опрацьовують нову лексику.

  Рольові ситуації. Розігруються типові ситуації, маленькі сценки, які допомагають розвивати уміння спілкування з іноземцями в різних ситуаціях.

  Граматика в розмовній. Студенти вчаться усно і письмово будувати висловлювання з правильним використанням граматики.

  Аудіювання. Студенти вчаться сприймати англійську мову на слух. Для цього вони прослуховують подкасти та переглядають відеоролики англійською, та спілкуються з колегами та носіями мови.

  Вивчення англійської в міні групах з носієм

  Частину курсу веде носій мови. Навчання з носієм має такі плюси:

  1. Ви не можете перейти на рідну мову, це вимагає повного занурення в англійську.

  2. Словниковий запас стрімко росте і поповнюється необхідними словами та розмовними фразами.

  3. Ви чуєте правильну вимову тих чи інших слів, завдяки чому ваша власна мова стає чистішою.

  4. Постійне спілкування з носієм допомагає за максимально короткі терміни подолати мовний бар'єр.

  Вартість курсів англійської у малих групах на Позняках і в Центрі Києва

  На курси англійської в групі ціна становить 4 900 гривень за пiв рiвня навчання. Половина рiвня включає в себе 24 заняття по 80 хвилин, а триває  два місяці. Якщо займатися 1 рiвень, то вартість навчання знижується- 9 000 гривень за 1 рiвень. За два рiвня вартiсь 15 000 гривень.

  Відділення школи British Skylines знаходяться в Києві за такими адресами: вулиця Ольгинська 2/4, 4 поверх, офіс 32 (одна хвилина від станції метро Хрещатик) і вулиця Драгоманова 29, 3 поверх, офіс 302 (п’ять хвилин від станції метро Позняки).