Заняття англійської мови в групах

Англійська мова в групах

Індивідуальні заняття англійської мови

Англійська мова в групах

Оберіть форму навчання

ВІДГУКИ

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Групові заняття англійською мовою в Києві

Пройти курси англійської в групах у Києві ви можете в школі British Skylines, відділення якої розташовані на Позняках і в центрі міста. Енергійні і кваліфіковані викладачі роблять кожне заняття не тільки ефективним з точки зору вивчення іноземної мови, але ще і просто цікавим. Ніяких непотрібних правил або зазубрювання рідко використовуються слів, тільки дійсно навички англійської розмовної мови.

Переваги вивчення англійської мови в групах

Групові заняття англійською мовою мають кілька переваг перед індивідуальними заняттями:

1. Різноманітність видів роботи. На заняттях опрацьовуються типові діалоги, влаштовуються дебати і навіть ставляться цікаві рольові сценки.

2. Різні вимови і акценти. На заняттях ви чуєте не тільки викладача, а й інших учнів, тому швидше звикаєте сприймати на слух різну вимову.

3. Групові заняття англійською - це додатковий стимул займатися ще старанніше, щоб не відставати від інших студентів. Дух суперництва є відмінним стимулом вчитися.

4. Наявність розкладу гарантує, що ви будете змушувати себе відвідувати уроки, навіть якщо у вас немає бажання або настрою.

5. Нові люди, нові знайомства. Вчитися в групі добре ще й тим, що у вас завжди є можливість познайомитися з новими цікавими людьми і, можливо, знайти нових друзів.

6. Тренування навичок спілкування з різними людьми і в різних форматах.

Як проходять групові заняття англійською мовою для дорослих початківців, а також для B1 рівня і для С1 рівня?

Перед початком навчання визначається рівень володіння мовою студентів. У відповідності зі своїм рівнем вони діляться на групи по 3-10 чоловік. Основними темами курсу є «англійська для подорожей», «англійська для роботи», «англійська для спілкування».

Незалежно від того, в якій групі ви опинилися, заняття містять:

Розмовна практика. Навчаючись англійської в міні групах, студенти отримують від викладача тему, які вони будуть обговорювати. Тема підбирається в залежності від інтересів студентів і їх рівня володіння мовою. Студенти тренують навички говоріння і вивчають нову лексику.

Рольові постановки. Розігруються типові ситуації, маленькі сценки, які допомагають розвивати уміння спілкування з іноземцями в різних ситуаціях.

Граматика в розмовній. Студенти вчаться усно і письмово складати правильні речення і використовувати часи.

Сприйняття на слух. Студенти вчаться сприймати англійську мову на слух. Для цього вони прослуховують подкасти та переглядають відеоролики англійською.

Вивчення англійської в міні групах з носієм

Частина занять проводиться з носієм мови. Навчання з носієм має такі плюси:

1. Ви не можете перейти на рідну мову, тому для спілкування з викладачем змушені вчитися правильно складати речення англійською.

2. Ваш словниковий запас поповнюється швидше.

3. Ви чуєте правильну вимову тих чи інших слів, завдяки чому ваша власна мова стає чистішою.

4. Постійне спілкування з носієм допомагає за максимально короткі терміни подолати мовний бар'єр.

Вартість курсів англійської у малих групах на Позняках і в Центрі Києва

На курси англійської в групі ціна становить 6 500 гривень за 1 семестр навчання. Один семестр включає в себе 24 заняття по 80 хвилин, а триває він два місяці. Якщо займатися більше 1 семестру, то вартість навчання знижується (10 500 гривень за 2 семестри, 18 000 гривень за 4 семестри).

Відділення школи British Skylines знаходяться в Києві за такими адресами: вулиця Ольгинська 2/4, 4 поверх, офіс 32 (одна хвилина від станції метро Хрещатик) і вулиця Драгоманова 29, 3 поверх, офіс 302 (п’ять хвилин від станції метро Позняки).