Заняття англійської мови в групах

Англійська мова в групах

Індивідуальні заняття англійської мови

Англійська мова в групах

Оберіть форму навчання

ВІДГУКИ
FAQ
Відповіді на питання для тих хто вивчає англійську в групі

Якщо я з певної причини пропускаю групове заняття?

Пропущені заняття не згорають. Ці заняття можна відпрацювати в групі такого ж рівня, яка працює паралельно. Або можна отримати консультацію у вашого викладача в режимі онлайн. Також можна викупити кілька індивідуальних занять, якщо ви пропустили багато занять в групі.

Як краще вивчати англійську в групі або індивідуально?

Групові заняття на відміну від індивідуальних містять більше розмовної практики. За 8 місяців (96 занять) ви засвоюєте 2 рівні мови й отримуєте: розуміння мови на слух, уміння розмовляти, швидкість мовлення. Індивідуальні заняття ефективні коли у вас 1) дуже низький рівень володіння, 2) вузько професійна спеціалізація, 3) висока зайнятість. Також, ця форма навчання підійде сором'язливим людям, у яких є страх роботи в групі.

Як швидко заговорити по-англійськи?

Щоб швидко опанувати англійську розмовну потрібно займатися в групі 2-3 рази на тиждень і переключитися на англійську в своєму повсякденному житті. Дивитися серіали, читати книги, слухати подкасти.

Скільки треба вчити англійську в групах?

Термін навчання залежить від ваших цілей. За 4 місяці (48 занять в групі) засвоюється один рівень мови. Відповідно, за 8 місяців (96 занять в групі) засвоюється два рівня мови по загальноєвропейській системі рівнів CEFR

Чи є сенс приєднуватися в поточну групу?

Якщо ваш рівень володіння англійською відповідає поточному рівню конкретної групи, то, приєднатися до неї, звичайно є сенс. Точно визначити рівень дозволяє комплексне письмове та усне тестування. Якщо ваш рівень збігається, то ви приєднаєтеся до поточної групи, відповідно з вирахування суми грошей за заняття, які ви не відвідували.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Групові заняття англійською мовою в Києві

Пройти курси англійської в групах у Києві ви можете в школі British Skylines, відділення якої розташовані на Позняках і в центрі міста. Енергійні і кваліфіковані викладачі роблять кожне заняття не тільки ефективним з точки зору вивчення іноземної мови, але ще і просто цікавим. Ніяких непотрібних правил або зазубрювання рідко використовуються слів, тільки дійсно навички англійської розмовної мови.

Переваги вивчення англійської мови в групах

Групові заняття англійською мовою мають кілька переваг перед індивідуальними заняттями:

1. Різноманітність видів роботи. На заняттях опрацьовуються типові діалоги, влаштовуються дебати і навіть ставляться цікаві рольові сценки.

2. Різні вимови і акценти. На заняттях ви чуєте не тільки викладача, а й інших учнів, тому швидше звикаєте сприймати на слух різну вимову.

3. Групові заняття англійською - це додатковий стимул займатися ще старанніше, щоб не відставати від інших студентів. Дух суперництва є відмінним стимулом вчитися.

4. Наявність розкладу гарантує, що ви будете змушувати себе відвідувати уроки, навіть якщо у вас немає бажання або настрою.

5. Нові люди, нові знайомства. Вчитися в групі добре ще й тим, що у вас завжди є можливість познайомитися з новими цікавими людьми і, можливо, знайти нових друзів.

6. Тренування навичок спілкування з різними людьми і в різних форматах.

Як проходять групові заняття англійською мовою для дорослих початківців, а також для B1 рівня і для С1 рівня?

Перед початком навчання визначається рівень володіння мовою студентів. У відповідності зі своїм рівнем вони діляться на групи по 3-10 чоловік. Основними темами курсу є «англійська для подорожей», «англійська для роботи», «англійська для спілкування».

Незалежно від того, в якій групі ви опинилися, заняття містять:

Розмовна практика. Навчаючись англійської в міні групах, студенти отримують від викладача тему, які вони будуть обговорювати. Тема підбирається в залежності від інтересів студентів і їх рівня володіння мовою. Студенти тренують навички говоріння і вивчають нову лексику.

Рольові постановки. Розігруються типові ситуації, маленькі сценки, які допомагають розвивати уміння спілкування з іноземцями в різних ситуаціях.

Граматика в розмовній. Студенти вчаться усно і письмово складати правильні речення і використовувати часи.

Сприйняття на слух. Студенти вчаться сприймати англійську мову на слух. Для цього вони прослуховують подкасти та переглядають відеоролики англійською.

Вивчення англійської в міні групах з носієм

Частина занять проводиться з носієм мови. Навчання з носієм має такі плюси:

1. Ви не можете перейти на рідну мову, тому для спілкування з викладачем змушені вчитися правильно складати речення англійською.

2. Ваш словниковий запас поповнюється швидше.

3. Ви чуєте правильну вимову тих чи інших слів, завдяки чому ваша власна мова стає чистішою.

4. Постійне спілкування з носієм допомагає за максимально короткі терміни подолати мовний бар'єр.

Вартість курсів англійської у малих групах на Позняках і в Центрі Києва

На курси англійської в групі ціна становить 6 500 гривень за пiв рiвня навчання. Половина рiвня включає в себе 24 заняття по 80 хвилин, а триває  два місяці. Якщо займатися 1 рiвень, то вартість навчання знижується- 10 500 гривень за 1 рiвень. За два рiвня вартiсь 18 000 гривень.

Відділення школи British Skylines знаходяться в Києві за такими адресами: вулиця Ольгинська 2/4, 4 поверх, офіс 32 (одна хвилина від станції метро Хрещатик) і вулиця Драгоманова 29, 3 поверх, офіс 302 (п’ять хвилин від станції метро Позняки).