Курси англійської для бухгалтерів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська для фінансистів

Заняття для фінансистів і бухгалтерів проводяться в 2 школах в Києві – індивідуально і по Skype. Графік занять: ранковий, денний, вечірній час. Курси англійської для економістів в школі British Skylines розроблені під ваші терміни та цілі.

Організація і програма індивідуальних занять

Тестування і програма. Під час проходження тестування ви чітко формулюєте свої цілі та терміни. Методист підбирає для вас викладача, виходячи з вашого рівня володіння мовою, з огляду на всі фінансові тонкощі вашої сфери.

 

Розклад. Методисти British Skylines рекомендують проходити не менше 2 уроків на тиждень. Виняток – відпустка або відрядження (на цей час ваша оплата за курси зберігається).

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять 
24 уроки

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
12 занять
10 500
1 рівень
24 заняття
18 000
2 рівні
48 занять
Английский для финансистов

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою. Разом з близькою людиною ви будете почувати себе впевнено і комфортно на заняттях. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

 

Знижка 50%. Один рівень складається з 24 персональних уроків по 75 хвилин з викладачем і коштує 10 500 грн. А вашому напарникові по навчанню буде надана знижка 50% на весь індивідуальний курс.

 

Розмовна практика в парі. Програма адаптована під потреби і інтереси обох учнів. Займаючись в парі зі своїм колегою – фінансистом, ви швидко долаєте мовний бар’єр. З напарником з навчання вам вдасться дуже швидко розвинути розмовні навички: практикувати діалоги, проводити презентації, виступати з доповідями з фінансової тематики.

Як проходять заняття

Говоріння

Удосконалення розмовної англійської. Вивчення стійких виразів і фраз фінансової термінології та загальної англійської. Підготовка до проходження співбесіди в іноземній компанії, допомога у вільному спілкуванні із зарубіжними керівниками і колегами.

Граматика і письмо

Граматичні тренінги для правильної постановки слів і часів в реченнях. Складання фінансової та бухгалтерської документації, фінансових звітів, ведення ділового і особистого листування.

Аудіювання

Використання аудіо- та відеозаписів по темі фінансів з подальшою обробкою і обговоренням. Прослуховування аудіозаписів і перегляд відео іноземних фахівців вашої галузі.

Английский для бухгалтеров

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Курси англійської мови для бухгалтерів і фінансистів

Вивчення англійської для бухгалтерів і аудиторів проводиться в школі British Skylines. Проходити курси можна в Києві в одному з відділень школи на Позняках і в Центрі, а також онлайн по скайпу. Для кожного учня розробляється програма навчання, яка відповідає рівню його знання мови, бажаним термінами навчання і цілям (підготовка до співбесіди в іноземну фірму, спілкування з партнерами або клієнтами з іншої країни та інше).

Як проходить навчання англійської для дорослих початківців?

Курси англійської мови для бухгалтерів і фінансистів проводяться на індивідуальній основі. Спочатку ви здаєте спеціальний тест, який дозволяє визначити рівень ваших знань. На підставі отриманих результатів і цілей навчання вам підбирається викладач, а також розробляється унікальна програма навчання, заточена конкретно під вас.

Заняття проходять за наступною схемою:

1. Говоріння. Ви вчите стійкі вирази з фінансової термінології, а також практикуєтеся підтримувати бесіди на потрібні теми. Також проводиться підготовка для співбесіди на посаду в іноземній компанії або для спілкування з англомовними клієнтами / колегами / керівниками / партнерами.

2. Граматика і письмо. Викладач вчить вас правильно складати ділові листи, фінансову та бухгалтерську документацію. Крім цього, ви вчитеся правильно складати речення та використовувати часи.

3. Аудіювання. Прослуховування аудіозаписів і перегляд відео на фінансову тематику з подальшим обговоренням і опрацюванням почутого. Ви разом з викладачем розбираєте відео- і аудіозаписи зарубіжних фахівців вашої галузі.

Англійська мова для співробітників банку

Співробітники великих банків повинні вміти вільно спілкуватися з іноземними клієнтами. Допоможуть в цьому курси англійської мови для працівників банку. З курсами від школи British Skylines ви швидко заповните наявні прогалини в знаннях, підвищите рівень знань загальної англійської та вузькопрофільної англійської. Завдяки цьому ви зможете не тільки спілкуватися з іноземними клієнтами або партнерами, але і вести документацію англійською.

Англійська для бухгалтерів – курси по скайпу

Якщо ви не можете, не хочете або у вас немає вільного часу відвідувати offline курси, у нашій школі ви маєте можливість пройти навчання англійської для бухгалтерів онлайн. Заняття проводяться по skype досвідченими викладачами, і вони майже не відрізняються від звичайних занять в школі. У віддаленого навчання є свої переваги:

1. Не потрібно витрачати час на проїзд.

2. Заняття проходять у затишній і комфортній домашній обстановці, що допомагає повністю розслабитися і зануритися в навчальний процес.

3. Менеджер British Skylines складає зручний для вас графік навчання. Рекомендується проводити мінімум 2 заняття на тиждень, проте винятком можуть послужити важливі відрядження. У такому випадку оплата за курс зберігається.

4. Навчання по скайпу коштує стільки ж, скільки і при звичайних відвідинах школи (10 500 гривень за 1 рівень).

Курси англійської для бухгалтерів у Києві на Позняках і в Центрі

Якщо ви хочете вивчити англійську мову для фінансистів і бухгалтерів, то записуйтеся на навчання в школу British Skylines, у якій працюють досвідчені і цілеспрямовані викладачі, а для кожного учня складається унікальна програма. Відділення школи знаходяться в Києві в пішої доступності від станцій метро Позняки і Хрещатик. А для тих, хто хоче пройти курс online, передбачено навчання за skype.