Англійська для фінансистів / бухгалтерів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська для фінансистів

Заняття для фінансистів і бухгалтерів проводяться в 2 школах в Києві – індивідуально і по Skype. Графік занять: ранковий, денний, вечірній час. Курси англійської для економістів в школі British Skylines розроблені під ваші терміни та цілі.

Організація і програма індивідуальних занять

Тестування і програма. Під час проходження тестування ви чітко формулюєте свої цілі та терміни. Методист підбирає для вас викладача, виходячи з вашого рівня володіння мовою, з огляду на всі фінансові тонкощі вашої сфери.

 

Розклад. Методисти British Skylines рекомендують проходити не менше 2 уроків на тиждень. Виняток – відпустка або відрядження (на цей час ваша оплата за курси зберігається).

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 семестру
1,5 місяця

К-сть занять 
12 уроків в одному семестрі

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
1 семестр
12 занять
10 500
2 семестри
24 заняття
18 000
4 сем-ри
48 занять
Английский для финансистов

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою. Разом з близькою людиною ви будете почувати себе впевнено і комфортно на заняттях. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

 

Знижка 50%. Один курс складається з 12 персональних уроків по 75 хвилин з викладачем і коштує 6 500 грн. А вашому напарникові по навчанню буде надана знижка 50% на весь індивідуальний курс.

 

Розмовна практика в парі. Програма адаптована під потреби і інтереси обох учнів. Займаючись в парі зі своїм колегою – фінансістом, ви швидко долаєте мовний бар’єр. З напарником з навчання вам вдасться дуже швидко розвинути розмовні навички: практикувати діалоги, проводити презентації, виступати з доповідями з фінансової тематики.

Як проходять заняття

Говоріння

Удосконалення розмовної англійської. Вивчення стійких виразів і фраз фінансової термінології та загальної англійської. Підготовка до проходження співбесіди в іноземній компанії, допомога у вільному спілкуванні із зарубіжними керівниками і колегами.

Граматика і письмо

Граматичні тренінги для правильної постановки слів і часів в реченнях. Складання фінансової та бухгалтерської документації, фінансових звітів, ведення ділового і особистого листування.

Аудіювання

Використання аудіо- та відеозаписів по темі фінансів з подальшою обробкою і обговоренням. Прослуховування аудіозаписів і перегляд відео іноземних фахівців вашої галузі.

Английский для бухгалтеров

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення