Курси англійської для медиків

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Залишити заявку

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська для медичного персоналу

Заняття для медиків і фармацевтів проходять в наших школах індивідуально і по skype. Заняття проходять в ранковий, денний і вечірній час. Курси англійської для медиків в школі British Skylines – створені спеціально під ваші цілі і терміни.

Організація індивідуальних занять для медиків і фармацевтів

Підбір викладача.Після тестування, ми підбираємо викладача, з огляду на ваш рівень володіння англійською і ваш напрямок у медицині. Методисти British Skylines розробляють програму навчання повністю під вас. Наприклад, загальна англійська + курс англійської для хірургів, стоматологів, офтальмологів, неврологів, медсестер і т. д.

 

Розклад занятть. Ми разом плануємо розклад. Ефективна частота занять-мінімум 2 рази на тиждень. Заняття і гроші зберігаються, якщо ви їдете в подорож або відрядження. Ви можете змінювати свою інтенсивність навчання і коригувати її залежно від змін в робочому графіку, відпустці і т.д.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять 
24 уроки

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
4 900
0,5 рівня
12 занять
9 000
1 рівень
24 заняття
15 000
2 рівні
48 занять
Английский язык для медиков

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом з близькою людиною ви будете почувати себе впевнено і комфортно на заняттях. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

 

Вартість за 24 уроки × 75 хвилин = 9 000 грн. Другий учень отримує 50% знижку на навчання.

 

Переваги двох учнів і викладача очевидні: крім блискавичного подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів: для проходження job interview, для виступів з доповідями на міжнародних конференціях і семінарах, для участі в міжнародних медичних програмах і т. д.

Як проходять наші заняття

Говоріння

Обговорення тем, пов’язаних з вашою сферою діяльності, виступи з доповідями перед аудиторією, рольові сценарії. Удосконалення розмовної англійської. Вільне володіння спеціальною термінологією англійською.

Читання

Вільне читання наукових статей з профільних журналів і газет по своїй галузі.

Граматика і письмо

Граматичні тренінги для правильної постановки слів і часів в реченнях. Робота з документацією.

Аудіювання

Прослуховування і перегляд аудіо- і відео лекцій іноземних фахівців.

Курсы английского для медиков

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Англійська для медиків в Києві

Англійська мова для лікарів викладається в школі British Skylines вузькопрофільними кваліфікованими викладачами. Навчання проводиться у відділеннях школи на Позняках і в Центрі. Або ж заняття можуть проходити по скайпу. Курси підбираються з урахуванням рівня знань, термінів і цілей учнів. Програма повністю адаптується під потреби учнів: проходження співбесіди на посаду, участь в міжнародних медичних програмах, виступ на конференції перед іноземними колегами та інше.

Як проходять курси для дорослих початківців

Англійська для початківців лікарів або для вже досвідчених медиків викладається за схожою схемою. У першу чергу всі студенти проходять спеціально розроблений тест, що дозволяє визначити рівень знання англійської. На підставі цього тесту підбирається найбільш відповідний викладач і розробляється оптимальна індивідуальна програма навчання. Це може бути «загальна англійська» плюс «профільний англійська» (для медсестер, хірургів, педіатрів і т.д.).

Англійська для медиків на курсах включає в себе:

1. Говоріння. Ви обговорюєте з викладачем теми, які безпосередньо пов’язані з вашою сферою діяльності. Це дозволяє вам вільно володіти англійською термінологією, а також розвиває навички вільного спілкування.

2. Читання. Навчання читання профільних статей у своїй галузі.

3. Граматика і письмо. Включає в себе роботу з документацією, а також навчання правильно складати речення та використовувати часи.

4. Аудіювання. На заняттях з аудіювання ви слухаєте і переглядаєте виступ іноземних фахівців і вчитеся легко розуміти розмовну мову.

Індивідуальне або парне навчання

Англійська для студентів медиків викладається в індивідуальному порядку або за методикою парного навчання. На індивідуальних заняттях викладач приділяє час виключно вам, використовуючи програму навчання, заточену конкретно під вас.

Особливість парного навчання полягає в тому, що курси викладаються не тільки вам, але і вашому напарникові. Це може бути ваш друг, родич, колега, одногрупник або просто знайомий. Важливо лише те, щоб у вас була однакова спеціалізація і приблизно однаковий рівень володіння англійською. Парне навчання має свої незаперечні плюси:

1. Ви завжди відчуваєте підтримку близької людини.

2. Дух суперництва і успіхи партнера мотивують ще старанніше вчитися і домагатися нових висот.

3. Швидке подолання мовного бар’єру, у тому числі і завдяки тому, що ви з напарником можете практикуватися спілкуватися англійською мовою у вільний від занять час.

4. З напарником заняття стають різноманітнішими і цікавішими.

Англійська для лікарів онлайн по скайп

Якщо у вас немає часу, можливості або бажання відвідувати курси, можна навчатися англійської для медиків онлайн. Це зручно, адже не потрібно витрачати час на проїзд, а уроки проходять в комфортній домашній обстановці. Ще один плюс – це гнучкий графік, який ви самі вибираєте, а по ходу навчання ще й можете коригувати. Це особливо зручно тим людям, у яких робота з нестабільним графіком. При цьому ефективність вивчення англійської для лікарів онлайн в школі British Skylines така ж, як і при відвідуванні offline курсів.

Англійська мова для медиків з носієм

Для поліпшення навичок спілкування та заповнення прогалин в знаннях частина занять на курсах проводиться з носієм мови. За рахунок того, що у вас немає можливості говорити з викладачем на рідній мові, ви вчитеся складати всі речення англійською. Заняття з носієм дозволяють за максимально короткі терміни подолати мовний бар’єр і значно підвищити рівень своїх знань.

Англійська для лікарів у Києві на Позняках і в центрі

Заняття в школі British Skylines проводяться в Києві недалеко від станцій метро Позняки і Хрещатик. У школі працюють досвідчені та енергійні педагоги, здатні пробудити живий інтерес до англійської у кожного учня.

Якщо ви шукайте хороші і недорогі курси англійської для лікарів в Києві, то звертайтеся в нашу школу. Ми розробимо для вас індивідуальну програму навчання, що дозволить вам у максимально короткі терміни підвищити свій рівень знання мови і досягнути поставлених цілей.