Курси англійської для офіціантів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська для офіціантів

Заняття для працівників ресторанного бізнесу в школах англійської на Хрещатику і Позняках – індивідуально та по Skype. Графік уроків: з ПН по СБ у ранковий, денний і вечірній час. Курси англійської British Skylines для офіціантів/барменів розроблені під ваші цілі і терміни.

Організація індивідуальних занять

Тестування і програма. Під час усного тестування ви чітко формулюєте викладачеві свою мету (наприклад, влаштуватися в ресторан за кордоном або підтягти англійську для роботи в закладі в центрі Києва), і методист розробляє для вас індивідуальний план занять.

 

Розклад. Час і періодичність занять узгоджується з викладачем (не менше 2 занять на тиждень). На час відпустки або неможливості відвідувати курси сплачена сума за курс зберігається.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять 
24 уроки

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
4 900
0,5 рівня
12 занять
9 000
1 рівень
24 заняття
15 000
2 рівні
48 занять
Курсы английского для официантов и барменов

Методика парного навчання

Працює методика парного навчання – це парні заняття для фахівців однієї сфери. Переваги вивчення англійської для офіціантів і барменів в парі: висока ефективність, можливість опрацьовувати рольові сценарії, типові для ресторану.

 

Знижка 50%. Один рівень складається з 24 персональних уроків по 75 хвилин з викладачем і коштує 9 000 грн. А вашому напарникові по навчанню буде надана знижка 50% на весь індивідуальний курс.

 

Розмовна практика в парі. Програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Займаючись в парі зі своїм колегою, ви швидко долаєте мовний бар’єр. Говоріння і сприйняття на слух відпрацьовується в рольових постановках.

Як проходять заняття

Розмовна англійська

Вивчення спеціальної термінології (етикет, найпоширеніші фрази для обслуговування гостей). Рольові постановки – спілкування з відвідувачами, прийом замовлень, опис страв і напоїв, вирішення конфліктних ситуацій, розрахунок гостей. Подолання мовного бар’єру, позбавлення від акценту.

Граматика і письмо

Складання списків гостей, прийом замовлень (зокрема, резервування столиків).

Аудіювання

Прослуховування аудіозаписів і перегляд відео – типових ситуацій в ресторанному секторі для розуміння англійської мови в різних акцентах на слух.

Английский язык для официантов и барменов

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Курси англійської для офіціантів і барменів

Офіціанти, які бажають вивчити або підтягти англійську, можуть пройти курси англійської для офіціантів у школі British Skylines, відділення якої знаходяться в Києві на Позняках і в Центрі. Програма навчання розробляється під кожного студента, з урахуванням рівня його знань, цілей і наявних термінів навчання.

Курси англійської для офіціантів для початківців дорослих

Перед початком курсів ви проходите усне тестування, яке дозволяє визначити ваш рівень знання англійської. На підставі ваших знань, наявних термінів навчання і цілей (для роботи офіціантом за кордоном, підвищення рівня англійської для працевлаштування в більш солідний заклад і т.д.) методисти British Skylines розробляють індивідуальну програму навчання, заточену конкретно під вас.

Навчання англійській для офіціантів включає в себе

1. Розмовна англійська. Вивчення професійної термінології – фраз, які офіціантами найчастіше використовуються при обслуговуванні клієнтів. Проводяться рольові постановки, на яких відпрацьовуються реальні ситуації, з якими ви стикаєтеся на роботі. Навчання розмовної англійської допомагає подолати мовний бар’єр і виробити правильну вимову слів.

2. Граматика і письмо – резервування столиків, складання списку гостей та інше.

3. Аудіювання. Ви переглядаєте відео і слухаєте аудіозаписи, розбираючи з викладачем типові ситуації при обслуговуванні клієнтів. Також ви вчитеся розуміти англійську на слух в різних акцентах.

Індивідуальне і парне навчання

У школі British Skylines можна пройти індивідуальний або парний курс навчання. Особливістю парного курсу є те, що ви займаєтеся разом з напарником, яким може виступати ваш друг, колега, одногрупник, знайомий або родич. Головне, щоб ваш рівень володіння мовою був приблизно однаковий. До плюсів парної методики можна віднести те, що з’являється більше можливостей на опрацювання діалогів, а дух суперництва дає вам додаткову мотивацію. Також при парному навчанні ваш напарник отримує знижку в 50%.

Англійська мова з носієм

Частина занять проводиться носієм мови. Вивчення англійської для офіціантів і барменів з носієм має чимало плюсів:

1. Ви чуєте, як вимовляються ті чи інші слова.

2. Розмовна англійська з носієм допомагає виробити правильну вимову, що дуже важливо при спілкуванні з іноземними гостями.

3. Ви не можете перейти на рідну мову, щоб задати якесь питання, тому ви швидше вчитеся правильно складати речення англійською.

4. Заняття з носієм допомагають максимально швидко подолати мовний бар’єр.

Можливість пройти курси по скайпу

Якщо у вас немає часу або можливості відвідувати курси offline, у нашій школі викладається англійська для офіціантів онлайн. Заняття проводяться по skype, тому пройти курси можна навіть в тому випадку, якщо ви перебуваєте в іншому місті або іншій країні. Віддалене навчання має багато переваг:

1. Ви перебуваєте в комфортній для себе обстановці, і вас ніщо не відволікає від процесу навчання;

2. Не потрібно витрачати час на проїзд;

3. Менеджери підбирають максимально зручний для вас графік занять, а ви маєте можливість його змінювати (головне, заздалегідь попереджати викладача про перенесення уроку).

Курси англійської для роботи офіціантом у Києві на Позняках і в Центрі

Школа British Skylines знаходиться в Києві, за 5 хвилин від станції метро Позняки і в самому центрі міста за 1 хвилину від станції метро Хрещатик. Також у нас передбачена можливість навчання офіціантів англійської online. У школі працюють кваліфіковані викладачі, які знайдуть підхід до будь-якого студента. Заняття з нашими викладачами не тільки ефективні з точки зору вивчення англійської, але ще і дуже цікаві.