Курси англійської для офіціантів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська для офіціантів/барменів

Уроки для працівників ресторанного бізнесу в школах англійської на Хрещатику і Позняках – індивідуально та по Skype. Заняття доступні у будь-який час доби у будні дні та суботу. Усе навчання будується на ваших термінах та цілях.

Організація індивідуальних занять

Тест і програма курсу. Під час граматичного тестування  і усної частини ви чітко формулюєте викладачеві свою мету (наприклад, влаштуватися в ресторан за кордоном або підтягти англійську для роботи в закладі в центрі Києва),це слугує вихідними критеріями для підбору викладача та побудови індивідуального курсу.

 

Розклад. Час та тривалість занять обговорюється з викладачем (не менше 2 занять на тиждень). На час відпустки або неможливості відвідувати курси сплачена сума за курс зберігається.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять 
2о уроків

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 60 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
10 занять
10 000
1 рівень
20 занять
18 000
2 рівні
4 занять
Курсы английского для официантов и барменов

Методика парного навчання

Працює методика парного навчання – це уроки для двох працівників однієї сфери. Переваги вивчення англійської для офіціантів і барменів в парі: збільшення розмовної практики за допомогою обігрування типових ситуацій.

 

50% знижка. Один рівень складається з 20 персональних уроків по 60 хвилин з викладачем і коштує 9 000 грн. А вашому напарникові по навчанню буде надана знижка 50% на весь індивідуальний курс.

 

Розмовна практика. Програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Парне навчання сприяє подоланню мовного бар’єру завдяки постійному діалогу та обігруванню типових ситуацій.

Як проходять заняття

Розмовна англійська

Вивчення термінології ресторанної справи (етикет, найпоширеніші фрази для обслуговування гостей). Рольові постановки – спілкування з відвідувачами, прийом замовлень, опис страв і напоїв, вирішення конфліктних ситуацій, розрахунок гостей. Робота над правильною вимовою та подолання бар’єру говорити.

Граматика і письмо

Складання списків гостей, резервування столиків. Робота з описами та складом страв.

Аудіювання

Прослуховування аудіозаписів і перегляд відео – типових ситуацій в ресторанному секторі. Важливий акцент – навчання сприйняття на слух різних акцентів.

Английский язык для официантов и барменов

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Курси англійської для офіціантів і барменів

  Офіціанти, які бажають вивчити або підтягти англійську, можуть пройти курси англійської для офіціантів у школі British Skylines, офіси якої знаходяться на Позняках та в Центрі. Уся програма повністю адаптується під ваші терміни та потреби.

  Курси англійської для офіціантів для початківців дорослих

  Для того, щоб визначити ваш рівень знання англійської, перед початком ви проходите тестування. На підставі ваших знань, наявних термінів навчання і цілей (для роботи офіціантом за кордоном, підвищення рівня англійської для працевлаштування в більш солідний заклад і т.д.) програма “Англійська для працівників ресторанного бізнесу” адаптується та видозмінюється спеціально під вас.

  Навчання англійській для офіціантів включає в себе

  1. Розмовна англійська. Вивчення професійної термінології – слова та фрази для можливості комунікувати з гостями та колегами. Опрацювання типових ситуацій. Робота над вимовою. Подолання мовного бар’єру.

  2. Граматика і письмо – резервування столиків, складання списку гостей та інше.

  3. Аудіювання. Ви переглядаєте відео і слухаєте аудіозаписи, працюєте над умінням сприймати різні акценти на слух.

  Індивідуальне і парне навчання

  У школі British Skylines можна пройти індивідуальний або парний курс навчання.Методика парного навчання – це уроки разом з вашим другом, колегою та людиною з такою ж метою та, головне, таким же рівнем англійської. До плюсів парної методики можна віднести те, що з’являється більше можливостей на опрацювання діалогів, а дух суперництва дає вам додаткову мотивацію. Також при парному навчанні ваш напарник отримує знижку в 50%.

  Англійська мова з носієм

  Частина занять проводиться носієм мови. Вивчення англійської для офіціантів і барменів з носієм має чимало плюсів:

  1. Ви чуєте, як вимовляються ті чи інші слова.

  2. Розмовна англійська з носієм допомагає випрацювати правильну вимову що дуже важливо при спілкуванні з іноземними гостями.

  3. Ви не можете перейти на рідну мову, щоб і це змушує думати англійською.

  4. Заняття з носієм допомагають максимально швидко подолати мовний бар’єр.

  Можливість пройти курси по скайпу

  Якщо у вас немає часу або можливості відвідувати курси offline, у нашій школі викладається англійська для офіціантів онлайн. Заняття по skype дають можливість постійно навчатися, навіть перебуваючи в іншому місті або іншій країні. Віддалене навчання має багато переваг:

  1. Ви перебуваєте в комфортній для себе обстановці, і вас ніщо не відволікає від процесу навчання та створює комфортний фон для навчання;

  2. Не потрібно витрачати час та гроші на проїзд;

  3. Менеджери підбирають максимально зручний для вас графік занять, а ви маєте можливість його змінювати (головне, заздалегідь попереджати викладача про перенесення уроку).

  Курси англійської для роботи офіціантом у Києві на Позняках і в Центрі

  Школа British Skylines знаходиться в Києві, за 5 хвилин від станції метро Позняки і в самому центрі міста за 1 хвилину від станції метро Хрещатик. Також у нас передбачена можливість навчання офіціантів англійської online. У школі працюють досвідчені викладачі, які знайдуть підхід до будь-якого студента. Заняття з нашими викладачами не тільки ефективні з точки зору вивчення англійської, але ще і дуже цікаві.