Курси англійської для пілотів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська для пілотів

Організація індивідуальних занять

Програма навчання. Методисти British Skylines беруть активну участь у формуванні вашої програми навчання. Наприклад, загальна англійська + курс мовної взаємодії між пілотом і диспетчером і т. д. Після тестування, ми підбираємо викладача, з огляду на ваш рівень володіння англійською. Курс є максимально ефективним, якщо ваш вихідний рівень володіння B1- C1.

 

Розклад занять. Ми разом плануємо розклад. Заняття і гроші зберігаються, якщо ви летите в рейс або відпустку. Ефективна частота занять-мінімум 2 рази на тиждень. Ви можете змінювати свою інтенсивність навчання і коригувати її залежно від змін в робочому графіку, відпустці і т.д.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять 
24 уроки

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
12 занять
10 500
1 рівень
24 заняття
18 000
2 рівні
48 занять
Курсы английского для пилотов

Методика парного обучения

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом з близькою людиною ви будете почувати себе впевнено і комфортно на заняттях.

Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

 

Знижка 50%. Вартість за 24 індивідуальні уроки × 75 хвилин = 10 500 грн. Другий учень отримує 50% знижку на навчання. Переваги два учнів і викладача очевидні: крім блискавичного подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Говоріння і сприйняття на слух відпрацьовується у рольових постановках.

 

Ситуативні завдання. На заняттях відпрацьовуються ситуаційні завдання зі спеціальних технічних дисциплін, наприклад: «Льотна експлуатація», «Повітряна навігація», «Аеродинаміка», «Повітряні перевезення» та ін.

Як проходять заняття

Говоріння

Удосконалення розмовної англійської. Вільне володіння авіаційною термінологією англійською. Обговорення тем,
пов’язаних з вашою сферою діяльності, рольові сценарії.

Аудіювання

Прослуховування і перегляд авіаційних аудіо і відео матеріалів для вільного сприйняття на слух.

Граматика

Граматичні тренінги для правильної постановки слів і часів в реченнях.

Читання

Вільне читання статей з профільних журналів і газет з своєї галузі.

Английский язык для пилотов

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму навчання.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Курси англійської мови для пілотів у Києві

Якщо необхідно вивчити англійську для пілотів у Києві, то звертайтеся в школу British Skylines, відділення якої є на Позняках і в Центрі. У нас працюють фахівці з навчання англійської пілотів, а заняття проводяться з урахуванням вашого рівня володіння мовою і бажаних термінів навчання.

Авіаційна англійська для дорослих початківців

Перед початком навчання ви проходите обов’язкове тестування, яке дозволяє визначити ваш рівень знання англійської. Відштовхуючись від результатів, ваших цілей і наявних термінів навчання, ми підбираємо вам правильного викладача. Також методисти British Skylines розробляють індивідуальну програму навчання, яка заточена конкретно під вас. Максимального результату за короткий період часу вдається домогтися в тому випадку, якщо ваш вихідний рівень володіння B1- C1. Однак ми працюємо зі студентами з будь-яким рівнем володіння мовою.

Програма навчання включає в себе «загальний курс англійської» плюс «англійська для пілотів».

Вивчення авіаційної англійської для пілотів і авіадиспетчерів включає в себе:

1. Говоріння. Удосконалення володіння розмовною англійською. На курсах розігруються сценки, що імітують реальні ситуації, з якими ви стикаєтеся на роботі (спілкування з диспетчером, звернення до пасажирів та інше). Також ви вчитеся вільно володіти авіаційної термінологією.

2. Аудіювання. Завдяки прослуховуванню аудіозаписів і перегляду відеозаписів, пов’язаних з авіаційною тематикою, ви вчитеся сприймати на слух інформацію.

3. Граматика. Викладачі вчать вас, як правильно складати речення та використовувати часи.

4. Читання. На заняттях ви читаєте корисні фрагменти зі статей та журналів на авіаційну тематику.

Розмовний авіаційна англійська мова – курси по скайпу

Для студентів, які не можуть або не хочуть відвідувати курси offline, передбачена можливість навчання online. Курси авіаційної англійської для пілотів онлайн проводяться по skype, а програма навчання нічим не відрізняється від звичайної. Дистанційні курси мають свої плюси:

1. Ви можете перебувати в будь-якій точці світу, головне, щоб у вас нормально працював інтернет.

2. Ви проходите навчання в комфортній для себе обстановці, що дає вам можливість повністю зосередитися на процесі отримання знань.

3. Не потрібно витрачати час на проїзд.

4. Менеджер складає максимально зручний для вас розклад занять. Ви навіть можете переносити призначений урок, заздалегідь попередивши про це свого викладача.

Індивідуальне і парне навчання авіаційної англійської для пілотів

Вивчати авіаційну технічну англійську на курсах можна за індивідуальною програмою або за методикою парного навчання. Індивідуальне навчання ефективне тим, що викладач приділяє всю увагу вам, а вся програма навчання заточена під ваші цілі, знання і швидкість засвоєння інформації.

Особливістю парного навчання є те, що разом з вами курси проходить ваш друг, знайомий, колега або родич. Одна важлива умова – у вас повинен бути приблизно однаковий рівень володіння мовою. У методики парного навчання є свої плюси:

1. Ви відчуваєте підтримку близької людини.

2. На заняттях легше ставити сценки та опрацьовувати типові діалоги.

3. Програма адаптована під потреби обох учнів.

4. Ви можете займатися зі своїм напарником у вільний час, що дозволить швидше подолати мовний бар’єр.

5. Дух суперництва є додатковою мотивацією вчитися ще старанніше.

6. Ваш напарник отримує знижку 50% на курси.

Авіаційна англійська в Києві на Позняках і в Центрі

Курси авіаційної англійської для авіадиспетчерів і пілотів проходять у школі British Skylines за такими адресами: Київ, вулиця Драгоманова 29, 3 поверх, офіс 302 (в п’яти хвилинах від станції метро Позняки) / Київ, вулиця Ольгинська 2/4, 4 поверх, оф. 32 (в одній хвилині від станції метро Хрещатик). Тим, хто хоче пройти курси віддалено, є навчання online по скайпу. Вартість курсів складає 6 500 гривень за 0,5 рівня (12 занять по 75 хвилин). Вартість одного рівня навчання – 10 500 гривень, двох рівнів – 18 000 гривень, які ви пройдете за 6 місяців.