Курси англійської для пілотів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська для пілотів

Організація індивідуальних занять

Програма навчання. Методисти British Skylines формують для вас програму навчання, адаптуючи її під ваші потреби. Наприклад, загальна англійська + курс мовної взаємодії між пілотом і диспетчером і т. д. Після тестування, ми підбираємо викладача, з огляду на ваш рівень володіння англійською. Курс є максимально ефективним, якщо ваш вихідний рівень володіння B1- C1.

 

Розклад уроків. Ми разом плануємо розклад. Заняття і гроші зберігаються, якщо ви летите в рейс або відпустку. Ефективна частота занять-мінімум 2 рази на тиждень. Є можливість коригувати розклад та інтенсивність занять за потреби.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять 
20 уроків

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 60 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
10 занять
10 500
1 рівень
20 занять
18 000
2 рівні
40 занять
Курсы английского для пилотов

Методика парного навчання

Є можливість парного навчання з другом, колегою, родичем чи напарником. Такі заняття дозволяють навчатися у комфортних умовах та мають багато перевар.

Важливо, щоб ви і напарник по навчанню були максимально близькими по рівню навчання.

 

Знижка 50%. Вартість за 20 індивідуальних уроків × 60 хвилин = 10 500 грн. Другий учень отримує 50% знижку на навчання. Переваги два учнів і викладача очевидні: подолання мовного бар’єру, розмовна практика, обігрування типових ситуацій, додаткова мотивація та підтримка.

 

Ситуативні завдання. На заняттях відпрацьовуються ситуативні завдання зі спеціальних технічних дисциплін, наприклад: «Льотна експлуатація», «Повітряна навігація», «Аеродинаміка», «Повітряні перевезення» та ін.

Як проходять заняття

Говоріння

Покращення умінь вести розмову англійською та уведення в живе спілкування спеціалізованої термінології.  Обговорення тем,
пов’язаних з вашою сферою діяльності, рольові сценарії.

Сприймання на слух

Робота над відео та аудіо матеріалами для покращення умінь аудіювання.

Граматика

Уроки граматики для правильної постановки слів і граматичних часів у реченнях.

Читання

Робота з статтями з профільних журналів і газет з своєї галузі.

Английский язык для пилотов

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму навчання.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Курси англійської мови для пілотів у Києві

  Якщо необхідно вивчити англійську для пілотів у Києві, то звертайтеся в школу British Skylines, відділення якої є на Позняках і в Центрі. Ви попрацюєте з фахівцями з навчання англійської пілотів, а заняття проводяться з урахуванням вашого рівня володіння мовою і наявних термінів навчання.

  Авіаційна англійська для дорослих початківців

  Перед початком навчання ви проходите обов’язкове усне та граматичне тестування, яке дозволяє визначити ваш рівень володіння англійської. З урахувнням результатів тесту та співбесіди, ваших цілей і наявних термінів навчання, ми підбираємо вам відповідного викладача. Також методисти British Skylines розробляють індивідуальну програму навчання, яка заточена конкретно під вас. Маючи рівень англійської B1- C1, ви можете досягнути максимально високого результату. Однак ми працюємо зі студентами з будь-яким рівнем володіння мовою.

  Програма навчання включає в себе «загальний курс англійської» плюс «англійська для пілотів».

  Вивчення авіаційної англійської для пілотів і авіадиспетчерів включає в себе:

  1. Говоріння. Покращення умінь розмовної англійської. На курсах розігруються сценки, що імітують реальні ситуації, з якими ви стикаєтеся на роботі (спілкування з диспетчером, звернення до пасажирів та інше). Також ви працюєте з авіаційною термінологією.

  2. Аудіювання. Завдяки прослуховуванню аудіозаписів і перегляду відеозаписів, пов’язаних з авіаційною тематикою, ви вчитеся сприймати на слух інформацію.

  3. Граматика. Викладачі вчать вас, як правильно складати речення та використовувати потрібні у спілкуванні граматичні конструкції.

  4. Читання. Опрацювання корисних фрагментів зі статей та журналів на авіаційну тематику.

  Розмовний авіаційна англійська мова – курси по скайпу

  Якщо ви не маєте можливості вчитися offline, передбачена можливість навчання online. Курси авіаційної англійської для пілотів онлайн проводяться по skype, а програма навчання нічим не відрізняється від звичайної. Дистанційні курси мають свої плюси:

  1. Ви можете перебувати в будь-якій точці світу, просто маючи доступ до інтернет мережі.

  2. Ви проходите навчання в комфортній для себе обстановці, що дає вам можливість повністю зосередитися на процесі отримання знань.

  3. Економите час на проїзд.

  4. Менеджер складає максимально зручний для вас розклад занять. Ви навіть можете переносити призначений урок, заздалегідь попередивши про це свого викладача.

  Індивідуальне і парне навчання авіаційної англійської для пілотів

  Вивчати авіаційну технічну англійську на курсах можна за індивідуальною програмою або за методикою парного навчання. Індивідуальне навчання ефективне тим, що викладач приділяє всю увагу вам, а вся програма навчання заточена під ваші цілі, знання і швидкість засвоєння інформації.

  Парне навчання – це навчання в парі з людиною з такими ж цілями, що і у вас.   Одна важлива умова – у вас повинен бути приблизно однаковий рівень володіння мовою. У методики парного навчання є свої плюси:

  1. Ви відчуваєте підтримку близької людини, що покращує навчальний процес.

  2. На заняттях легше опрацьовувати сценки та типові діалоги.

  3. Програма адаптована під потреби/цілі/терміни обох учнів.

  4. Ви можете займатися зі своїм напарником у вільний час, що дозволить швидше подолати мовний бар’єр.

  5. Суперництво – як додаткова мотивація у навчанні.

  6. Ваш напарник отримує знижку 50% на курси.

  Авіаційна англійська в Києві на Позняках і в Центрі

  Курси авіаційної англійської для авіадиспетчерів і пілотів проходять у школі British Skylines за такими адресами: Київ, вулиця Драгоманова 29, 3 поверх, офіс 302 (в п’яти хвилинах від станції метро Позняки) / Київ, вулиця Ольгинська 2/4, 4 поверх, оф. 32 (в одній хвилині від станції метро Хрещатик). Тим, хто хоче пройти курси віддалено, є навчання online по скайпу. Вартість курсів складає 6 500 гривень за 0,5 рівня (10 занять по 60 хвилин). Вартість одного рівня навчання – 10 500 гривень, двох рівнів – 18 000 гривень, які ви пройдете за 6 місяців.