Курси англійської для IT фахівців

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська для IT

Уроки проходять уранці, вдень і ввечері. Курси англійської для програмістів в школі British Skylines – створені спеціально під ваші цілі та терміни.

Організація індивідуальних занять

Тестування і вибір викладача.  Для початку навчання ви проходите тестування на визначення рівня володіння загальною англійською, з огляду на який методисти підбирають вам викладача.

 

Програма навчання. Методисти British Skylines беруть активну участь у формуванні вашої програми навчання. Наприклад, загальна англійська + англійська для веб-дизайнерів і т.д.

 

Розклад. Рекомендована кількість занять на тиждень – 2. Для інтенсивного навчання – 3-5 занять на тиждень. Якщо ви записані на індивідуальні уроки і відправляєтеся у відпустку/відрядження, оплата зберігається.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять 
20 уроків

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 60 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
10 занять
10 500
1 рівень
20 занять
18 000
2 рівні
40 занять
Курсы английского для программистов и IT специалистов

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Такий формат навчання дозволить вам проходити уроки з колегою, родичем, другом. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

 

Знижка 50%. Один рівень складається з 20 персональних уроків по 60 хвилин. Вашому напарникові по навчанню буде надана знижка 50% на весь  курс англійської для айті-спеціалістів.

 

Розмовна практика у парі. Програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Займаючись в парі зі своїм колегою або родичем, долаєте мовний бар’єр, прокачуєте уміння сприймати мову на слух, відпрацьовуєте діалоги в парі, та маєте вищу мотивацію для навчання.

Як проходять заняття

Говоріння

Вивчення стійких виразів і фраз, технічної термінології, комп’ютерного сленгу, опрацювання різних тем (як спеціалізованих, так і загальних). Підготовка до проходження співбесіди в іноземній компанії, та співпраці з іноземними колегами.

Читання

Вивчення професійної літератури англійською мовою (книги, онлайн-джерела).

Граматика і письмо

Написання ділових листів. Акцент на граматику, яка буде корисна і для письмової, і для розмовної англійської.

Аудіювання

Розвиток та покращення уміння сприйняття професійної лексики.

Английский язык для программистов

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Курси англійської для IT фахівців у Києві

  Курси англійської мови для IT-спеціалістів у школі British Skylines розроблені під ваші цілі та терміни. Такий підхід дозволяє мінімізувати час для вивчення англійської.

  Як проходить навчання на курсах англійської для ІТ для дорослих початківців?

  Перед вивченням технічної англійської мови для програмістів ви отримуєте якісну консультацію, яка вам допомагає визначитися з цілями та термінами навчання. Результат тесту дозволить підібрати для вас викладача, який зможе допомогти реалізувати всі ваші цілі  (навчання проводиться для айтішників, програмістів, веб-розробників, системних адміністраторів та ін.) Розробляється індивідуальна програма навчання.

  Вивчення англійської мови для IT-фахівців проводиться за такою програмою:

  1. Говоріння. Вивчення загальних фраз і найбільш поширених технічних термінів, сленгу програмування. Вивчення технічної англійської на курсах дозволяє підготуватися до проходження співбесіди в іноземну компанію.

  2. Читання. Переклад технічної документації, вивчення фахової літератури.

  3. Граматика і письмо. Цей аспект є необхідним для реалізації грамотного спілкування.

  4. Аудіювання. За допомогою прослуховування аудіо, лекцій, подкастів покращується уміння сприйняття інформації та професійних виразів на слух.

  Курси англійської для IT фахівців за індивідуальною програмою і за методикою парного навчання

  Технічна англійська для IT у школі British Skylines викладається за індивідуальною програмою або за методикою парного навчання.

  Перевагами індивідуального навчання є:

  1. Заняття один на один – це можливість вивчити англійську за коротші терміни, так як увага приділяється тільки вам.

  2. Ви можете вивчати англійську для IT-фахівців у зручному для себе темпі. Не потрібно ні під кого підлаштовуватися або чекати, коли вас наздожене вся група.

  3. Викладач може коригувати програму занять з урахуванням ваших успіхів і швидкості засвоєння інформації.

  4. Викладач підбирає завдання, вправи, фільми / подкасти під ваші потреби.

  5. Розклад індивідуальних занять гнучкий, ми разом його складаємо. При цьому не потрібно підлаштовуватися під інших людей, а при необхідності урок можна навіть перенести, заздалегідь попередивши.

  Курси англійської для програмістів в Києві за методикою парного навчання ви можете проходити зі своїм товаришем, колегою або просто знайомим. Головна умова – цілі вашого навчання і рівень знання англійської повинні збігатися. Програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів.

  Вивчення англійської для програмістів за методикою парного навчання має свої переваги:

  1. Якщо партнером по навчанню є близька людина, то це додаткова підтримка для вас.

  2. Можливість інтерактивного навчання обігрування діалогів, типових ситуацій. Завдяки цьому ви швидше подолаєте мовний бар’єр.

  3. Дух суперництва підстьобує вчитися ще старанніше, а успіхи партнера з навчання служать додатковою мотивацією.

  4. Технічну англійську можна вчити з партером у вільний від занять час. Це прискорить процес навчання.

  5. Напарнику на навчання надається знижка  50%.

  Англійська мова для айтішників з носієм

  Курси англійської для IT в Києві передбачають, що частина уроків може проходити з носієм мови. Навчання з носієм має чимало плюсів:

  1. Ви дізнаєтеся, як правильно і як НЕ правильно звучать ті чи інші слова.

  2. Ви можете тверезо оцінити рівень отриманих знань і навичок спілкування.

  3. Не можна перейти на рідну мову, тому вам доведеться вчитися будувати висловлювання англійською.

  4. Виробляється правильна вимова, що особливо важливо для тих айтішників, які влаштовуються на роботу в іноземну компанію.

  5. З носієм англійська для it-шника дається легше, адже всі діалоги ведуться англійською, що дозволяє швидше звикнути до мови і почати не тільки говорити, а й думати на ній.

  Особливості курсів англійської мови для IT фахівців по скайпу

  Для тих, хто не може або не хоче відвідувати курси offline, передбачені онлайн курси англійської для IT. Особливість таких курсів у тому, що все навчання проводиться по скайпу фахівцями з досвідом роботи онлайн. Завдяки правильному підходу й власній методиці навчання, технічну англійську на онлайн курсах можна вивчити за той же час, що і при відвідинах школи англійської.

  Технічна англійська онлайн для вас, якщо:

  1. Не хочете витрачати цінний час і сили на проїзд.

  2. Часто їздите у відрядження і подорожі. При цьому графік занять можна коригувати і змінювати, головне, заздалегідь про це попередити викладача.

  3. Навчання англійській для IT онлайн проходить у комфортній домашній обстановці.

  Вартість курсу технічної англійської при навчанні онлайн встановлено за 0,5 рівня (10 занять), за 1 рівень (20 занять) та за 2 рівні (40 занять).

  Курси англійської для IT-спеціалістів у Києві на Позняках і в Центрі

  Заняття в школі British Skylines здійснюють викладачі з досвідом, які є фахівцями саме з цього напряму вивчення англійської. Ми розташовані в п’яти хвилинах  від станції метро Позняки за адресою: місто Київ, вулиця Драгоманова 29, 3 поверх, офіс 302 (ТЦ «Центрум). Друга адреса – місто Київ, вулиця Ольгинська 2/4, 4 поверх, офіс 32, в одній хвилині від станції метро Хрещатик.

  Якщо навчання offline вам не підходить, ми пропонуємо пройти курси з вивчення технічної англійської для IT-фахівця онлайн.