Англійська для програмістів / IT фахівців

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська для IT спец-ів

Заняття доступні вранці, вдень і ввечері. Курси англійської для програмістів в школі British Skylines – створені спеціально під ваші цілі та терміни.

Організація індивідуальних занять

Тестування і підбір викладача.  Після тестування, ми підбираємо викладача, з огляду на ваш рівень володіння англійською. Доступні курси англійської для фахівців IT-сфери, програмістів, системних адміністраторів, веб-дизайнерів і т.д.

 

Програма навчання. Методисти British Skylines беруть активну участь у формуванні вашої програми навчання. Наприклад, загальна англійська + англійська для веб-дизайнерів і т.д.

 

Розклад. Рекомендована кількість занять на тиждень – 2. Для інтенсивного навчання – 3-5 занять на тиждень. Якщо ви записані на індивідуальні уроки і відправляєтеся у відпустку/відрядження, оплата зберігається.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 семестру
1,5 місяця

К-сть занять 
12 уроків в одному семестрі

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
1 семестр
12 занять
10 500
2 семестри
24 заняття
18 000
4 семестри
48 занять
Курсы английского для программистов и IT специалистов

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою. Разом з близькою людиною ви будете почувати себе впевнено і комфортно на заняттях. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

 

Знижка 50%. Один курс складається з 12 персональних уроків по 75 хвилин з викладачем і коштує 6 500 грн. А вашому напарникові по навчанню буде надана знижка 50% на весь індивідуальний курс.

 

Розмовна практика у парі. Програма адаптована під потреби і інтереси обох учнів. Займаючись в парі зі своїм колегою або родичем, ви швидко долаєте мовної бар’єр. Говоріння і сприйняття на слух відпрацьовується в рольових постановках. При цьому ви заощаджуєте гроші і можете опрацьовувати діалоги зі своїм колегою.

Як проходять заняття

Говоріння

Вивчення стійких виразів і фраз, технічної термінології, комп’ютерного сленгу, опрацювання різних тем (як спеціалізованих, так і загальних). Підготовка до проходження співбесіди в іноземній компанії, допомога у вільному спілкуванні із зарубіжними керівниками і колегами.

Читання

Вивчення професійної літератури англійською мовою (книги, онлайн-джерела).

Граматика і письмо

Написання ділових листів. Акцент на граматику, яка буде корисна і для письмової, і для розмовної англійської.

Аудіювання

Розвиток навичок сприйняття професійної лексики на слух.

Английский язык для программистов

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення