Курси англійської для IT фахівців

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська для IT спец-ів

Заняття доступні вранці, вдень і ввечері. Курси англійської для програмістів в школі British Skylines – створені спеціально під ваші цілі та терміни.

Організація індивідуальних занять

Тестування і підбір викладача.  Після тестування, ми підбираємо викладача, з огляду на ваш рівень володіння англійською. Доступні курси англійської для фахівців IT-сфери, програмістів, системних адміністраторів, веб-дизайнерів і т.д.

 

Програма навчання. Методисти British Skylines беруть активну участь у формуванні вашої програми навчання. Наприклад, загальна англійська + англійська для веб-дизайнерів і т.д.

 

Розклад. Рекомендована кількість занять на тиждень – 2. Для інтенсивного навчання – 3-5 занять на тиждень. Якщо ви записані на індивідуальні уроки і відправляєтеся у відпустку/відрядження, оплата зберігається.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять 
24 уроки

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
12 занять
10 500
1 рівень
24 заняття
18 000
2 рівні
48 занять
Курсы английского для программистов и IT специалистов

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою. Разом з близькою людиною ви будете почувати себе впевнено і комфортно на заняттях. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

 

Знижка 50%. Один рівень складається з 24 персональних уроків по 75 хвилин з викладачем і коштує 10 500 грн. А вашому напарникові по навчанню буде надана знижка 50% на весь індивідуальний курс.

 

Розмовна практика у парі. Програма адаптована під потреби і інтереси обох учнів. Займаючись в парі зі своїм колегою або родичем, ви швидко долаєте мовної бар’єр. Говоріння і сприйняття на слух відпрацьовується в рольових постановках. При цьому ви заощаджуєте гроші і можете опрацьовувати діалоги зі своїм колегою.

Як проходять заняття

Говоріння

Вивчення стійких виразів і фраз, технічної термінології, комп’ютерного сленгу, опрацювання різних тем (як спеціалізованих, так і загальних). Підготовка до проходження співбесіди в іноземній компанії, допомога у вільному спілкуванні із зарубіжними керівниками і колегами.

Читання

Вивчення професійної літератури англійською мовою (книги, онлайн-джерела).

Граматика і письмо

Написання ділових листів. Акцент на граматику, яка буде корисна і для письмової, і для розмовної англійської.

Аудіювання

Розвиток навичок сприйняття професійної лексики на слух.

Английский язык для программистов

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Курси англійської для IT фахівців у Києві

Курси англійської мови для IT-спеціалістів у школі British Skylines розроблені конкретно під ваші цілі і терміни. Це дозволяє за короткий проміжок часу отримати необхідні знання.

Як проходить навчання на курсах англійської для ІТ для дорослих початківців?

Перед вивченням технічної англійської мови для програмістів ви отримуєте якісну консультацію, яка вам допомагає визначитися з цілями та термінами навчання. Виходячи з них, вам підбирається найбільш відповідний викладач, з яким ваше навчання буде найефективнішим. З урахуванням наявних знань, термінів навчання, цілей і спеціальності (навчання проводиться для айтішників, програмістів, веб-розробників, системних адміністраторів та ін.) Розробляється індивідуальна програма навчання.

Вивчення англійської мови для IT-фахівців проводиться за такою програмою:

1. Говоріння. Вивчення загальних фраз і найбільш поширених технічних термінів, сленгу програмування. Вивчення технічної англійської на курсах дозволяє підготуватися до проходження співбесіди в іноземній фірмі.

2. Читання. Переклад технічної документації, вивчення фахової літератури.

3. Граматика і письмо.

4. Аудіювання. За допомогою прослуховування записів розробляється навик сприйняття інформації та професійних виразів на слух.

Курси англійської для IT фахівців за індивідуальною програмою і за методикою парного навчання

Технічна англійська для IT у школі British Skylines викладається за індивідуальною програмою або за методикою парного навчання.

Плюсами індивідуального навчання є:

1. Викладач займається тільки з вами, відповідно приділяючи всю увагу вам. Це дозволяє швидше досягнути прогресу.

2. Ви можете вивчати англійську для IT-фахівців у зручному для себе темпі. Не потрібно ні під кого підлаштовуватися або чекати, коли вас наздожене вся група.

3. Викладач може коригувати програму занять з урахуванням ваших успіхів і швидкості засвоєння інформації.

4. Викладач підбирає завдання, вправи, фільми / подкасти під ваші потреби.

5. Розклад індивідуальних занять гнучкий, ми разом його складаємо. При цьому не потрібно підлаштовуватися під інших людей, а при необхідності урок можна навіть перенести, заздалегідь попередивши про це педагога.

Курси англійської для програмістів в Києві за методикою парного навчання ви можете проходити зі своїм товаришем, колегою або просто знайомим. Головна умова – цілі вашого навчання і рівень знання англійської повинні збігатися. Програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів.

Вивчення англійської для програмістів за методикою парного навчання має свої переваги:

1. Якщо партнером по навчанню є близька людина, то це додаткова підтримка для вас.

2. Варіативність у вивченні, так як можна опрацьовувати діалоги або цілі ситуації англійською. Завдяки цьому ви швидше подолаєте мовний бар’єр.

3. Дух суперництва підстьобує вчитися ще старанніше, а успіхи партнера з навчання служать додатковою мотивацією.

4. Технічну англійську можна вчити з партером у вільний від занять час. Це прискорить процес навчання.

5. Напарнику на навчання надається знижка  50%.

Англійська мова для айтішників з носієм

Курси англійської для IT в Києві передбачають, що частина уроків буде проводитися носієм мови. Навчання з носієм має чимало плюсів:

1. Ви дізнаєтеся, як правильно і як НЕ правильно звучать ті чи інші слова.

2. Ви можете тверезо оцінити рівень отриманих знань і навичок спілкування.

3. Не можна перейти на рідну мову, тому вам доведеться вчитися складати потрібні речення англійською.

4. Виробляється правильна вимова, що особливо важливо для тих айтішників, які влаштовуються на роботу в іноземну компанію.

5. З носієм англійська для it-шника дається легше, адже всі діалоги ведуться англійською, що дозволяє швидше звикнути до мови і почати не тільки говорити, а й думати на ній.

Особливості курсів англійської мови для IT фахівців по скайпу

Для тих, хто не може або не хоче відвідувати курси offline, передбачені онлайн курси англійської для IT. Особливість таких курсів у тому, що все навчання проводиться по скайпу грамотними і досвідченими викладачами. Завдяки правильному підходу й унікальній методиці навчання технічну англійську на онлайн курсах можна вивчити за той же час, що і при відвідинах школи англійської.

Технічна англійська є сенс вчити онлайн якщо:

1. Не хочете витрачати дорогоцінний час і сили на проїзд.

2. Часто їздите у відрядження і подорожі. При цьому графік занять можна коригувати і змінювати, головне, заздалегідь про це попередити викладача.

3. Навчання англійській для IT онлайн проходить у комфортній домашній обстановці.

Вартість курсу технічної англійської при навчанні онлайн становить 6 500 гривень за 0,5 рівня. Триває півтора місяця і містить 12 занять. А при замовленні відразу декількох рівнів для вивчення технічної англійської онлайн ціна знижується: 1 рівень – 10 500 гривень, 2 рівні – 18 000 гривень.

Курси англійської для IT-спеціалістів у Києві на Позняках і в Центрі

Заняття в школі British Skylines проводяться енергійними і цілеспрямованими викладачами з великим досвідом роботи, які знайдуть підхід до будь-якого студента, викликавши у нього живий інтерес до вивчення мови. Ми знаходимося в п’яти хвилинах ходьби від станції метро Позняки за адресою: місто Київ, вулиця Драгоманова 29, 3 поверх, офіс 302 (ТЦ «Центрум). Друга адреса – місто Київ, вулиця Ольгинська 2/4, 4 поверх, офіс 32, в одній хвилині від станції метро Хрещатик.

Якщо навчання offline вам не підходить, ми пропонуємо пройти курси з вивчення технічної англійської для IT-фахівця онлайн.