Англійська для
мандрівників

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилина
ст. м. Хрещатик — 1 хвилина

Англійська для туристів

Уроки англійської для мандрівників і туристів: індивідуально і по Skype. Ранкові, денні та вечірні курси з ПН. по Сб. Програма для туристів розробляється під ваші цілі та терміни.

Організація індивідуальних уроків

Тестування і програма.   Під час стартового тестування ви докладно розповідаєте про майбутню поїздку і якого рівня хочете досягти до її початку. Методисти готують програму навчання спеціально під ваші цілі та терміни.

 

Розклад. Рекомендована інтенсивність навчання-мінімум 2 рази на тиждень. При необхідності ми проводимо 5 уроків на тиждень. Заняття проходять, коли ви не в черговій подорожі, і припиняються, коли у вас запланований виліт. Оплата за курс під час вашої відсутності зберігається.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 семестру
1,5 місяця

К-сть занять 
12 уроків в одному семестрі

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
1 семестр
12 заняття
10 500
2 семестри
24 заняття
18 000
4 сем-ри
48 занять
Курсы английского для путешественников

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом з близькою людиною ви будете почувати себе впевнено і комфортно на заняттях. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

 

Знижка 50%. Вартість за 12 індивідуальних уроків × 75 хвилин = 6 500 грн. Другий учень отримує 50% знижку на навчання. Переваги двох учнів і викладача очевидні: крім швидкого подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Говоріння і сприйняття на слух відпрацьовується в рольових постановках.

 

Рольові постановки. Опрацьовуємо рольові сценарії за темами: “Знайомства в поїздці”, “Проблеми, що виникають в подорожах і їх рішення”, “Спілкування з місцевими жителями”, “Переговори з адміністратором готелю” і т.д.

Як проходять уроки

Говоріння

Удосконалення розмовної англійської. Розширення словникового запасу. Підготовка до будь-якої поїздки. Коригування вимови.

Читання

Уміння читати і розуміти важливі вказівні знаки, меню в ресторані, вільно відвідувати іноземні сайти готелів у будь-якій країні перебування.

Граматика і письмо

Ви навчитеся вільно вести переписку з готелем або власником квартири за кордоном, страховою компанією і т.д.

Аудіювання

Аудіозаписи допоможуть звикнути до звучання англійської мови з різними акцентами, навчать швидко розпізнавати слова на слух.

Английский для туристов

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення