Курси англійської для подорожей

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилина
ст. м. Хрещатик — 1 хвилина

Англійська для туристів

Уроки англійської для мандрівників і туристів: індивідуально і по Skype. Ранкові, денні та вечірні курси з ПН. по Сб. Програма для туристів розробляється під ваші цілі та терміни.

Організація індивідуальних уроків

Тестування і програма.   Під час стартового тестування ви докладно розповідаєте про майбутню поїздку і якого рівня хочете досягти до її початку. Методисти готують програму навчання спеціально під ваші цілі та терміни.

 

Розклад. Рекомендована інтенсивність навчання-мінімум 2 рази на тиждень. При необхідності ми проводимо 5 уроків на тиждень. Заняття проходять, коли ви не в черговій подорожі, і припиняються, коли у вас запланований виліт. Оплата за курс під час вашої відсутності зберігається.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять 
24 уроки

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
4 900
0, 5 рівня
12 заняття
9 000
1 рівень
24 заняття
15 000
2 рівні
48 занять
Курсы английского для путешественников

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом з близькою людиною ви будете почувати себе впевнено і комфортно на заняттях. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

 

Знижка 50%. Вартість за 24 індивідуальні уроки × 75 хвилин = 9 000 грн. Другий учень отримує 50% знижку на навчання. Переваги двох учнів і викладача очевидні: крім швидкого подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Говоріння і сприйняття на слух відпрацьовується в рольових постановках.

 

Рольові постановки. Опрацьовуємо рольові сценарії за темами: “Знайомства в поїздці”, “Проблеми, що виникають в подорожах і їх рішення”, “Спілкування з місцевими жителями”, “Переговори з адміністратором готелю” і т.д.

Як проходять уроки

Говоріння

Удосконалення розмовної англійської. Розширення словникового запасу. Підготовка до будь-якої поїздки. Коригування вимови.

Читання

Уміння читати і розуміти важливі вказівні знаки, меню в ресторані, вільно відвідувати іноземні сайти готелів у будь-якій країні перебування.

Граматика і письмо

Ви навчитеся вільно вести переписку з готелем або власником квартири за кордоном, страховою компанією і т.д.

Аудіювання

Аудіозаписи допоможуть звикнути до звучання англійської мови з різними акцентами, навчать швидко розпізнавати слова на слух.

Английский для туристов

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Курси англійської для подорожей

Багато туристів, які люблять відвідувати інші країни, часто цікавляться, як швидко вивчити англійську для подорожей. Домогтися значного прогресу, заповнити наявні прогалини і підвищити рівень володіння мовою вам допоможуть у школі British Skylines, яка знаходиться у Києві в Центрі і на Позняках.

Англійська для подорожей для початківців дорослих

Перед початком курсу англійської для початківців мандрівників студенти проходять стартове тестування, яке допомагає визначити рівень їх знань. Також на тестуванні ви розповідаєте про цілі поїздки та за який термін вам необхідно прокачати розмовну англійську. На підставі отриманих відомостей методисти British Skylines розробляють для вас індивідуальну програму навчання, що враховує ваші вимоги і рівень знань.

Англійська для початківців подорожі людей викладається мінімум 2 рази і максимум 5 разів на тиждень. Все залежить від вашої завантаженості, а також наявних термінів навчання.

Англійська мова для туристичних поїздок включає в себе кілька основних блоків навчання:

1. Говоріння. На уроках ви поповнюєте свій словниковий запас і удосконалите розмовну англійську. Викладач коригує вашу вимову, а також опрацьовує з вами стандартні діалоги, які можуть знадобитися під час подорожей.

2. Читання. Ви вчитеся вільно читати і розуміти все, що написано іноземною мовою. Це допоможе вам забронювати номер в готелі, прочитати меню або вказівні знаки.

3. Граматика і письмо. Важливо не тільки правильно вимовляти, але і правильно писати англійською. Це важливо, якщо доведеться листуватися з готелем, залишати скаргу, вести переписку зі страховою компанією або що-небудь ще.

4. Аудіювання. Важливою частиною вивчення англійської для подорожей на курсах є прослуховування аудіозаписів, які допомагають звикнути до англійської мови і навчитися розпізнавати акценти.

Англійська мова для туризму і подорожей з носієм

Англійську для подорожей за місяць вивчити вкрай складно, але з носієм мови за цей час можна істотно підвищити свій рівень володіння мовою. Заняття з носієм мають багато плюсів:

1. Ви не можете висловлюватися з викладачем рідною мовою, що змушує вас будувати речення виключно англійською. Завдяки цьому ви навчитеся правильно складати речення та подолаєте мовний бар’єр. Це відмінна можливість непогано підтягнути англійську для туристів за місяць.

2. Ви можете дізнатися свої слабкі сторони. Спілкування з носієм відразу проявляє все прогалини в знаннях, що дозволяє заповнити ці самі прогалини.

3. Ви чуєте, як правильно вимовляти, і як НЕ потрібно вимовляти ті чи інші слова. Завдяки цьому ваше вимова стає чистішим.

Індивідуальне і парне навчання базової й поглибленої англійської для туристів

Навчання англійській для туристів з нуля або курси для просунутих мандрівників проводяться за індивідуальною програмою і за методикою парного навчання. Індивідуальне навчання означає, що заняття проходять один на один з викладачем. У навчанні англійської з нуля для подорожей і курсах для просунутих мандрівників є багато переваг:

1. Ви отримуєте 100% уваги викладача.

2. Вам не потрібно відволікатися на інших студентів, займаючись ви в групі.

3. Менеджер допомагає скласти ваш розклад за гнучким графіком.

4. Легше усувати прогалини в знаннях, так як викладач завжди може приділити увагу вашим слабким сторонам, наприклад, вимові або використанню часів.

Курси з англійської для туристів з навчанням по парній методикою мають свої особливості. Вашим партнером може бути ваш товариш, родич, колега, друга половинка або хто-небудь ще. Головне, щоб ваш рівень володіння англійською мовою був приблизно однаковим, так як для людей з різним рівнем неможливо нормально адаптувати програму навчання.

Англійська з нуля для туристів за методикою парного навчання має такі плюси:

1. Поруч з вами завжди знаходиться близька людина, яка при необхідності підтримає.

2. Такі заняття різноманітніші та цікавіші, адже з’являється більше варіантів розіграти різні сценки та опрацювати діалоги.

3. За рахунок занять поза уроками і активного живого спілкування ви швидше подолаєте мовний бар’єр.

4. Успіхи напарника можуть стати серйозною мотивацією для того, щоб вчитися ще старанніше.

3. Це дешевше, так як напарник отримує знижку 50 відсотків на все навчання.

Англійська для подорожей онлайн по скайпу

Якщо ви не знаєте, як вчити англійську для подорожей offline через те, що у вас немає часу або можливості відвідувати курси, то не впадайте у відчай. У нашій школі є навчання повністю в online режимі. Уроки англійської для туристів онлайн проводяться за унікальною програмою навчання, яка заточується під конкретного студента. За ефективністю і швидкості навчання такі курси нічим не поступаються звичайним відвідинам школи англійської.

Курс англійської для подорожей онлайн має кілька плюсів:

1. Ви можете вивчати англійську, навіть якщо багато працюєте, у вас нестабільний графік або ви перебуваєте в іншому місті / країні.

2. Навчання проходить в комфортній для вас обстановці. Ніяких незнайомих приміщень, тільки затишна домашня обстановка. Деякі люди здатні в повній мірі засвоювати і запам’ятовувати інформацію тільки в таких умовах.

3. При навчанні англійської мови для подорожей онлайн не потрібно витрачати час на дорогу.

4. Менеджер підбирає зручний для вас графік, а при необхідності ви можете перенести заняття, але для цього потрібно попередити викладача заздалегідь.

Вивчення англійської для туристичних поїздок на Позняках і в Центрі Києва

Якщо ви хочете вивчити англійську для мандрівників, то курси в школі British Skylines – це саме те, що вам потрібно. У нашій школі працюють кваліфіковані та енергійні викладачі, які просто обожнюють те, чим займаються. Якщо ви до цих пір не знаєте, як вивчити англійську для подорожей, то вони допоможуть вам у цьому. Вони знайдуть підхід до будь-якого студента, викликавши у нього живий інтерес до вивчення мови. Заняття з такими викладачами не тільки ефективні, але ще і дуже цікаві.

Вивчити розмовну англійська для подорожей ви можете в нашій школі в Києві, яка знаходиться за такими адресами: вулиця Драгоманова 29, 3 поверх, офіс 302 (за п’ять хвилин від станції метро Позняки) / вулиця Ольгинська 2/4, 4 поверх, оф. 32 (за одну хвилину від станції метро Хрещатик).