Курси англійської для бортпровідників

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин
ст. м. Хрещатик — 1 хвилина

Англійська для стюардес

Заняття проходять в школах на Позняках і Хрещатику – індивідуально і дистанційно по Skype. Дні та час індивідуальних уроків: ранок, день, вечір, з понеділка по суботу.

Організація індивідуальних занять

Тестування і програма. Перед початком навчання ви проходите тест для визначення рівня володіння англійською. Викладач для бортпровідників створює персональну програму, відповідно до вашого рівня англійської, цілей і термінів. Наприклад, вам потрібно скласти іспит на посаду стюардеси. Або ви вже працюєте стюардесою, але потрібно освіжити і підтягнути знання або здати іспит.

 

Розклад. Рекомендована інтенсивність навчання-мінімум 2 рази на тиждень. При необхідності ми проводимо 5 уроків на тиждень. Заняття проходять, коли ви не у рейсі, і припиняються, коли у вас запланований виліт. Оплата за курс під час вашої відсутності зберігається.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять 
24 уроки

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
12 заняття
10 500
1 рівень
24 заняття
18 000
2 рівні
48 занять
Английский язык для стюардесс и стюардов

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою. Разом з близькою людиною ви будете почувати себе впевнено і комфортно на заняттях для бортпровідників.

Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

 

Знижка 50%. Вартість за 24 індивідуальні уроки × 75 хвилин = 10 500 грн. Другий учень отримує 50% знижку на навчання. Переваги два учнів і викладача очевидні: крім блискавичного подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Говоріння і сприйняття на слух відпрацьовується у рольових постановках.

 

Рольові постановки. Опрацюємо рольові сценарії за темами: “Привітання пасажирів”, “Виліт і підготовка до нього”, “Обслуговування пасажирів під час перельоту”, “Рішення конфліктних ситуацій”, “Прибуття і прощання з пасажирами”.

Як проходять заняття

Програма включає підготовку до тесту для стюардес, основними розділами якого є “Мовлення” і “Аудіювання”.

Говоріння

Удосконалення розмовної англійської. Розширення словникового запасу. Підготовка до job interview за запитом. Коригування вимови.

Аудіювання

Прослуховування мови іноземців. Сприйняття англійської на слух в різних акцентах. Прицільна підготовка до іспиту з аудіювання.

Читання

Опрацювання завдання в тесті по переказу прочитаного тексту. Набуття навички “переказ тексту своїми словами”.

Граматика і письмо

Граматичні тренінги для правильної постановки слів і часів в реченнях.

Курсы английского для стюардесс и стюардов

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Курси англійської для бортпровідників у Києві

Пройти курси англійської для стюардес і працівників авіації можна в школі British Skylines, яка знаходиться на Позняках і в Центрі Києва. Для кожного студента розробляється індивідуальна програма навчання, яка враховує рівень знань, цілі та терміни навчання. Курси будуть корисні як для вже діючих бортпровідників, які хочуть покращити свою англійську, так і для тих, хто готується здати іспит на посаду стюардеси.

Як проходить навчання англійської для початківців стюардес?

Перед початком вивчення англійської мови для стюардеси ви проходите попереднє тестування, яке визначає ваш рівень володіння мовою. Викладачем розробляється унікальна програма навчання, яка враховує наявний у вас рівень англійської, терміни навчання і мету (здати іспит, підтягнути розмовну англійську, вивчити англійську для бортпровідників з нуля). Завдяки такому підходу домогтися видимих ​​результатів вдається за короткий проміжок часу.

Заняття з вивчення англійської для початківців бортпровідників або для вже діючих діляться на такі блоки:

1. Говоріння. Викладач опрацьовує з вами типові діалоги (спілкування з колегами, побудова діалогу з пасажирами, вирішення конфліктних ситуацій та інше). Ви розширюєте свій словниковий запас і вчите авіаційні терміни. Також викладач коригує вашу вимову.

2. Граматика і письмо. Ви вчитеся правильно складати речення та правильно застосовувати часи.

3. Читання. Опрацьовується навик читання та переказу тексту англійською своїми словами.

4. Аудіювання. Базовий англійська для бортпровідників так само включає в себе прослуховування аудіозаписів і перегляд відео на авіаційну тематику. Оскільки пасажири на борту можуть бути з будь-якої країни, ви вчитеся сприймати англійську мову на слух у різних акцентах.

Англійською мова для дорослих по скайпу

Якщо у вас немає бажання або можливості відвідувати offline курси, ви можете вивчати англійську для стюардес онлайн. Заняття проводяться по skype, і вони нічим не відрізняються від тих, що проводяться offline. Віддалене навчання авіаційної англійської для бортпровідників має чимало плюсів:

1. Ви можете пройти курс з будь-якої точки світу.

2. Ви перебуваєте в комфортних для себе умовах, наприклад, вдома.

3. Графік занять ви складаєте самі. Ви можете його коригувати і змінювати в процесі навчання.

Досвідчений і кваліфікований викладач враховує всі нюанси і особливості занять віддалено. Тому таке навчання англійській з нуля для бортпровідників нічим не поступається звичайним курсам в класі.

Індивідуальні та парні курси з авіаційної англійської мови для бортпровідників

Англійська для майбутніх стюардес або вже діючих викладається за індивідуальною програмою або за методикою парного навчання. Ви самі можете вибрати, який із двох способів вивчення іноземної мови вам більше підходить.

Індивідуальне навчання. Ви проходите курс один на один з викладачем. Педагог весь час приділяє виключно вам, підлаштовуючись під ваші знання і швидкість засвоєння інформації. Плюсами такого способу навчання є:

1. Гнучкий графік, який ви складаєте самі.

2. Всі 100% часу викладач приділяє вам.

3. Ви не відволікаєтеся на інших студентів і не чекаєте, коли ті, хто відстає наздоженуть вас.

4. Деяким людям значно легше зосередитися, коли вони самі займаються з викладачем.

 

Парна методика. Вивчення професійної англійської для бортпровідників за методикою парного навчання має на увазі, що разом з вами проходити курси буде ще одна людина. Це може бути ваш колега, друг, одногрупник, родич або хто-небудь ще. Але дуже важливо, щоб ваш рівень володіння англійською був приблизно однаковим. Вивчення розмовної англійської для бортпровідників в парній методикою має такі плюси:

1. Заняття стають більш варіативними, так як з’являється більше можливостей опрацювати реальні сценарії і типові діалоги.

2. Програма адаптується під потреби і цілі обох навчаються.

3. З напарником завжди можна повторювати пройдений матеріал і опрацьовувати діалоги у вільний час. Завдяки цьому можна швидше подолати мовний бар’єр.

4. При вивченні технічної англійської для бортпровідників в парі завжди є місце дружньому суперництву. Тому успіхи напарника є хорошою мотивацією вчитися ще старанніше.

Курси англійської для бортпровідників в Києві на Позняках і в Центрі

Якщо ви хочете пройти курси англійської для стюардес в Києві, то зробити це можна в школі British Skylines, у якій працюють професійні та енергійні викладачі. Наші викладачі зроблять навчання дійсно цікавим, ефективним і різноманітним. Наша школа знаходиться в Києві за такими адресами: вулиця Драгоманова 29, 3 поверх, офіс 302 (в п’яти хвилинах від станції метро Позняки) / вулиця Ольгинська 2/4, 4 поверх, оф. 32 (в одній хвилині від станції метро Хрещатик).

Вивчення англійської для бортпровідників з репетитором можливо повністю в онлайн-режимі. Вартість навчання при цьому не змінюється, і вона становить 10 500 гривень за один рівень (24 заняття по 75 хвилин). При навчанні більше 1 рівня ви отримуєте знижку.