Курси англійської для бортпровідників

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин
ст. м. Хрещатик — 1 хвилина

Англійська для стюардес

Заняття проходять в школах на Позняках і Хрещатику – індивідуально і дистанційно по Skype. Індивідуальні заняття по буднях та в суботу, у зручний для вас час доби.

Організація індивідуальних занять

Визначення рівня і програма. Перед початком навчання ви проходите тест для визначення рівня англійської, який буде основою для складання програми під вас. Викладач для бортпровідників створює персональну програму. Наприклад, вам потрібно скласти іспит на посаду стюардеси. Або ви вже працюєте стюардесою, але потрібно освіжити і підтягнути знання або здати іспит.

 

Графік. Рекомендована інтенсивність навчання-мінімум 2 рази на тиждень.Інтенсивність підвищується за потреби. Якщо ви у рейсі навчання призупиняється та оплата за курс під час вашої відсутності зберігається.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять 
2о уроків

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 60 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
10 занятий
10 500
1 рівень
20 занять
18 000
2 рівні
40 занять
Английский язык для стюардесс и стюардов

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Навчання з близькою людиною дозволить швидше та якісніше вивчити англійську.

Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

 

Знижка 50%. Вартість за 20 індивідуальних уроків × 60 хвилин = 10 500 грн. Другий учень отримує 50% знижку на навчання. Переваги два учнів і викладача очевидні: крім блискавичного подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Для практики говоріння та сприймання на слух ми створюємо типові ситуації в парі.

 

Типові ситуації. Опрацюємо рольові сценарії за темами: “Привітання пасажирів”, “Виліт і підготовка до нього”, “Обслуговування пасажирів під час перельоту”, “Рішення конфліктних ситуацій”, “Прибуття і прощання з пасажирами”.

Як проходять заняття

Програма включає підготовку до тесту для стюардес, основними розділами якого є “Мовлення” і “Аудіювання”.

Говоріння

Покращення розмовної англійської шляхом поповнення словникового запасу та роботи над вимовою. Підготовка до job interview за запитом.

Аудіювання

Опрацювання автентичних аудіо. Сприйняття англійської на слух в різних акцентах. Прицільна підготовка до іспиту з аудіювання.

Переказ

Опрацювання завдання в тесті по переказу прочитаного тексту. Набуття навички “переказ тексту своїми словами”.

Граматика і письмо

Уроки граматики для правильного будування висловлювання.

Курсы английского для стюардесс и стюардов

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Курси англійської для бортпровідників у Києві

  Пройти курси англійської для стюардес і працівників авіації можна в школі British Skylines, яка знаходиться на Позняках і в Центрі Києва. Програма курсу розробляється індивідуально з урахуванням усіх нюансів для кожного студента. Курси будуть корисні як для  бортпровідників, які хочуть покращити свою англійську, так і для тих, хто готується здати іспит на посаду стюардеси.

  Як проходить навчання англійської для початківців стюардес?

  Для того, щоб пройти курс ви повинні пройти безкоштовне тестування на визначення рівня англійської та повноцінну консультацію з методистом школи. Під час консультації ви обговорюєте плани/терміни/цілі (здати іспит, підтягнути розмовну англійську, вивчити англійську для бортпровідників з нуля). Завдяки такому підходу домогтися видимих результатів вдається за короткий проміжок часу.

  Заняття з вивчення англійської для початківців бортпровідників або для тих, хто вже працює на борту діляться на такі блоки:

  1. Говоріння. Викладач опрацьовує з вами типові діалоги (спілкування з колегами, побудова діалогу з пасажирами, вирішення конфліктних ситуацій та інше). Ваша загальна база слів поповнюється авіаційними термінами. Також викладач коригує вашу вимову.

  2. Граматика і письмо. Ви вчитеся правильно складати речення та правильно застосовувати  поширені граматичні конструкції.

  3. Читання. Опрацьовується уміння читання та переказу тексту англійською своїми словами.

  4. Сприймання на слух. Базовий англійська для бортпровідників так само включає в себе прослуховування аудіозаписів і перегляд відео на авіаційну тематику. Оскільки пасажири на борту можуть бути з будь-якої країни, ви вчитеся сприймати англійську мову на слух у різних акцентах.

  Англійською мова для дорослих по скайпу

  Якщо у вас немає бажання або можливості відвідувати offline курси, у школі працюють курси оnline. Заняття проводяться по skype, і вони нічим не відрізняються від тих, що проходять offline. Віддалене навчання авіаційної англійської для бортпровідників має чимало плюсів:

  1. Ви можете пройти курс з будь-якої точки світу.

  2. Ви перебуваєте в комфортних для себе умовах, наприклад, вдома.

  3.  Адаптивний графік, який ви складаєте разом з викладачем.

  Досвідчений і кваліфікований викладач враховує всі нюанси і особливості занять віддалено. Тому таке навчання англійській з нуля для бортпровідників нічим не поступається звичайним курсам в класі.

  Індивідуальні та парні курси з авіаційної англійської мови для бортпровідників

  Англійська для стюардес, або тих, хто хоче ними стати  викладається за індивідуальною програмою або за методикою парного навчання. Ви самі можете вибрати, який із двох способів вивчення іноземної мови вам більше підходить.

  Індивідуальне навчання. Ви проходите курс один на один з викладачем. Педагог весь час приділяє виключно вам, підлаштовуючись під ваші знання і швидкість засвоєння інформації. Плюсами такого способу навчання є:

  1. Гнучкий графік, узгоджений з обох сторін – ви і ваш викладач формують розклад.

  2. Всі 100% часу викладач приділяє вам.

  3. Ви не відволікаєтеся на інших студентів і не чекаєте, коли ті, хто відстає наздоженуть вас.

  4. Більше концентрації та прицільної роботи.

   

  Парна методика. Вивчення професійної англійської для бортпровідників за методикою парного навчання – це уроки разом з близькою для вас людиною. Це може бути колега чи друг, вас повинні пов’язувати цілі та рівень англійської. Вивчення розмовної англійської для бортпровідників в парній методикою має такі плюси:

  1. Заняття стають більш варіативними, так як з’являється більше можливостей опрацювати реальні сценарії і типові діалоги.

  2. Програма адаптується під потреби і цілі обох навчаються.

  3. З напарником завжди можна повторювати пройдений матеріал і опрацьовувати діалоги у вільний час. Завдяки цьому можна швидше подолати мовний бар’єр.

  4. При вивченні технічної англійської для бортпровідників в парі завжди є місце дружньому суперництву. Тому успіхи напарника є хорошою мотивацією вчитися ще старанніше.

  Курси англійської для бортпровідників в Києві на Позняках і в Центрі

  Якщо ви хочете пройти курси англійської для стюардес в Києві, то зробити це можна в школі British Skylines, у якій працюють професійні та енергійні викладачі. Наші викладачі зроблять навчання дійсно цікавим, ефективним і різноманітним. Наша школа знаходиться в Києві за такими адресами: вулиця Драгоманова 29, 3 поверх, офіс 302 (в п’яти хвилинах від станції метро Позняки) / вулиця Ольгинська 2/4, 4 поверх, оф. 32 (в одній хвилині від станції метро Хрещатик).

  Вивчення англійської для бортпровідників з репетитором можливо повністю в онлайн-режимі. Вартість навчання при цьому не змінюється, і вона становить 10 500 гривень за один рівень (20 занять по 60 хвилин). При навчанні більше 1 рівня ви отримуєте знижку.