Англійська
для викладачів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдітьтест

ст. м. Позняки — 5 хвилин
ст. м. Хрещатик — 1 хвилина

Англійська для учителів

Підвищення кваліфікації для викладачів у мовній школі British Skylines індивідуально та по Skype. Графік занять: з ПН по СБ. Ранковий, денний і вечірній час.

Організація індивідуальних занять

Тестування і програма. Під час тестування ви чітко формулюєте свою мету (наприклад, перейти з державної школи в приватну або влаштуватися викладачем за кордон), і методист складає програму навчання. При розробці програми враховується розмовну англійську, особливо знання сучасної лексики, і володіння новітніми методиками викладання.

 

Розклад. Рекомендована кількість занять 2 рази в тиждень. У відпустці або при неможливості відвідувати заняття сплачена сума за курс зберігається.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 семестру
1,5 місяця

К-сть занять 
12 уроків в одному семестрі

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
1 семестра
12 занять
10 500
2 семестри
24 заняття
18 000
4 сем-ри
48 занять
Английский для преподавателей

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом з близькою людиною ви будете почувати себе впевнено і комфортно на заняттях.

 

Знижка 50%. Програма парного навчання розроблена для двох фахівців однієї сфери. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою. Повна вартість за 1 блок індивідуальних уроків “1 викладач – 1 учень” – 6 500 грн. Другий учень отримує знижку 50%.

 

Переваги парного навчання. Крім швидкого подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Викладач допоможе вам опрацювати найпоширеніші фрагменти уроків. Заняття розроблені спеціально для вчителів приватних шкіл і викладання англійської мови за кордоном.

Як проходять заняття

Англійська розмовна

Курс побудований на навчанні викладання розмовної англійської студентам. Практика вільного спілкування з носіями мови. Після закінчення курсу розмовна англійська у викладача підвищується до рівня С1 – С2.

Методики навчання студентів

В основі вивчення англійської для вчителів використовуються інструменти сучасного викладання. Практикуємо нові ефективні способи і прийоми навчання. Ви зможете на гідному рівні презентувати матеріал і зацікавити студентів.

Підготовка до екзамену для викладачів

Всі вчителі, які викладають англійську за кордоном, повинні мати відповідний сертифікат. Ми допомагаємо успішно здати тестування і отримати престижну, високооплачувану роботу.

Английский для учителей

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення