Курси англійської для вчителів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдітьтест

ст. м. Позняки — 5 хвилин
ст. м. Хрещатик — 1 хвилина

Англійська для учителів

Підвищення кваліфікації для викладачів у мовній школі British Skylines індивідуально та по Skype. Графік занять: з ПН по СБ. Ранковий, денний і вечірній час.

Організація індивідуальних занять

Тестування і програма. Під час тестування ви чітко формулюєте свою мету (наприклад, перейти з державної школи в приватну або влаштуватися викладачем за кордон), і методист складає програму навчання. При розробці програми враховується розмовну англійську, особливо знання сучасної лексики, і володіння новітніми методиками викладання.

 

Розклад. Рекомендована кількість занять 2 рази в тиждень. У відпустці або при неможливості відвідувати заняття сплачена сума за курс зберігається.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять 
24 уроки

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
12 занять
10 500
1 рівень
24 заняття
18 000
2 рівні
48 занять
Английский для преподавателей

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом з близькою людиною ви будете почувати себе впевнено і комфортно на заняттях.

 

Знижка 50%. Програма парного навчання розроблена для двох фахівців однієї сфери. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою. Повна вартість за 1 рівень індивідуальних уроків “1 викладач – 1 учень” – 10 500 грн. Другий учень отримує знижку 50%.

 

Переваги парного навчання. Крім швидкого подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Викладач допоможе вам опрацювати найпоширеніші фрагменти уроків. Заняття розроблені спеціально для вчителів приватних шкіл і викладання англійської мови за кордоном.

Як проходять заняття

Англійська розмовна

Курс побудований на навчанні викладання розмовної англійської студентам. Практика вільного спілкування з носіями мови. Після закінчення курсу розмовна англійська у викладача підвищується до рівня С1 – С2.

Методики навчання студентів

В основі вивчення англійської для вчителів використовуються інструменти сучасного викладання. Практикуємо нові ефективні способи і прийоми навчання. Ви зможете на гідному рівні презентувати матеріал і зацікавити студентів.

Підготовка до екзамену для викладачів

Всі вчителі, які викладають англійську за кордоном, повинні мати відповідний сертифікат. Ми допомагаємо успішно здати тестування і отримати престижну, високооплачувану роботу.

Английский для учителей

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Курси англійської мови для вчителів у Києві

Курси підвищення кваліфікації для вчителів англійської можна пройти в школі British Skylines. Для кожного майбутнього вчителя розробляється унікальна методика навчання, що враховує його стаж роботи, рівень володіння мовою, цілі та бажані терміни проходження курсів.

Що в себе включають курси англійської для початківців і вже досвідчених вчителів?

Перед початком курсів ви проходите тестування, на якому розповідаєте, яку мету перед собою ставите: підвищення кваліфікації, переїзд за кордон, щоб викладати в іноземній школі або вузі, перехід з державного навчального закладу в приватний та інше. Виходячи з ваших цілей, викладач складає оптимальну програму навчання, яка заточена конкретно під вас.

Заняття в нашій школі включають в себе:

1. Розмовна англійська. Курс побудований таким чином, щоб ви отримали всі необхідні знання і навички для викладання розмовної студентам. За час навчання рівень вашого володіння мовою підвищується до С1 – С2.

2. Сучасні методики навчання студентів. Ми розповідаємо про нові ефективні прийоми і способи навчання. Завдяки цьому ви зможете викладати на найвищому рівні, зможете грамотно піднести матеріал і зацікавити кожного студента.

4. Підготовка до іспитів. Для викладання за кордоном викладачі повинні мати відповідний сертифікат. З нашою допомогою ви успішно здасте тестування і отримаєте роботу своєї мрії.

Розмовна англійська мова для викладачів з носієм

Частина занять проводиться з носієм мови, що дозволяє істотно підвищити свій рівень володіння англійською мовою. Завдяки заняттям з носієм ви почуєте, як вимовляються, і як НЕ потрібно вимовляти ті чи інші слова. Ваша розмовна англійська мова стане чистіше, і у вас виробиться правильну вимову. Крім того, навчання з носієм дозволяє на практиці перевірити всі свої знання і навички, а також заповнити прогалини.

Індивідуальна і парна методика навчання для дорослих

При проходженні курсу англійської для вчителів можна вибрати одну з доступних методик навчання: індивідуальне або парне навчання. Індивідуальне навчання означає, що всі уроки проходять один на один з викладачем. Викладач конкретно під вас розробляє програму навчання. Особливість парного навчання полягає в тому, що ви заняття відвідуєте разом зі своїм другом, знайомим, родичем, колегою або ким-небудь ще. Парне навчання в British Skylines особливо ефективно для опрацювання всіх мовних аспектів, а також максимально готує до використання англійської для вчителів у викладацькому середовищі.

Методика парного навчання англійської вчителям розробляється для двох фахівців однієї сфери, і дуже важливо, щоб ви з партнером знаходилися приблизно на одному рівні. Якщо ви вибираєте парне навчання, то ваш напарник отримує знижку в 50 відсотків.

Курси англійської мови для вчителів по скайпу

У нашій школі вивчати сучасну англійську для викладачів ЗВО можна не тільки offline, але і повністю в онлайн режимі через скайп. Це зручно для тих людей, у яких мало часу або немає можливості відвідувати школу. Навчання по skype має кілька безперечних переваг:

1. Не витрачається час на проїзд;

2. Ви навчаєтеся в комфортній і затишній для себе обстановці, наприклад, вдома;

3. Менеджери підберуть зручний для вас графік занять, при цьому ви маєте можливість його коригувати (нами рекомендується мінімум 2 заняття по 75 хвилин в тиждень).

Курси для вчителів англійської в Києві на Позняках і в Центрі

У школі British Skylines курси англійської для вчителів можна пройти за такими адресами: вулиця Ольгинська 2/4, 4 поверх, оф. 32 (за одну хвилину від станції метро Хрещатик) і вулиця Драгоманова 29, 3 поверх, офіс 302 (за п’ять хвилин від станції метро Позняки). Для тих, хто не може або не хоче відвідувати заняття в школах, є повноцінне навчання по скайпу з будь-якої точки світу, де є інтернет.