Курси англійської для вчителів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдітьтест

ст. м. Позняки — 5 хвилин
ст. м. Хрещатик — 1 хвилина

Англійська для учителів

Підвищення кваліфікації для викладачів у мовній школі British Skylines індивідуально та по Skype. Графік занять: з ПН по СБ. Доступні години з ранку і до вечора.

Організація індивідуальних занять

Тестування і програма. Під час тестування ви чітко формулюєте свою мету (наприклад, перейти з державної школи в приватну або влаштуватися викладачем за кордон), і методист складає програму навчання. Програма сфокусована на навчання розмовної сучасної англійської та опрацювання живих(сленгових) фраз.

 

Розклад. Рекомендована кількість занять 2 рази в тиждень. У відпустці або при неможливості відвідувати заняття сплачена сума за курс зберігається.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять 
20 уроків

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 60 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
10 занять
10 500
1 рівень
20 занять
18 000
2 рівні
40 занять
Английский для преподавателей

Методика парного навчання

У British Skylines доступна програма парного навчання – уроки разом з другом, колегою чи близьким родичем. Важлива умова – однаковий рівень володіння англійською мовою.

 

Знижка 50%. Програма парного навчання розроблена для двох фахівців однієї сфери. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою. Повна вартість за 1 рівень індивідуальних уроків “1 викладач – 1 учень” – 10 500 грн. Другий учень отримує знижку 50%.

 

Переваги парного навчання. Крім швидкого подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Разом з викладачем та напарником ви опрацюєте усі аспекти роботи вчителя з аудиторією. Заняття розроблені спеціально для вчителів приватних шкіл і викладання англійської мови за кордоном.

Як проходять заняття

Розмовна практика

Курс побудований на навчанні викладання розмовної англійської студентам. Практика вільного спілкування з носіями мови. Після закінчення курсу розмовна англійська у викладача підвищується до рівня С1 – С2.

Методики навчання студентів

В основі вивчення англійської для вчителів використовуються інструменти сучасного викладання. Викладач пояснює усі тонкощі роботи з класом чи студентами, а також ви на практиці розбираєте інструменти навчання.

Підготовка до тесту для сертифікату

Всі вчителі, які викладають англійську за кордоном, повинні мати відповідний сертифікат. Ми допомагаємо успішно здати тестування і отримати престижну, високооплачувану роботу.

Английский для учителей

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Курси англійської мови для вчителів у Києві

  Курси підвищення кваліфікації для вчителів англійської можна пройти в школі British Skylines. Для кожного майбутнього вчителя розробляється унікальна методика навчання, що враховує його стаж роботи, рівень володіння мовою, цілі та бажані терміни проходження курсів.

  Що в себе включають курси англійської для початківців і вже досвідчених вчителів?

  Для початку проходження курсу, кожен студент проходить тестування та отримує детальну консультацію щодо навчання: програма повністю адаптується під студента:стаж роботи, цілі та терміни, усе це є вирішальним при розробці плану навчання. На курсах для вчителів ви отримуєте досвід роботи з сучасними матеріалами та вивчаєте нові підходи до викладання.

  Заняття в нашій школі включають в себе:

  1. Розмовна англійська. Курс побудований таким чином, щоб ви отримали всі необхідні знання і навички для викладання розмовної студентам. За час навчання рівень вашого володіння мовою підвищується до С1 – С2.

  2. Сучасні методики навчання студентів. Ми розповідаємо про нові ефективні прийоми і способи навчання. Завдяки цьому ви зможете викладати на найвищому рівні, зможете грамотно піднести матеріал і зацікавити кожного студента.

  4. Підготовка до іспитів. Для викладання за кордоном викладачі повинні мати відповідний сертифікат. З нашою допомогою ви успішно здасте тестування і отримаєте роботу своєї мрії.

  Розмовна англійська мова для викладачів з носієм

  Для покращення розмовної англійської у нашій школі є можливість працювати з носіями мови.  Завдяки заняттям з носієм ви почуєте, як вимовляються, і як НЕ потрібно вимовляти ті чи інші слова. Розмовне спілкування стає чистішим та природнішим. Окрім того, ви відразу зрозумієте, де у вас прогалини та типові помилки, які зможете виправити.

  Індивідуальна і парна методика навчання для дорослих

  При проходженні курсу англійської для вчителів можна вибрати одну з доступних методик навчання: індивідуальне або парне навчання. Індивідуальне навчання означає, що всі уроки проходять один на один з викладачем. Викладач конкретно під вас розробляє програму навчання. Особливість парного навчання полягає в тому, що ви заняття відвідуєте разом зі своїм другом, знайомим, родичем, колегою тощо. Парне навчання в British Skylines є ефективним для розмовної практи та усіх інших аспектів, а також максимально готує до використання англійської для вчителів у викладацькому середовищі.

  Методика парного навчання англійської вчителям розробляється для двох фахівців однієї сфери, і дуже важливо, щоб ви з партнером знаходилися приблизно на одному рівні. Якщо ви вибираєте парне навчання, то ваш напарник отримує знижку в 50 відсотків.

  Курси англійської мови для вчителів по скайпу

  У нашій школі вивчати сучасну англійську для викладачів ЗВО можна не тільки offline, але і повністю в онлайн режимі через скайп. Це зручно для тих людей, у яких мало часу або немає можливості відвідувати школу. Навчання по skype має кілька безперечних переваг:

  1. Не витрачається час на проїзд;

  2. Ви навчаєтеся в комфортній і затишній для себе обстановці, наприклад, вдома;

  3. Менеджери підберуть зручний для вас графік занять, при цьому ви маєте можливість його коригувати (нами рекомендується мінімум 2 заняття по 75 хвилин в тиждень).

  Курси для вчителів англійської в Києві на Позняках і в Центрі

  У школі British Skylines курси англійської для вчителів можна пройти за такими адресами: вулиця Ольгинська 2/4, 4 поверх, оф. 32 (за одну хвилину від станції метро Хрещатик) і вулиця Драгоманова 29, 3 поверх, офіс 302 (за п’ять хвилин від станції метро Позняки). Для тих, хто не може або не хоче відвідувати заняття в школах, є повноцінне навчання по скайпу з будь-якої точки світу, де є інтернет.