Курси англійської мови для юристів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин
ст. м. Хрещатик — 1 хвилина

Англійська для юристів

Заняття для юристів, юрисконсультів і адвокатів – індивідуально і по Skype. Уроки проходять у ранковий, денний і вечірній час з понеділка по суботу.

Організація індивідуальних занять

Тестування. Перед початком навчання ви проходите тестування для визначення рівня англійської. Методисти розробляють індивідуальну програму навчання. Наприклад, – загальний англійска + надання юридичних послуг іноземним громадянам або подання компанії за кордоном і т.д.

 

Програми.Доступні курси англійської для юристів, адвокатів, які практикують, фахівців підприємницького права, юрисконсультів, студентів юридичних факультетів, співробітників юридичних служб.

 

Розклад занять. Рекомендована інтенсивність занять – від 2 уроків на тиждень. У період відпустки, відрядження або сесії (якщо немає можливості відвідувати курси) оплата зберігається.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять 
24 уроки

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
12 занять
10 500
1 рівень
24 заняття
18 000
2 рівні
48 занять
Английский для юристов

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Повна вартість за 1 рівень індивідуальних уроків “1 викладач – 1 учень” – 10 500 грн.

 

Знижка 50 %. Також доступний формат парного навчання – “1 викладач – 2 учнів”. Ви проходите навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом з близькою людиною ви будете відчуваєте себе впевнено і комфортно на заняттях. Важливо, щоб ви і ваш напарник – юрист були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою. Другий студент отримує знижку 50%.

 

Переваги парного навчання. Крім швидкого подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Уроки розроблені спеціально для юристів, юрисконсультів і адвокатів.

Як проходять заняття

Говоріння

Покращення розмовної англійської. Вивчення і застосування вузькоспеціалізованої юридичної термінології. Розширення словникового запасу. Рольові сценарії: переговори і ділові зустрічі, представлення компанії на міжнародній арені, консультація зарубіжних клієнтів, участь у конференціях за кордоном.

Читання

Вільне читання статей з профільних юридичних електронних журналів і газет.

Аудіювання

Розвиток навичок розуміння іноземної мови з великою кількістю вузькоспеціалізованих юридичних термінів.

Английский для адвокатов

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Англійська для юристів у Києві

Щоб пройти job interview в іноземній або міжнародній компанії та стати юристом, юридична англійська вам просто необхідний. Курси англійської мови для юристів у Києві проводяться в школі British Skylines. Відділення школи є на Позняках і в Центрі, але навчання також можна пройти повністю online. Для кожного студента розробляється програма навчання, яка відповідає рівню його знання мови, необхідним термінами навчання і цілям (проходження співбесіди, надання юридичних послуг іноземним громадянам та інше).

Ділова юридична англійська для початківців: як проходить навчання?

Пройти навчання в школі можуть юрисконсульти, адвокати, юристи, студенти юридичних факультетів, співробітники юридичних служб та інші особи, які хочуть підвищити свій рівень знань з юридичної англійської. При вивченні англійської для юристів базовий курс включає в себе «загальну англійську» плюс «профільну англійську» (для юрисконсультів, адвокатів, фахівців підприємницького права і т.д.).

Перед початком навчання учні проходять обов’язкове тестування, яке допомагає визначити їх рівень знань. На підставі тестування і поставлених цілей вам підбирається викладач, а також спеціально для вас розробляється унікальна програма навчання, заточена конкретно під вас.

Курси англійської для юристів у Києві включають в себе:

1. Говоріння. Ви вивчаєте і вчитеся застосовувати вузькоспеціалізовану правничу термінологію, а також розширюєте свій словниковий запас і покращуєте навички розмовної англійської. На заняттях розігруються рольові сценарії: важливі переговори, діалоги з клієнтами, участь у конференціях та інше. Це дозволяє вам краще підготуватися до реальних ситуацій, з якими вам доведеться зіткнутися на роботі.

2. Читання. Ви читаєте, вчитеся розуміти і вивчаєте профільні статті з газет, журналів, інтернету.

3. Аудіювання. На заняттях з аудіювання ви слухаєте різні записи і вчитеся сприймати на слух англійську розмовну мову з великою кількістю юридичних термінів.

Юридична англійська з нуля: індивідуальне або парне навчання?

Юридична англійська на курсах в Києві можна вивчати за індивідуальною програмою або за методикою парного навчання. Індивідуальна програма означає вивчення англійської один на один з викладачем. Це добре тим, що педагог приділяє весь час навчання тільки вам, підлаштовуючись під ваші цілі і запити. Плюс до всього менеджер підбере вам зручний графік навчання.

Особливість парного навчання полягає в тому, що ви проходите навчання в парі з іншою людиною, що дозволяє швидше подолати мовний бар’єр. Напарником по навчанню може бути ваш друг, колега, одногрупник, родич або просто знайомий. Головне, щоб ви мали приблизно однаковий рівень англійської. У парного навчання є чимало плюсів, одним з яких є знижка на курси (ваш напарник оплачує тільки половину вартості навчання). Програма парного навчання адаптована під потреби і цілі обох студентів

Розмовний юридична англійська в Києві з носієм

Вивчення юридичної англійської з репетитором, який є носієм мови, допомагає виробити у студента правильну вимову тих чи інших слів, у тому числі різних юридичних термінів. Оскільки з викладачем не вдасться поговорити рідною мовою, вам доведеться вчитися правильно будувати речення виключно англійською. І таке живе спілкування з носієм – це можливість за короткий період часу подолати мовний бар’єр і підвищити свою розмовну англійську в рази!

Курси англійської мови для юристів онлайн по скайп

Якщо у вас немає часу, можливості або бажання відвідувати offline курси в нашій школі, ви можете пройти курси юридичної англійської онлайн. Навчання проводиться по skype, а програма навчання майже нічим не відрізняється від тієї, що дається при відвідинах школи. Вивчення англійської по скайпу має свої переваги:

1. Економиться час на дорогу.

2. Навчання проходить в комфортній для вас обстановці.

3. Гнучкий графік, який ви можете підлаштовувати під себе. Особливо це зручно тим людям, які багато працюють і мають мало вільного часу.

Юридична англійська – навчання в школі British Skylines на Позняках і в центрі

Якщо ви хочете вивчити юридичну англійську, то звертайтеся у школу British Skylines, у якій працюють досвідчені і кваліфіковані викладачі. Відділення школи знаходяться в Києві в пішої доступності від станцій метро Позняки і Хрещатик. Якщо ж ви хочете навчатися онлайн, то спеціально для вас ми пропонуємо навчання по skype у зручний для вас час.

Незалежно від обраної форми навчання, вартість половини рівня становить 6 500 гривень. Половина рівня складається з 12 занять, а його тривалість складає 1,5 місяця. При навчанні більше 1 рівня ви отримуєте знижку.