Англійський для юристів та адвокатів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин
ст. м. Хрещатик — 1 хвилина

Англійська для юристів

Заняття для юристів, юрисконсультів і адвокатів – індивідуально і по Skype. Уроки проходять у ранковий, денний і вечірній час з понеділка по суботу.

Організація індивідуальних занять

Тестування. Перед початком навчання ви проходите тестування для визначення рівня англійської. Методисти розробляють індивідуальну програму навчання. Наприклад, – загальний англійска + надання юридичних послуг іноземним громадянам або подання компанії за кордоном і т.д.

 

Програми.Доступні курси англійської для юристів, адвокатів, які практикують, фахівців підприємницького права, юрисконсультів, студентів юридичних факультетів, співробітників юридичних служб.

 

Розклад занять. Рекомендована інтенсивність занять – від 2 уроків на тиждень. У період відпустки, відрядження або сесії (якщо немає можливості відвідувати курси) оплата зберігається.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 семестру
1,5 місяця

К-сть занять 
12 уроків в одному семестрі

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
1 семестр
12 занять
10 500
2 семестри
24 заняття
18 000
4 семестри
48 занять
Английский для юристов

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Повна вартість за 1 блок індивідуальних уроків “1 викладач – 1 учень” – 6 500 грн.

 

Знижка 50 %. Також доступний формат парного навчання – “1 викладач – 2 учнів”. Ви проходите навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом з близькою людиною ви будете відчуваєте себе впевнено і комфортно на заняттях. Важливо, щоб ви і ваш напарник – юрист були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою. Другий студент отримує знижку 50%.

 

Переваги парного навчання. Крім швидкого подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Уроки розроблені спеціально для юристів, юрисконсультів і адвокатів.

Як проходять заняття

Говоріння

Покращення розмовної англійської. Вивчення і застосування вузькоспеціалізованої юридичної термінології. Розширення словникового запасу. Рольові сценарії: переговори і ділові зустрічі, представлення компанії на міжнародній арені, консультація зарубіжних клієнтів, участь у конференціях за кордоном.

Читання

Вільне читання статей з профільних юридичних електронних журналів і газет.

Аудіювання

Розвиток навичок розуміння іноземної мови з великою кількістю вузькоспеціалізованих юридичних термінів.

Английский для адвокатов

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення