Курси англійської мови для юристів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин
ст. м. Хрещатик — 1 хвилина

Правова англійська

Заняття для юристів, юрисконсультів і адвокатів – індивідуально в офісах школи і по Skype. Заняття доступні по буднях та в суботу.

Організація індивідуальних занять

Тестування. Рівень визначаємо перед початком навчання шляхом тестування. Методисти розробляють індивідуальну програму навчання. Наприклад, – загальний англійська + надання юридичних послуг іноземним громадянам або подання компанії за кордоном і т.д.

 

Програми та курси. Доступні курси англійської для юристів, адвокатів, які практикують, фахівців підприємницького права, юрисконсультів, студентів юридичних факультетів, співробітників юридичних служб.

 

Графік. Мінімальна інтенсивність – від 2 уроків на тиждень. У період відпустки, відрядження або сесії (якщо немає можливості відвідувати курси) оплата зберігається.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять 
20 уроків

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 60 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
10 занять
10 500
1 рівень
20 занять
18 000
2 рівні
40 занять
Английский для юристов

Методика парного навчання

За один рівень ви проходите 20 індивідуальних уроків по 60 хвилин, а також маєте можливість пройти цей курс за методикою парного навчання.

 

Знижка 50 %.  Формат парного навчання – “1 викладач – 2 учнів”. Ви проходите навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Навчання з близькою людиною завжди пришвидшує результат. Важливо, щоб ви і ваш напарник – юрист були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою. Другий студент отримує 50% знижку.

 

Плюси навчання в парі. Крім швидкого подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Таке навчання повністю покриває завдання курсу, а також пришвидшує процес оволодіння розмовною англійською.

Як проходять заняття

Говоріння

Робота над умінням висловлюватися. Вивчення і застосування вузькоспеціалізованої юридичної термінології. Постійна робота над словниковим запасом. Рольові сценарії: переговори і ділові зустрічі, представлення компанії на міжнародній арені, консультація зарубіжних клієнтів, участь у конференціях за кордоном.

Читання

Опрацювання профільних журналів, інтернет ресурсів.

Сприйняття на слух

Робота з аудіо джерелами з великою кількістю вузькоспеціалізованих юридичних термінів.

Английский для адвокатов

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Англійська для юристів у Києві

  Щоб пройти job interview в іноземній або міжнародній компанії та стати юристом, юридична англійська є необхідністю. Курси англійської мови для юристів у Києві проводяться в школі British Skylines. Відділення школи є на Позняках і в Центрі, а також комбінувати online чи повністю у скайпі. Для кожного студента розробляється програма навчання,  адаптована під рівень студента та його цілі (проходження співбесіди, надання юридичних послуг іноземним громадянам та інше).

  Ділова юридична англійська для початківців: як проходить навчання?

  Пройти навчання в школі можуть юрисконсульти, адвокати, юристи, студенти юридичних факультетів, співробітники юридичних служб та інші особи, які хочуть підвищити свій рівень знань з юридичної англійської. При вивченні англійської для юристів базовий курс являє собою «загальну англійську» плюс «профільну англійську» (для юрисконсультів, адвокатів, фахівців підприємницького права і т.д.).

  Перед проходженням курсу ви отримуєте детальну консультацію від методиста, де обговорюєте цілі, терміни та слабкі місця.

  Курси англійської для юристів у Києві включають в себе:

  1. Говоріння. Ви вивчаєте і вчитеся застосовувати вузькоспеціалізовану правничу термінологію, а також розширюєте свій словниковий запас і покращуєте уміння розмовної англійської. Заняття побудовані на опрацюванні типових ситуацій: важливі переговори, діалоги з клієнтами, участь у конференціях та інше. Така практика точно стане в нагоді в реальному житті.

  2. Читання. Напрацювання уміння роботи з документацією та профільними статтями.

  3. Аудіювання. На заняттях з аудіювання ви працюєте з аудіо матеріалами і вчитеся сприймати на слух англійську розмовну мову з великою кількістю юридичних термінів.

  Юридична англійська з нуля: індивідуальне або парне навчання?

  Юридична англійська на курсах в Києві можна вивчати за індивідуальною програмою або за методикою парного навчання. Індивідуальна програма – 1 викладач+1 учень. Це добре тим, що педагог приділяє весь час навчання тільки вам, підлаштовуючись під ваші цілі і запити. Плюс до всього менеджер підбере вам зручний графік навчання.

  Особливість парного навчання полягає в тому, що ви проходите навчання в парі з іншою людиною, що дозволяє швидше подолати мовний бар’єр. Напарником по навчанню може бути ваш друг, колега, одногрупник, родич або просто знайомий. Таке навчання проходить за умови, що ви і напарник маєте приблизно однаковий рівень англійської. У парного навчання є чимало плюсів, одним з яких є знижка на курси (ваш напарник оплачує тільки половину вартості навчання).

  Розмовна юридична англійська в Києві з носієм

  Вивчення юридичної англійської з репетитором, який є носієм мови, покращує вимову студента та розмовні уміння, у тому числі різних юридичних термінів. Оскільки з викладачем не вийде поговорити рідною мовою, вам доведеться вчитися правильно будувати речення виключно англійською. А також студенти працюють над психологічними моментами – розмова з носієм!

  Курси англійської мови для юристів онлайн по скайп

  Якщо у вас немає часу, можливості або бажання відвідувати offline курси в нашій школі, ви можете пройти курси юридичної англійської онлайн. Навчання проводиться по skype, а програма навчання майже нічим не відрізняється від тієї, що дається при відвідинах школи. Вивчення англійської по скайпу має свої переваги:

  1. Економиться час на дорогу.

  2. Навчання проходить в комфортній для вас обстановці.

  3. Гнучкий графік, який ви можете підлаштовувати під себе. Особливо це зручно тим людям, які багато працюють і мають мало вільного часу.

  Юридична англійська – навчання в школі British Skylines на Позняках і в центрі

  Якщо ви хочете вивчити юридичну англійську, то звертайтеся у школу British Skylines, у якій викладачі по спеціалізації. Відділення школи знаходяться в Києві в пішої доступності від станцій метро Позняки і Хрещатик. Якщо ж ви хочете навчатися онлайн, то спеціально для вас ми пропонуємо навчання по skype у зручний для вас час.

  Залежно від обраної форми навчання, вартість курсу встановлена за 0,5 рівня (1,5 місяця), за 1 рівень (3 місяці) і за 2 рівні (6 місяців).