Англійська по Skype

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська по скайпу

Організація занять

Розклад занять. Розклад занять ми складаємо з вами разом. Мінімальна кількість уроків на тиждень – 2, при цьому ви можете збільшувати свою інтенсивність. При необхідності (поїздка, родинні справи) ви можете призупинити уроки на короткий термін та відновити після повернення.

 

Тестування і програма Вибір викладача здійснюється після детального усного та письмового тестування. Методисти British Skylines беруть активну участь у формуванні вашої програми навчання по скайпу. Програма найчастіше комбінована. Наприклад, загальна англійська + підготовка до job interview і т. д.

Теми курсу. Англійська для комунікації (English for socializing). Англійська для роботи (English for work). Англійська для подорожей і туризму (English for traveling).

 

Матеріали. Ви отримуєте підручники в електронному вигляді та всі матеріали необхідні для навчання. Також всім студентам школи доступна наша інтернет-бібліотека.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Длительность 1 рівня
3 місяці

Кол-во занятий
20 уроків

К-сть занять на тиждень 2 уроки

Тривалість одного заняття 60 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
10 занять
10 500
1 рівень
20 занять
18 000
2 рівні
40 занять
Английский язык онлайн по скайпу

Як проходять заняття

На заняттях Active Scenario / рольові постановки

Для максимального покращення розмовної англійської викладач підбирає актуальні для вас теми та ви разом обігруєте життєві ситуації. Також ви маєте можливість обговорювати фільми, серіали, телешоу.

На заняттях Speaking Focus & New Vocabulary / розмовна практика

Ви обговорюєте з викладачем розмовні теми, які є близькими та цікавими для вас.

На уроках Accuracy in Grammar / Граматика у розмовній

Основний акцент на використання граматики у живому спілкуванню, правильну побудову висловлювання та корекція типових помилок.

На заняттях Listening & Сomprehension / сприйняття на слух

Опрацювання подкастів і перегляд фільмів, обговорення, аудіювання, та перевiрка сприйняття

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Англійська по скайпу в Україні

  Більшість студентів шукають онлайн курси на яких можна буде вивчити розмовну англійську, незазубрюючи нудні правила та застарілі конструкції. Для онлайн занять важливим є підхід до студента та опрацювання матеріалу, який є максимально актуальним та затребуваним саме для студента.

  Як проходить навчання по скайпу для початківців дорослих?

  Перед навчання ви проходите усний та письмовий тест на визначення рівня, з огляду на який для вас підбирають оптимальну програму навчання. При цьому в основному використовується комбінований курс, який складається із загального курсу і вашого запиту. Зазвичай студенти обирають англійська для кар’єри, для подорожей і туризму, для вільного спілкування.

  Ефективна частота занять англійською мовою по Skype становить мінімум 2 уроки на тиждень. Кількість уроків може змінюватися, залежно від зайнятості студента і рекомендацій методистів.

  Англійська по Skype в Україні включає в себе:

  1. Рольові постановки. Викладач задає тему діалогу або звичайну життєву ситуацію.У такий спосіб студент може максимально підготуватися до реальних розмов з носіями мови.

  2. Розмовна практика. Для обговорення вибирають тільки актуальні для студента теми.

  3. Граматика в розмовній. На заняттях з англійської мови по скайпу викладач максимально пропрацьовує граматичний аспект мови: правильне будування речень, вживання конструкцій, уникнення “механічного перекладу”.

  4. Сприйняття на слух. Щоб покращити уміння спілкування англійською, потрібно навчитися добре розуміти співрозмовника. Для цього учні прослуховують подкасти та дивляться фільми, які обговорюють з викладачем.

  На англійську по скайпу в Києві ціна невисока, що робить такі курси доступними практично для всіх, хто хоче підтягнути свої уміння або вивчити іноземну мову з нуля.

  Переваги вивчення англійської мови по скайпу в Україні

  Курси англійської мови по skype мають низку переваг:

  1. Це можливість навчатися для тих, хто немає часу або можливості відвідувати аудиторні заняття.

  2. Вільний графік, який можна налаштувати з урахуванням своєї зайнятості на роботі чи навчанні. Графік можна навіть заздалегідь міняти. При зміні графіка на заняття англійською по скайпу ціна не змінюється.

  3. За своєю ефективністю курси англійської по скайпу в Україні нічим не поступаються звичайним заняттям у мовній школі. У школі British Skylines розроблена власна унікальна методика, заточена під особливості такого навчання.

  4. Курси англійської мови по скайпу проходять в звичній для студента обстановці. Завдяки цьому він відчуває себе затишно і краще засвоює інформацію.

  5. Можна вивчити мову за короткий проміжок часу. Для тих, хто обмежений у часі і повинен за короткі терміни підтягнути свій рівень англійської, наприклад, щоб пройти важливу співбесіду, передбачена англійська інтенсивно по скайп.

  Навчання англійської по скайпу з носієм для B1 рівня і для С1 рівня

  Частина навчання англійської по скайпу на курсах проводиться носіями мови. Навчання з носієм має багато плюсів:

  1. Студенти на практиці оцінюють, які знання і навички спілкування вони отримали під час навчання.

  2. Курси англійської мови онлайн з носієм – це весело і цікаво, адже завжди цікаво поспілкуватися з людиною з іншої країни та поділитися культурними особливостями.

  3. Якщо викладач-носій, то вживання рідної мови є просто неможливими. А це змушує студента обміркувати, як побудувати речення англійською.

  4. Курси англійської мови по Skype – це відмінна можливість відточити свою вимову складних фраз або слів. Носій розповідає, як правильно вимовляти ті чи інші слова, а також те, яка вимова неправильна.

  5. Студент бачить свої слабкі сторони і розуміє, які прогалини необхідно заповнити.

  6. Курси англійської мови через скайп з носієм – це додаткова мотивація швидше навчитися і подолати мовний бар’єр з викладачем.

  Плюси індивідуального навчання англійської по Skype в Україні

  Індивідуальні курси англійської по скайпу в Києві мають такі переваги:

  1. Увага викладача повністю зосереджена на одному студенту.

  2. Учень працює по індивідуальній програмі, яка враховує рівень його знань, цілі і можливості навчання.

  3. Курси англійської віддалено дозволяють швидко дійти до поставлених цілей.

  4. На індивідуальних курсах англійської онлайн можна навчатися у своєму темпі, не звертаючи увагу на студентів, які відстають.

  Англійська мова з нуля по скайпу в школі на Позняках і в Центрі Києва

  У школі British Skylines працюють енергійні, цілеспрямовані і досвідчені викладачі, які роблять кожне заняття захопливим, цікавим та інформативним. Англійська по скайпу в British Skylines доступна для учнів з будь-яким рівнем знань. При цьому ціна на англійську по скайпу не залежить від рівня знань студентів.

  Курси англійської по скайпу в школі British Skylines: ціна курсу

  Для багатьох людей вирішальним фактором при виборі школи англійської по скайпу є вартість. Ми враховуємо це, тому пропонуємо дійсно якісні та недорогі курси, які по кишені практично будь-якій людині. Вартість навчання становить 10 500 гривень за один рівень. Рiвень триває 3 місяці, а за цей час проводиться 20 занять. Частота занять залежить від графіка.

  Якщо замовляти відразу 2 рівні, то на англійську по Skype ціни знижуються: 18 000 гривень за 40 занять.