Англійська по Skype

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська по скайпу

Організація занять

Тестування і программа Після тестування по скайпу, ми підбираємо викладача, відповідно до вашого рівня володіння англійською. Методисти British Skylines беруть активну участь у формуванні вашої програми навчання по скайпу. Програма найчастіше комбінована. Наприклад, загальна англійська + підготовка до job interview і т. д.

 

Розклад занять. Ми разом плануємо розклад. Ефективна частота занять-мінімум 2 рази на тиждень. Ви можете змінювати свою інтенсивність навчання і коригувати її залежно від змін в робочому графіку, відпустці і т.д. Заняття і оплата зберігаються, якщо ви попереджуєте про скасування заняття заздалегідь.

Теми курсу. Англійська для вільного спілкування (English for socializing). Англійська для кар’єри (English for work). Англійська для подорожей і туризму (English for traveling).

 

Матеріали. Ви отримуєте підручники в електронному вигляді, якими можете користуватися онлайн або роздрукувати самостійно. Також всім студентам школи доступна наша інтернет-бібліотека.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Длительность 1 рівня
3 місяці

Кол-во занятий
24 уроки

К-сть занять на тиждень 2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
4 900
0,5 рівня
12 занять
9 000
1 рівень
24 заняття
15 000
2 рівні
48 занять
Английский язык онлайн по скайпу

Як проходять заняття

На заняттях Active Scenario / рольові постановки

Викладач дає тему діалогу, і ви разом обігруєте певну життєву ситуацію. Чи обговорюєте книги, фільми, новини. Це ефективний спосіб підготовки до реальної бесіди з іноземцями.

На заняттях Speaking Focus & New Vocabulary / розмовна практика

Ви обговорюєте з викладачем розмовні теми, які актуальні саме для вас.

На уроках Accuracy in Grammar / Грамматика у розмовній

Навчання граматики для правильного використання часів і розстановки слів у реченні. Корекція помилок в усному мовленні. Вивчення часто вживаних граматичних конструкцій.

На заняттях Listening & Сomprehension / сприйняття на слух

Прослуховування подкастів і перегляд фільмів, обговорення, аудіювання.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Англійська по скайпу в Україні

Багато охочих вивчити іноземну мову задаються питанням, де краще вчити англійську по скайпу. Якщо Ви дійсно хочете підвищити свій рівень знання англійської за короткий проміжок часу, не вивчаючи при цьому нудні правила і рідко вживані слова, тоді слід звертатися в школу British Skylines. З нами можна легко і в зручному для себе графіку вивчати англійську по скайпу.

Як проходить навчання по скайпу для початківців дорослих?

У першу чергу перед початком курсів англійської мови по скайпу проводиться тестування майбутнього студента з метою визначення його рівня знань. На підставі рівня володіння англійською формується оптимальна програма навчання. При цьому в основному використовується комбінований курс, який складається із загального курсу і додаткової теми. У якості додаткової теми може виступати англійська для кар’єри, для подорожей і туризму, для вільного спілкування.

Ефективна частота занять англійською мовою по Skype становить мінімум 2 уроки на тиждень. Кількість уроків може змінюватися, залежно від зайнятості студента і рекомендацій методистів.

Англійська по Skype в Україні включає в себе:

1. Рольові постановки. Викладач задає тему діалогу або звичайну життєву ситуацію. Це один з ефективних способів підготуватися до реального спілкування з іноземцями.

2. Розмовна практика. Студент призначає актуальну для нього тему і обговорює її з викладачем.

3. Граматика в розмовній. На заняттях з англійської мови по скайпу педагог навчає граматиці, правильному складанню речень і правильного вживання граматичних конструкцій. Також проводиться коригування усного мовлення.

4. Сприйняття на слух. Щоб підтягнути навички спілкування англійською, потрібно навчитися добре розуміти співрозмовника. Для цього учні прослуховують подкасти та дивляться фільми. Після цього проходить їх обговорення та аудіювання.

На англійську по скайпу в Києві ціна невисока, що робить такі курси доступними практично для всіх охочих підтягнути свої навички або вивчити іноземну мову з нуля.

Переваги вивчення англійської мови по скайпу в Україні

Курси англійської мови по skype мають свої незаперечні переваги:

1. Вони роблять можливим навчання для людей, у яких немає часу або можливості відвідувати звичайні заняття.

2. Вільний графік, який можна налаштувати з урахуванням своєї зайнятості на роботі чи навчанні. Графік можна навіть заздалегідь міняти. При зміні графіка на заняття англійською по скайпу ціна не змінюється.

3. За своєю ефективністю курси англійської по скайпу в Україні нічим не поступаються звичайним заняттям у мовній школі. У школі British Skylines розроблена власна унікальна методика, заточена під особливості такого навчання.

4. Курси англійської мови по скайпу проходять в комфортній обстановці для студента. Завдяки цьому він відчуває себе затишно і краще засвоює інформацію.

5. Можна вивчити мову за короткий проміжок часу. Для тих, хто обмежений у часі і має в найкоротші терміни піднягнути свій рівень мови, наприклад, щоб пройти важливу співбесіду, передбачена англійська інтенсивно по скайп.

Навчання англійської по скайпу з носієм для B1 рівня і для С1 рівня

Частина навчання англійської по скайпу на курсах проводиться носіями мови. Навчання з носієм має багато плюсів:

1. Ті, що навчаються на практиці оцінюють, які знання і навички спілкування вони отримали на заняттях.

2. Курси англійської мови онлайн з носієм – це весело і цікаво, адже завжди цікаво поспілкуватися з людиною з іншої країни.

3. Якщо викладач-носій, то будь-які спроби порозумітися з ним на рідній мові провалюються. А це змушує студента зайвий раз подумати, як складати необхідне пропозицію англійською.

4. Курси англійської мови по Skype – це відмінна можливість відточити свою вимову складних фраз або слів. Носій розповідає, як правильно вимовляти ті чи інші слова, а також те, яке вимова неправильне.

5. Студент бачить свої слабкі сторони і розуміє, які прогалини необхідно заповнити.

6. Курси англійської мови через скайп з носієм – це додаткова мотивація швидше навчитися і подолати мовний бар’єр з викладачем.

Плюси індивідуального навчання англійської по Skype в Україні

Індивідуальні курси англійської по скайпу в Києві мають такі переваги:

1. Викладач приділяє весь час навчання тільки одному студенту.

2. Під учня розробляється індивідуальна програма, яка враховує рівень його знань, цілі і можливості навчання.

3. Курси англійської віддалено дозволяють швидко досягнути поставлених цілей.

4. На індивідуальних курсах англійської онлайн можна навчатися у своєму темпі, не озираючись на студентів, які відстають.

Англійська мова з нуля по скайпу в школі на Позняках і в Центрі Києва

У школі British Skylines працюють енергійні, цілеспрямовані і досвідчені викладачі, які роблять кожне заняття захоплюючим, цікавим та інформативним. Англійська по скайпу в British Skylines доступна для учнів з будь-яким рівнем знань. При цьому ціна на англійську по скайпу не залежить від рівня знань того, хто навчається.

Курси англійської по скайпу в школі British Skylines: ціна курсу

Для багатьох людей вирішальним фактором при виборі школи англійської по скайпу є вартість. Ми враховуємо це, тому пропонуємо дійсно якісні та недорогі курси, які по кишені практично будь-якій людині. Вартість навчання становить 9 000 гривень за один рівень. Рiвень триває 3 місяця, а за цей час проводиться 24 заняття. При цьому їх частота залежить від графіка.

Якщо замовляти відразу 2 рівні, то на англійську по Skype ціни знижуються: 15 000 гривень за 48 занять.