Підготовка до екзамену IELTS

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Підготовка до екзамену IELTS

Організація індивідуальних занять

Заняття доступні офлайн у відділеннях школи на Позняках та Хрещатику, та онлайн. Дні та час індивідуальних уроків: ранок, день, вечір, з понеділка по суботу.

 

Тестування і програма. Після перевірки вашого англійської ми підбираємо викладача з урахуванням вашого рівня знань і обраного тесту: IELTS General / IELTS Academic / IELTS Life Skills. З урахуванням результатів тестування та ваших цілей методисти школи підбирають для вас програму.

Рівень англійської. Якщо у вас високий рівень володіння англійською мовою (B2-C1) вам доступні програми «Просунута англійська + IELTS General» і т. д. Якщо у вас не високий рівень володіння англійською (A2-B1) ви працюєте за програмою для виконання відразу 2 х завдань: заповнення прогалин в загальній англійській і підготовка до складанняIELTS.

 

Розклад. Рекомендована частота занять – від 2 разів на тиждень, може змінюватися залежно до основного навчання або роботи. Ви можете збільшувати інтенсивність навчання і переносити уроки, якщо у вас буде відрядження або подорож, зберігаючи оплату  та уроки.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Длительность 1 рівня
3 місяці

К-сть занять
20 уроків

К-сть уроків на тиждень 2 уроки

Тривалість одного заняття 60 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Стоимость
6 500
0,5 рівня
10 занять
10 500
1 рівень
20 заняття
18 000
2 рівні
40 занять
Подготовка к экзамену IELTS

Підготовка до IELTS в групах

Групи. Підготовка до IELTS проходить у міні-групах з 3-5 чоловік три рази на тиждень. Курс складається з 40 занять і триває 3 місяці. Вартість курсу 10 500 грн. Для початку навчання ви здаєте  письмове та усне тестування, це дозволяє формувати групи учасників з близьким рівнем мови.

 

Навчальні матеріали. Роздаткові матеріали для курсу, електронні підручники і доступ до онлайн-бібліотеки надаються школою безкоштовно.

 

Як проходять заняття. На заняттях відпрацьовуються всі 4 модулі іспиту Speaking, Listening, Reading, Writing. На заняттях Speaking & Vocabulary максимально поповнюється словниковий запас для грамотного і вільного вираження думок як в усному, так і письмовому модулях. На заняттях Writing опрацьовується правильний опис графіків, таблиць, діаграм; структура та типи есе, робота з помилками, рекомендації для підвищення бала.

 

Контроль. Тренувальні тести згідно з лімітом часу на іспиті. Постійний моніторинг засвоєного матеріалу, щоб визначити прогрес кожного учня, а заодно виявити аспекти, які треба доопрацювати. Обов’язковий Final practice test у кінці курсу з коментарями викладача.

 

FAQ
Питання про підготовку до IELTS

Яким рівнем англійської необхідно володіти, щоб почати готуватися до IELTS у British Skylines?

Повноцінна підготовка до IELTS в British Skylines починається, якщо студент розуміє мову на слух, уміє працювати з текстом, а також знає граматику і лексику на рівні Upper-Intermediate. Для визначення рівня варто пройти письмове та усне тестування у відділенні школи або дистанційно.

Скільки часу потрібно для підготовки до IELTS?

Для відповіді на це питання треба врахувати: ваш поточний рівень мови, необхідний результат тесту IELTS і кількість часу на підготовку. У разі, якщо у вас недостатній рівень володіння мовою на даний момент, або ж вам потрібен бал (6.5 і вище), ми рекомендуємо взяти індивідуальний курс з 40 занять по 1 годині.

Як краще готуватися до IELTS – індивідуально чи в групі?

Групові заняття з підготовки до IELTS доступні, якщо ваш рівень володіння англійською мовою B2 (Upper-Intermediate). Якщо ваш рівень A2-B1, методистами школи розроблений індивідуальний курс з підготовки, спрямований на заповнення прогалин у загальній англійській + підготовка до IELTS.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Підготовка до екзамену IELTS в Києві

  Курси англійської мови з підготовки до IELTS є одними з найбільш популярних, така як цей екзамен складають більшість студентів для вступу за кордон. У школі British Skylines підготовка до цього іспиту проводиться досвідченими і грамотними викладачами, які знають, на яких моментах потрібно зробити основний акцент.

  Як для дорослих проходить підготовка до IELTS в Києві з репетитором?

  У першу чергу ви проходите тестування, яке дозволяє визначити ваш рівень володіння англійською. На підставі цього, а також обраного тесту (IELTS General / IELTS Academic / IELTS Life Skills) здійснюється підбір викладача та адаптація програми під ваші потреби. Завдяки такій унікальній методиці ефективною буде навіть підготовка до IELTS за 2 тижні до тестування при рівні володіння англійською С1.

  Якщо у студента високий рівень володіння мовою, то йому пропонується програма просунутої розмовної англійської плюс програма під потрібну версію тесту. Якщо ж у того, хто навчається невисокий рівень знань, то йому доводиться працювати з викладачем відразу у двох напрямках: заповнення наявних прогалин плюс підготовка до IELTS з репетитором.

  Постійний контроль дозволяє постійно відстежувати результати та знаходити прогалини Написання тестів на час і постійний моніторинг засвоєного матеріалу дозволяють виявити аспекти, які найбільш гостро потребують подальшого поліпшення. Завдяки грамотному підходу та унікальній методиці навчання можлива навіть відносно швидка підготовка до IELTS з нуля.

  Підготовка до IELTS онлайн індивідуально або в парі

  У нашій школі працює підготовка до IELTS дистанційно: один на один з викладачем або за методикою парного навчання. Проходити навчання можна зі своїм другом, колегою, родичем або просто знайомим людиною, який також хоче підтягнути свій рівень знання і успішно здати тест. Одна важлива умова студенти – повинні мати приблизно однаковий рівень володіння мовою.

  Підготовка до IELTS за індивідуальною програмою для тих, хто потребує постійного контакту з викладачем. Однак підготовка до IELTS і TOEFL за методикою парного навчання має свої плюси:

  1. Можна ефективніше відпрацьовувати діалоги та рольові постановки.

  2. У парі вдається значно швидше подолати мовний бар’єр.

  3. Поруч з близькою людиною ви відчуваєте себе комфортніше.

  4. Дух суперництва дає додаткову мотивацію до навчання.

  5. При навчанні в парі знижується вартість курсу.

  Плюси занять по скайпу при підготовці до іспиту IELTS

  Для людей, у яких мало вільного часу чи можливості відвідувати курси, передбачена підготовка до IELTS по онлайн курсу. Заняття по скайпу мають чимало переваг:

  1. Час та гроші економляться.

  2. Гнучкий графік, який студент узгодить з менеджерами. Можна переносити заняття, головне, заздалегідь узгоджувати це з викладачем.

  3. Комфортна обстановка.

  Підготовка до IELTS на Позняках і в Центрі Києва

  Школа British Skylines проводить підготовку до IELTS на індивідуальній основі в Києві. У нас сертифіковані викладачі, які знаходять підхід до будь-якого учня, зробивши будь-яке заняття не просто інформативним, але ще і цікавим і з правильною мотивацією для навчання. Залежно від початкового рівня знань, у нас проводиться:

  1. підготовка до IELTS за 2 місяці;

  2. підготовка до IELTS за 3 місяці;

  3. підготовка до IELTS за півроку.

  У нашій школі на курси з підготовки до IELTS вартість залежить від кількості відразу куплених рівнів. Можна купити 0,5 рівня,  1 рівень чи 2 рівні. Один рівень включає в себе 20 занять по 60 хвилин кожне.