Підготовка к IELTS

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Підготовка к IELTS

Організація індивідуальних занять

Заняття проходять в школах на Позняках і Хрещатику – індивідуально і дистанційно по Skype. Дні та час індивідуальних уроків: ранок, день, вечір, з понеділка по суботу.

 

Тестування і програма.Після тестування ми підбираємо викладача відповідно до вашого рівня володіння англійською і ваш вибір тесту: IELTS General / IELTS Academic / IELTS Life Skills. Методисти British Skylines беруть активну участь у формуванні вашої програми навчання.

Ваш рівень англійської. Якщо у вас високий рівень володіння англійською мовою (B2-C1) вам доступні програми «Високий рівень розмовний + IELTS General» і т. д. Якщо у вас не високий рівень володіння англійською (A2-B1) для вас розроблена програма для виконання відразу 2 х завдань: заповнення прогалин в загальній англійській і підготовка до здачі тесту IELTS.

 

Розклад. Оптимальна частота занять – мінімум 2 рази на тиждень. Ви можете змінювати свою інтенсивність навчання і коригувати її залежно від змін у навчальному / робочому графіку, відпустці і т.д. Заняття і оплата зберігаються, якщо ви їдете в подорож або відрядження.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Длительность 1 семестра
1,5 місяца

К-сть занять
12 уроків у одному семестрі

К-сть уроків на тиждень 2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Стоимость
6 500
1 семестр
12 занять
10 500
2 семестри
24 заняття
18 000
4 семестри
48 занять
Подготовка к экзамену IELTS

Методика парного навчання

Підготовка до IELTS проводиться 1: 1 з викладачем, а також працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом з близькою людиною ви будете почувати себе впевнено і комфортно на заняттях. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

 

Знижка 50 %. Один курс складається з 12 персональних уроків по 75 хвилин з викладачем і коштує 6 500 грн. А вашому напарникові по навчанню буде надана знижка 50% на весь індивідуальний курс.

 

Підготовка до екзамену в парі. Крім блискавичного подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби й інтереси обох учнів. Підготовка до IELTS ефективно відпрацьовується в діалогах, рольових постановках, граматичних тренінгах, написаннях есе.

 

Контроль навчання. Написання тестів на час. Постійний моніторинг засвоєного матеріалу, щоб визначити прогрес кожного учня, а заодно виявити аспекти, які вимагають подальшого поліпшення.

 

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення