Індивідуальні заняття з англійської

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська індивідуально

Визначення рівня. Для початку навчання, вам потрібно пройти тест, на визначення рівня. З огляду на отримані результати і ваші цілі, ми підбираємо відповідного викладача або носія мови. Програма розробляється індивідуально під ваші потреби.

Розклад уроків розробляє методист British Skylines. Як мінімум, вам варто відвідувати 2 заняття на тиждень. При перенесенні занять заздалегідь оплата зберігається.

Теми курсу. Основа курсу – розмовна англійська, англiйска для роботи та англійська для подорожей. Окрім того, є можливість опрацьовувати теми, які запропонуєте ви.

Підручник та матеріали. Необхідні для навчання матеріали (онлайн-підручник, роздатковий матеріал, онлайн-бібліотека) надаються школою безкоштовно

Результати. За 6 місяців ви проходите 2 рівні = 40 занять за британською шкалою. За 3 місяці ви проходите 1 рівень = 20 занять. За 1,5 місяця ви проходите 0,5 рівня = 10 занять.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

Кількість занять
20 уроків в одному рівні

Кількість занять на тиждень 2 уроки

Тривалість 1 заняття 60 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час уроків: 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
10 занять
10 500
1 рівень
20 занять
18 000
2 рівні
40 занять

Індивідуальні заняття з носієм мови

Для кого курс. Курс розроблений для підлітків та дорослих, чий вихідний рівень володіння англійською A2- B1.

 

Розклад занять. Ви відвідуєте у роки 2 рази на тиждень по 60 хвилин. За 1,5 місяця навчання ви проходите 10 занять.  За необхідності курс можна пройти за місяць, збільшивши кількість занять на тиждень.

 

Як проходять заняття. На заняттях обіграються будь-які ситуації – побутові, бізнес, офісні, особисті. Основна мета таких занять зняти мовний бар’єр та якісно покращити розмовну англійську.

 

Навчальні матеріали. Роздаткові матеріали надаються школою безкоштовно. Носій мови бере активну участь у формуванні вашої програми навчання. Курс найчастіше комбінований. Наприклад, розмовна англійська + підготовка до співбесіди і т.д.

Заняття з іноземним викладачем
Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість половини рівня
1,5 місяця

Кількість занять
10 уроків

Кількість занять на тиждень 2 уроки

Тривалість 1 заняття 60 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час уроків: 8:00-21:00

Вартість
7 500
0,5 рівня
10 занять

При успішному проходженні курсу і здачі фінального тесту, студент отримує сертифікат – підтвердження рівня володіння англійською, який визначається по загальноєвропейській системі CEFR
(Common European Framework of Reference for Languages).

Английский индивидуально с репетитором

Методика парного навчання

Ви маєте можливість пройти навчання з другом або колегою, чи навіть родичем. Це зумовлено тим, що у школі працює методика парного навчання. Другий студент отримує знижку на навчання. Єдиною вимогою є однаковий рівень володіння англійською обох студентів.

 

Вартість з викладачем англійської за 10 уроків × 60 хвилин = 6 500 грн. Вартість з носієм мови за 10 уроків × 60 хвилин = 7 500 грн. Другий учень отримує 50% знижку.

 

Така практика дозволяє покращити розмовну англійську та відпрацювати усі аспекти, при цьому навчання буде здійснюватися у комфортній для вас обстановці.

FAQ
Відповіді на питання для тих хто вирішив вивчати англійську індивідуально

Якщо я ніколи не вчив англійську, чи можу я замовити індивідуальне навчання?

За такої умови це найкращий формат навчання. Якщо ви раніше не вивчали англійську і ваш рівень нульовий, вам потрібно замовити індивідуальне навчання - це 1,5 місяці = 10 занять. Досягнувши рівня Elementary ви переходите на групове навчання.

Необхідно відразу оплачувати за індивідуальні заняття?

Оплата здійснюється за 2 рівні, за 1 рівень або за 0,5 рівня

Чи можна заговорити англійською, займаючись індивідуально з викладачем?

Однозначно можна. Разом з викладачем ви обговорюєте теми та обігруєте різні ситуації. Також викладачі British Skylines забезпечують більшу практику в розумінні мови на слух: починаючи з простих матеріалів, записаних у повільному темпі, поступово ускладнюючи завдання. Така прицільна робота прокачує саме розмовну англійську.

Запишіться на консультацію

1. Сформулюємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Курси англійської: індивідуальні заняття в Києві

  Навчання англійської мови у British Skylines індивідуально дозволяє нашим студентам покращувати уміння розмовляти англійською та сприймати її на слух. Навчання здійснюється на основі індивідуально розроблених для студентів програм. Завдяки такому підходу студенти максимально швидко досягають прогресу в говорінні.

  Як краще вчити англійську, індивідуально або в групі?

  Більшість людей вагаються між форматами навчання – індивідуально чи в групі. У школі British Skylines обидва способи вивчення іноземної мови ефективні, тому що ви будете працювати з досвідченими педагогами. Однак курси англійської за індивідуальною програмою в Києві мають незаперечні переваги:

  1. Програма навчання «заточена» під конкретного учня, з урахуванням його цілей, рівня знань, можливостей, швидкості засвоєння інформації;

  2. Викладач приділяє студенту максимум часу, працюючи над його сильними і слабкими сторонами у вивченні мови;

  3. Постійний діалог з педагогом, завдяки чому інформація засвоюється швидше;

  4. Курси англійської з вільним графіком підходять людям, які обмежені у часі.

  Англійською мовою з носієм за індивідуальною програмою

  При вивченні англійської на індивідуальних заняттях в Києві весь час приділяється живому спілкуванню учня з носієм мови. Переваги занять з носієм мови:

  1. Навчання не дозволяє перейти на рідну мову, і тому вся розмова відбувається винятково англійською.

  2. Отримані на заняттях знання та вміння опрацьовуються на практиці;

  3. Учень чує, як правильно звучать ті чи інші слова;

  4.  Англійська перестає бути “штучною”.

  5. Випрацьовується правильна вимова.

  6. У студента з’являється додаткова мотивація швидше вивчити мову, щоб навчитися повноцінно спілкуватися з педагогом.

  Репетитор з англійської в Києві – заняття для дорослих і початківців

  Курси англійської індивідуально в Києві викладаються і англійськими репетиторами з рівня Pre-Intermediate (A2). Для рівнів до А2 заняття проводять україно / російськомовні викладачі. Записатися на такий курс можуть люди будь-якого віку і для досягнення будь-яких цілей: підняття рівня розмовної англійської, підготовка до складання екзаменів або ЗНО, для успішного проходження співбесіди на престижну посаду, для якої потрібне знання англійської. На англійську за індивідуальною програмою з репетитором iноземцем ціна становить 7 500 гривень за половину рівня (10 занять).

  Чи допоможе репетитор з англійської при заняттях по скайпу?

  Для багатьох студентів проблемним є питання часу. Для таких випадків British Skylines пропонує індивідуальні заняття по скайпу, які не поступаються якістю аудиторним урокам, але значно економлять ваш час. Це дає можливість зекономити гроші на проїзд та покращити англійську за коротші терміни.

  Такі заняття включають в себе:

  1. Здійснення та пропрацювання діалогів на актуальні для вас теми;

  2. Розмовну практику (вибір і обговорення з викладачем теми для підвищення рівня розмовної англійської та поповнення словникового запасу);

  3. Граматичні уроки дозволять вибудувати систему мови та навчитися правильно будувати власне висловлювання;

  4. Перегляд відео та прослуховування аудіо чи подкастів для тренування розуміння різних акцентів.

  Курси англійської з гнучким графіком для учнів з будь-яким рівнем знань: для новачків, для B1 рівня, для С1 рівня

  У школі BritishSkylines навчаються студенти з різним рівнем знань. Ми ефективно навчаємо англійської з нуля за індивідуальною програмою. Англійська інтенсив при індивідуальних заняттях в Києві дозволяє за короткий проміжок часу досягти неймовірних результатів. Для визначення рівня знань перед початком курсу всі учні проходять спеціальний тест.

  На заняття з англійської на індивідуальній основі ціна становить 6 500 гривень за половину рівня, 10 500 за один рівень, і 18 000 за два рівні з мiсцевим викладачем.

  Курси англійської з гнучким графіком на Позняках і в Центрі

  У нас є ще одна велика перевага: курси англійської з вільним графіком. Під час тестування перед початком курсу ви маєте можливість обговорити бажаний розклад та інтенсивність занять і разом з менеджером скласти його. Незважаючи на вільний і гнучкий графік занять, на англійську за індивідуальною програмою в Києві ціна залишається незмінною – 10 500 гривень за рівень. Записуйтеся в школу British Skylines на індивідуальне навчання на Позняках або в Центрі.