Індивідуальні заняття з англійської

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилинст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська індивідуально

Тестування і програма.Тестування і програма. Перед початком курсу ви проходите обов’язкове тестування на перевірку рівня англійської. З огляду на отримані результати і ваші цілі, ми підбираємо відповідного викладача або носія мови. Програма розробляється індивідуально.

Розклад занять розробляє методист British Skylines. Мінімімальное кількість занять – 2 рази на тиждень. При перенесенні занять оплата зберігається.

Теми курсу. Розмовна і ділова англійська. Іноземна мова для подорожей. Розробка тим відповідно до вашим запитом.

Матеріали. Всі навчальні матеріали (онлайн-підручник, роздруківки для уроків, онлайн-бібліотека) надаються школою безкоштовно. Виняток: оригінальний варіант підручника – вартість 750 грн.

Рівні. За 6 місяців ви проходите 2 рівні = 48 занять = 15 000 грн.

За 3 місяці ви проходите 1 рівень = 24 заняття = 9 000 грн.

За 1,5 місяця ви проходите 0,5 рівня = 12 занять = 4 900 грн.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

Кількість занять
24 уроки в одному рівні

Кількість занять на тиждень 2 уроки

Тривалість 1 заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час уроків: 8:00-21:00

Вартість
4 900
0,5 рівня
12 занять
9 000
1 рівень
24 заняття
15 000
2 рівні
48 занять

Індивідуальні заняття з носієм мови

Кому рекомендований курс. Курс рекомендований дорослим і підліткам, чий вихідний рівень володіння англійською A2- B1.

 

Розклад занять. Заняття проходять 2 рази на тиждень по 60 хвилин. За 1,5 місяця навчання ви проходите 12 занять. Вартість 7 000 за курс. У разі необхідності, інтенсивність навчання підвищується до 3-4 занять на тиждень і курс проходить за 1 місяць.

 

Як проходять заняття. На заняттях обіграються будь-які ситуації – побутові, бізнес, офісні, особисті. Ефективність таких занять з носіями в тому, що студенти відразу починають швидко говорити по-англійськи і швидко знімається мовний бар’єр.

 

Навчальні матеріали. Роздаткові матеріали надаються школою безкоштовно. Носій мови бере активну участь у формуванні вашої програми навчання. Курс найчастіше комбінований. Наприклад, розмовна англійська + підготовка до співбесіди і т.д.

Заняття з іноземним викладачем
Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість половини рівня
1,5 місяця

Кількість занять
12 уроків

Кількість занять на тиждень 2 уроки

Тривалість 1 заняття 60 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час уроків: 8:00-21:00

Вартість
7 000
0,5 рівня
12 занять

При успішному проходженні курсу і здачі фінального тесту, студент отримує сертифікат – підтвердження рівня володіння англійською, який визначається по загальноєвропейській системі CEFR
(Common European Framework of Reference for Languages).

Английский индивидуально с репетитором

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом з близькою людиною ви будете почувати себе впевнено і комфортно на заняттях. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

 

Вартість з викладачем англійської за 12 уроків × 75 хвилин = 4 900 грн. Вартість з носієм мови за 12 уроків × 60 хвилин = 7 000 грн. Другий учень отримує 50% знижку на заняття.

 

Переваги двох учнів і викладача очевидні: програма результативно усуває прогалини в знаннях, розробляється під потреби й інтереси обох учнів. Матеріал ефективно відпрацьовується в діалогах, рольових постановках, граматичних тренінгах.

FAQ
Відповіді на питання для тих хто вирішив вивчати англійську індивідуально

Якщо я ніколи не вчив англійську, чи можу я замовити індивідуальне навчання?

Це найкращий план навчання. Якщо ви раніше не вивчали англійську і ваш рівень нульовий, вам потрібно замовити індивідуальне навчання - це 1,5 місяці = 12 занять. Досягнувши рівня Elementary ви переходите на групове навчання в міні-групах по 3-10 чоловік.

Необхідно відразу оплачувати за індивідуальні заняття?

Ви можете оплачувати за 2 рівні, за 1 рівень або за 0,5 рівня

Чи можна заговорити англійською, займаючись індивідуально з викладачем?

Однозначно можна. Викладачі на індивідуальних заняттях вчать вас з'єднувати слова в оформлене висловлювання, що виражає певну думку. Також викладачі British Skylines забезпечують більшу практику в розумінні мови на слух: починаючи з простих матеріалів, записаних у повільному темпі, поступово ускладнюючи завдання. Така прицільна робота прокачує саме розмовну англійську.

Запишіться на консультацію

1. Сформулюємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Курси англійської: індивідуальні заняття в Києві

Вивчення англійської мови на індивідуальних заняттях також дуже популярне в школі British Skylines. Студенти, які навчаються у нашій школі відточують навички розмовної англійської по індивідуально складених програмах, не втрачаючи часу на непотрібні правила і рідко використовувані слова. Завдяки такому підходу студенти максимально швидко досягають прогресу в говоріння.

Як краще вчити англійську, індивідуально або в групі?

Багато, хто задається питанням, як краще вчити англійську, індивідуально або в групі. У школі British Skylines обидва способи вивчення іноземної мови ефективні, так як заняття проводяться досвідченими педагогами. Однак курси англійської за індивідуальною програмою в Києві мають незаперечні переваги:

1. Програма навчання «заточена» під конкретного учня, з урахуванням його цілей, рівня знань, можливостей, швидкості засвоєння інформації;

2. Викладач приділяє студенту максимум часу, вказуючи на його сильні і слабкі сторони у вивченні мови;

3. Постійний діалог з педагогом, завдяки чому інформація засвоюється швидше;

4. Курси англійської з вільним графіком підходять людям, у яких мало вільного часу.

Англійською мовою з носієм за індивідуальною програмою

При вивченні англійської на індивідуальних заняттях в Києві весь час приділяється живому спілкуванню учня з носієм мови. Переваги занять з носієм мови:

1. Немає можливості перейти на рідну мову, що змушує учня думати і складати речення англійською;

2. Отримані на заняттях знання і навички відпрацьовуються на практиці;

3. Учень чує, як правильно звучать ті чи інші слова;

4. Розвивається навик живої вільної мови;

5. Виробляється правильну вимова без акценту;

6. У студента з’являється додаткова мотивація швидше вивчити мову, щоб навчитися повноцінно спілкуватися з педагогом.

Репетитор з англійської в Києві – заняття для дорослих і початківців

Курси англійської індивідуально в Києві викладаються і англійськими репетиторами з рівня Pre-Intermediate (A2). Для рівнів до А2 заняття проводять україно / російськомовні викладачі. Записатися на такий курс можуть люди будь-якого віку і для досягнення будь-яких цілей: підняття рівня розмовної англійської, підготовка до здачі іспитів або ЗНО, для успішного проходження співбесіди на престижну посаду, для якої потрібне знання англійської. На англійську за індивідуальною програмою з репетитором ціна становить 8 400 гривень за половину рівня (12 занять).

Чи допоможе репетитор з англійської при заняттях по скайпу?

Для тих, у кого не вистачає часу на відвідування курсів, нами розроблена унікальна програма вивчення англійської по скайпу. Заняття online дозволяють не витрачати час на проїзд, при цьому вони так само ефективні, як заняття наживо. Викладають англійську мову індивідуально в Києві по скайпу досвідчені педагоги з України та англійські репетитори.

Такі заняття включають в себе:

1. Створення цікавих сценок з діалогами на актуальні теми;

2. Розмовну практику (вибір і обговорення з викладачем теми для підвищення рівня розмовної англійської та поповнення словникового запасу);

3. Тренінги по граматиці для правильної розстановки слів у реченнях і вірного використання часів;

4. Перегляд відео та прослуховування аудіо для тренування розуміння різних акцентів в англійському.

Курси англійської з гнучким графіком для учнів з будь-яким рівнем знань: для новачків, для B1 рівня, для С1 рівня

У школі BritishSkylines навчаються студенти з різним рівнем знань. Ми ефективно навчаємо англійської з нуля за індивідуальною програмою. Англійська інтенсив при індивідуальних заняттях в Києві дозволяє за короткий проміжок часу досягти неймовірних результатів. Для визначення рівня знань перед початком курсу всі учні проходять спеціальний тест.

На заняття з англійської на індивідуальній основі ціна становить 4 900 гривень за половину рівня, 9 000 за один рівень, і 15 000 за два рівня.

Курси англійської з гнучким графіком на Позняках і в Центрі

У нас є ще одна велика перевага: курси англійської з вільним графіком. У школі працюють українські та іноземні педагоги, час і дні роботи яких, майстерно складає менеджер, щоб розклад підходив будь-якому учневі. Незважаючи на вільний і гнучкий графік занять, на англійську за індивідуальною програмою в Києві ціна залишається незмінною – 9 000 гривень за рівень. Записуйтеся в школу British Skylines на індивідуальне навчання на Позняках або в Центрі.