Індивідуальні заняття з англійської

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська індивідуально

Тестування і програма.Тестування і програма. Перед початком курсу ви проходите обов’язкове тестування на перевірку рівня англійської. З огляду на отримані результати і ваші цілі, ми підбираємо відповідного викладача. Програма розробляється індивідуально.

Розклад занять розробляє методист British Skylines. Мінімімальное кількість занять – 2 рази на тиждень. При перенесенні занять оплата зберігається.

Теми курсу. Розмовна і ділова англійська. Іноземна мова для подорожей. Розробка тим відповідно до вашим запитом.

Матеріали. Всі навчальні матеріали (онлайн-підручник, роздруківки для уроків, онлайн-бібліотека) надаються школою безкоштовно. Виняток: оригінальний варіант підручника – вартість 750 грн.

Рівні. За 6 місяців ви проходите 2 рівні = 48 занять = 18 000 грн.

За 3 місяці ви проходите 1 рівень = 24 заняття = 10 500 грн.

За 1,5 місяця ви проходите 0,5 рівня = 12 занять = 6 500 грн.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 семестра
1,5 місяця

Кількість занять
12 уроків в одному семестрі

Кількість занять на тиждень 2 уроки

Тривалість 1 заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час уроків: 8:00-21:00

Вартість
6 500
1 семестр
12 занять
10 500
2 семестри
24 заняття
18 000
4 семестри
48 занять

Як проходять заняття

На заняттях Active Scenario / Рольові постановки

Створення сценок з діалогами на актуальні теми для тренування спілкування з іноземцями в побутових умовах. Програвання різних сюжетів в рольових постановках, обговорення книг.

На заняттях Speaking Focus & New Vocabulary / Розмовна практика

Підготовка та обговорення з викладачем обраної теми для прокачування англійської мови і поповнення словникового запасу.

На уроках Accuracy in Grammar / Граматика в розмовній

Тренінги з граматики для правильного використання часу і розстановки слів у реченні. Додавання в усне мовлення певних граматичних конструкцій. Робота з помилками.

На заняттях Listening & Сomprehension / Сприйняття на слух

Перегляд відео та прослуховування аудіо для тренування розуміння різних акцентів в англійському.

Заняття з іноземним викладачем
Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість
1,5 місяця

Кількість занять
12 уроків в одному курсі

Кількість занять на тиждень 2 уроки

Тривалість 1 заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час уроків: 8:00-21:00

Вартість
8 400
1 семестр
12 занять

При успішному проходженні курсу і здачі фінального тесту, студент отримує сертифікат – підтвердження рівня володіння англійською, який визначається по загальноєвропейській системі CEFR
(Common European Framework of Reference for Languages).

Английский индивидуально с репетитором

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом з близькою людиною ви будете почувати себе впевнено і комфортно на заняттях. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

 

Вартість за 12 уроків × 75 хвилин = 6 500 грн. Другий учень отримує 50% знижку на навчання.

 

Переваги двох учнів і викладача очевидні: програма результативно усуває прогалини в знаннях, розробляється під потреби й інтереси обох учнів. Матеріал ефективно відпрацьовується в діалогах, рольових постановках, граматичних тренінгах.

Запишіться на консультацію

1. Сформулюємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Курси англійської: індивідуальні заняття в Києві

Вивчення англійської мови на індивідуальних заняттях також дуже популярне в школі British Skylines. Студенти, які навчаються у нашій школі відточують навички розмовної англійської по індивідуально складених програмах, не втрачаючи часу на непотрібні правила і рідко використовувані слова. Завдяки такому підходу студенти максимально швидко досягають прогресу в говоріння.

Як краще вчити англійську, індивідуально або в групі?

Багато, хто задається питанням, як краще вчити англійську, індивідуально або в групі. У школі British Skylines обидва способи вивчення іноземної мови ефективні, так як заняття проводяться досвідченими педагогами. Однак курси англійської за індивідуальною програмою в Києві мають незаперечні переваги:

1. Програма навчання «заточена» під конкретного учня, з урахуванням його цілей, рівня знань, можливостей, швидкості засвоєння інформації;

2. Викладач приділяє студенту максимум часу, вказуючи на його сильні і слабкі сторони у вивченні мови;

3. Постійний діалог з педагогом, завдяки чому інформація засвоюється швидше;

4. Курси англійської з вільним графіком підходять людям, у яких мало вільного часу.

Англійською мовою з носієм за індивідуальною програмою

При вивченні англійської на індивідуальних заняттях в Києві весь час приділяється живому спілкуванню учня з носієм мови. Переваги занять з носієм мови:

1. Немає можливості перейти на рідну мову, що змушує учня думати і складати речення англійською;

2. Отримані на заняттях знання і навички відпрацьовуються на практиці;

3. Учень чує, як правильно звучать ті чи інші слова;

4. Розвивається навик живої вільної мови;

5. Виробляється правильну вимова без акценту;

6. У студента з’являється додаткова мотивація швидше вивчити мову, щоб навчитися повноцінно спілкуватися з педагогом.

Репетитор з англійської в Києві – заняття для дорослих і початківців

Курси англійської індивідуально в Києві викладаються і англійськими репетиторами з рівня Pre-Intermediate (A2). Для рівнів до А2 заняття проводять україно / російськомовні викладачі. Записатися на такий курс можуть люди будь-якого віку і для досягнення будь-яких цілей: підняття рівня розмовної англійської, підготовка до здачі іспитів або ЗНО, для успішного проходження співбесіди на престижну посаду, для якої потрібне знання англійської. На англійську за індивідуальною програмою з репетитором ціна становить 8 400 гривень за 1 семестр (12 занять).

Чи допоможе репетитор з англійської при заняттях по скайпу?

Для тих, у кого не вистачає часу на відвідування курсів, нами розроблена унікальна програма вивчення англійської по скайпу. Заняття online дозволяють не витрачати час на проїзд, при цьому вони так само ефективні, як заняття наживо. Викладають англійську мову індивідуально в Києві по скайпу досвідчені педагоги з України та англійські репетитори.

Такі заняття включають в себе:

1. Створення цікавих сценок з діалогами на актуальні теми;

2. Розмовну практику (вибір і обговорення з викладачем теми для підвищення рівня розмовної англійської та поповнення словникового запасу);

3. Тренінги по граматиці для правильної розстановки слів у реченнях і вірного використання часів;

4. Перегляд відео та прослуховування аудіо для тренування розуміння різних акцентів в англійському.

Курси англійської з гнучким графіком для учнів з будь-яким рівнем знань: для новачків, для B1 рівня, для С1 рівня

У школі BritishSkylines навчаються студенти з різним рівнем знань. Ми ефективно навчаємо англійської з нуля за індивідуальною програмою. Англійська інтенсив при індивідуальних заняттях в Києві дозволяє за короткий проміжок часу досягти неймовірних результатів. Для визначення рівня знань перед початком курсу всі учні проходять спеціальний тест.

На заняття з англійської на індивідуальній основі ціна становить 6 500 гривень за 1 семестр, 10 500 за 2 семестри, і 18 000 за 4 семестри (один індивідуальний семестр складається з дванадцяти занять).

Курси англійської з гнучким графіком на Позняках і в Центрі

У нас є ще одна велика перевага: курси англійської з вільним графіком. У школі працюють українські та іноземні педагоги, час і дні роботи яких, майстерно складає менеджер, щоб розклад підходив будь-якому учневі. Незважаючи на вільний і гнучкий графік занять, на англійську за індивідуальною програмою в Києві ціна залишається незмінною – 6 500 гривень за 1 семестр. Записуйтеся в школу British Skylines на індивідуальне навчання на Позняках або в Центрі.

Якщо я ніколи не вчив англійську, чи можу я замовити індивідуальне навчання?

Це найкращий план навчання. Якщо ви раніше не вивчали англійську і ваш рівень нульовий, вам потрібно замовити індивідуальне навчання - це 1,5 місяці = 12 занять. Досягнувши рівня Elementary ви переходите на групове навчання в міні-групах по 3-10 чоловік.

Необхідно відразу оплачувати за індивідуальні заняття?

Ціна на індивідуальні заняття за 2 рівні за британською шкалою становить 18 000. Два рівня тривають 6 місяців і включають 48 занять. Оплата одноразовим платежем. Ціна на індивідуальні заняття за 1 рівень за британською шкалою становить 10 500. Один рівень триває 3 місяці і включає 24 заняття. Оплата одноразовим платежем. Ціна на індивідуальні заняття за 0,5 рівня за британською шкалою становить 6 500. Половина рівня триває 1,5 місяця і містить 12 занять. Оплата одноразовим платежем

Чи можна заговорити англійською, займаючись індивідуально з викладачем?

Однозначно можна. Викладачі на індивідуальних заняттях вчать вас з'єднувати слова в оформлене висловлювання, що виражає певну думку. Також викладачі British Skylines забезпечують більшу практику в розумінні мови на слух: починаючи з простих матеріалів, записаних у повільному темпі, поступово ускладнюючи завдання. Така прицільна робота прокачує саме розмовну англійську.