Залишити заявку

Індивідуальні заняття з англійської

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки – 5 минут
ст. м. Крещатик – 1 минута

Англійська індивідуально

Розклад занять. Методисти British Skylines розробляють вашу індивідуальну програму та коригують розклад. Заняття розпочинаєте відвідувати 2 рази на тиждень по 60 хвилин. При перенесенні занять заздалегідь оплата зберігається.

Теми курсу. Основа курсу – розмовна англійська, англiйска для роботи та англійська для подорожей. Окрім того ви опрацьовуєте теми, які вам потрібні для переговорів або еміграції.  

Матеріали. Необхідні для навчання матеріали (онлайн-підручник, роздатковий матеріал, онлайн-бібліотека) надаються школою безкоштовно

Результати. За 6 місяців ви проходите 2 рівні = 40 занять за британською шкалою. За 3 місяці ви проходите 1 рівень = 20 занять. За 1,5 місяця ви проходите 0,5 рівня = 10 занять.

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня 4 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб

Час занять: 8:00 – 21:00

7 900₴

0,5 рівня

10 занять

14 000₴

1 рівень

20 занять

25 000₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Індивідуальні заняття з носієм мови

Інформація про курс

Длительность 0,5 уровня: 1,5 місяця

К-сть занять: 10 уроків

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб

Час занять: 8:00 – 21:00

12 000₴

0,5 рівня

10 занять

Залишити заявку

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Навчання з напарником – можливість швидше вивчити англійську, зробити ї цікавішою та зекономити гроші. Важливо,щоб ви і напарник по навчанню були максимально близькими по рівню навчання.

Методика парного навчання з місцевим викладачем. Вартість для вас за 20 індивідуальних уроків × 60 хвилин = 14 000 грн. Ваш напарник сплачує 7 000 грн. і ви займаєтесь разом.

Виявлені переваги – якісніше опрацювання умінь говоріння у парі, програвання типових ситуацій, що на практиці дозволяє подалити мовний бар’єр відразу.

При успішному проходженні курсу і здачі фінального тесту, студент отримує сертифікат – підтвердження рівня володіння англійською, який визначається по загальноєвропейській системі CEFR (Common European Framework of Reference for Languages).
(Common European Framework of Reference for Languages).

FAQ

Відповіді на питання для тих хто вирішив вивчати англійську індивідуально

Якщо я ніколи не вчив англійську, чи можу я замовити індивідуальне навчання?

За такої умови це найкращий формат навчання. Якщо ви раніше не вивчали англійську і ваш рівень нульовий, вам потрібно замовити індивідуальне навчання - це 3 місяці = 20 занять. Досягнувши рівня Elementary ви переходите на групове навчання по бажанню.

Необхідно відразу оплачувати за індивідуальні заняття?

Оплата здійснюється за 2 рівні, за 1 рівень або за 0,5 рівня

Чи можна заговорити англійською, займаючись індивідуально з викладачем?

Однозначно можна. Разом з викладачем ви обговорюєте теми та обігруєте різні ситуації. Також викладачі British Skylines забезпечують більшу практику в розумінні мови на слух: починаючи з простих матеріалів, записаних у повільному темпі, поступово ускладнюючи завдання. Така прицільна робота прокачує саме розмовну англійську.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Курси англійської: індивідуальні заняття в Києві

Навчання англійської мови у British Skylines індивідуально дозволяє нашим студентам покращувати уміння розмовляти англійською та сприймати її на слух. Навчання здійснюється на основі індивідуально розроблених для студентів програм. Завдяки такому підходу студенти максимально швидко досягають прогресу в говорінні.

Як краще вчити англійську, індивідуально або в групі?

Більшість людей вагаються між форматами навчання – індивідуально чи в групі. У школі British Skylines обидва способи вивчення іноземної мови ефективні, тому що ви будете працювати з досвідченими педагогами. Однак курси англійської за індивідуальною програмою в Києві мають незаперечні переваги:

1. Програма навчання «заточена» під конкретного учня, з урахуванням його цілей, рівня знань, можливостей, швидкості засвоєння інформації;

2. Викладач приділяє студенту максимум часу, працюючи над його сильними і слабкими сторонами у вивченні мови;

3. Постійний діалог з педагогом, завдяки чому інформація засвоюється швидше;

4. Курси англійської з вільним графіком підходять людям, які обмежені у часі.

Англійською мовою з носієм за індивідуальною програмою

При вивченні англійської на індивідуальних заняттях в Києві весь час приділяється живому спілкуванню учня з носієм мови. Переваги занять з носієм мови:

1. Навчання не дозволяє перейти на рідну мову, і тому вся розмова відбувається винятково англійською.

2. Отримані на заняттях знання та вміння опрацьовуються на практиці;

3. Учень чує, як правильно звучать ті чи інші слова;

4Англійська перестає бути “штучною”.

5. Випрацьовується правильна вимова.

6. У студента з’являється додаткова мотивація швидше вивчити мову, щоб навчитися повноцінно спілкуватися з педагогом.

Репетитор з англійської в Києві – заняття для дорослих і початківців

Курси англійської індивідуально в Києві викладаються і англійськими репетиторами з рівня В1. Для рівнів до А1, А2 заняття проводять україно / російськомовні викладачі. Записатися на такий курс можуть люди будь-якого віку і для досягнення будь-яких цілей: підняття рівня розмовної англійської, підготовка до складання екзаменів або ЗНО, для успішного проходження співбесіди на престижну посаду, для якої потрібне знання англійської. На англійську за індивідуальною програмою з репетитором iноземцем ціна становить 12 000 гривень за половину рівня (10 занять).

Чи допоможе репетитор з англійської при заняттях онлайн?

Для багатьох студентів проблемним є питання часу. Для таких випадків British Skylines пропонує індивідуальні заняття онлайн, які не поступаються якістю аудиторним урокам, але значно економлять ваш час. Це дає можливість зекономити гроші на проїзд та покращити англійську за коротші терміни.

Такі заняття включають в себе:

1. Здійснення та пропрацювання діалогів на актуальні для вас теми;

2. Розмовну практику (вибір і обговорення з викладачем теми для підвищення рівня розмовної англійської та поповнення словникового запасу);

3. Граматичні уроки дозволять вибудувати систему мови та навчитися правильно будувати власне висловлювання;

4. Перегляд відео та прослуховування аудіо чи подкастів для тренування розуміння різних акцентів.

Курси англійської з гнучким графіком для учнів з будь-яким рівнем знань: для новачків, для B1 рівня, для С1 рівня

У школі BritishSkylines навчаються студенти з різним рівнем знань. Ми ефективно навчаємо англійської з нуля за індивідуальною програмою. Англійська інтенсив при індивідуальних заняттях в Києві дозволяє за короткий проміжок часу досягти неймовірних результатів. Для визначення рівня знань перед початком курсу всі учні проходять спеціальний тест.

На заняття з англійської на індивідуальній основі ціна становить 7 900 гривень за половину рівня, 14 000 за один рівень, і 25 000 за два рівні з мiсцевим викладачем.

Курси англійської з гнучким графіком на Позняках і в Центрі

У нас є ще одна велика перевага: курси англійської з вільним графіком. Під час тестування перед початком курсу ви маєте можливість обговорити бажаний розклад та інтенсивність занять і разом з менеджером скласти його. Незважаючи на вільний і гнучкий графік занять, на англійську за індивідуальною програмою в Києві ціна залишається незмінною – 14 000 гривень за рівень. Записуйтеся в школу British Skylines на індивідуальне навчання на Позняках або в Центрі.

Корисна інформація для тих, хто вивчає англійську індивідуально

 •  

Читайте також

 • July 14, 2023

  Уровни английского языка

  Какой у тебя уровень английского? Это вопрос могут задать на собеседовании или при поступлении в зарубежный университет. Идеально, если твои…
 • July 14, 2023

  Английский по Cкайпу в Днепре

  Английский по скайпу в Днепре Киевская школа английского языка British Skylines считается одной из лучших в Украине. В ней работают…
 • July 14, 2023

  Какой английский учить, американский или британский?

  Какой английский учить, американский или британский? Какой английский изучать – британский или американский – этот вопрос интересует многих студентов по…