Інтенсивна англійська в Києві

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилинст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Інтенсивні курси англійської мови

Як проходять заняття

Розклад. Інтенсивний курс англійської мови відрізняється від стандартного курсу значною економією часу та високою ефективністю. Навчання проходить у групах від 3 до 8 осіб.

 

Програма. Інтенсивний курс з 5 занять на тиждень дозволяє гарантовано відпрацювати сприйняття англійської мови на слух, за допомогою діалогів і подкастів. На кожному занятті ви спілкуєтеся англійською мовою з іншими учнями і викладачем, що дозволяє освоїти до  500 нових слів за один інтенсивний курс.

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня
2 місяці

Кількість занять
48 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень 6 уроків

Тривалість одного заняття 80 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять Вдень – 13.30 Вечером – 19.00

Вартість
4 900
0,5 рівня
24 заняття
9 000
1 рівень
48 занять
15 000
1,5 рівня
72 заняття
Интенсивный курс английского

Формат навчання

Навчальні матеріали

Безкоштовно – матеріали, які надає викладач на уроках, підручник для скачування і онлайн-бібліотека школи.

Контроль

Проводимо Revisions – перевірки рівня успішності студентів. Регулярний моніторинг допомагає визначити, наскільки добре учень засвоїв матеріал і вчасно заповнити прогалини в знаннях.

Сертифікат

Після закінчення пройденого курсу видаємо сертифікат – підтвердження набутого рівня англійської по градації CEFR, прийнятої в Європейському союзі.

British Skylines – це провідна школа з вивчення британської англійської мови в Києві являє собою Товариство Британських і українських викладачів-методистів, якими розроблений новітній британський курс під науковим керівництвом Аллена Батлера і Стіва Месью.

FAQ
Відповіді на питання про інтенсивні курси англійської

З якого рівня можна проходити інтенсивний курс?

Інтенсивні курси (6 разів на тиждень) дуже ефективні для слухачів, які володіють англійською на рівні А2. Якщо ви тільки починаєте вчити англійську з нуля, то методисти British Skylines рекомендують стандартні заняття 2-3 рази на тиждень.

Скільки треба пройти інтенсивних курсів, щоб заговорити англійською?

Для розмовної англійської буде достатньо трьох місяців. Слід нагадати, що інтенсивні курси ефективні для студентів з початковим рівнем володіння англійською не нижче, ніж А2. Усе залежить від поточного рівня, поставлених цілей (подорож, виступ на конференції, співбесіду в іноземну фірму і т.д.)

Чи є у інтенсивних курсів англійської недоліки?

Незважаючи на безліч переваг такого курсу, недоліки у нього теж є. До таких можна віднести важливість відвідування всіх занять (кожне пропущене заняття - це порушення цілісності програми), а також велику фізичне та розумове навантаження.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Інтенсивні курси англійської в Києві

Курси англійської інтенсив у Києві в школі British Skylines дозволяють опанувати англійську в прискореному режимі за власною технологією навчання. Такі курси підходять людям, які раніше вивчали англійську і досягли рівня як мінімум А2. Інтенсивні заняття англійською ідеально підходять студентам, котрі збираються в подорож чи ділову відрядження в іншу країну. Також всім, хто готується до важливого співбесіди на престижну посаду або просто хоче максимально швидко підтягти свої знання англійської за мінімум днів, незалежно від цілей.

Переваги курсів англійської інтенсивних для дорослих

Курси англійської мови інтенсив доступні в Києві і мають кілька незаперечних переваг:

1. Висока швидкість навчання. Такий курс навчання підходить, якщо вам у максимально стислі терміни потрібно отримати або підтягнути основні уміння володіння мовою.

2. Швидке подолання мовного бар’єру. Якщо тренувати розмовну мову щодня, не роблячи великих перерв між заняттями, то ви не тільки навчитеся вільно розмовляти англійською, але і почнете думати нею.

3. Невелика перерва між уроками. Англійська інтенсивно кожний день сприяє тому, що ви постійно тримаєте англійську в своїй голові, і це дозволяє вам весь час бути налаштованим на процес навчання.

Як проходять заняття: індивідуальне навчання або в групах?

Проходять курси англійської 5 днів на тиждень у будні дні плюс одне заняття на вихідних. Навчання проходить у групах від 3 до 8 осіб, а за один курс, який триває місяць, проходять відразу 20 занять. Це дозволяє якісно відпрацювати розуміння англійської мови під час усного спілкування. На кожному занятті спілкування з викладачем та іншими учнями проходить виключно англійською мовою. Завдяки цьому вдається освоювати приблизно 500 нових слів на місяць.

Англійська мова інтенсивно з зануренням у навчання з носієм

Англійська інтенсивно за місяць дозволяє досягнути помітного прогресу, у тому числі й завдяки заняттям з носієм мови. Навчання з носієм має чимало плюсів:

1. Ви можете перевірити на практиці отримані під час навчання навички та теоретичні знання.

2. Ви не зможете порозумітися з викладачем рідною мовою, тому в будь-якому випадку доведеться думати, як правильно і грамотно скласти речення англійською.

3. Ви дізнаєтеся, як правильно і, головне, як НЕ правильно вимовляти ті чи інші слова.

4. Розвивається чистіша мова та правильну вимову.

5. Це найбільш ефективний спосіб виявити свої слабкі аспекти та докласти сил на їх усунення.

 

Англійська інтенсивно онлайн по скайпу

Для учнів, які не мають часу або можливості відвідувати курси англійської кожен день, передбачено навчання online по скайпу. Інтенсивні курси англійської за 3 місяці включають у себе 3 семестри занять. За цей час студент засвоює багато нової інформації, покращує комунікативні навички, учить близько 1 500 нових слів для себе. І при всьому цьому заняття проходять онлайн, завдяки цьому можна вибирати з викладачем зручний  час навчання.

Заняття по скайпу проводять досвідчені викладачі, які дають завдання з урахуванням рівня знань і навичок студента.

Англійська інтенсив для дорослих на Позняках і в Центрі: для B1 рівня, для C1 рівня

Заняття з англійської в режимі інтенсив проводяться в школі British Skylines в Києві на Позняках і в Центрі. Ми маємо зручне розташування і знаходимося в пішій доступності від станцій метро Позняки і Хрещатик. А якщо Ви не можете відвідувати курси offline, у нашій школі передбачена система навчання online.

У нас використовуються унікальні викладацькі методики, які роблять процес навчання не тільки ефективним, але ще і цікавим для учнів. Навіть, незважаючи на щільний графік занять, студенти не втрачають інтерес та з радістю відвідують курси. За один курс англійська інтенсивно навіть в Києві ціна складає 4 900 гривень.