Залишити заявку

Корпоративні курси англійської

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки – 5 минут
ст. м. Крещатик – 1 минута

Англійська для компаній

Ефективна кількість людей в 1 групі: 5-6 людей

Вартість курсу: 35 000 грн. за 1 групу (на ФОП 2 група), або 36 000 грн. (на ТОВ Британські Обрії). Передоплата 100% за 3 дні до початку курсу.

Вартість за демо урок: 1 750 грн. за 60 хвилин. Повноцінне заняття Speaking Focus та знайомство з викладачем. Розподіл працівників на групи за рівнем володіння мови.

Programs: “General English only”, ” IT English+ General English”, ” Legal English+ General English”, “Medicine+General English”, “Business English+ General English”, “IELTS Preparation”

Навчальні матеріали: Для занять ви безкоштовно отримуєте усі навчальні матеріали на онлайн ресурсах.

Платформа для навчання: Google Meet, Zoom

Домашні завдання: Обов’язкове виконання

Контроль навчання: Проводимо Revisions / постійний моніторинг пройденого, щоб визначити прогрес кожного студента, та мати дані для подальшої роботи та роботи над помилками.

Підтвердження рівня: Після проходження курсу, ви пишите Final test для визначення рівня володіння англійською по загальноєвропейській системі CEFR.

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб

Час занять: За домовленістю

35 000₴

3 місяці

укр.викладач

45 000₴

3 місяці

носій

1 750₴

демо урок
Залишити заявку

Навчальний процес

Методика навчання

Курс бізнес англійської повністю адаптується під клієнта, з урахуванням галузі вашого бізнесу і рівня володіння англійською ваших співробітників. Наприклад, загальна англійська + курси англійської для фармацевтів / юристів / фінансистів і т. д.

Навчальні матеріали

Матеріали, які використовуються під час уроків, а також електронні підручники надаються безкоштовно для всіх учнів. Для роботи також використовуємо онлайн ресурси. 

Контроль навчання

Під час проходження курсу ваші співробітники виконують проміжні тести для перевірки засвоєного та коригування навчального курсу за потреби. За результатами таких тестувань кожен учень дізнається, які теми вимагають подальшого опрацювання.

Сертифікат

Після завершення курсу по вашому запиту ми видаємо співробітникам, які не пропускали заняття і виконали фінальний тест, де зазначено досягнутий рівень студента.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Корпоративні курси англійської мови в Києві

Заняття з англійської на корпоративних курсах у школі British Skylines усього за 6 місяців навчання удова перспектива для ваших співробітників. За цей час вони зможуть підвищити свій рівень на одну позицію по Британській шкалі.

Переваги корпоративних занять англійською для початківців дорослих

Курси англійської для компаній мають чимало переваг:

1. Курс проходить централізовано, що гарантує якісне навчання для всіх співробітників.

2. Це один з елементів тімбілдінга, для підвищення продуктивності команди.

3. Курси корпоративної англійської вкрай ефективні, адже співробітники компанії, бачачи успіхи своїх колег, отримують додаткову мотивацію і навчаються швидше.

4. Навчання може проходити не тільки в школі, але і в офісі компанії. Корпоративна англійська в офісі – це зручно та швидко.

Як проходить навчання англійської мови для компаній?

Насамперед проводиться спеціально розроблене тестове завдання, яке дозволяє визначити рівень знання англійської співробітниками. Тестове заняття насамперед допомагає поділити учасників на групи по рівнях.

Сама програма навчання для корпоративних курсів англійської мови в Києві розробляється з урахуванням індивідуальних особливостей галузі бізнесу клієнта і середнього рівня володіння мовою учнів. Заняття проходять за схемою: навчання загальної англійської плюс мовні курси для юристів / офіціантів / стюардес / фінансистів та ін.

Заняття проходять у групах від 3 до 6 осіб два-три рази на тиждень. Така робота проходить за умови формування 2-3 таких груп. Корпоративні курси англійської в онлайн режимі не проводяться.

Корпоративна англійська в Києві з носієм мови

Заняття з корпоративним репетитором англійської, який є носієм мови, мають чимало плюсів:

1. Тільки англомовне спілкування. Зникнення бар’єру.

2. Покращення вимови.

3. Корпоративні курси англійської в Києві з носієм роблять процес навчання більш цікавим, а також дозволяють студентам трохи зануритися в культуру країни, мову якої вони вивчають.

4. Можливість оцінити реальний рівень знань.

Скільки коштує корпоративна англійська на Позняках, в центрі та онлайн

У школі курси англійської для компаній проводяться досвідченими, грамотними і енергійними викладачами, які знайдуть свій підхід до будь-яких студентів. У нашій школі на Позняках і в Центрі на корпоративній англійський в Києві ціна становить 35 000 гривень за 0,5 рівня навчання. Курс триває 3 місяці, і за цей час проводиться 20 занять.

Корисна інформація для тих, хто вивчає англійську

Отличие британского и американского английского
Как избавиться от акцента?
Навіщо потрібні курси англійської мови?
Искусство small talk

 •  

Читайте також

 • July 14, 2023

  Як вчити англійську за серіалами?

  Как учить английский по сериалам? Многие люди предпочитают изучать английский язык по сериалам. Такой подход очень популярен по сравнению с…
 • July 14, 2023

  Как достигнуть Advanced?

  Как достигнуть уровня Advanced Advanced – это продвинутый уровень владения английским языком. Считается, что этого уровня вполне достаточно, чтобы свободно…
 • July 14, 2023

  Различия между TOEFL и IELTS

  Какая разница между TOEFL и IELTS? TOEFL и IELTS – это наиболее популярные международные экзамены, определяющие уровень владения английским у…
 • July 14, 2023

  Как учить английский по Skype?

  Как учить английский по скайпу? Из-за сумасшедшего ритма жизни и большой загруженности многие люди испытывают нехватку времени на разные важные…
 • July 14, 2023

  Как избавиться от акцента?

  Как избавиться от акцента в английском? Чтобы свободно общаться на английском языке, недостаточно выучить правила, изучить грамматику и орфографию, накопить…
 • July 14, 2023

  Англійська з носiєм

  Выбрать курс с носителем Индивидуально в школе British Skylines Занятия проходят индивидуально 1-2 человека 2 раза в неделю с носителем…