Подарунковий сертифікат від British Skylines

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Про подарунковий сертифікат від British Skylines

Кожен з нас стикався з проблемою підбору подарунка для коханого або близької людини, адже хочеться не тільки його потішити, але і втілити його мрії в життя.

А тепер покажіть мені людину, яка б не хотіла вивчити англійську мову, що б вільно подорожувати або будувати кар’єру своєї мрії?

Не пропустіть можливість подарувати своїм близьким квиток здійснення їх заповітної мрії. British Skylines пропонує чудовий вихід для Вас: подарункові сертифікати на заняття англійської мови.

До будь-якого свята ви можете придбати подарункові іменні сертифікати індивідуальних або групових занять вивчення англійської мови.

Адже часто буває ми чуємо в розмові: «От якби я свого часу вчив англійську, я б …», так чому б не подарувати можливість виправити те, про що шкодують? Адже тим, хто володіє іноземною мовою, відкриті всі двері в світі, що так активно розвивається. Так чому б не відкрити їх для наших рідних?

На ваш розсуд ви можете вибрати вид занять (індивідуальні або групові), їх кількість і тривалість.

Сертифікат індивідуальних занять може бути розрахований на 10, 20 або 40 занять, які тривають відповідно 1,5 місяці, 3 або 6 місяців. Коштують вони відповідно 4 500, 9000 і 15 000 грн.

Подарунковий Сертифікат

Якщо ж необхідно більше живого спілкування, можете придбати подарунковий сертифікат групових занять на 2 місяці (20 занять), на 4 місяці (40 занять), на 8 місяців (80 занять) вартістю 4 900 грн, 9 000 грн і 15 000 грн відповідно.

Подарунковий Сертифікат

Команда BritishSkylines не дасть закинути свою мрію в довгий ящик.

Вартість сертифікатів дорівнює вартості курсів, з актуальними цінами яких ви можете ознайомитися тут: https://britishskylines.com.ua/prices/

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

или

* Поля обозначенные звездочкой обязательные для ввода

Не пропустіть шанс зробити не тільки прекрасний, але і дуже корисний подарунок. Адже на здійснення мрії завжди не вистачає часу, грошей або просто приводу! Дайте цей привід своїм близьким. Подаруйте їм можливість, яку вони, може, собі не могли дозволити.

BritishSkylines гарантує вам прекрасний результат і вдячність в очах дорогих вам людей!