Залишити заявку

Підготовка до ЗНО з англійської

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки – 5 минут
ст. м. Крещатик – 1 минута

Підготовка до ЗНО з англійської в групах

Розклад уроків. Групові заняття з підготовки до ЗНО для школярів доступні, якщо рівень володіння англійською мовою не нижче B2 – Upper-Intermediate. Студенти навчаються в групах 3-6 осіб 3 рази на тиждень. Мінімальна тривалість курсу 3 місяці.

Программа. Курс повністю складений для прицільної підготовки до ЗНО, з огляду на зміни, прийняті в 2022 році. На заняттях детально опрацьовуються різні типи завдань, характерні для ЗНО. Багато уроків учні проходять типові завдання на час. Заняття проводять безпосередньо фахівці з підготовки до ЗНО.

Контроль. Пишемо пробні тести з англійської на час, щоб звикнути до особливостей тесту, визначити слабкі місця учнів і ефективніше підготуватися до іспиту. 

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня 3,5 місяці

К-сть занять: 40 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 3 уроки

Тривалість одного заняття: 80 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять: 17:00 / 18:30 / 19:00

7 900₴

0,5 рівня

20 занять

14 000₴

1 рівень

40 занять

25 000₴

2 рівні

80 занять

Залишити заявку

Підготовка до ЗНО з англійської індивідуально

Тестування і програма. Для підбору програми навчання ми спочатку тестуємо вас на рівень знань англійської. Методисти школи розробляють індивідуальний курс з підготовки до ЗНО 2023. Наприклад, заповнення прогалин в загальній англійській + підготовка до ЗНО.

Розклад уроків. Ви плануєте розклад разом зі своїм викладачем. Мінімальна кількість уроків – 2 рази на тиждень, за потреби інтенсивність навчання підвищується до 3-4 занять на тиждень. Оплата за курс у період вашої відсутності зберігається.

Методика парного навчання. У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом або родичем. Навчання з напарником – можливість швидше вивчити англійську, зробити ї цікавішою та зекономити гроші. Єдина умова – близький рівень володіння англійською мовою. Вартість для вас за 20 індивідуальних уроків × 60 хвилин = 14 000 грн. Ваш напарник сплачує 7 000 грн. і ви займаєтесь разом! Курс «Загальна англійська + підготовка до ЗНО» ефективно відпрацьовується в діалогах, рольових постановках, граматичних тренінгах.

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня 2,5 месяца с учетом праздников

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб

Час занять: 8:00 / 21:00

7 900₴

1 семестр

10 занять

14 000₴

2 семестра

20 занять

25 000₴

4 семестра

40 занять

Залишити заявку

При успішному проходженні курсу і здачі фінального тесту в центрі British Skylines школяр отримує сертифікат – підтвердження рівня володіння англійською, який визначається по загальноєвропейській системі CEFR (Common European Framework of Reference for Languages).
(Common European Framework of Reference for Languages).

FAQ

Популярні питання про ЗНО з англійської мови

Як краще підготуватися до ЗНО з англійської?

У British Skylines викладачі тренують своїх школярів на минулорічних тестах і вони дуже швидко звикають до структури іспиту.

Як вкластися в 2,5 години і встигнути виконати всі завдання по ЗНО?

Практично на кожному занятті, у другій декаді навчання викладачі з підготовки до ЗНО засікають час, щоб чітко знати скільки хвилин школяр може витратити на кожне завдання, щоб встигнути набрати якомога більше балів.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Підготовка до ЗНО з англійської в Києві

Для отримання високого балу на ЗНО з англійської важливо пройти фахову підготовку на курсах. Підготовка до ЗНО з англійської мови в Києві проводиться в школі British Skylines, яка знаходиться на Позняках і в Центрі. Також доступні індивідуальні уроки онлайн.

Курси англійської до ЗНО в Києві: заняття в групах і за індивідуальною програмою

Курси з підготовки до ЗНО з англійської проводяться індивідуально і в групах. Уроки 2-3 рази на тиждень розраховані на опрацювання програми Зовнішнього незалежного оцінювання. На заняттях учні опрацьовують різні типи завдань, а також розбирають типові помилки, які найбільш часто допускаються на ЗНО.

Підготовка до іспиту з англійської мови в групах має свої переваги:

1. Змагання як мотивація.

2. Якщо ви чогось не знаєте і не розумієте, то завжди можете попросити про допомогу не тільки у викладача, а й у інших студентів.

3. У групі більша різноманітність форм роботи по структурі іспиту. Відпрацьовуються всі типи завдань, включаючи нововведений listening.

Підготовка до іспиту англійською в індивідуальному порядку дещо відрізняється від групових занять. Якщо рівень знань дитини низький варто обрати індивідуальну підготовку до ЗНО. На підставі цього розробляється індивідуальний курс навчання. Перевагами підготовки до ЗНО з англійської в Києві за індивідуальною програмою є:

1. Фокус тільки на одного студента.

2. Навчання проходить з урахуванням наявних прогалин в знаннях і слабких сторін.

3. Можливість адаптовувати розклад занять.

4. Викладач підбирає завдання, вправи виключно під ваші прогалини.

5. Навчання проходить в оптимальному темпі, який підходить саме для вас.

Також передбачено парні заняття, на які ви можете проходити підготовку разом зі своїм другом, родичем або однокласником. Важлива умова – у вас повинен бути приблизно однаковий рівень знання мови.

Підготовка до ЗНО з англійської онлайн

Для тих, у кого немає часу або можливості відвідувати заняття, у школі British Skylines передбачено навчання online. Підготовка проводиться через скайп. Ви не витрачаєте час та навчаєтеся у звичній для вас обстановці, що значно покращує навчальний процес.

Експрес підготовка до іспиту з англійської мови на Позняках і в Центрі Києва

Школа British Skylines знаходиться в Центрі Києва і на Позняках в пішій доступності від станцій метро Хрещатик і Позняки. Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання проводиться досвідченими фахівцями з підготовки до ЗНО. Тому якщо ви хочете підняти рівень англійської мови в 11 класі і пройти підготовку до іспиту, щоб потім успішно здати ЗНО, то звертайтеся в нашу школу. Ми підберемо для вас оптимальну програму навчання, заповнимо наявні прогалини в знаннях і підвищимо рівень англійської.

Корисна інформація для тих хто готується до іспитів з англійського

 •  

Читайте також

 • July 14, 2023

  Английский по Cкайпу в Одессе

  Английский по скайпу в Одессе Есть много людей, которые мечтают учить английский с высококвалифицированными, грамотными и сертифицированными столичными преподавателями, но…
 • July 14, 2023

  Як довго вчити англійську мову з нуля?

  Сколько учить английский язык с нуля? Сегодня вопрос изучения английского языка как никогда актуален, его изучают в школах и взрослые…
 • July 14, 2023

  Отличие британского и американского английского

  Отличие британского и американского английского Существуют ли различия между британским и американским вариантами английского языка? Этот вопрос интересует многих людей,…
 • July 14, 2023

  Карты памяти для новичков

  Карты Памяти, Mind Map или Карты Ума – нетрадиционная техника визуализации мышления, которая отображает связи между понятиями. В центре Карты…
 • July 14, 2023

  Что такое интенсивный английский?

  Что такое интенсивный английский? Интенсивный английский – это простой, эффективный и быстрый способ улучшить навыки английского, вне зависимости от текущего…
 • July 14, 2023

  Как быстро выучить английский?

  Как выучить английский язык быстро? Сегодня все больше людей стремиться выучить английский язык. Он открывает новые возможности в карьере, позволяет…
 • July 14, 2023

  Все что нужно знать о глаголе to be

  Глагол  to be  все что нужно знать -  British Skylines Глагол to be один из наиболее распространённых слов в английском…
 • July 14, 2023

  Почему английский язык становится таким важным

  Почему английский язык становится таким важным Сегодня намного больше украинцев свободно владеет английским языком, чем, например, 10-15 лет назад. Связано…
 • July 14, 2023

  Как подготовиться к TOEFL?

  Как подготовиться к TOEFL? TOEFL – это международный тест, проверяющий ваш уровень владения английским языком. Предъявление результатов данного экзамена является…