Підготовка до ЗНО з англійської

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Продіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Підготовка до ЗНО з англійської. Групові уроки

Розклад. Групові заняття з підготовки до ЗНО для школярів доступні, якщо рівень володіння англійською мовою не нижче B2 – Upper-Intermediate. Студенти навчаються в групах 3-6 осіб 3 рази на тиждень. Мінімальна тривалість курсу 3 місяці.

 

Програма. Курс повністю складений для прицільної підготовки до ЗНО, з огляду на зміни, прийняті в 2021 році. На заняттях детально опрацьовуються різні типи завдань, характерні для ЗНО. Багато уроків учні проходять типові завдання на час. Заняття проводять безпосередньо фахівці з підготовки до ЗНО.

 

Контроль навчання. Пишемо пробні тести з англійської на час, щоб звикнути до особливостей тесту, визначити слабкі місця учнів і ефективніше підготуватися до іспиту.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість курсу
8 місяців

К-сть занять 
80 уроків

К-сть уроків на тиждень 3 уроки

Тривалість одного заняття 80 хвилин

Час занять 17:30/18:30/19:00

Вартість
6 500
1 семестр
20 занять
10 500
2 семестри
40 занять
18 000
4 семестри
80 занять

Підготовка до ЗНО з англійської мови. Індивідуальні уроки

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість курсу
6 місяців

К-сть занять 
40 уроків

К-сть уроків на тиждень 2 уроки

Тривалість одного заняття 60 хвилин

Час занять 8.00 – 21.00

Вартість
6 500
1 семестр
10 занять
10 500
2 семестри
20 занять
18 000
4 семестри
40 занять

При успішному проходженні курсу і здачі фінального тесту, школяр отримує сертифікат – підтвердження рівня володіння англійською, який визначається по загальноєвропейській системі CEFR
(Common European Framework of Reference for Languages).

Запишіться на консультацію

1. Сформуэмо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  FAQ
  Популярні питання про ЗНО з англійської мови

  Як краще підготуватися до ЗНО з англійської?

  У British Skylines викладачі тренують своїх школярів на минулорічних тестах і вони дуже швидко звикають до формату іспиту.

  Як вкластися в 2,5 години і встигнути виконати всі завдання по ЗНО?

  Практично на кожному занятті, у другій декаді навчання викладачі з підготовки до ЗНО засікають час, щоб чітко знати скільки хвилин школяр може витратити на кожне завдання, щоб встигнути набрати якомога більше балів.

  Скільки потрібно часу, щоб підготуватися до ЗНО з англійської?

  Планова стандартна тривалість курсу з підготовки до ЗНО з англійської в группах- 8 місяців (з вересня по квітень), якщо рівень володіння англійською мовою не нижче B2- Upper-Intermediate. Школярі займаються у групах з 6-8 чоловік 2 рази в тиждень. Мінімальна тривалість курсу з підготовки до ЗНО з англійської в групах - 4 місяці.

  Як підготуватися до ЗНО, якщо у школяра низький рівень володіння англійською?

  Методисти школи British Skylines практикують індивідуальний курс з підготовки до ЗНО, у якому передбачені як заповнення прогалин в загальній англійській, так і підготовка до ЗНО. У разі дуже низького володіння англійською ви можете підвищити інтенсивність навчання школяра до 3-4 зайнятої на тиждень.

  Підготовка до ЗНО з англійської в Києві

  Для отримання високого балу на ЗНО з англійської важливо пройти фахову підготовку на курсах. Підготовка до ЗНО з англійської мови в Києві проводиться в школі British Skylines, яка знаходиться на Позняках і в Центрі. Також доступні індивідуальні уроки онлайн.

  Курси англійської до ЗНО в Києві: заняття в групах і за індивідуальною програмою

  Курси з підготовки до ЗНО з англійської проводяться індивідуально і в групах. Уроки 2-3 рази на тиждень розраховані на опрацювання програми Зовнішнього незалежного оцінювання. На заняттях учні опрацьовують різні типи завдань, а також розбирають типові помилки, які найбільш часто допускаються на ЗНО.

  Підготовка до іспиту з англійської мови в групах має свої переваги:

  1. Змагання як мотивація.

  2. Якщо ви чогось не знаєте і не розумієте, то завжди можете попросити про допомогу не тільки у викладача, а й у інших студентів.

  3. У групі більша різноманітність форм роботи по структурі іспиту. Відпрацьовуються всі типи завдань, включаючи нововведений listening.

  Підготовка до іспиту англійською в індивідуальному порядку дещо відрізняється від групових занять. Якщо рівень знань дитини низький варто обрати індивідуальну підготовку до ЗНО. На підставі цього розробляється індивідуальний курс навчання. Перевагами підготовки до ЗНО з англійської в Києві за індивідуальною програмою є:

  1. Фокус тільки на одного студента.

  2. Навчання проходить з урахуванням наявних прогалин в знаннях і слабких сторін.

  3. Можливість адаптовувати розклад занять.

  4. Викладач підбирає завдання, вправи виключно під ваші прогалини.

  5. Навчання проходить в оптимальному темпі, який підходить саме для вас.

  Також передбачено парні заняття, на які ви можете проходити підготовку разом зі своїм другом, родичем або однокласником. Важлива умова – у вас повинен бути приблизно однаковий рівень знання мови.

  Підготовка до ЗНО з англійської онлайн по скайпу

  Для тих, у кого немає часу або можливості відвідувати заняття, у школі British Skylines передбачено навчання online. Підготовка проводиться через скайп. Ви не витрачаєте час та навчаєтеся у звичній для вас обстановці, що значно покращує навчальний процес.

  Експрес підготовка до іспиту з англійської мови на Позняках і в Центрі Києва

  Школа British Skylines знаходиться в Центрі Києва і на Позняках в пішій доступності від станцій метро Хрещатик і Позняки. Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання проводиться досвідченими фахівцями з підготовки до ЗНО. Тому якщо ви хочете підняти рівень англійської мови в 11 класі і пройти підготовку до іспиту, щоб потім успішно здати ЗНО, то звертайтеся в нашу школу. Ми підберемо для вас оптимальну програму навчання, заповнимо наявні прогалини в знаннях і підвищимо рівень англійської.