Підготовка до ЗНО з англійської

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Продіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилинст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Підготовка до ЗНО з англійської мови індивiдуально

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рiвня
3 мiсяцi

К-сть занять у рiвнi
24 уроки

К-сть уроків на тиждень 2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рiвня
12 занять
10 500
1 рiвень
24 заняття
18 000
2 рiвнi
48 занять

Підготовка до ЗНО з англійської в групах. START 07.04

Розклад занять. Групові заняття з підготовки до ЗНО для школярів доступні, якщо рівень володіння англійською мовою не нижче B2 – Upper-Intermediate. Школярі займаються в міні-групах з 6-8 чоловік 3 рази на тиждень. Тривалість курсу – 2 місяці.

 

Програма. Програма розрахована на ретельну підготовку до структури іспиту по ЗНО, з огляду на зміни, прийняті в 2018 році. На заняттях детально опрацьовуються різні типи завдань, характерні для ЗНО. Починаючи з середини курсу школярі тренуються проходити тести по ЗНО на час. Заняття проводять безпосередньо фахівці з підготовки до ЗНО.

 

Контроль навчання. Пишемо пробні тести з англійської на час, щоб звикнути до особливостей тесту, визначити слабкі місця учнів і ефективніше підготуватися до іспиту.

Інформація про курс
07.04
START КУРСА

Тривалicть курсу
2 місяці

К-сть занять на тиждень 3 уроки

Тривалість одного заняття 60 хвилин

Дні занять Пн. 17.00 – 19.00 Пт. 17.00 – 18.00

Стоимость
9 000
1 курс

При успішному проходженні курсу і здачі фінального тесту, школяр отримує сертифікат – підтвердження рівня володіння англійською, який визначається по загальноєвропейській системі CEFR
(Common European Framework of Reference for Languages).

Запишіться на консультацію

1. Сформуэмо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Підготовка до ЗНО з англійської в Києві

Для отримання високого балу на ЗНО з англійської не обійтися без якісної підготовки, яка допоможе заповнити наявні прогалини та підвищити рівень знання мови. Підготовка до ЗНО з англійської мови в Києві проводиться в школі British Skylines, яка знаходиться на Позняках і в Центрі.

Курси англійської до ЗНО в Києві: заняття в групах і за індивідуальною програмою

Курси з підготовки до ЗНО з англійської проводяться індивідуально і в групах. Заняття проводяться в невеликих групах по шість-вісім чоловік. Програма розроблена для всебічної підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання, з урахуванням внесених змін. На заняттях учні опрацьовують різні типи завдань, а також розбирають типові помилки, які найбільш часто допускаються на ЗНО.

Підготовка до іспиту з англійської мови в групах має свої переваги:

1. Змагальний дух дає додаткову мотивацію, а успіхи інших учнів підстьобують вчитися ще старанніше.

2. Якщо ви чогось не знаєте і не розумієте, то завжди можете попросити про допомогу не тільки у викладача, а й у інших студентів.

3. У групі більша різноманітність форм роботи по структурі іспиту. Відпрацьовуються всі типи завдань, включаючи нововведений listening.

Підготовка до іспиту англійською в індивідуальному порядку дещо відрізняється від групових занять. Перш за все індивідуальна підготовка підходить школярам, ​​у яких невисокий рівень володіння англійською і вони не можуть займатися в групі. На підставі цього розробляється індивідуальний курс навчання. Перевагами підготовки до ЗНО з англійської в Києві за індивідуальною програмою є:

1. Весь час викладач приділяє саме вам.

2. Навчання проходить з урахуванням наявних прогалин в знаннях і слабких сторін.

3. Менеджери підбирають максимально зручний для вас і викладача графік занять.

4. Викладач підбирає завдання, вправи виключно під ваші недоліки.

5. Навчання проходить в оптимальному темпі, який підходить саме для вас.

Також передбачено парні заняття, на які ви можете проходити підготовку разом зі своїм другом, родичем або однокласником. Важлива умова – у вас повинен бути приблизно однаковий рівень знання мови.

Підготовка до ЗНО з англійської онлайн по скайпу

Для тих, у кого немає часу або можливості відвідувати заняття, у школі British Skylines передбачено навчання online. Підготовка проводиться через скайп. Менеджер школи підбирає графік занять, і при необхідності може його коригувати. Такі заняття зручні тим, що не потрібно витрачати час на проїзд, а навчатися можна в комфортній домашній обстановці.

Експрес підготовка до іспиту з англійської мови на Позняках і в Центрі Києва

Школа British Skylines знаходиться в Центрі Києва і на Позняках в пішій доступності від станцій метро Хрещатик і Позняки. Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання проводиться досвідченими фахівцями з підготовки до ЗНО. Тому якщо ви хочете підняти рівень англійської мови в 11 класі і пройти підготовку до іспиту, щоб потім успішно здати ЗНО, то звертайтеся в нашу школу. Ми підберемо для вас оптимальну програму навчання, заповнимо наявні прогалини в знаннях і підвищимо рівень англійської.

Як краще підготуватися до ЗНО з англійської?

У British Skylines викладачі тренують своїх школярів на минулорічних тестах і вони дуже швидко звикають до формату іспиту.

Як вкластися в 2,5 години і встигнути виконати всі завдання по ЗНО?

Практично на кожному занятті, у другій декаді навчання викладачі з підготовки до ЗНО засікають час, щоб чітко знати скільки хвилин школяр може витратити на кожне завдання, щоб встигнути набрати якомога більше балів.

Скільки потрібно часу, щоб підготуватися до ЗНО з англійської?

Планова стандартна тривалість курсу з підготовки до ЗНО з англійської в группах- 8 місяців (з вересня по квітень), якщо рівень володіння англійською мовою не нижче B2- Upper-Intermediate. Школярі займаються у групах з 6-8 чоловік 2 рази в тиждень. Мінімальна тривалість курсу з підготовки до ЗНО з англійської в групах - 4 місяці.

Як підготуватися до ЗНО, якщо у школяра низький рівень володіння англійською?

Методисти школи British Skylines практикують індивідуальний курс з підготовки до ЗНО, у якому передбачені як заповнення прогалин в загальній англійській, так і підготовка до ЗНО. У разі дуже низького володіння англійською ви можете підвищити інтенсивність навчання школяра до 3-4 зайнятої на тиждень.