Англійська за напрямами

Технічна англійська
ВІДГУКИ

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

    або

    * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

    Курси англійської мови за напрямами в Києві

    Важливим є питання, з чого почати вчити технічну англійську. У школі British Skylines починаємо вчити загальну англійську паралельно вивчаючи професійний вокабуляр та опрацьовуємо відповідний матеріал. У нас ви можете вивчити як загальну англійську, так і поглиблену профільну англійську ( «для бортпровідників», «для вчителів», «для менеджерів», «для бухгалтерів» та інше).

    Технічна англійська з нуля для початківців дорослих

    Перед початком вивчення базової технічної англійської всі студенти проходять усне та письмове тестування на визначення рівня та отримують консультацію. Під кожного учня складається унікальна програма навчання, що враховує усі побажання та очікувані результати (влаштування на роботу в закордонну компанію, складання тесту для отримання сертифіката, просування по кар'єрній драбині та інше).

    На заняттях ми працюємо над усіма аспектами:

    Говоріння. Ви удосконалюєте свій рівень володіння мовою і вчите професійні терміни. Додатково працюєте над вимовою.

    Читання. На професійних англійських курсах основний матеріал для опрацювання - читання вузькоспеціалізованих статей.

    Граматика і письмо. Учитеся складати необхідні для роботи документи. Також проходите заняття граматики для правильного застосування англісйької в усному та писемному спілкуванні.

    Сприйняття на слух. Ви вчитеся сприймати англійську мову на слух. Для цього викладач включає аудіозаписи та відео, які відповідають напряму курсу. Завдяки цьому ви починаєте сприймати англійську в різних акцентах.

    Індивідуальне і парне навчання базової технічної англійської

    Вивчення технічної англійської на курсах у Києві може бути за індивідуальною програмою або за методикою парного навчання.

    Індивідуально ви навчаєтеся 1 на 1 з викладачем. Педагог приділяє все 100% часу виключно вам, що підвищує усі аспекти вашої англійської. Крім того, вивчення технічної англійської в Києві за індивідуальною програмою дозволяє менеджеру з навчання складати зручний для вас графік занять з можливістю його постійно коригувати.

    Особливість методики парного навчання полягає в тому, що ви проходите курси разом з другом, колегою, родичем.  Головне, щоб ви перебували приблизно на одному рівні володіння мовою та потребували навчання за одним напрямом. У парного навчання є свої плюси:

    Програма навчання адаптується під обох студентів.

    1. Різноманітність уроків: обігрування типових ситуацій.

    2. Займатися з напарником можна у вільний від уроків час: жива практика для подолання бар’єру.

    3. Успіхи партнера з навчання можуть стати додатковою мотивацією, щоб займатися ще старанніше.

    4. Напарник отримує 50-ти відсоткову знижку на курси.

    Також технічна англійська викладається на курсах онлайн. Це дозволяє проходити навчання, не відвідуючи школу і не виходячи з дому, що вельми зручно.

    Технічна англійська по скайпу

    За технічним англійської онлайн курси проходять по skype. Це ідеальний варіант для тих людей, які хочуть вивчити іноземну мову, немаючи можливості відвідувати заняття в офісі.

    Курси технічного англійського з навчанням онлайн має такі плюси:

    1. Ви не витрачаєте час та гроші на проїзд.

    2. Займатися можна з іншого міста або навіть в іншій країні, головне, адаптувати під себе простір.

    3. Ви перебуваєте в комфортній для себе обстановці.

    4. Гнучкий графік навчання, який становить вам менеджер з навчання. У разі необхідності заняття навіть можна переносити, потрібно тільки заздалегідь попередити про це викладача.

    Професійні курси англійської мови в Києві з носієм

    Вивчення технічної англійської з репетитором, який є носієм мови, - це відмінна можливість швидко підтягти свою розмовну англійську. На заняттях з носієм ви не зможете перейти на рідну мову,а також інтенсивно працюєте над вимовою та швидко покращуєте сприймання на слух. Завдяки цьому ваш розмовна англійська стає чистішою, і у вас виробляється правильна мова.

    Курси технічної англійської за напрямами в Києві на Позняках і в Центрі

    Професійні курси англійської мови в Києві ви можете пройти в школі British Skylines у відділеннях, які знаходяться біля станцій метро Позняки і Хрещатик. Якщо ви не можете або не хочете відвідувати offline курси, у нас ви можете технічна англійська вчити онлайн по скайпу.