Англійська за напрямами

Технічна англійська
ВІДГУКИ

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Професійні курси англійської мови в Києві

Багато людей задаються питанням, з чого почати вчити технічну англійську. У школі British Skylines починаємо вчити загальну англійську паралельно вивчаючи професійний вокабуляр. У нас ви можете вивчити як базовий англійський, так і поглиблену профільну англійську ( «для бортпровідників», «для вчителів», «для менеджерів», «для бухгалтерів» та інше).

Технічна англійська з нуля для початківців дорослих

Перед початком вивчення базової технічної англійської всі студенти проходять тестування, яке дозволяє визначити рівень володіння мовою. Під кожного учня складається унікальна програма навчання, що враховує його рівень знань, бажаний час навчання і цілі (влаштування на роботу в закордонну компанію, складання тесту для отримання сертифіката, просування по кар'єрній драбині та інше).

На заняттях ви опрацьовує різні аспекти англійської мови:

Говоріння. Ви удосконалюєте свій рівень володіння мовою і вчите професійні терміни. Крім того, викладач коригує вашу вимову.

Читання. На професійних англійських курсах ви читаєте статті з профільних електронних журналів і газет.

Граматика і письмо. Учитеся складати необхідні по роботі документи. Також проходите тренінги з правильного складання речень і використання часів.

Аудіювання. Ви вчитеся сприймати англійську мову на слух. Для цього викладач включає аудіозаписи та відео, які відповідають досліджуваній вами тематиці. Завдяки цьому ви починаєте сприймати англійську в різних акцентах.

Індивідуальне і парне навчання базової технічної англійської

Вивчення технічної англійської на курсах у Києві може бути за індивідуальною програмою або за методикою парного навчання.

Індивідуальне навчання має на увазі, що заняття проходять 1 на 1 з викладачем. Педагог приділяє все 100% часу виключно вам, що дозволяє ефективно заповнювати прогалини в знаннях і підвищувати свої навички спілкування іноземною мовою. Крім того, вивчення технічної англійської в Києві за індивідуальною програмою дозволяє менеджеру з навчання складати зручний для вас графік занять.

Особливість методики парного навчання полягає в тому, що ви проходите курси не один, а з напарником. У ролі партнера з навчання може виступати ваш колега, одногрупник, друг, родич, друга половинка або хто-небудь ще. Головне, щоб ви перебували приблизно на одному рівні володіння мовою. У парного навчання є свої плюси:

Програма навчання адаптується під обох студентів.

1. Різноманітність уроків, так як стає легше ставити рольові сценки та опрацьовувати діалоги англійською.

2. Займатися з напарником можна у вільний від уроків час. Регулярне живе спілкування дозволить швидко подолати мовний бар'єр.

3. Успіхи партнера з навчання можуть стати додатковою мотивацією, щоб займатися ще старанніше.

4. Напарник отримує 50-ти відсоткову знижку на курси.

Також технічна англійська викладається на курсах онлайн. Це дозволяє проходити навчання, не відвідуючи школу і не виходячи з дому, що вельми зручно.

Технічна англійська по скайпу

За технічним англійської онлайн курси проходять по skype. Це ідеальний варіант для тих людей, які хочуть вивчити іноземну мову, але не мають часу або можливості відвідувати звичайні курси.

Курси технічного англійського з навчанням онлайн має такі плюси:

1. Ви не витрачаєте час на проїзд.

2. Займатися можна з іншого міста або навіть в іншій країні, головне, щоб був нормальний інтернет.

3. Ви перебуваєте в комфортній для себе обстановці.

4. Гнучкий графік навчання, який становить вам менеджер з навчання. У разі необхідності заняття навіть можна переносити, потрібно тільки заздалегідь попередити про це викладача.

Професійні курси англійської мови в Києві з носієм

Вивчення технічної англійської з репетитором, який є носієм мови, - це відмінна можливість швидко підтягти свою розмовну англійську. На заняттях з носієм ви не зможете перейти на рідну мову, а також почуєте, як вимовляються, і як НЕ вимовляються різні слова. Завдяки цьому ваш розмовна англійська стає чистішою, і у вас виробляється правильна мова.

Курси технічної англійської в Києві на Позняках і в Центрі

Професійні курси англійської мови в Києві ви можете пройти в школі British Skylines у відділеннях, які знаходяться біля станцій метро Позняки і Хрещатик. Якщо ви не можете або не хочете відвідувати offline курси, у нас ви можете технічна англійська вчити онлайн по скайпу.