Курси англійської для персоналу готелю

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин
ст. м. Хрещатик — 1 хвилина

Англійська для працівників готелів

Заняття для співробітників готелів – індивідуально і по Skype. Курси англійської для роботи у готелі в школі British Skylines під ваші цілі та терміни.

Організація індивідуальних занять

Підбір викладача і програми. Відвідайте школу на Позняках для перевірки рівня англійської та розробки ефективного плану навчання. Викладач підготує програму для готельного бізнесу, виходячи з ваших термінів і цілей. Враховується ваш профіль роботи і знання мови. У центрі British Skylines доступні курси англійської для адміністраторів готелів, хостес та інших працівників готелів.

 

Розклад занятьіндивідуальний. Оптимальна кількість занять в тиждень-2. Заняття доступні вранці вдень і ввечері з 8:00 до 21:00. Під час відряджень і відпустки внесена оплата за курс не згорає.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять 
20 уроків

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 60 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
10 занять
10 500
1 рівень
20 занять
18 000
2 рівні
40 занять
Английский для сотрудников гостиниц

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом з близькою людиною ви будете почувати себе впевнено і комфортно на заняттях. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

 

Знижка 50 %. Індивідуальний курс англійської для адміністраторів готелів – 10 500 грн. У вартість входить 20 уроків × 60 хвилин. Ви також можете пройти парне навчання зі своїм колегою – другий студент отримує 50% знижку на весь курс.

 

Переваги парного навчання. Ефективність навчання зберігається. Напарник допоможе вам опрацювати найпоширеніші ситуації, які трапляються в готелі. Ви можете вести діалоги в парі “Гість – Адміністратор” і навпаки.

Як проходять заняття

Говоріння

Основний акцент – на опрацювання рольових сценаріїв: спілкування з гостями, опис та бронювання номерів, послуги готелю, організація сімейного та групового відпочинку, пояснення цінової політики готелю, вітання та заселення гостей, вирішення конфліктних ситуацій. 

Читання

Розуміння найпоширеніших абревіатур у готельному бізнесі англійською мовою. Вільне читання спеціалізованої літератури. Розширення словникового запасу, запам’ятовування слів і фраз по тематиці готельного бізнесу.

Граматика і письмо

Ведення листування з гостями, постачальниками і діловими партнерами. Складання звітності, ведення документації у сфері готельного бізнесу.

Аудіювання

Використання аудіо- та відеозаписів за темою “Готель” з подальшим розбором і обговоренням кожної ситуації. Розвиток уміння розуміння різних акцентів англійської мови на слух.

Английский для сотрудников отелей

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Курси англійської для працівників готелю

  Курси англійської для працівників готелю в школі British Skylines – це можливість за короткий період часу підвищити свій рівень володіння мовою. Для кожного працівника розробляється унікальна програма навчання, тому кожне заняття проводиться з урахуванням його знань, цілей і наявного терміну навчання. Курси доступні для всіх людей, що мають відношення до готельного бізнесу: хостес, портьє, покоївка, адміністратор та ін.

  Як проходить навчання для дорослих початківців?

  Розклад занять досить гнучкий, проте рекомендується мінімум 2 уроки по 60 хвилин в тиждень. Перед початком навчання англійської для працівників готелю кожен студент проходить обов’язкове тестування, що дозволяє визначити рівень його знань. Також ви розповідаєте викладачеві про бажані терміни і цілі навчання. Програма навчання розробляється з урахуванням цих даних. Такий підхід дозволяє істотно підвищити ефективність навчання.

  Курс англійської для працівників готелю включає в себе наступні аспекти:

  1. Говоріння. Ви вчитеся правильно вимовляти слова, які часто використовуються у готельній сфері. Також ви вчитеся говорити і висловлювати свої думки англійською. Навчання проходить на опрацюванні типових рольових сценаріїв: спілкування з гостями, рішення різних конфліктних ситуацій, резервування номерів та інше.

  2. Читання. Завдяки читанню спеціалізованої літератури ви розширюєте свій словниковий запас.

  3. Граматика і письмо. На заняттях викладач вчить вас складати ділові листи, вести переписку з гостями і партнерами і т.д.

  4. Аудіювання. Спочатку ви слухаєте аудіозаписи і переглядаєте відео, які пов’язані з готельної тематикою. Після цього ви разом з викладачем розбираєте і обговорюєте почуте. Такі заняття допомагають краще розуміти, що говорять співрозмовники з різними акцентами.

  Парні та індивідуальні заняття з англійської мови для працівників готелю

  Курси англійської для працівників готелю можна проходити за індивідуальною програмою або за методикою парного навчання. Індивідуальна програма – це навчання один на один з викладачем. На таких уроках педагог може зосередитися виключно на вашому навчанні, і ви отримуєте всі 100 відсотків його часу.

  Методика парного навчання означає, що ви проходите курс, адаптований під вас і вашого партнера. Партнером по навчанню може виступати ваша друга половинка, друг, родич, знайомий, колега або хто-небудь ще. Головне, щоб у вас був приблизно однаковий рівень володіння мовою. У парного навчання, безумовно, є свої плюси:

  1. Легше опрацьовувати рольові сценарії і розбирати діалоги.

  2. Зі своїм напарником ви можете додатково займатися поза заняттями, тим самим швидше закріплюючи вже пройдений матеріал.

  3. Парні заняття – це свого роду суперництво, де кожен хоче проявити себе. Це дає вам мотивацію вчитися ще старанніше.

  4. Навчання коштує дешевше, так як ваш партнер отримує 50-відсоткову знижку.

  Англійська мова для працівників готелю – навчання по скайпу

  Пройти курс розмовної англійської для працівників готелю ви можете не тільки offline, але і повністю онлайн. Заняття проводяться по skype, а програма навчання нічим не відрізняється від тієї, що при звичайних відвідинах школи. Англійська для співробітників готелю online має свої переваги:

  1. Заняття проводяться в комфортних для вас умовах;

  2. Ви не витрачаєте час на проїзд;

  3. Ви можете вчитися з будь-якої точки світу, де є інтернет;

  4. Графік занять складають менеджери, при цьому ви маєте можливість його коригувати.

  Курси англійської для персоналу готелю на Позняках і в Центрі Києва

  Курси англійської для працівників готелів проводяться в Києві в школі British Skylines. У нашій школі працюють енергійні і кваліфіковані викладачі, які будь-який урок роблять цікавим і насиченим. Пройти навчання ви можете в двох київських відділеннях школи, які знаходяться біля станцій метро Позняки і Хрещатик. Для тих, у кого немає можливості або бажання відвідувати курси, є навчання по скайпу. Незалежно від обраного способу навчання, вартість курсів не змінюється: 6 500 гривень за 0,5 рівня (10 занять по 60 хвилин), 10 500 гривень за 1 рівень, і 18 000 гривень за 2 рівні.