Англійська для
адміністраторів

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки — 5 хвилин
ст. м. Хрещатик — 1 хвилина

Англійська для працівників готелів

Заняття для співробітників готелів – індивідуально і по Skype. Курси англійської для роботи у готелі в школі British Skylines під ваші цілі та терміни.

Організація індивідуальних занять

Підбір викладача і програми. Відвідайте школу на Позняках для перевірки рівня англійської та розробки ефективного плану навчання. Викладач підготує програму для готельного бізнесу, виходячи з ваших термінів і цілей. Враховується ваш профіль роботи і знання мови. У центрі British Skylines доступні курси англійської для адміністраторів готелів, хостес та інших працівників готелів.

 

Розклад занятьіндивідуальний. Оптимальна кількість занять в тиждень-2. Заняття доступні вранці вдень і ввечері з 8:00 до 21:00. Під час відряджень і відпустки внесена оплата за курс не згорає.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 семестру
1,5 місяця

К-сть занять 
12 уроків в одному семестрі

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
1 семестр
12 занять
10 500
2 семестри
24 заняття
18 000
4 сем-ри
48 занять
Английский для сотрудников гостиниц

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом з близькою людиною ви будете почувати себе впевнено і комфортно на заняттях. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

 

Знижка 50 %. Індивідуальний курс англійської для адміністраторів готелів – 6 500 грн. У вартість входить 12 уроків × 75 хвилин. Ви також можете пройти парне навчання зі своїм колегою – другий студент отримує 50% знижку на весь курс.

 

Переваги парного навчання. Ефективність навчання зберігається. Напарник допоможе вам опрацювати найпоширеніші ситуації, які трапляються в готелі. Ви можете вести діалоги в парі “Гість – Адміністратор” і навпаки.

Як проходять заняття

Говоріння

Основний акцент – на опрацювання рольових сценаріїв: спілкування з гостями, опис та бронювання номерів, послуги готелю, організація сімейного та групового відпочинку, пояснення цінової політики готелю, вітання та заселення гостей, вирішення конфліктних ситуацій. 

Читання

Розуміння найпоширеніших абревіатур у готельному бізнесі англійською мовою. Вільне читання спеціалізованої літератури. Розширення словникового запасу, запам’ятовування слів і фраз по тематиці готельного бізнесу.

Граматика і письмо

Ведення листування з гостями, постачальниками і діловими партнерами. Складання звітності, ведення документації у сфері готельного бізнесу.

Аудіювання

Використання аудіо- та відеозаписів за темою “Готель” з подальшим розбором і обговоренням кожної ситуації. Розвиток уміння розуміння різних акцентів англійської мови на слух.

Английский для сотрудников отелей

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення