Англійська для моряків

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська для моряків

Програми. Підготовка до тестів Marlins і CES. Загальні курси англійської для моряків. Підготовка для проходження співбесіди в крюїнгової компанії.

Організація індивідуальних занять

Тестування. Ви проходите стартове тестування на знання англійської в одній з наших шкіл, а також розповідаєте про свою спеціалізацію та цілі.

 

План занять. Експерт з англійської для працівників морської сфери створює індивідуальний план занять. Враховується: ваш профіль роботи, завдання (наприклад, успішно здати тест СЕS – або пройти співбесіду в крюїнгову компанію) і термін, за який потрібно досягти мети.

 

Розклад уроків. Фахівці British Skylines рекомендують не менше 2 уроків на тиждень. На період, коли ви в рейсі або відпустці, заняття призупиняються, а оплата зберігається. Інтенсивність навчання залежить від термінів досягнення поставлених цілей.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 семестру
1,5 місяця

К-сть занять 
12 уроків в одному семестрі

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
1 семестр
12 занять
10 500
2 семестри
24 заняття
18 000
4 сем-ри
48 занять
Английский язык для моряков

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Повна вартість за 1 блок індивідуальних уроків “1 викладач – 1 учень” (12 занять × 75 хвилин) – 6 500 грн.

 

Знижка 50%. Доступний також формат парного навчання – “1 викладач – 2 учнів”. Ви проходите навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом з близькою людиною ви будете відчуваєте себе впевнено і комфортно на заняттях. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою. Другий студент отримує знижку 50%.

 

Переваги парного навчання. Крім швидкого подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Уроки розроблені спеціально для тих, хто планує працювати на судні.

Як проходять заняття

Говоріння

Покращення розмовної англійської. Практика вузькоспеціалізованої морської термінології. Відпрацювання моделей реальних ситуацій, пов’язаних з морською справою (комунікація з іноземними колегами, спілкування з морськими службами, реєстрація в закордонному порту і т. д.).

Читання

Удосконалення техніки читання, відпрацювання навичок розуміння писемного мовлення. Практика з використанням спеціалізованої документації та літератури.

Граматика і письмо

Граматичні тренінги для правильної постановки слів і часів в реченнях. Знання морських скорочень англійською мовою.

Аудіювання

Прослуховування аудіозаписів і перегляд відео іноземних фахівців в морській сфері.

Курсы английского для моряков

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення