Курси англійської для моряків

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська для моряків

Програми. Готуємо до тестів Marlins і CES, а також по загальній програмі для моряків. Підготовка до job interview.

Організація індивідуальних занять

Визначення рівня.  Стартове тестування на знання англійської в одній з наших шкіл дозволяє адаптувати програму під вашу спеціалізацію та цілі.

 

Розклад уроків. У British Skylines рекомендують не менше 2 уроків на тиждень. На період, коли ви в рейсі або відпустці, заняття призупиняються, а оплата зберігається. Також є можливість підвищувати інтенсивність за необхідності.

 

План занять. План занять розробляється індивідуально відповідно до ваших цілей, потреб та вихідного рівня: ваш профіль роботи, завдання (наприклад, успішно здати тест СЕS – або пройти співбесіду в крюїнгову компанію) і термін, за який потрібно досягти мети.

 

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять 
20 уроків

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 60 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
10 занять
10 500
1 рівень
20 занять
18 000
2 рівні
40 занять
Английский язык для моряков

Методика парного навчання

У British Skylines є можливість навчання за парною методикою. Повна вартість за 1 рівень індивідуальних уроків “1 викладач – 1 учень” (20 занять × 60 хвилин) – 10 500 грн.

 

Знижка 50%. Навчаючись у форматі “1 викладач – 2 учнів”, ви проходите навчання зі своїм другом, колегою, родичем.  Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою. Другий студент отримує знижку 50%. Така форма навчання дозволяє пришвидшити результати завдяки можливості вивчати англійську інтерактивно та додатковій мотивації.

 

Переваги парного навчання. Крім швидкого подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Уроки розроблені спеціально для тих, хто планує працювати на судні. Також можна обирати парне навчання тим, хто планує здавати тести Marlins i CES.

Як проходять заняття

Говоріння

Напрацювання умінь розмовної англійської. Практика вузькоспеціалізованої морської термінології. Відпрацювання моделей реальних ситуацій, пов’язаних з морською справою (комунікація з іноземними колегами, спілкування з морськими службами, реєстрація в закордонному порту і т. д.).

Граматика і письмо

Граматично-сфокусовані заняття для відпрацювання умінь будувати речення іноземною мовою. Знання морських скорочень англійською мовою.

Читання

Робота з автентичними тематичними текстами, відпрацювання умінь розуміння писемного мовлення. Практика з використанням спеціалізованої документації та літератури.

Сприймання на слух

Прослуховування аудіозаписів і перегляд відео іноземних фахівців з відповідної спеціалізації.

Курсы английского для моряков

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Англійська для моряків у Києві

  Навчання англійської для моряків у Києві проходить у школі British Skylines. У вас є можливість вчитися на Позняках чи в Центрі столиці, або проходити навчання онлайн. Програма навчання адаптується повністю під ваші цілі, потреби та вихідні дані.

  Курси англійської для моряків для дорослих початківців

  Для опрацювання саме ваші цілі (здача CES test, співбесіда, просування по кар’єрній драбині та інше) перед початком навчання ви проходите спеціальне тестування на визначення рівня володіння англійською та обговорюєте з методистами ваші задачі та очікувані результати. У школі навчаються як вже діючі моряки, так і ті, хто тільки хоче влаштуватися працювати на іноземне судно. Інтенсивність навчання залежить у першу чергу від наявних термінів досягнення тієї чи іншої мети.

  Як проходять курси:

  1. Говоріння. За допомогою діалогів і рольових сценок ви вчитеся вільно спілкуватися англійською. Також ви навчаєтеся вузькоспеціалізованої морської термінології. Розвиток умінь спілкування англійською мовою здійснюється на основі розігрування типових ситуацій: комунікація з морськими службами, реєстрація в порту, спілкування з колегами.

  2. Читання. Робота з технічною документацією. Удосконалюється ваша техніка читання, ви вчитеся вільно розуміти письмову мову.

  3. Граматика і письмо. Ви вчитеся правильно будувати речення та використовувати граматичні конструкції. Також вчите скорочення слів, які часто використовуються в морській сфері.

  4. Аудіювання. Ви опрацьовуєте аудіозаписи і переглядаєте відео з іноземними фахівцями з морської сфери. Після ви обговорюєте всі моменти з викладачем, що дозволить не лише одночасно покращувати розмовну англійську, але й в рази удосконалити сприймання на слух.

  Індивідуальне навчання або в парі

  У школі British Skylines ви займаєтеся індивідуально, або в парі. У першому випадку ви займаєтеся один на один з викладачем. А навчання в парі ви можете проходити зі своїм колегою, одногрупником, товаришем або родичем. Необхідною умовою є приблизно однаковий рівень володіння мовою. Вивчення технічної англійської для моряків у парі має кілька плюсів:

  1. Ви завжди відчуваєте підтримку близької людини, що служить для вас комфортним емоційним фоном.

  2. Завдяки духу суперництва ви старанніше вчитеся,бо навчання в парі – це додаткова мотивація для вас і для колеги.

  3. Легше опрацьовувати діалоги і різні ситуації англійською.

  4. Для напарника навчання обійдеться на 50 відсотків дешевше.

  Курси розмовної англійської по скайпу

  Проходити навчання можна не тільки у відділеннях школи, а й через skype. На курсах англійської для моряків онлайн заняття за якістю такі ж, що і при offline навчанні. Єдина відмінність – вам не потрібно нікуди їхати, а заняття можете проходити з власного будинку чи комфортного для вас місця. Це зручно в тих випадках, коли у вас немає часу, бажання або навіть можливості відвідувати звичайні курси. Крім того, при навчанні по скайпу ви маєте можливість регулювати навчальний розклад, узгодивши з викладачем.

  Як при offline, так і при online навчанні фахівці British Skylines рекомендують мінімум 2 уроки на тиждень. Однак якщо ви перебуваєте в рейсі і не можете займатися, то курси припиняються зі збереженням оплати.

  Ділова англійська для моряків у Києві на Позняках і в Центрі

  Школа British Skylines – це прекрасна можливість за короткий період часу підвищити свій рівень знання англійської і при цьому підвищити шанси на ринку праці. Відділення школи знаходяться в Києві в 5 хвилинах від станції метро Позняки і в Центрі в одній хвилині від станції метро Хрещатик. Якщо немає можливості відвідувати аудиторні заняття, можна пройти онлайн навчання. Вартість 0,5 рівня навчання (10 занять) – 6 500 гривень, незалежно від обраної форми навчання. Однак якщо вчитися більше 1 рівня, то вартість курсів знижується (1 рівень- 10 500 гривень, 2 рівні – 18 000 гривень).