Курси англійської для моряків

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Англійська для моряків

Програми. Підготовка до тестів Marlins і CES. Загальні курси англійської для моряків. Підготовка для проходження співбесіди в крюїнгової компанії.

Організація індивідуальних занять

Тестування. Ви проходите стартове тестування на знання англійської в одній з наших шкіл, а також розповідаєте про свою спеціалізацію та цілі.

 

План занять. Експерт з англійської для працівників морської сфери створює індивідуальний план занять. Враховується: ваш профіль роботи, завдання (наприклад, успішно здати тест СЕS – або пройти співбесіду в крюїнгову компанію) і термін, за який потрібно досягти мети.

 

Розклад уроків. Фахівці British Skylines рекомендують не менше 2 уроків на тиждень. На період, коли ви в рейсі або відпустці, заняття призупиняються, а оплата зберігається. Інтенсивність навчання залежить від термінів досягнення поставлених цілей.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять 
24 уроки

К-сть занять на тиждень  2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
12 занять
10 500
1 рівень
24 заняття
18 000
2 рівні
48 занять
Английский язык для моряков

Методика парного навчання

У школі працює методика парного навчання. Повна вартість за 1 рівень індивідуальних уроків “1 викладач – 1 учень” (24 заняття × 75 хвилин) – 10 500 грн.

 

Знижка 50%. Доступний також формат парного навчання – “1 викладач – 2 учнів”. Ви проходите навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Разом з близькою людиною ви будете відчуваєте себе впевнено і комфортно на заняттях. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою. Другий студент отримує знижку 50%.

 

Переваги парного навчання. Крім швидкого подолання мовного бар’єру, програма адаптована під потреби та інтереси обох учнів. Уроки розроблені спеціально для тих, хто планує працювати на судні.

Як проходять заняття

Говоріння

Покращення розмовної англійської. Практика вузькоспеціалізованої морської термінології. Відпрацювання моделей реальних ситуацій, пов’язаних з морською справою (комунікація з іноземними колегами, спілкування з морськими службами, реєстрація в закордонному порту і т. д.).

Читання

Удосконалення техніки читання, відпрацювання навичок розуміння писемного мовлення. Практика з використанням спеціалізованої документації та літератури.

Граматика і письмо

Граматичні тренінги для правильної постановки слів і часів в реченнях. Знання морських скорочень англійською мовою.

Аудіювання

Прослуховування аудіозаписів і перегляд відео іноземних фахівців в морській сфері.

Курсы английского для моряков

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Англійська для моряків у Києві

Навчання англійської для моряків у Києві проходить у школі British Skylines, відділення якої є на Позняках і в Центрі. Програма навчання розробляється з урахуванням вашого рівня знань, цілей і бажаних термінів навчання.

Курси англійської для моряків для дорослих початківців

Перед початком курсу ви проходите обов’язкове тестове завдання, яке допомагає визначити ваш рівень знань мови. Для кожного учня розробляється унікальна програма навчання, що враховує його рівень знань, спеціальність і цілі (здача CES test, співбесіда, просування по кар’єрній драбині та інше). У школі навчаються як вже діючі моряки, так і ті, хто тільки хоче влаштуватися працювати на іноземне судно. Інтенсивність навчання залежить у першу чергу від бажаних термінів досягнення тієї чи іншої мети.

Як проходять курси:

1. Говоріння. За допомогою діалогів і рольових сценок ви вчитеся вільно спілкуватися англійською. Також ви навчаєтеся вузькоспеціалізованої морської термінології. Викладач відпрацьовує з вами реальні ситуації, з якими ви можете зіткнутися: комунікація з морськими службами, реєстрація в порту, спілкування з колегами.

2. Читання. Вивчення технічної документації англійською. Удосконалюється ваша техніка читання, ви вчитеся вільно розуміти письмову мову.

3. Граматика і письмо. Ви вчитеся правильно складати речення та використовувати часи. Також вчите скорочення слів, які часто використовуються в морській справі.

4. Аудіювання. Ви слухаєте аудіозаписи і переглядаєте відео з іноземними фахівцями з морської сфери. Після цього ви обговорюєте почуте з викладачем. Завдяки цьому ви навчитеся легко розуміти, про що говорить співрозмовник.

Індивідуальне навчання або в парі

У школі British Skylines, передбачено індивідуальне навчання або навчання в парі. У першому випадку ви займаєтеся один на один з викладачем. А навчання в парі ви можете проходити зі своїм колегою, одногрупником, товаришем або родичем. Головне, щоб у вас був приблизно однаковий рівень знання англійської. Вивчення технічної англійської для моряків у парі має кілька плюсів:

1. Ви завжди відчуваєте підтримку близької людини.

2. Завдяки духу суперництва ви старанніше вчитеся, а успіхи напарника служать для вас чудовою мотивацією.

3. Легше опрацьовувати діалоги і різні ситуації англійською.

4. Для напарника навчання обійдеться на 50 відсотків дешевше.

Курси розмовної англійської по скайпу

Проходити навчання можна не тільки у відділеннях школи, а й через skype. На курсах англійської для моряків онлайн ви отримуєте ті ж знання, що і при offline навчанні. Єдина відмінність – вам не потрібно нікуди їхати, а заняття можете проходити з власного будинку. Це зручно в тих випадках, коли у вас немає часу, бажання або навіть можливості відвідувати звичайні курси. Крім того, при навчанні по скайпу ви легко можете регулювати свій графік навчання, а при необхідності ще й міняти його, заздалегідь попереджаючи про це викладача.

Як при offline, так і при online навчанні фахівці British Skylines рекомендують мінімум 2 уроки на тиждень. Однак якщо ви перебуваєте в рейсі і не можете займатися, то курси припиняються зі збереженням оплати.

Ділова англійська для моряків у Києві на Позняках і в Центрі

Школа British Skylines – це прекрасна можливість за короткий період часу підвищити свій рівень знання англійської і домогтися успіхів у кар’єрі. Відділення школи знаходяться в Києві в 5 хвилинах від станції метро Позняки і в Центрі в одній хвилині від станції метро Хрещатик. Для тих, хто не може відвідувати заняття, передбачено проходження курсів у онлайн-режимі. Вартість 0,5 рівня навчання (12 занять) – 10 500 гривень, незалежно від обраної форми навчання. Однак якщо вчитися більше 1 рівня, то вартість курсів знижується (1 рівень- 10 500 гривень, 2 рівні – 18 000 гривень).