Розмовна англійська

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Курси розмовної англійської мови

Групові заняття

Групи. Група складається з 3-6 студентів. Курси розмовної англійської мови проходять у наших школах і по скайпу 3 рази на тиждень.

Навчальні матеріали. Надаємо усі роздаткові матеріали безкоштовно. Учні також отримують доступ до інтернет-бібліотеки та онлайн-підручників.

Контроль. Проводимо Revisions / Постійний моніторинг засвоєного матеріалу, щоб візначити прогрес кожного учня, а заодно виявити аспекти, Які вимагають подальшого поліпшення.

Сертифікат. Курси розмовної англійської тривають 4 місяці. Після закінчення курсу ми видаємо сертифікат рівня А1 по загальноєвропейській градиції CEFR.

Інформація про курс
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
4 місяці з урахуванням свят

Кількість занять
40 уроків в одному рівні

Кількість занять в тиждень
3 уроки

Тривалість одного заняття
80 хвилин

Дні занять
ПН. Ср. Пт. / Вт. Чт. Сб.

Час занять 13:30 /17:20/ 19:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
20 занять
10 500
1рівень
40 занять
18 000
2 рівні
80 занять
Английский для начинающих

Заняття розмовною англійською індивідуально

Кому рекомендований курс. Дорослим і підліткам, які хочуть у першу чергу використовувати англійську для спілкування зі знайомими або по роботі.

Розклад занять. Заняття проходять індивідуально 2 рази на тиждень по 60 хвилин. За 3 місяці навчання ви проходите 20 занять. Вартість 10 500 грн. За необхідності, інтенсивність навчання підвищується до 3-4 занять на тиждень і курс проходить за 1,5- 2 місяці.

Матеріали.  Роздаткові матеріали, електронні підручники і доступ до онлайн-бібліотеки надаються школою безкоштовно.

Контроль. Для визначення прогресу у вашому навчанні викладачі-методисти проводять проміжні тести. Регулярний моніторинг пройдених тем дає можливість вчасно виявити аспекти, які потребують подальшого поліпшення.

Теми курсу. English for speaking (розмовна англійська). English for work and life (основи загальної та бізнес англійської). English for traveling (англійська для подорожей).

Сертифікат. Після здачі фінального тесту ви отримуєте сертифікат. Сертифікат підтверджує рівень володіння англійською по загальноєвропейській системі CEFR.

FAQ
Відповіді на питання для тих, хто починає вивчати англійську мову

Скільки треба часу, щоб вивчити розмовну англійську з нуля?

За 5-6 місяців з нуля можна вивчити мову до рівня А2. Щоб спілкуватися англійською більш впевнено вам тривалість навчання - 10 місяців.

Чи допоможуть знання з англійської отримані в школі?

Якщо ви давно не практикували англійську, то старі знання зможуть допомогти тільки на етапі граматики.

Якщо я ніколи не говорив англійською чи можна мені відвідувати цей курс?

Курси розмовної англійської підходять для різних рівнів, у тому числі і для тих, хто починає з нуля.

Який рівень англійської можна вважати розмовною?

Впевнений рівень B1 дозволить вам спілкуватися на більшість щоденних тем.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Курси розмовної англійської мови

  Сьогодні курси англійської мови в Києві дуже популярні, адже в сучасному світі це найважливіший мову, без якого складно обійтися в багатьох сферах. Володіння англійською дозволяє вільно подорожувати по світу, відкриває нові кар’єрні перспективи, виключає труднощі спілкування з іноземними замовниками / керівниками / колегами. Крім усього іншого, англійська мова дає можливість вступити до престижних ВНЗ, в тому числі й іноземні. З усіх цих причин варто записатися на курси розмовної англійської.

  Особливості програми розмовної англійської мови

  На курсах розмовної англійської мови в школі BritishSkylines ви не просто повторюєте нудні правила і зазубрювати непотрібні терміни і слова. Ви отримуєте дійсно корисні і необхідні знання, які допоможуть в побутовому спілкуванні і в професійній сфері:

  • Вивчення розмовної англійської в формі живого інтенсивного спілкування з викладачами;
  • Розуміння нових спрощених оборотів замість складних словесних конструкцій;
  • Базові знання, які дадуть можливість вільно спілкуватися з іноземцями без мовного бар’єру;
  • Уміння думати і висловлювати свої думки англійською.

  Навчання проходить у цікавій, інтерактивній формі. Досвідчені вчителі зможуть зацікавити і знайти підхід до будь-якого студента, навіть до тих, кому складно даються мови. При цьому для кожного студента підбираються групи або розробляються індивідуальні програми, які відповідають його рівню володіння англійською і цілям, яких він планує досягти в процесі навчання.

  Одна з головних особливостей курсів розмовної англійської мови в школі BritishSkylines – проведення в просунутих групах частини занять носієм мови. Вивчення англійської з носієм має чимало очевидних переваг:

  • У студентів виробляється більш чистий акцент і правильну вимову.
  • Учні не мають можливості перейти на рідну мову і поставити свої запитання викладачеві. Тому їм доводиться вчитися будувати правильні пропозиції виключно англійською мовою. Завдяки цьому мова швидше освоюється, і до нього швидше звикаєш.
  • Це хороша можливість ближче познайомитися з культурою і традиціями іншої країни.
  • Від викладача студенти чують, як потрібно, а головне, як НЕ потрібно вимовляти ті чи інші звуки, слова.
  • При спілкуванні з носієм на практиці перевіряються навички, отримані за час навчання. Це відмінна можливість перевірити себе і побачити свої слабкі сторони, щоб попрацювати над ними.

  Скільки часу потрібно, щоб вивчити розмовну англійську з нуля?

  Багато студентів, відвідуючи розмовні курси англійської, хочуть знати, скільки їм знадобиться часу, щоб опанувати розмовною англійською з нуля. Насправді швидкість навчання залежить від безлічі факторів:

  1. Інтенсивність занять. Чим частіше проходять заняття, тим менше часу піде на навчання.
  2. Програма навчання. Вивчати розмовну англійську в Києві можна в групах або за індивідуальною програмою.
  3. Мета вивчення мови. Подорож, переїзд в англомовну країну, просування по кар’єрних сходах, співбесіду в іноземній компанії і т. д. Чим більш амбіційними мети, тим більше часу знадобиться.
  4. Схильність до вивчення мови, ревність і посидючість. Безумовно, викладач і програма навчання грають важливу роль. Але також важливі особисті якості студента і його прагнення вивчити мову.

  Якщо говорити в середньому, то з нуля до рівня A2 (Pre-Intermediate) англійська можна вивчити за 6-7 місяців, якщо займатися 2-3 рази на тиждень. Цього рівня цілком достатньо для подорожей. Щоб оволодіти рівнем В1 (Intermediate), знадобиться від 9 місяців до 1 року.

  Який рівень англійської можна вважати достатнім, щоб розмовляти з іноземцями?

  Для повноцінного і вільного спілкування з іноземцями, в тому числі з носіями мови, цілком достатньо рівня В1 (Intermediate). Люди з таким рівнем володіння англійською вільно розуміють, про що говорять іноземці, можуть скласти просте речення на незнайому тему, описати враження, розповісти про якісь події і плани на майбутнє, обґрунтувати свою думку з будь-якого питання.

  У максимально короткі терміни ви досягнете цього рівня володіння мовою на курсах розмовної англійської в Києві в школі BritishSkylines.

  У школі British Skylines англійську мову викладають кваліфіковані і грамотні викладачі, які зроблять процес навчання простим і ефективним. У нас ви швидко вивчите англійську з нуля і досягнете поставленої мети. Учням пропонуються різні форми навчання: у невеликих групах, індивідуальне навчання, вивчення англійської за методикою парного навчання, віддалені курси по скайпу.

  Курси розмовної англійської проходять на Позняках і в центрі Києва. Також можливе дистанційне навчання.